Podpisujmy deklarację poparcia dla abp. Henryka Hosera!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Podpisujmy deklarację poparcia dla abp. Henryka Hosera!

Feliks

#376

2013-07-19 14:32

Popieram ks. abp. Henryka Hosera.
Feliks Musiał z Lubli
Mania

#377 pisownia

2013-07-19 14:32

a dla wszystkich niezorientowanych: Bóg pisze się z wielkiej litery
Janek

#378 Re: Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

2013-07-19 15:04

#10: Duczki - Duczki- nie oddamy ks. Proboszcza

Coś się Wam pomyliło !

Zebraliście 3 500 000 podpisów ? To niemozliwe.

Przestańcie szkodzić Kościołowi !  Lewacy i komuniści tylko czekają na takie "sensacje".


Gość

#379

2013-07-19 15:52

Nikt inny oprocz ksiezy czy biskupow nie oczysci naszego kosciola z kretow,ktore sa budzone w odpowiednim czasie aby rozbijac nasz kosciol!

Gość

#380

2013-07-19 17:00

Ks Abp Hoser to prawdziwy i mężny przywódca duchowy jakich u nas nie wielu.

Gość

#381

2013-07-19 19:51

Popieram Arcybiskupa Hosera.Ksiądz Lemański przynosi Kościołowi w Polsce wstyd i hańbę.

Gość

#382

2013-07-19 20:43

Popieram.

Gość

#383

2013-07-19 21:38

Wszyscy święci byli posłuszni Kościołowi, nawet jeśli prywatnie mieli inne zdanie. Ksiądz Lemański tego nie rozumie, bo nie jest świętym, tylko pozuje na gwiazdkę mediów. Poza tym kościelna dymisja jest przyjemna: oferują utrzymanie a nawet inną pracę - pozazdrościć.

Gość

#384

2013-07-19 22:33

Aby odwrócić uwage społeczeństwa od fatalnej sytuacji naszego kraju, do której doprowadził rząd wraz ze wspierającymi go mainstreamowymi mediami medialni klakierzy próbują uderzać w tych, którzy bronią tradycyjnych wartości chrześcijańskich. To nie pierwsze i nie ostatnie uderzenie w kościół i wiernych mu pasterzy. Tyle, że uderzający zapominają, że choć kościół nie ma dywizji (słynne zadane z kpiną pytanie Stalina)to jednak stoi za nim Bóg Stwórca. A za biskupami stoją wierni. Zatem taka nagonka na arcybiskupa paradoksalnie kościół wzmacnia.

Gość

#385 Re:

2013-07-20 00:15

#384: -

Myslisz, ze to jest odwrocenie uwagi spoleczenstwa? Uwazam, ze jednak sie mylisz... Spoleczenstwo wbrew pozorom nie jest glupie, widzi co sie w kraju dzieje-na wszystkich plaszczyznach. Swiadcza o tym sondaze, w ktorym PO spada, a PIS-owi rosna, swiadcza o tym wygrane w Elblagu wybory przez PIS, swiadczy o tym referendum w sprawie prezydent Warszawy. Nie mieszaj polityki z religia, bo mysle, ze Ci ktorzy podpisuja sie pod petycja w sprawie ks. Lemanskiego nie kieruja sie zadnymi pobudkami politycznymi.


Gość

#386

2013-07-20 08:11

Wyrażam protest i sprzeciw wobec bezprecedensowego ataku ,który jest w ostatnich tygodniach skierowany na Księdza Arcybiskupa Henryka Hosera .Jestem oburzona zażenowana, zbulwersowana tak treściami jak i formami za pomocą których media podważają kompetencje naukowe oraz duszpasterskie Waszej Ekselencji ,szargając jego dobre imię.
Tadeusz

#387 Henryk Hoser - wzór ucznia Chrystusa

2013-07-20 08:27

W pełni solidaryzuję się z Ks.Abp Henrykiem Hoserem, szkoda , że inni ordynariusze zachowali
dziwną ciszę, pozostawiając brata biskupa w osamotnieniu. Abp H. Hoser jest przykładem, jak nie
należy być "posłusznym" mediom i bieżącej modzie poprawności politycznej. Jest wzorem dla innych
biskupów i kapłanów.
Tadeusz Z Białegostoku.
Ania

#388 podłe działania

2013-07-20 08:35

Każdy czasem popełni błąd i na każdego można znaleźć "haka", a szukanie haków jest elementem systemów totalitarnych. Na arcybiskupa, który jest dobrym człowiekiem, dobrym kapłanem i do tego lekarzem nie udało się im nic znaleźć. Zaczęli więc posługiwać się chorymi insynuacjami i kłamstwami. Przykro na to patrzeć.

Gość

#389

2013-07-20 09:06

Ksiądz Lemański narusza jedność kościoła. Medialny przekaz odsłania człowieka zmanipulowanego , bądź manipulującego!! jego "wejściem" jest obrzezanie , zatem tak przedstawienie konfliktu aby zainteresował największe rzesze widzów. To jest AKCJA PROPAGANDOWA wymierzona -przeciw kościołowi..za tą przyczyną za jedność narodu z kościołem i kościoła z narodem..Popieram stanowisko biskupa ..Hosera

Gość

#390 nie pozwole odebac sobie mojego Boga

2013-07-20 11:31

Siedem lat temu przeczytalam "Zahir" P.Coehlo.Przed ta lektura moje zycie to wysiadywanie na wulkanie a po tej lekturze to nieustajace trzesienie ziemi.
Rodzicow stracilam wczesnie i choc szkoly pokonczylam to nie powiedzieli mi jak zyc bo i oni sami nie wiedzieli tego.
Najwiecej wiedzieli o czerwonych burakach gdyz w czasie wojny oboje trafili tam gdzie byly ich plantacje.Tato wiedzial jak je sfermentowac i tym sie zywil a mama wiedziala co z nich ugotowac.
Tatowa uzywka zamieniala nasz dom w pieklo a mamine buraczane potrawy ladowaly na scianach kuchni
...ale w niedziele byl spokoj.W niedziele chodzilismy do kosciola.
Wraz z dorastaniem przyszlo borykanie sie z samotnoscia,lykanie wiedzy,praca,milosc,samotne wychowywanie corki,opieka nad wnukiem i samotnie wychowujaca go corka i jej malzenstwo itd.
W moje 56 urodziny,siedzielismy w kuchni przy nowozakupionym wymarzonym stole i popijalismy wino.Nie zastanawiajac sie,jakby zart opowiadajac, oznajmilam,ze chce zmienic moje zycie i to zaraz,a ze zawsze dotrzymuje slowa nie moglam sie wycofac.
Do teraz jestem w podrozy, jak Odyseusz ,z tym,ze on mial dokad wrocic,ja nie.
Tu gdzie jestem,na malenkie mieszkanko starcza polska emerytura a na reszte mozna uczciwie zarobic.

Caly ten wstep napisalm aby oznajmic, ze tylko pogaduchy z Bogiem,w pustym kosciele,daja mi sile.

Ps:chcialoby sie powiedziec,ze "klopoty to nasza specjalnosc" poniewaz corka... tez i tez nie zaluje niczego.

Ja

#391 Re: nie pozwole odebac sobie mojego Boga

2013-07-20 11:35

#390: - nie pozwole odebac sobie mojego Boga

Bardzo ciekawy tekst. Bardzo refleksyjny. Ja bardzo nie chciałabym żyć w świecie, w którym muszę walczyć, albo ryzykować życiem, żeby móc się pomodlić w Kościele.

I dlatego nie jestem cicho, gdy dzieje się źle.

Pozdrawiam

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-20 11:56


Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-07-20 12:02


Mania

#394 Re: Wstyd

2013-07-20 12:06

#392: patryk - Wstyd

Nie, to Lemański i jego poplecznicy-ateiści próbują psuć. Atakują biskupa- lekarza, który całe życie pomagał innym i złego słowa nie powiedział, nawet, gdy jest tak obrażany i atakowany.

Mam nadzieję patryk, że ty i tobie podobni odczepicie się wreszcie od Kościoła, który tak bardzo was uwiera. Bo to żenujące. Naprawdę.

Mania

#395 Re:

2013-07-20 12:09

#393: tom -

Nikt w Kościele nie trzyma na siłę, sekta Lemańskiego może iść swoją drogą. Ale was interesuje tylko obrażanie, knucie, pomówienia, chore insynuacje, bo nie ma żadnych faktów, których można by się uczepić.

Nikt już nie słucha ujadania, każdy mądry człowiek widzi, że te ataki na biskupa są wymierzone w Kościół. A Lemański niestety z każdą kolejną wypowiedzią tylko się pogrąża.


Gość

#396 Re: Re: nie pozwole odebac sobie mojego Boga

2013-07-20 12:25

#391: Ja - Re: nie pozwole odebac sobie mojego Boga

...dawno,dawno temu,gdy jeszcze bez zyciowych doswiadczen marzylam o przygodach i mawialam ,ze tam ,gdzie bede tam bedzie moj dom.

Teraz wiem ,ze to nie zawsze mozliwe.

Teraz wiem,co znaczy byc wiernym Bogu i Ojczyznie.

Daleko,daleko od ukochanych miejsc mozg inaczej pracuje.

Serdecznie dziekuje za odpowiedz i prosze uwierzyc ,ze jestem radosna,ciekawa zycia i patrzaca w przyszlosc pania w pewnym wieku /latwo policzyc/,ktora to nie omija zadnej okazji aby zamanifestowac swoj patriotyzm,przynaleznosc do kultury w ktorej zostalam wychowana i to wszystko co sie z tym wiaze.

Pozdrawiam

 

 

 


Gość

#397

2013-07-20 12:31

Módlmy sią za Księdza Arcybiskupa i wspierajmy go naszym świadectwem. Niech wie, że nie tylko Bóg, ale i my jesteśmy z nim.
Módlmy sie za księdza Lemańskiego, żeby zrozumiał, że swoją postawą pomaga tylko wszelakiemu lewactwu, którego Kościół obchodzi tylko na tyle, na ile można go wyszydzić i zmarginalizować.

Gość

#398

2013-07-20 12:42

Pierwszym obrońcą ludzkiego życia w naszym kraju był Bł.Jan Paweł II,a teraz po Nim jast własnie Abp, którego bronimy przed szatańskimi atakami.Konieczność tej obrony to wynik braku moralnej świadomości polskiego elektoratu, ochrzczonego w ponad 90-ciu procentach, którego większość nie rozumie istoty wyborów i do nich nie idzie, ci którzy do urn poszli nie wykazali znajomości chrześcijańskich wyborczych zasad, wybrali parlament, który jest hańbą dla tysiącletniego, polskiego chrześcijaństwa, hańbą dla Ojczyzny Wielkiego Papieża.

Gość

#399

2013-07-20 13:51

Popieram stanowisko abp.w sprawie ks.Lemańskiego.Podwladny musi przestrzegać dyscypliny i być lojalnym względem przełożonych.

Gość

#400

2013-07-20 17:10

Dość plucia na KK !!