Podpisujmy deklarację poparcia dla abp. Henryka Hosera!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Podpisujmy deklarację poparcia dla abp. Henryka Hosera!


Gość

#151

2013-07-14 10:06

Ksiądz abp.Henryk Hosera jest człowiekiem,który dąży do prawdy,krytykuje zło tego świata,dlatego jest napiętnowany przez pewne grupy ,a które powinny zacząć od siebie krytykę.Zaś ks. Lemański nie zasługuje na miano bycia księdzem,to celebryta i karierowicz.

Gość

#152

2013-07-14 10:19

Proszę sobie wyobrazić co by się działo
gdyby któryś z księży wtrącał się w obsadę na
stanowisku naczelnego w Gaz.Wyborczej?Ale była by
awantura!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-14 10:32


blebleble

#154 Re:

2013-07-14 10:36

fuj

#155 Re:

2013-07-14 10:38

#106: -

Odezwal się "prawdziwy"  katolik ... i do tego idiota.

Ania

#156 ale

2013-07-14 10:41

#153: felcia - Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Ale to chyba też ważne, żeby duchowny robił wiele różnych rzeczy, a nie wrósł w jedno miejsce. Po to są wyjazdy misyjne i zmiany parafii. Ksiądz ma być tam, gdzie akurat jest najbardziej potrzebny. Rozstania są bolesne, ale to też wzbogaca duchownego i rozwija, gdy ma nowe zadania.

A w sprawie księdza Lemańskiego to co się dzieje jest nie do przyjęcia. Pretekst do uderzenia w świetnego duchownego i dobrego człowieka jakim jest arcybiskup Hoser. Media wymyślają już takie bzdury i kłamstwa, że boli jak się to czyta. I na coś takiego nie można pozwalać.

Pozdrawiam.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-14 10:50



Gość

#158

2013-07-14 10:59

jak owce nie mają swojego Pasterza to wilki grasują
Ania

#159 eh

2013-07-14 11:04

#157: Martin Ostrówka - Re:

Może ty masz krew na rękach? Bo Hoser na misjach pomagał tym ludziom w odbudowie po wojnie domowej. Rozumiem wiele, ale kłamstw, które można obalić w 2 minuty po skorzystaniu z google jakoś nie rozumiem. Abp. Hosera nie było w Rwandzie w czasie walk. Proszę nie pisać bzdur.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-14 11:52


Ja

#161 hmm

2013-07-14 12:09

#160: -

Zarówno z faktami jak i ortografią jesteś na bakier. Biskup zrobił wiele dobrego dla innych i należy mu się za to szacunek. Wystarczy trochę poczytać poza newsweekiem, żeby to wiedzieć. A papież powtarza, że plotki i pomówienia są jak zabójstwo, więc kto tu grzeszy? Nie lubie zakłamania i obludy, którą reprezentują poplecznicy księdza Lemańskiego.

A zapewnianie, że jest się chrześcijaninem, a potem jazda po osobie, która na to nie zasłużyła, to jest sprzeczność sama w sobie.

Mania

#162 moje uwagi

2013-07-14 13:04

Generalnie proponuję wszystkim plujkom iść do TVN, Newsweeka itp. mediów, tam was chętnie wysłuchają jaki to KK jest zły. To jest strona z poparciem dla arcybiskupa, szkoda, że nawet cudzych poglądów i potrzeby serca nie potraficie uszanować. Ale to tylko potwierdza kto mąci i robi źle.


Gość

#163

2013-07-14 13:58

Obecnie znajdujemy sie obliczu zacietej wlki dobra ze zlem w sferach mentalnosci spoleczno-polityczno-obywatelsckiej. Wystepuje niejako zderzenie lewckiego postkomunizmu z patriotycznym odlamem prawych i solidarnych Polakow. Jestesmy wiec atakaowani przez grupy interesow, umocowane w przejetych nieuprawnionymi metodami podstepu lichwiraskiego i kombinatorskiego, dobr i osiagnienc gospodarczych, wypracowanych w okresie zniewolenia Narodu. Libertynizm wspierany jest z osrodkow swiatowego zarzdzania finansjery. Zatem metody tej walki beda przybieraly na sile, poniewaz grupy intersow osiagnawszy wladze ekonomiczna nie odstapia pokojowo od zawlaszczonych przywilejow i zwiazanych z nimi nabytch profitow. Srodki razenia skierowane sa wobec przywodcow strony prawj, sprawiedliwej a tym samym wobec hierarchow KK, ktorzy bardziej odwaznie staraja sie wskazywac na kierunki pochodzenia zla i proby jego zwalczania

Gość

#164

2013-07-14 14:00

Dobrze sie stało ze ruszyła tego typu incjatywa z poparciem biskupa.pozdrawoam

Gość

#165 Re:

2013-07-14 14:06

Widze tu wiele klamstwa i hipokryzji zarazem. Wrzucanie wszystkich biskupow do jednego"tygla" i tworzenie psychozy nienawisci, to dzielo szatana "panie dobry i sprawiedliwy". Toz dzisiaj nawet mlokos jezdzi wypasiona fura, a co biskop, ktory ma tak wiele obowiazkow, ma wg sz pana chodzic piechota. Czas zmienic to myslenie. Czy dla wnuka "pana" zaproponowal by "pan" takie rozwiazanie#160: -

