Ogólnopolska petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Ogólnopolska petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska


Gość

#126

2013-09-20 17:33

Szkoda,że tak późno ...!!!

Gość

#127

2013-09-20 18:21

czas najwyższy
Łupaszka

#128

2013-09-20 18:38

Idea jest przednia .Trzeba ten Niebezpieczny dla Zywotnych interesów Polski Rzad jak najszybciej odwołac.Poniewaz kazdy jego dzien trwania powoduje budowanie niebezpiecznych struktor wrogo nastawionych do Polskiej Racji Stanu jak i Polski Niepodleglej.Kazdy slepiec widzi ,ze to jest trwanie a nie rzadzenie .Dziekuje

Gość

#129

2013-09-20 18:57

Jestem nie zadowolona z rządu Tuska...mam swoje lata...przeżyłam wiele...a obecnie żyję jak dziad...jestem na emeryturze...jestem sama..tak bardzo wierzyłam ze Polska będzie krajem wolnym,w miarę bogatym i szczęśliwym a jest CO ?????bieda,bezrobocie....

Gość

#130

2013-09-20 19:05

Najbardziej zakłamany rząd i premier od czasów Cyrankiewicza, ministrowie to grupka kolesi robiacych kariery(własne biznesy) po plecach pryncypała. Jak tusk przestanie być premierem to się od niego odwrócą, bo to zwykła wilcza zgraja.
Donald Tusk

#131 I co

2013-09-20 19:06

I co wam da to nie roby

Gość

#132

2013-09-20 19:40

Jestem za żeby usunąć Tuska.
Bukovski

#133 Paszoł WON!

2013-09-20 20:04

#1: -

rozgonić całe to bydło! pokażmy siłę narodu!


Gość

#134

2013-09-20 20:18

Czas skonczyc z tym zlodziejstwem...a co z petycja o obnizenie liczby darmozjadow na wiejskiej? 460 swin przy korycie, z ktorych polowa jest i tak na urlopie zdrowotnym przez cala kadencje, druga polowa czyta gazety na posiedzeniach...i tych ''warcholow magnackich z Senatu tez trzeba by bylo przetrzebic...obetniemy im stanowiska i 58 miliardow zlotych sie znajdzie od razu by dziure w budzecie zalatac....POLSKA TO MY a NIE wy...

Gość

#135

2013-09-20 20:38

TYLKO PIS A NIE CHORE RZĄDU ZŁODZIEJI

Gość

#136

2013-09-20 20:49

Mam nadzieję że to wypali.

Gość

#137 Re:

2013-09-20 21:15

#135: -Jestem za odwołaniem PO ale PIS wcale nie jest lepszy.W polsce trzeba obniżyć podatki i uwolnić rynek a nie zabierać jednemu żeby dać drugiemu. Pozdrawiam.

 

KNP

#138 Przeczytaj jeśli chcesz dobrych zmian w Polsce

2013-09-20 21:40

Pan Janusz Korwin-Mikke, jak się nie mylę, od początku swojego życia politycznego miał takie same poglądy jak dziś, zawsze chciał dobrze dla Narodu Polskiego ( przykład uchwała lustracyjna, akcje likwidacji podatku dochodowego ). Niestety, ludzie nie potrafią zrozumieć jego poglądów, jeśli czegoś nie rozumieją to mówią o nim, że jest wariatem.. Wcale tak nie jest... Jeśli mam oddać swój głos to tylko na człowieka, który chce dobrze, nie robi tego dla pieniędzy i pragnie, aby w Polsce zapanowała normalność, a nie okradanie ludzi.

