PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !

2016-01-12 13:56:58

Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !

 

Zastrzeżenie praw autorskich podyktowane są niezbywalnym prawem naturalnym, ale także troską o właściwy przekaz dla społeczeństwa jak też celem uniknięcia podszywania się agentów systemu, osób działających na zlecenie sił wrogich Narodowi Polskiemu.

 

Łowicz, 11.01.2016r.

 

     Oświadczenie z dnia 11.01.2016r.

Marii z domu Znyk(Bejda), Teresy z domu Znyk(Wojda)

na okoliczność manipulacji i  złamania praw autorskich przez autora profilu “Liga Świata” na Facebook.

 

Oświadczamy, że 11.01.2016r. doszło do karygodnej manipulacji naszego wzoru  pisma do sądu i wykorzystania naszych materiałów we wpisie Dydymusa na facebook na profilu  “Liga świata” oraz fałszywej informacji:  “Dziękujemy Ruchowi Oporu za rozwinięcie opisywanego przez nas problemu nielegalnego : „Prawa Morskiego”.

https://www.facebook.com/Wybierz.Wolnosc/posts/949331718436739?pnref=story

Oświadczamy że nie mamy nic wspólnego z Ligą Świata ani z Dydymusemczy Dydymskim ! Nie kontaktował się z nami, nie prosił a dziękuje a przy tym celowo, złośliwie podaje zmienioną nazwę naszej organizacji, pomijając fakt, że teksty piszą zawsze osoby naturalne, żyjące a  w tym przypadku zastrzeżone prawa autorskie dotyczą osób wolnych:

Marii z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda).

Oświadczamy, że autor profilu “Liga Świata” pod zmanipulowanym wpisem zaczynającym się od ; “Lichwiarze, windykatorzy, sądy, komornicy..”, wykasował wszystkie nasze komentarze zwracające mu uwagę, cyt.:

Nikt Panu nie dawał prawa przerabiania autorskich tekstów Marii Bejda i Teresy Wojda ze Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze „Łowiczanie”, Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi, OBYWATELSKi RUCH OPORUwww.wojdabejda.worpres.com,

Lubię to! · Odpowiedz · 5 min

Teresa Maria Wojdabejda Nic nie rozwijałyśmy z Pana stron i nie mamy z Panem nic wspólnego !!!

Lubię to! · Odpowiedz · 3 min

Teresa Maria Wojdabejda Naruszył Pan prawa autorskie !

Lubię to! · Odpowiedz · 2 min

Teresa Maria Wojdabejda Celowo nie podał Pan żródła, linków i nie napisał pan nawet poprawnie nazwy! Zle to o Panu świadczy “ -koniec cytatu komentarzy wykasowanych przez Dydymusa

Wobec ewidentnego faktu manipulacji i naruszenia naszych praw autorskich i praw człowieka w dniu 11.01.2016r., we wpisie “Lichwiarze, windykatorzy, sądy, komornicy…”, na profilu “Liga Świata” na facebook, żądamy usunięcia zmanipulowanego wzoru pisma do sądu a w zamian żądamy podania linka do naszych blogów i do artykułu pt.: NIE DAJMY SIĘ ZASTRASZAĆ I NĘKAĆ PRZEZ PRYWATNE „SĄDY ” !!! „, z informacją, że tam znajduje się wzór autorstwaMarii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), który bezprawnie zmanipulował autor Ligii Świata.

Oprócz tego żądamy przeprosin i opublikowania na facebook i na stronie internetowej “Liga Świata” całego niniejszego artykułu pt.: ”Nie pozwalajmy na łamanie prawa naturalnego w internecie !“

Maria z domu Znyk(Bejda) Teresa z domu Znyk(Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com

 

Drodzy Rodacy !

Cieszymy się, że lotem błyskawicy rozpowszechniane są nasze autorskie artykuły,  wystąpienia, opracowania i wzorce prawne :© Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda), w obronie Narodu Polskiego i Polski,  przed prywatnymi firmami handlowymi symulującymi instytucje państwowe i kościelne, zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

W związku z naruszaniem naszych praw autorskich i praw człowieka przez autorów publikacji, blogerów, administratorów portali, niniejszym stanowczo zastrzegamy, że jakiekolwiek wykorzystywanie naszych tekstów musi być  z podaniem naszych stron źródłowych a jakiekolwiek zmiany w naszych autorskich tekstach muszą być bezwzględnie z nami uzgodniane.

