Uwolnijcie Chrystusa Króla


Gość

/ #124 Kroluj nam Chryste

2014-03-15 23:16

A ja napisze tak do komentatora 97 jestes czlowiekiem zagubionym skoro nawet wizerunek Chrystusa Krolua przypomina tobie czarne, czy jak to napisale. Bog czyni cuda, patrzac na jego wizerunek mozesz zobaczyc swoja dusze, i moze przesto kojarzysz tak jak opisales Wizerunek Chrystusa Krola Poski zostal namalowany przez Polskiego malarza ,w oparciu o przkazy Rozali Celak i siostry Faustyny, A korona zlota berlo i pierscien krolewski zostal ufundowany przez Polakow w Stanach Zjednoczonych tez scisle wykonywano w oparciu o przekazy Rozali Celak i siostry Faustyny. Prosze cie nie ublizaj Synowi Boga A co do Paulinow Tak to oni powinni byc wsparciem to Oni powinni dazyc do jak najszybszej Chwaly Syna Boga tu na ziemi a zwlaszcza Krolowanie Jezusa Chrystusa w Polsce, to na nich spoczywa Obowiazek Wywyzszenia Boga ponad wszystkie istoity zamieszkujace Polske. I Oni napewno dobrze o tym wiedza ,tylko jak to napisze sa tchurzami niestac ich na obrone nas wdow ,sierot ,rodzin patrza jak emigrujemy jak niszczeja nasze rodziny nawet ich niestac na to zeby Spelnic wole Boga zyby dac nam ta Boza obietnice, tak im dobrze jest tak jak jest Oni nie zostana wdowami, Sierotami ,rodzicami. Oni nie martwia sie o jutro maja wszystko wiec poco im Krol jak Oni sami Kroluja nad Nami Tak drogi komentatorze napisalam Tobie prawde ja wiem ze Ciebie zaboli bo prawda zawsze boli ale zebys zacza myslec ,sa takie slowa ,Bog z nami to kto przeciw nam A jeszcze do komentatora 102 drogi kaplanie z calym szacunkiem do sutany ktora nosisz prosze ukleknij przed wizerunkiem Chrystusa Krola Polski Popros Ducha Swietego o Swiatlo . A JA POLECAM LEKTURE encykliki " QUAS PRIMAS " Kroluj nam Chryste