Nie dla obwodnicy przez Las Piastowski

Quoted post

Mieszkaniec

#7

2016-04-26 11:27

Skoro ten lat jest dla was taki ważny i pojawiacie się na protestach, to dlaczego gdy było nasadzanie to pojawiło się kilka osób? Tacy wielcy obrońcy którzy mają w nosie sadzenia nowych drzewek a protestują bo się nudzą. Weźcie się do roboty a nie tylko protestujecie. Za kilka lat będziemy zakorkowani jak Wrocław i jak wtedy pomożecie? Pójdziecie protestować by ludzie mniej jeździli samochodami? Co za ograniczony naród. 

Odpowiedzi


Gość

#8 Re:

2016-04-26 13:29:36

#7: Mieszkaniec -  

 Rozumiem, że aby dać przykład, jako ten "nieograniczony", chwycisz za siekerę i polecisz z radością na wycinkę.


Gość

#12 Re: nie obrażaj narodu

2016-04-26 20:11:12

Adi

#16 Re:

2016-04-27 22:41:23

#7: Mieszkaniec -  

No drzewa trochę czasu rosną. Mikroklimat też nie tworzy się od razu. Wystarczy nasadzić i wszystko pasi. Jeśli wszystko wytniemy to łądnie będzie to wyglądało wg Twojej wizji... Smog, brak drzew (tlenu, fauny i wymieniać można...) ale za to nie będzie korków :) Będzie można zapierda..lać do pracy żeby zarobić na...? A, na wakacje w lesie. Nie, no elegancko. Ograniczony ten naród faktycznie...


Gość

#22 Re:

2016-04-28 10:56:07

#7: Mieszkaniec -  

 To miło, że zapraszają nas do sadzenia lasu, który wcześniej bezwzględnie wycieli (pomimo telefonów ludzi aby wycinka nie była tak duża). Wycinają bo drzewo ma niższą cenę a oni muszą zarobić. Zarobić chcą też na sadzeniu, po co dać pracę bezrobotnym jak można za darmochę - trzeba tylko dorobić ideologię. Tak samo robią ze zbieraniem kasztanów i żołędzi- przemysł kosmetyczny płaci dobrze, więc trzeba tylko powiedzieć dzieciakom, że to dla biednych zwierzątek, które mają gdzieś jak im wycinają las (zawsze się zastanawiałam, że zwierzątka tyle jedzą Potem leśniczy przychodzi z nagrodami dla najlepszych zbieraczy i dziękuje w imieniu zwierzątek?!. No tak my to też zwierzątka! Hipokryzja totalna! Nie dziękuję.

 

SzefJana

#24 Re:

2016-04-28 14:56:22

#7: Mieszkaniec -  

 Jaja sobie robisz ?, w ogrodzie mam nasadzone z 60 nasadzeń za własne pieniądze a jak chciałem wg drogi gruntowej nasadzić (granica z lasem) po drugiej stronie szpaler, to lasy mnie pogoniły kłonicą z komentarzem, że mi odwaliło bo jest jakis plan nasadzen etc... jak widać i wycinki, bo ktoś chce uzbroić teren pod następne osiedle, czy "spalony las" na inną inwestycje... a ze 150 baniek z 15 to mogą pójść na jakieś lipne ekspertyzy itp kolesiów... Trasa pólnocna onegdaj była obwodnicą i niejaki prezydent napisal że miasto się rozrosło... a co to qźwa rak ? jakiś urzedas pozwolenia dawał to i się zakorkowało i teraz czas na następną kretyńską inwestycję do zepsucia ? obwodnica ma obwodzić więc niech obwodzi dk przez ochlę, albo jeszcze lepiej przez Pierzwin, Jarogniewice... (jakoś tam południowa granica miasta biegnie)