Takie zastrzeżenia podyktowane są naszym niezbywalnym prawem naturalnym, nas jako osób wolnych, ale także troską o właściwy przekaz dla społeczeństwa jak też celem uniknięcia podszywania się agentów systemu, osób działających na zlecenie sił wrogich Narodowi Polskiemu, pod naszą wieloletnią, bezkompromisową, społeczną  działalność, prowadzoną za nasze własne skromne środki finansowe, z narażaniem zdrowia i życia.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127922,nie-damy-sie-zwodzic-agentom-upadlego-systemu

W naszej 5-letniej bezkompromisowej  działalności w obronie Polski i Narodu Polskiego w Polsce oraz na forum międzynarodowym zdemaskowałyśmy bardzo wiele organizacji, wielu dezinformatorów-fałszywych obrońców Narodu Polskiego i Polski. Pojawiają się wciąż nowi fałszywi obrońcy, którzy sami udowadniają, że nie zależy im na dobru Polski i Polaków a chcą się jedynie wypromować, by skierować na fałszywe tory opór Polaków.

Zaistniały w Polsce i na świecie sprzyjające okoliczności, dzięki którym obligatoryjnie zostaliśmy uwolnieni 25.12.2012r. poprzez “Paradygmat Report“ , z niewolniczego prywatnego światowego systemu władzy Trój-Korony  z Watykanem na czele. Od 18.04.2014r. instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje, co ogłosił Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy w Brukseli.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Każdy Polak jako Suweren został obligatoryjnie uwolniony, sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na terenie Polski, przez co nie  wiążą go żadne przepisy prawne ustanowione i egzekwowane  przez prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwe. Zgodnie z prawem naturalnym Tadusz Cichocki wydał w  imieniu i w interesie każdego rdzennego Polaka,akty prawne najwyższej rangi: Proklamacja z 02.11.2014r. , Dekret z 02.04.2015r. www.tcichocki.pl

Niestrudzenie nawoływałyśmy do bojkotu okupanta z nadzieją na znalezienie skutecznego sposobu bezkrwawego pokonania sił wrogich Narodowi Polskiemu i narodom świata.Podświadomie, intuicyjnie, energią kwantową naszych serc, stopniowo dochodziłyśmy poprzez świadomość, prawdę, wiedzę do wolności, tym samym wskazując innym drogę do wolności.

Mark Passio potwierdza słuszność obranej przez nas drogi:

„Wiedza, zrozumienie i konwersacja tego w prawdziwą mądrość poprzez czyny, działanie. Nie wiara w cokolwiek. Nie akceptowanie wszystkiego. Nie czekanie na coś lub kogoś aż przyjdzie i Cię uratuje i nie ważne czy to Zaratusztra, czy Obcy z Zeta Reticuli, Komenda Asztar czy Jezus Chrystus. Jeśli czekasz na Zbawcę, będziesz czekał w łańcuchach przez wieczność.”

Link: „Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part ½”

https://www.youtube.com/watch?v=9HzNbiDGbWQ

Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com


Teresa Wojda

ZATRZYMAJMY RABUNEK BOGACTW I NISZCZENIE POLSKIEJ ZIEMI !

2016-01-10 15:35:02

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/09/zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi/

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

 

 

09JAN
ZATRZYMAJMY RABUNEK BOGACTW I NISZCZENIE POLSKIEJ ZIEMI !

POLSKA   08.01.2016 23:0510 komentarzy

ZATRZYMAJMY RABUNEK BOGACTW I NISZCZENIE POLSKIEJ ZIEMI !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Okupant odwraca uwagę od nieodwracalnego niszczenia zasobów wodnych poprzez rabunkową eksploatację bogactw naturalnych. Ukrywa nowe technologie, które mogą uratować życie na Ziemi, ochronić wodę, powietrze, zregenerować szkody w przyrodzie.

Kutno i Gołębiew 24.10.2012 011

Na zdjęciu : wiertnia gazu ziemnego  w Gołębiewie Nowym k. Kutna, która funkcjonowała 2 lata (od sierpnia 2011r. do 2013r.) w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań. Po zlikwidowaniu tej wiertni gaz ziemny zwany thigt gas jest wprowadzany bezpośrednio do gazociągu jamalskiego z wykorzystaniem skroplonego CO2( niebezpieczna technologia CCS) przesyłanego gazociągiem z Brandenburgii w Niemczech. Na potwierdzenie mapa Komisji Europejskiej opublikowana w internecie na stronie niemieckiej inicjatywy przeciw podziemnemu składowaniu skroplonego CO2.

Foto: archiwum Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 08.01.2016r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do masowego przeciwstawienia się planom niszczenia i okradania Polskiej Ziemi z bogactw naturalnych ! Jest to barbarzyńskie działanie zmierzające do Holokaustu Narodu Polskiego !

Obecnie kolejna obłudna ekipa żydowskiego okupanta na czele z PIS wraz z nielegalnym, z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego,  prezydentem A.Dudą, realizuje ludobójczy plan unicestwiania życia w Polsce i na  Naszej Planecie !

