Stop wyprzedaży Parku Hallera w DG w ręce prywatnych inwestorów


Gość

#1

2013-02-20 18:42

Nie potrzeba nam kolejnych marketów w Dąbrowie Górniczej. Wystarczy już, że zaczęli budować "Aldi" obok CH Pogoria co dla mnie jest największą głupotą świata. Aczkolwiek panu Prezydentowi zależy chyba tylko na kasie.

Gość

#2

2013-02-20 18:44

Lub na miejscach pracy zmniejszających bezrobocie.. tak czy inaczej na markety kosztem terenów zielonych mówimy stanowczo nie ! proszę sobie budować gdzie indziej.
dąbrowiak

#3 brak słów

2013-02-20 18:46

Barany siedzą w radzie miasta!! proponuję zasypać jeziora, wyciąć drzewa i postawić blaszane hale handlowe, nasze dzieci będą się bawiły "marketowymi" wózkami, a nie na placach zabaw w otoczeniu zieleni. Szczycimy się tym, że nasz miasto jest zielone, po co te piękne reklamy "ZIELONA DĄBROWA" "DĘBOWA DĄBROWA" skoro nie robi się nic, aby uchronić zielone zakątki miasta !!


Gość

#4

2013-02-20 18:47

Podpisuje się pod tym. jak tak dalej pójdzie niedługo Dąbrowianie zostaną bez zieleni

Gość

#5

2013-02-20 18:52

Odwołać radnych miejskich!! Tym ludziom zależy tylko na pieniądzach, a nie na dobrze mieszkańców!! Dąbrowa zawsze szczyciła się mianem zielonego miasta, a teraz pazerni na pieniądze politycy chcą to zmienić i zniszczyć piękne miasto!!

Gość

#6

2013-02-20 18:59

Zgłaszam stanowczy sprzeciw wobec sprzedania pod cele komercyjne części terenu parku Halera w Dąbrowie Górniczej. Wierzę iż władze miasta nie zawiodą zaufania powierzonego im przez mieszkańców, oraz zachowają troskę o nasze miasto i atrakcyjność miasta dla przyszłych pokoleń.
Ktoś

#7

2013-02-20 19:00

Ludzie! Czy nie widzicie, że władze Dąbrowy mają nas w nosie? Kolejna petycja, kolejene podpisy, kolejne głosy społeczeństwa i co? NIC!!! NIC to nie da. Nie liczą się z nami. Oni potrzebują nas tylko wtedy jak trzeba iść i zagłosować a potem mają nas głęboko w czterech literach. A jak znam życie, to za jakiś czas sprawa ucichnie, a jak przyjdzie do wyborów to polecimy i zagłosujemy ... i znowu NIC się nie zmieni. I tak od lat ...

Gość

#8

2013-02-20 19:50

kolejna atrakcyjna=biznesowa działka w centrum miasta, kolejny market? stacja paliw? kościół? czy jak wrócę kiedyś do mojego miasta, będę jeszcze wiedział gdzie jestem, czy tylko stal, beton i krzyże??? przecież to zielone miasto było, lasów zazdroszczą nam wszędzie, jedyna pustynia w europie jest w NASZYM mieście, pogorie to wyjątek hydrologiczny w europie (holandia i finlandia wykraczają poza nawias)wspaniała drużyna MKS DG, "ZIELONA".......i setki innych fajnych miejsc w tym mieście, a nawet nie mamy cholernego dworca kolejowego....to co ja ma pokazać mojemu dzieciakowi?????
Alek

#9 a może by tak?

2013-02-20 19:52

Proponuję osobną petycję - "Konstruktywne wotum nieufności dla Prezydenta i Rady Miejskiej Dąbrowy Górniczej".

Gość

#10 Re:

2013-02-20 19:54

#5: -

z tym pięknym miastem to ja bym polemizował, ale tereny zielone mamy naprawdę wyjątkowe :D

pele

#11

2013-02-20 21:15

Petycja powinna obejmować także ten teren - http://dabrowa-gornicza.pl/oferta-opis-168.html
Są to planty przy I LO, kawałek zieleni w sumie w centrum, z górką dla dzieci.

Gość

#12

2013-02-20 22:00

Co prawda nie mieszkam w Dąbrowie ale chodzę tam do szkoły i spędzam każdą wolną chwilę w tym mieście. Jestem stanowczo przeciwny wyprzedaży terenów zieleni tym bardziej, że i tak jest ich bardzo mało!

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-02-20 22:34


Magdalena

#14 bez komentarza....

2013-02-21 14:41

Dlaczego niszczą to co Dąbrowa ma najładniejszego :(

Gość

#15

2013-02-21 15:06

"Witamy w Dębowym Świecie" a gdzie te Dęby??? - same głąby w UM to tak
Kamyk6666

#16 Re:

2013-02-21 17:17

#1: -  

 Niech sobie budują markety gdzie chcą, ten park to tylko fajna miejscówa dla ćpunów i pijaków i zajebiste miejsce sralni psów.

Jak wybudują market to przynajmniej będzie więcej miejsc pracy.

A jak ktoś chce zieleni to niech ruszy dupe na Pogorie lub Zieloną.

Ekolodzy jak zwykle robią wielką afere z byle powodu.