Uwolnienie dzieci Bajkowskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnienie dzieci Bajkowskich


Gość

#51

2013-03-06 22:17

SKANDAL

Gość

#52

2013-03-06 22:28

Niech mi zostanie choć trochę wiary w to państwo..

Gość

#53

2013-03-06 22:36

Panie Ministrze, pare tygodni temu zapewnial mnie Pan w Londynie, z reka na sercu,  ze jest cudnie, a prasa klamie lub przeinacza  w sprawie arbitralnego odbierania kochajacym rodzinom dzieci przez sady w Polsce.
Albo jest Pan bardzo zle poinformowany albo nie do konca uczciwy.
Oczekuje Panskiej NATYCHMIASTOWEJ interwencji i odpowiedzi na te petyce.


Gość

#54 Re:

2013-03-06 23:03

#1: -

a co z tymi ?


Gość

#55

2013-03-06 23:04

Dlaczego nikt nie pytała dzieci o zdanie?

Gość

#56

2013-03-06 23:20

Moj podpis pod petycją jest wyrazem sprzeciwu na brutalne odbieranie dzieci z rodzin o niższym statusie materialnym.Boję się,czy to nie jest jakaś przymiarka zapewniania dzieci homoseksualistom.Ręce precz od naszych dzieci!

Gość

#57

2013-03-06 23:24

Wspaniale, że ktoś wpadł na ten pomysł. Obawiam się jednak, że nawet gdyby zebrano 10 mln podpisów, to i tak nic to nie przekona ludzi, którzy za dobro uważają to, co nim nie jest. Zobaczcie na stronie rzeczpospolitej relacje chłopców, w jaki sposób byli zabrani siłą ze szkoły. Pytam: skoro ich wypowiedzi na terapii rodzinnej, podobno tak bardzo obciążyły rodziców,to może w równym stopniu ktoś weźmie pod uwagę dramatyczną wypowiedź chłopców, opowiadających jak zostali zabrani siłą ze szkoły i jak byli szarpani przez policjantów. Może ich słowami zainteresuje się prokurator. Co? Tu już przestali być wiarygodni? Ech, wydaje mi się, że Temida ściągnęła opaskę z oczu!

Gość

#58

2013-03-06 23:33

Będę stanowczo odradzał komukolwiek korzystać z porad psychoterapeutów. Czym to grozi widac na tym przykładzie.

Gość

#59

2013-03-06 23:45

Co to za metody?
Albo nie robi się nic w sprawach wymagajacych interwencji(przyjmowania do szpitala dzieci chorych), albo robibi przeginkę w drugą stronę, taką kompletnie bezmyslną abstrakcje
Tak daleko nie zajedziemy

Gość

#60 Re:

2013-03-06 23:49

#43: -

Nie Gądek, tylko Gondek, Krzysztof Gondek,
psycholog i psychoterapeuta

tel. 694 101 982
krzysztof.gondek@gmail.com
http://www.terapiakrakow.net/zespoacute322.html

 


Gość

#61

2013-03-06 23:50

Sędzia postanowił postawić na swoim, urzędnicy pokazać, że im media nie wejdą na głowy.

Gdzie w tym wszystkim dobro dzieci? Gdzie poszanowanie praw rodziny?

Brak słów.

Gość

#62

2013-03-07 00:01

Po przeczytaniu tego artykulu jestem w szoku,jak mozna odebrac dzieci bezpodstawnie.Nie stwierdzam rowniez,negatywnych zachowan rodzicow.Ile jest dzieci,ktore mieszkaja z rodzicami alkoholikami,w patologi i mecza sie psychicznie,fizycznie i emocjonalnie,chodza brudne i glodne,a co najgorsze NIKT sie nimi nie interesuje.I gdzie tutaj jest dbanie o "dobro dzieci"?

Gość

#63

2013-03-07 00:08

Takie zachowanie państwowych instytucji wobec rodziny, która sama zgłosiła się o pomoc psychologiczną, to skandal. Jedna nauka wynika z tego dla innych rodziców - nie korzystać z pomocy psychologicznej bo to grozi zabraniem dzieci :(

Gość

#64

2013-03-07 00:22

Wszyscy, którzy brali udział w kidnapingu, czyli: psychologowie, sędzia i policjanci powinni stracić prawo do wykonywania zawodu i zapłacić Państwu Bajkowskim wysokie odszkodowanie. To są groźni przestępcy. Ich miejsce jest w więzieniu.
Cognosce

#65

2013-03-07 00:41

Rodzice przychodzą do KIPu po pomoc, a co otrzymują w zamian? Siłą zabierają Im dzieci! Czy to ma być cywilizowany system?? Czy tak funkcjonuje normalne państwo??? Najgorsze, co można było zrobić Rodzinie - porywanie dzieci w obce miejsce do nieznanych ludzi. Myślałem, że sądy mają karać tych, co tak robią, a nie wysyłać organy porządkowe do wykonywania zbrodni...
michal

#66 Brak słów.