Pomimo upadku światowego niewolniczego prywatnego systemu opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, ogłoszonego  25.12.2012r., kontynuowany jest neokolonialny wyzysk  w Polsce i na świecie, tylko dlatego, że media będące w ich rękach nie mają interesu w ujawnieniu tego doniosłego faktu !

Ukrywa się przed narodami świata nowe technologie, które są w stanie uratować życie na Ziemi, ochronić wodę, powietrze, zregenerować szkody w przyrodzie. Przykładem takiej technologii jest technologia tzw. “WOLNEJ ENERGII “, opartej na wykorzystaniu pola grawitacji  i magnetyzmu Ziemi – DARU BOGA, do produkcji darmowej energii.

Celowo okupant odwraca uwagę od najważniejszej dla istnienia Narodu Polskiego sprawy nieodwracalnego niszczenia zasobów wodnych poprzez rabunkową eksploatacje bogactw naturalnych, zajmując Polaków pozornymi utarczkami partyjnymi a w rzeczywistości wszystkie partie wykonuja dyrektywy elit żydowskich łącznie z masowym przyjmowaniem specjalnie nasłanych tzw.  “uchodźców”, głównie pochodzenia żydowskiego.

http://keshe.pl/2016/01/02/energia-z-plazmy-jest-pomysl-na-koniec-klopotow-z-energia/

link:”Energia z plazmy – jest pomysł na koniec kłopotów z energią”

 https://www.youtube.com/watch?v=km5152DO1AM

link: ”MUSICIE spolaryzować swoje cewki – Keshe Fundation – Magrav”

 

Drodzy Rodacy !

Przed mieszkańcami Złoczewa i okolic zawisła groźba wysiedleń z powodu budowy kopalni odkrywkowej węgla brunatnego, poprzedzona wydobywaniem ropy naftowej i gazu ziemnego oraz innych metali ziem rzadkich.

 http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/kopalnia-ruszy-od-zachodu zdjecia,3614538,artgal,t,id,tm.html

Oto głos rozsądku i troski wybrany z komentarzy spod artykułu pt.: “Kopalnia ruszy od zachodu” :

2016-01-07 16:53:23ADG (gość)

Nauczyciel powinien uczyć , a nie zarządzać, bo nie ma o tym pojęcia. Już dwóch jej kolegów opracowało i przeprowadziło reformę służby zdrowia. Naród do tej pory nie może wyjść z podziwu dla tego dziwu. Nie pozwalajcie jej na niszczenie waszych domów , ziemi , powietrza i ludzi. Oprzytomnijcie wreszcie. Bije ostatni dzwon nie tylko dla Złoczewa ale i sąsiadów. ADG

2016-01-07 16:47:02ADG (gość)

Jednak Złoczewianom rozumu nie przybyło.Mielimście objechać cały okręg Bełchatowa i obejrzeć co zrobili z ziemi bełchatowskiej – zestepowili , usypali radioaktywną górę , mieliście obejrzeć opuszczone gospodarstwa w pospiechu, gdzie z bólem ktoś porzucił koszyk od kartofli , mieliście , mieliście zapytać Sieradzan ,jak szybko Kopalnia pozbawiła ic wody i wysuszyła pola, jak długo bydłu bez wody , zapytać ludzi ze Stoczek jak wydzielali wodę bydłu.Jedźcie , zapytajcie ,jeszcze nie jest za poźno.Oprzytomnijcie wreszcie. Dla nich kasa a dla was i waszych dzieci śmierć , niszczenie rodzinnych gniazd. Stajecie ludźmi bez Ziemi i korzeni.Chcecie tego . Jedźdźcie do Nowej Huty pod Kraków ,popytajcie , popatrzcie.Już nigdy nie zaznacie spokoju , nawet wspomnienia będziecie zabijać ,bo wyrzekliście się ojcowizny. ADG” – koniec cytatu.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa mieszkańców Złoczewa i okolic do stawienia skutecznego, stanowczego oporu przeciwko nieodwracalnemu niszczeniu Polskiej Ziemi poprzez rabunek bogactw naturalnych.  

Łączymy się z mieszkańcami  tego terenu serdecznymi myślami wsparcia, aby zjednoczyli się i dali stanowczy odpór ludobójczym celom niszczenia ich Ojcowizny poprzez rabunkową, niszczycielską eksploatację  bogactw naszej Matki Ziemi !