 

Enigma

#166

2013-07-14 15:04

Z całego serca popieram arcybiskupa Henryka Hosera. Napawa mnie otuchą, ze jeszcze mamy tak jednoznacznie opowiadających się pasterzy Kościoła.
Niech mu Bóg błogosławi, ochroni i podtrzyma w dniu, w którym zmówili się jego wrogowie i nieprzyjaciele Kościoła.
Cały ten zmasowany atak nie byłby możliwy, gdyby wszyscy nasi hierarchowie byli równie odważni i konsekwentni.
Wiele zła pochodzi również stąd, że księżom pokroju księdza Lemańskiego pozwala się zbyt długo na bezkarne podważanie nauki i powagi Kościoła i swobodne brylowanie we wrogich Kościołowi mediach i środowiskach.
To daje zły przykład i rodzi przekonanie, że wszystko wolno.
Sercem i duszą jestem przy moim Kościele.
Nie potrafię jednak zapomnieć bólu, jaki zadawały mi publiczne wypowiedzi księży :Sowy, Bonieckiego, czy biskupów Życińskiego i Pieronka.
Oraz chwiejne, ugodowe, nieprzemodlone, za to bardzo "wypolitykowane" stanowisko w wielu kwestiach innych hierarchów polskiego Kościoła.
Te sprawy bolą, bo odczuwam je tak, jakby zdradzał mnie mój Kościół, a nie poszczególni ludzie idący za własnymi mniemaniami.
Dlatego uważam, że należy ze wszystkich sił bronić arcybiskupa Hosera przed atakiem, który został na niego przypuszczony.
Ten atak to zemsta za nieprzejednane stanowisko w sprawach bioetycznych i za pokazanie siły Kościoła w modlitwie uwielbienia , na której samorzutnie zgromadziło się blisko 60 tys ludzi.
Niech Bóg osłoni swoją mocą Kościół i jego pasterzy

Gość

#167

2013-07-14 15:41

Nie pozwólmy żmijowemu plemieniu siać nienawiści w Kościele Katolickim!

Gość

#168

2013-07-14 15:53

Jestem chirurgiem który jako wolontariusz pracował w Dem.Rep.Kongo tuż przy granicy z Rwandą. Tam spotkałem świadków wydarzeń księży pallotynów Stanisława Filipka, Wiesława Kantora oraz świadków miejscowej ludnosci. Nazwisko ks. Hozera jest kluczem do wszystkich mieszkan, tyle wdzięczności za udzielaną pomoc lekarską, za wsparcie duchowe w chwilach dramatycznych, za serce dla oczekujących pomocy - można i trzeba dziękować, jak najmocniej dziękować. To ludzie którzytam nie byli mogą pisać bzdury wyssane z palca, jak pisał to "redaktor" GW Wojciech Tochman. Po przeczytaniu "prawdziwych" relacji tego człowieka, namawiałem ks.Filipka do wszczęcia procesu. To niewiarygodne aby mieć tyle jadu i nienawiści do człowieka, który może być wzorem postępowania dla nas wszystkich. Ale prawda się obroni. Szczęść Boże Ks.Arcybiskupowi sciszewski@wp.pl

Gość

#169

2013-07-14 17:32

Bardzo dobra. Można było jeszcze wyrazić współczucie z tytułu posiadania w diecezji takiego księdza - pożytecznego idioty (oby tylko idioty, a nie brudnej, sprzedajnej kanalii). Miejmy nadzieję, że zbierze się wiele tysięcy podpisów, popierających arcybiskupa.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-14 18:04


Ja

#171 ale

2013-07-14 18:10

#170: adalbert55 - Re: Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Być może. Ale niektórzy po prostu czytają i wyciągają własne wnioski, nie narzucone nachalnie przez sensacyjne media. I ilość wypaczeń faktów po prostu budzi niesmak. Jeszcze rozumiem spory o pewne zasady w KK, ale nie personalne, bezpodstawne i chamskie ataki.


Gość

#172

2013-07-14 18:52

W Wojsku jest rozkaz ,w KK.jest posluszenstwo ,o ktorym zapomnial Ks.Lemanski.

Gość

#173 Poparcie dla abp.Henryka Hosera

2013-07-14 19:41

Całym sercem jestesmy z Ekscelencją.Prosimy się nie poddawać atakom lewicowym dzienikarzom.
Modlimy się za Ks.Arcbiskupa. Boże Błogosław.

Gość

#174

2013-07-14 20:25

Jestem całym sercem przy abp Hoserze. Niech Bóg Go wspiera i ochrania.
Joanna K.

#175 Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

2013-07-14 20:42

#10: Duczki - Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Ksiądz przysięga wierność i posłuszeństwo biskupowi i Jego następcom. Chcesz zrobić z tej przysięgi klub dyskusyjny? Głupota i buta niektórych prafian nie zna granic. A może to raczej prowokacja ?Stawiam na prowokację.