PiS/PO/RP/PSL.. Wy chcecie na nich głosować? Na ludzi którzy nas oszukują z roku na rok? Którzy tylko zmieniają stołki, aby dobrać się do kasy? Taki Ruch Palikota nie zmieni nazwy partii bo straci z 30 milionów! No, ale oczywiście znów zmiana poglądów i mamienie ludzi, debilnych ludzi, którzy nie potrafią myśleć. Przykład ludzi, może nie głupich, ale nie potrafiących myśleć.. : Związki Zawodowe.. Gdyby ludzie, którzy strajkują zaczęli myśleć to Pan Korwin-Mikke zmieniłby Polskę tak, że bez płacy minimalnej każdy kto by chciał miał pracę to by ją miał i zarabiałby nawet jako sprzątacz sumę, która starczyłaby na utrzymanie rodziny i wakacje! Taka jest prawda niestety, że chcąc nie chcąc strajkami walczą o podwyżkę pensji dla polityków! Nie mówię, że nie mają racji - w dzisiejszych czasach jest trudno, lecz zamiast się zebrać i zagłosować na Korwina i mieć dobrze, to lepiej wspierać partię rządzącą, która zarobi na podwyżce płacy minimalnej kilka miliardów i zgarnie na swoje PREMIE! A WY Z TEGO WIELKIE G*WNO dostaniecie, taka prawda, że wszystko wam zabierze w podatkach i to przez takie strajki rodziny nie mogą wyżyć do wypłaty. Czy nie lepiej walczyć o podatki 5%? O brak podatku dochodowego? Pomyśl: Mniejszy podatek, więcej kupisz za 100zł, brak podatku dochodowego - pracodawca zamiast zapłacić Ci 1800zł zapłaci 3000zł.. Proste? I co teraz? Za to 3000zł kupisz w ch*j więcej z podatkiem 5%, niż 20% tak? Np. za nowy telewizor, zamiast 1300zł zapłacisz 900zł, jest różnica? JEST! Za podręcznik do szkoły dla dziecka, zamiast 60zł to 40zł, jest różnica? Teraz, warto zwrócić uwagę: Kupisz TRZY/CZTERY razy więcej za wypłatę, albo DWA odkładając część na wakacje dla całej rodziny! I to godne wakacje, bez obaw czy starczy pieniędzy na godne wakacje!

I teraz druga sprawa, KNP chce zlikwidować składki emerytalne, pomyślmy.. Nie dość, że będziemy mieć kasę w kieszeni, to możemy sobie sami odłożyć do PRYWATNEJ firmy, która będzie pewnym wyborem - no właśnie i mamy wybór.. Albo też możemy odkładać pieniądze do konta w banku np. lokata. Dzięki temu będziesz miał emeryturę wysokości 3/5 tysięcy.. Lepiej prawda? Lepiej wyżyć niż dostawać emeryturę w wysokości 500zł? Za 60 lat pracy? I dalej nie chcesz głosować na Korwin-Mikkiego? Bo co, mówi o hitlerze? Krytykuje ? MÓWI PRAWDĘ! NIE POPIERA HITLERA, porównuje tylko nasz obecny rząd do rządu hitlera.. Podatki były takie same, nawet trochę mniejsze.. Ale co możesz zaobserwować.. III Rzesza, dokładnie tak samo jak obecny rząd i wcześniejszy i wcześniejszy..(itd) okradała obywateli z pieniędzy.. Z tą różnicą, że Hitler okradał z pieniędzy odłożonych na nowy samochód, a nas okrada z Emerytur, Wypłat itd.. Nie wierzysz? Poszukaj i przeczytaj prace znanych historyków.. Konges Nowej Prawicy chce również zredukować ( zmniejszyć ilość darmozjadów ) biurokrację.. chyba lepiej, jeśli za nasze pieniądze nikt nie będzie sobie dawać premii 80tys zł?? CHYBA lepiej jeśli będzie 100 ludzi, którzy coś zrobią, niz 600, którzy nic nie zrobią i będą brać pieniądze za darmo? Jak myślisz dlaczego nie chcą, aby KNP wygrało wybory i skutecznie przedstawia ich w złym świetle? BO SIĘ BOJĄ ŻE ODPOWIEDZĄ ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO!

