Ogólnopolska petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska

W pełni Poważna a zarazem Legalna Akcja o charakterze pokojowym mająca na celu odwołać aktualne rządy p. Donalda Tuska.

 

Z racji że jesteśmy obywatelami Polski, mamy prawo do przeprowadzania petycji oraz odwoływania różnych ustaw sejmowych, partii itp. co zapewnia nam Konstytucja. W związku z niedotrzymaniem obietnic wyborczych z poprzednich wyborów, ciągłym bałaganem w Państwie Polskim, bumelanctwem Premiera i jego Ministrów, dopuszczeniem się pogwałcenia podstawowych praw jakimi są wolność słowa
My Polacy domagamy się odwołania rządu Premiera Donalda Tuska oraz rozpisania nowych wyborów parlamentarnych.

 

Ciągłe obiecywanie na wyborach o Cudach które do dnia dzisiejszego się nie spełniły, ciągłe podwyżki Cen Paliw, wzrost podatków a ceny pensji, emerytur, zasiłków wciąż te same! Panie Premierze zadajemy Pytanie... jak żyć w takim Państwie? Odpowiedź jest jasna - Nie da się! dla tego potrzebne są zmiany. Natychmiast!



-------------------------------------------------------------
W każdym mieście w Polsce, w każdym zakątku Polski zjednoczymy razem siły, zbierzemy wystarczającą ilość podpisów i obalimy aktualny rząd oraz rozpoczniemy nowe wybory! Gdzie sami zdecydujemy po poważnych przemyśleniach kogo wybrać!

 

"Ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum"


Odwołać Tuska i jego Rząd    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Odwołać Tuska i jego Rząd do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook