Uwolnienie dzieci Bajkowskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnienie dzieci Bajkowskich


Gość

#101

2013-03-07 15:08

Pomagać rodzinom, a nie niszczyć!
bonka

#102 Re:

2013-03-07 15:38

#1: -

"Najczęściej chodzi o biznes. Osoby, które odbierają dzieci, różni urzędnicy socjalni otrzymują państwowe dotacje. Im więcej dzieci, tym więcej pieniędzy. Dzieci umieszcza się najczęściej w rodzinach zastępczych, które są zaprzyjaźnione albo spokrewnione z osobami decydującymi o odebraniu dziecka "http://www.rp.pl/artykul/480850_Dyktatura_urzednikow_socjalnych.html


Gość

#103

2013-03-07 16:01

Mam nadzieję, że petycja przyniesie skutek i dzieci wrócą do rodziców. Sytuacja teraz jest kuriozalna jakiś nieduczony, pożal się Boże psycholog do spółki z bezmyślnymi urzędnikami decyduje o losie rodziny. W jakim kraju my w ogóle żyjemy??!!!!
Invictus

#104 Re:

2013-03-07 16:13

#1: -  

 

Najlepiej jesli Panstwo odchrzani sie od dzieci i od rodziny!!, przestanie pomagać!!, bo to tylko niedzwiedzia przysługa
Invictus

#105 Re:

2013-03-07 16:18

#103: -  

 

Zyjemy w kraju niewolniczym jakby ktos jeszcze nie zauwazyl, istota n Iewolmictwa polega na tym za niewolnik MUSI pracowac na swojego Pana, w rzymie niewolnik oddawal 90% tego co wytwarzal wlasna praca, w Polsce obecnie poziom podatkow to okolo 80% w XIX wieku w ameryce poziom podatkow wynosil 3% slownie TRZY Logiczne jest ze to pan niewolnikow decyduje o tym czego bedzie sie uczyc dziecko niewolnika, co jesc palic etc., pan niewolnika nakazuje mu rowniez sie zapinac pasami w samochodzie bo jeszcze mu niewolnik zemrze... Przyklady mozna mnozyc

Gość

#106

2013-03-07 16:50

pozostaje tylko późnym wieczorem odnaleźć terapeutów winnych sprawy i policzyć się z nimi

Gość

#107

2013-03-07 17:47

Nie wiem jak to było. Uważam, że powinni ujawnić się i wytłumaczyć psychoterapeuci prowadzący terapię rodziny.
MAM BARDZO PRZYKRE DOŚWIADCZENIA Z PSYCHOLOGAMI, KTÓRZY CZĘSTO ROZWIĄZUJĄ W TEN SPOÓB SWE PROBLEMY I NIEKOMPETENCJE !
MH

Gość

#108

2013-03-07 18:03

Skandal

Gość

#109

2013-03-07 18:19

Paweł Woliński, Fundacja Mamy i Taty: Zacząłem rozumieć, dlaczego to tak wygląda, gdy zobaczyłem krajowy plan przeciwdziałania przemocy w rodzinie na lata 2013-2015. On będzie uchwałą Rady Ministrów. W tym dokumencie założono prosty schemat. Przeciwdziałamy przemocy w ten sposób, że w 2013 roku zakładamy, że będzie konkretna liczba sprawców, 3 tys. W kolejnym roku znowu 3 tys. Za tym idzie konkretna liczba dzieci odebranych rodzinom. Za tym również idzie budżet. Budżet jest dopasowany do
przyjętych odgórnie założeń mówiących ile będzie spraw w danym roku, ile dzieci zostanie zabranych rodzicom. I dalej machina działa sama. Urzędnicy muszą budżet zrealizować, ponieważ wiedzą, że w innym wypadku on zostanie obcięty, albo oni pozbawieni kompetencji czy wynagrodzenia. Mamy więc samonapędzający się mechanizm. Sytuacja zmierza w kierunku takim, że gdy w danym regionie plan nie zostanie wykonany pod koniec roku możemy mieć do czynienia z odbieraniem dzieci bez żadnego uzasadnienia.
Bo plan musi zostać wykonany. Więc urzędnicy mogą sięgać po przypadki w ogóle nie kwalifikujące się do odebrania rodzinie, możemy mieć do czynienia z naginaniem przepisów.