Nowa Prawica również chce zmienić zasadę : urząd dla urzędnika! Urząd ma być dla ludzi, ludziom służyć i im pomagać. A nie karmić darmozjadów. .. Wiesz, że w dzisiejszej Polsce nie mamy armii, która obroniłaby nas przed atakiem innego kraju? Urzędnicy PO/PIS redukują pieniądze dla wojska, na jego rozwój! KNP chce stworzyć silną Polskę, która nie będzie się bać sprzeciwić innym krajom! Chyba, lepiej jak my będziemy dyktować warunki, niż Rosja/USA/Niemcy i inne nam ? Chyba lepiej, żebyśmy wywalczyli niższe ceny paliw? Kolejną sprawą, którą chciałem ci wyjaśnić jest to, że niby Korwin-Mikke nie ma szacunku do kobiet.. Pan Janusz Korwin-Mikke ma większy szacunek do kobiet, niż ludzie z PO/PIS/RP! Wiedziałeś, że jest za tym, aby kobiety traktować z szacunkiem? To one są fundamentem naszego życia, i to one potrafią nas pocieszyć, sprawić że będziemy się lepiej czuć! Czy wiesz, że KNP chce wprowadzić zakaz zadłużania państwa? Kongres Nowej Prawicy nie chce, żeby nasze dzieci miały płacić za nasze błędy! KNP mówi: NIE ZADŁUŻANIU POLSKI! Za zmianami, jakie chce wprowadzić KNP to też likwidacja bezrobocia! Wszystko, co KNP zrobi sprawi, że bezrobocie w Polsce zniknie, a ludzi będzie stać na godne życie! Nie będzie cenzury! Ludzie i ich prawa będą szanowani! Rodzina zostanie wzmocniona i chroniona przez prawo! Nie będzie grabieży podatkowej! Zostaną zniesione zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbają o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych!! Wolny internet, wolne stadiony, wolny obywatel! Swobodę krytyki władzy uznają za fundamentalne prawo obywateli. Dalej nie jesteś przekonany? Wolisz, aby twoje dzieci żebrały na ulicy? Aby twoje wnuki w przyszłości głodowały na ulicy? To głosuj dalej na pis, po i wszystkich tych złodziei! Powodzenia!

Gość

#139

2013-09-20 21:50

mam dosyć okradania narodu przez tuska i jego bande, watache
Młody Polak

#140 Tusk

2013-09-20 22:05

Nie wiem jak można było się nabrać na populistyczną paplaninę Tuska i jego śmieszne zapowiedzi liberalnych przemian. Od ekipy PO od początku wiało brakiem kompetencji i dorobkiewiczostwem. Sam Tusk jako lider grupy jest jej dobrym przykładem. Nawet wypowiedzieć się nie umie. I wcale nie chodzi mi tu o jego sygmatyzm ale o sztuczność i brak inteligencji w czasie wypowiedzi bez przygotowania. Jest niekompetentny tak jak jego partia co wszyscy odczuliśmy. Ci goście nie chcieli liberalnych zmian jakie wy sobie wyobrażacie ale takie jakie będą im odpowiadały. Sprecyzuję- chcieli drapieżnego kapitalizmu, i taki właśnie w Polsce panuje. Każdemu kto podniesie teraz głos, mówię= tak właśnie- jest drapieżny kapitalizm a to co innego niż liberalizm. Sami to odczuwamy- dookoła panuje totalny wyzysk i władza pieniądza. Władza pieniądza zawitała także w służbie zdrowia i policji co wie każdy kto się zetkną z tymi służbami pieniędzy nie mając. Po nie zrobiło nic dla obywatela, choć obywatelskie jest z nazwy. Co więcej okazało się nieudolne na wyższym poziomie. Przez ostatnie 20 lat nie tylko nie rozliczono komunistów co faktycznie czasami jest trudne- ale także nie zrobiono nic by ludzie z ich kręgu nie mieli już dostępu do władzy i honorów. Niedawnych zbrodniarzy narodu nadal się honoruje. Podczas gdy oni dożywają swoich dni na olbrzymich emeryturach, przeciętnemu Polakowi PO kazało pracować do 67 roku życia. W sądach i urzędach pozostali ludzie z powiązaniami z byłym okupantem lub ich potomkowie którzy nadal prowadzą politykę kolesiostwa. W Polsce panuje okrutny nepotyzm na potęgę. Naród uczy się od "elit" a że czasy są ciężkie to nawet o pracę trudno bez "znajomości". Czyli kolesiostwa i nepotyzmu. Przecież taka jest rzeczywistość a nie ta z kolorowego ekranu. Podczas gdy media mydlą oczy kolejnymi aferami rząd PO uchwalał podwyżki vatu, akcyzy, wieku emerytalnego, traktat lizboński a nawet pozwolenia na interwencję zbrojną obcych państw w razie niepokojów. Czy naprawdę musimy przechodzić przez to jeszcze raz? Już kiedyś pozwalaliśmy na interwencję obcych i wiemy jak to się kończyło. Media wolą zajmować się pluciem na opozycję niż serią afer jakie w czasie rządów PO miały miejsce= od afery hazardowej po Amber Gold. Któż pamięta dzisiaj Chlebowskiego który pocił się w trakcie wyjaśnień? Media huknęły przez tydzień i cisza. Nie ma po nim śladu. Nawet nie wiadomo czy został ukarany, koleś zapadł się pod ziemię bo skompromitował PO. Media wolą się zachwycać skromną Kasią Tusk- córką premiera niż jego rozwydrzonym synu Michale, który rozbija kolejne auta i zmieszany był w aferę z Amber Gold. Lepiej przyczepić się nowych aut opozycji a jakże. Kiedy wchodziliśmy do Unii Europejskiej to po to by zrobić na tym własny interes. Dzięki PO niestety cała Unia Europejska robi interes na nas Polakach. Zamiast sprowadzać do Polski technologię i rozwijać nasz handel na zachód PO rozwinęło import do Polski robiąc z nas rynek zbytu dla zachodu. Zamiast wykorzystać że u nas było taniej i pozwolić się rozwinąć naszą tanią siłę roboczą sprzedano zachodowi. Była szansa lecz PO zrobiła wszystko by utrudnić życie przedsiębiorcy. Od przepisów po podatki, Dzięki temu w Polsce władze przejęły potężne koncerny i markety z którymi nie ma szans na uczciwą konkurencję. To one robią z Polaków tanią siłę roboczą. Dzięki PO zamiast produktów, eksportujemy na zachód rodaków- niewolników. Ale co się dziwić skoro nasz kochany premier dostaje odznaczenia za politykę zagraniczną w Niemczech. Nawet możliwości tranzytowe Polski jako kraju centralnego zabito. Olbrzymie pieniądze na autostrady i drogi przepadły chociaż autostrad i drug nie ma. A według panów miały być gotowe do lata 2012r. Jak to jest że nikogo nie obchodzi dlaczego ich nie ukończono skoro już za nie gotowe zapłacono? Dlaczego media o tym milczały i milczą? Według konstytucji mamy wolny dostęp do dróg. Mimo to płacimy olbrzymie pieniądze za autostrady zabijając nie tylko transport i eksport ale także obywatelską wolność. Tego oraz olbrzymiej akcyzy Po było mało i ich rząd zakładał w budżecie że okradanie nas na sprecyzowane kwoty na drogach za pomocą radarów. Jak można tego wszystkiego nie widzieć i nie pamiętać? Czy basze społeczeństwo jest tak ślepe i tępe? Czy tak sparaliżowane że nie można z nimi nić zrobić. Oby nie. Ta inicjatywa powinna być początkiem przebudzenia się społeczeństwa polskiego.