2013-03-07 01:42

Zabrać dzieci rodzicom to nieludzkie. Co oni nam jeszcze muszą zrobić, żeby naród się zbuntował.

Gość

#67

2013-03-07 01:45

Jako psychoterapeuta i naukowiec oczekuję zmiany prawa uniemożliwiającej szkodliwą działalność funkcjonariuszy pomocy społecznej i psychologów, prowadzących do nieodpowiedzialnego zrywania więzi dzieci z ich rodzicami.
Działania takie niszczą szanse dzieci na szczęśliwe życie i zadają niewyobrażalny ból rodzicom.

Gość

#68

2013-03-07 02:02

Co tu komentować. Jeśli życie dzieci nie jest zagrożone państwo nie ma prawa odbierać tych dzieci, ponieważ prawa rodziny są ponad prawami państwa, bo to pierwsza była rodzina a nie państwo. Państwo jest tworem sztucznym.Winno służyć rodzinie. Jeśli jest odwrotnie, to państwo należy zlikwidować i ustanowić nowe.

Gość

#69

2013-03-07 02:19

Nasze dzieci sa nadal nekane, Policja silowo respektuje wyroki, a cierpia dzieci. TO ROLA PSYCHOLOGOW; KURATOROW; to oni maja dbac o interes dzieci.

Gość

#70 Re:

2013-03-07 02:26

superwizor

#71 czy to byli psychoterapeuci

2013-03-07 02:34

Otoz nie. To byli "terapeuci srodowiskowi", psycholodzy.
Rzeczywisty psychoterapeuta musi przejsc 250 h wlasnej psychoterapii, 600h szkolenia praktycznego i w teorii, 150h superwizji, 360h stazu klinicznego i ok 500h praktyki. A tak naprawde to dopiero 7 lat rownoleglego szkolenia i praktyki daje samodzielnosc.
A szkolenie musi byc prowadzone przez superwizorow ktorzy sami przeszli solidne wyszkolenie a nie dostali certyfikaty od kumpli.
Samo szkolenie bez wlasnej psychoterapii NIE jest wystarczajace. Niestety sa w Polsce organizacje sankcjonujace taki stan rzeczy. Konsekwencje wlasnie widzimy.

All

#72

2013-03-07 02:46

Aż mnie krew zalewa znam tą rodzinę osobiście i tak wspaniałych rodziców nie ma na świecie .! Opinia RODK... w głowie się nie mieści
! Tak najlepiej zabrac dzieci, zryc im psychikę i nerwy, boże błagam ... ten system -.- smutne troche że cała Polska to badziew i syf .. matki zabiją dzieci to wtedy nie ma kto się tym zając .! bo po co? do tej pory się ciągnie ewidentnie winnej Matki Madzi proces, a tu co? od tak sąd ma taki kaprys stąd taki wyrok?. Boże ludzie jak tak można tym dzieciom już na zawsze zostanie ślad.! Idiotyzm, mam 19 lat i spadam z tej POLSKI jak najdalej jak się da, tu nie ma życia zero wsparcia zero zrozumienia zero zorganizowania :( oddajcie dzieci.! nie rozbijajcie kretyni rodziny nawet sobie nie zdajecie sprawy jaką krzywde robicie tym dzieciom mają takie możliwości jak mało który są bystre i bardzo ale to bardzo mądre i kreatywne , a wiecie co się dzieje z dziecmi w takich ośrodkach, tyle z mojej strony ZMIENIAM OBYWATELSTWO .!

Gość

#73

2013-03-07 06:36

Sam zostałem skrzywdzony przez psycholożkę, kwestionującą moją postawę rodzicielską na podstawie testów Ziemskiej, opracowanych prawie pół wieku temu a stosowanych przez ośrodek w Koszalinie jeszcze w 2009 roku. Ale mój stres to nic w porównaniu do bólu państwa Bajkowskich.

Gość

#74 Re: Re:

2013-03-07 07:27

#60: - Re:

Takim "mordom" psa bym nawet nie dał wyprowadzić, obłęd mają na twarzy


Gość

#75

2013-03-07 08:14

Nie znajduję żadnego uzasadnienia dla formy "doprowadzenia" dzieci do Domu Dziecka.
Jednocześnie dzieci wymagające pomocy Państwa, np., z tzw, marginesu pozostają bez pomocy :(
My,Polacy, lubimy akcje "na pokaz"; za taką uważam, sprawę dzieci, p..Bajkowskich.