Gość

#110

2013-03-07 18:39

Rodzice z zaufaniem zwrócili się o pomoc do psychologa a więc ich intencje były jak najlepsze - dążyli do poprawy relacji i sytuacji w rodzinie.To zaufanie zostało wykorzystane przeciwko nim i ich rodzinie. Rodzice którzy kochają swoje dzieci nie chodzą do psychologa, nie szukają pomocy.To wszystko przemawia na ich korzyść.Z filmu w którym dzieci opowiadają o ich zatrzymaniu widać,że z zaufaniem i otwartością opowiadają rodzicom co ich spotkało.Zatrzymanie dzieci w szkole wyglądało jak zatrzymanie przestępców a robili to ponoć ludzie którym leży na sercu dobro dziecka!!! Przecież teraz ci pseudodobrodzieje skrzywdzili dzieci i tę krzywdę będą nosić w sercu a nie klapsy rodziców.Straciłam zaufanie do wszystkich państwowych poradni psychologicznych jeżeli w ten sposób wykorzystują swoje wiadomości o pacjencie!!!Zdaje mi się,że nie po to zostały powołane - a może po to ?To w jakim państwie żyjemy?

Gość

#111

2013-03-07 18:42

Kradzież dzieci przez urzędników państwa POlicyjnego to skandal!

Gość

#112

2013-03-07 18:45

Jako mama jestem wstrząśnięta. Sytuacja ekonomiczna rodzin prowadzi do ograniczenia czasu codziennego kontaktu z dziećmi - a potem nasze "prorodzinne" państwo odbiera dzieci rodzicom. Skandal!
emeryt Jerzy

#113 Ojcowie i Matki

2013-03-07 19:34

8 marca w Poznaniu jest demonstracja szczegoly na dzielnyTata.pl wesprzyjcie ,zainteresujcie sie to jest walka o nasze dzieci i wnuki,NA MURY OJCOWIE!!!!!!

Gość

#114

2013-03-07 19:45

UPUBLICZNIJCIE NAZWISKO SĘDZIEGO
TRZEBA JE DOPISAC DO LISTY STALINOWSKICH
KOMUNA WRÓCIŁA
dziadek

#115 sady rodzinne i RODK niszcza nasze dzieci

2013-03-07 19:47

juz najwyzszy czas aby kazdy podpisujacy ta petycje autentycznie sie wk......,
i zrobil wiecej ponad dodany komentarz wejdzcie na strone
forummatek przeciw dyskryminacji ojcow
przylaczcie sie do walki nasze dzieci

Gość

#116

2013-03-07 21:43

Jest niedopuszczalne by subiektywne opinie psychologów decydowały o losach dzieci. Więcej wwww.stopmanipualcji.pl

Gość

#117

2013-03-07 21:44

lemania
LIsaMona

#119 Re:

2013-03-07 22:03

#2: -

znasz? a oglądałes/oglądałas wywiad z ojcem? jego tłumaczenia dlaczego bil dzieci, dlaczego przywiązywał do psiej budy, dlaczego kazał klęczeć w kącie??? zanim wezmiesz kogos takiego w obronę posłuchaj jego pogladów. wywiad był emitowany w tv


Gość

#120 Re:

2013-03-07 22:07

opowiadasz takie bzdury, ze nie miesci sie to w żadnej myślącej głowie... uważasz, że gdy rząd zapisuje w budżecie kwotę np 1mln zł na klęski żywiołowe a ich nie ma, to po to, zeby wydac pieniadze urzednicy na koniec roku latają po wsiach i podpalają domy? tak samo jest z wydatkami na przemoc np. szacuje sie koszt,, ale nie wydaje sie pieniędzy, które nie zostały wykorzystane.

Nie wiem kto Cie człowieku powołal na tego prezesa, ale kiepski był to wybow

 


Gość

#121

2013-03-07 22:31

podpisałam petycję
Polska jesy chora bo My jesteśmy chorzy!!!!!!
Kiedy wyzdrowiejemy???????

Gość

#122

2013-03-07 22:36

Niech Państwo skupi się na rozwiązywaniu problemów naprawdę potrzebujących dzieci : bitych , głodnych , nieszczęśliwych!Przed każdym odebraniem dzieci z rodzinnego domu należy przeprowadzić dogłębny wywiad środowiskowy ;szkoła , sąsiedzi, rodzina ,a przede wszystkim same dzieci. Jak taką decyzję mógł ktoś mógł podjąć po przejrzeniu kilku papierków.bo innej drogi nie widzę.

Gość

#123

2013-03-07 23:17

Uwolnienie dzieci Bojkowskich!

Gość

#124

2013-03-07 23:17

Trzeba powstrzymać dopóki jeszcze można totalitaryzm i głupotę urzędniczą.

Gość

#125

2013-03-07 23:51

Co tu komentować. Trzymam kciuki za dzieci i rodziców