Gość

#141

2013-09-20 22:09

MAMY JUŻ DOŚĆ POLSZEWIKÓW, POPAPRAŃCÓW - PO, (PLATFORMY OBŁUDY), CZERWONEJ ZARAZY ORAZ ICH POSTKOMUNISTYCZNYCH SPADKOBIERCÓW.

Gość

#142

2013-09-20 22:15

Tak złego rządu nie mieliśmy od II wojny światowej!!!

Gość

#143

2013-09-20 23:00

dosyc złodziejskich nierządów PO w Polsce !

Gość

#144

2013-09-20 23:02

Ś.W.O. !

Gość

#145

2013-09-20 23:43

MAM 690 ZŁ EMERYTURY I JESZCZE POBIERAJĄ PODATEK
WSTYD I HAŃBA !!!

Gość

#146

2013-09-21 02:10

Juz dosc rzadow tych gnoi...

Gość

#147

2013-09-21 05:31

Jestem za ...trudno żyć w tym kraju i z tym rządem...Mam swoje lata i wiele przeszłam i mam prawo mieć nadzieje na lepsze czasy a nie na biedę i arogancję rządzących .

Gość

#148

2013-09-21 07:03

Każdego dnia muszę dokonywać wyborów: co kupić, lekarstwa czy... Moja emerytura to 720zł. Panu Tuskowi nie starczyłoby na obiad, a ja muszę przeżyć przez miesiąc.

Gość

#149

2013-09-21 07:34

Tusk Wykańcza Polskę Państwo i gospodarkę

Gość

#150

2013-09-21 08:51

Potwierdzam petycję w całej rozciągłości! Ryży WON !