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk
200px-Herb_Slepowron Herb Bończa

 

Polskie herby szlacheckie przodków Teresy i Marii  z domu Znyk

http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl,www.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Prywatna firma handlowa pod nazwą „Ministerstwo Środowiska” , zarejestrowana w Waszyngtonie pod numerem 426699814, rozdała po najniższych cenach na świecie, żydowskim koncernom wydobywczym, koncesje na wszystkie bogactwa naturalne znajdujące się na terenie, który z dziada pradziada, z mocy prawa naturalnego jest niezbywalną własnością Suwerena- Narodu Polskiego !  

UPIK® Record – L

L Registered company name MINISTERSTWO SRODOWISKA

 Non-registered name or business unit 

L D-U-N-S© Number 426699814

L Registered address Ul. Wawelska 52/54

L Post code 02 067

L City Warszawa

 Country Poland

W Country code 597

 Post office box number 

 Post office box town 

L Telephone number 223692400

W Fax number 223692224

W Name primary executive Korolec Marcin

W Activity (SIC) 9431

IMG_1109

 

 

 

 

 

IMG_1096IMG_1094

Foto: archiwum Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu Na zdjęciach: Maria Bejda i Teresa Wojda z wizytą w Ministerstwie Środowiska w Warszawie, w lipcu 2012r.

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej komentuje : 

cytat:

„To jest bardziej niż dziwne, że żydowski geszeft „Ministerstwo Srodowiska” w kluczu aktywności zajmuje się jakoby „zdrowiem” czyli wmawianiem ludziom na pierwszym miejscu „raka” czyli chemiczną eksterminacją ludności polskiej do uzyskania przestrzeni „życiowej” najbardziej toksycznej, bo żydowskiej zarazy świata zamierzającej grabież wszelkich dziedzicznych bogactw naturalnych Polaków !  Ten diabelski plan trzeba natychmiast rozpowszechniać i zablokować ! ”                                                      

Description for 9431: Administration of Public Health Programs, Division J: Public Administration | Major Group 94: Administration Of Human Resource Programs Industry Group 943: Administration Of Public Health Programs, 9431 Administration of Public Health Programs

Government establishments primarily engaged in planning, administration, and coordination of public health programs and services, including environmental health activities, mental health, categorical health programs (e.g., cancer control, communicable disease control, maternity, child health), health statistics, and immunization services. Hospitals, including boards of directors, are classified in Services, Industry Group 806. Health services such as immunization, X-ray, and cancer detection clinics are classified in Services, Major Group 80.

Cancer detection program administration-government

Categorical health program administration-government

Communicable disease program administration-government

 Environmental health programs-government

 Health statistics centers-government

 Immunization program administration-government

 Maternity and child health program administration-government

 Mental health agencies-government

 Public health agencies-nonoperating

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Poniżej nasz wcześniejszy tekst, rozpowszechniany na terenie Łowicza, Kutna i okolic :

Łowicz, 15.11.2012r.

      Polska, Ojczyzna Polaków została oddana

bez żadnego wystrzału w ręce wrogów Narodu Polskiego !    

Dokonuje się podbój gospodarczy, informacyjny i propagandowy. Wypowiedziano wojnę Narodowi Polskiemu. Zdrajcy Narodu Polskiego sprowadzili okupanta do bram Łowicza i powiatu łowickiego w celach neokolonialnego wyzysku i rabunku naszych bogactw naturalnych.

W tajemnicy, z naruszeniem prawa sprzedano w Łowiczu Polską Ziemię firmie z USA pod trucicielską bazę wydobywczą wraz z wiertnią, która już płynie z USA, do obsługi pól wiertniczych na ¾ terytorium Polski. Trwa jej budowa pomimo, że Prokuratura Rejonowa w Łowiczu uznała mieszkańców za pokrzywdzonych (post. z 29.10.2012r Ds. 765/12).

W Polsce w ciągu ostatnich 50 lat wykonano ponad 75000 odwiertów geologicznych w celu poszukiwania i wydobywania węglowodorów, gdzie zastosowano niszczącą, agresywną technikę hydraulicznego szczelinowania połączoną z użyciem materiałów wybuchowych, co już spowodowało trzęsienia ziemi np. w Wielkopolsce.

Każdy odwiert geologiczny na poszukiwanie i wydobywanie węglowodorów to :

 • nieustanna, niemożliwa do uniknięcia emisja metanu, tlenku węgla i innych gazów  do atmosfery
 • zatrucie i niszczenie zasobów wód podziemnych i gruntowych
 • skażenie radioaktywne powietrza i gleby
 • stała ponadnormatywna emisja hałasu / brak egzekwowania przez władze konieczności budowy wokół odwiertów ekranów dzwiękochłonnych
 • zużywanie ogromnych ilości wody za darmo
 • brak metody utylizacji odpadów wiertniczych i składowanie ich w przypadkowych, niedozwolonych miejscach
 • brak jakichkolwiek zabezpieczeń finansowych i odpowiedzialności karnej za spowodowanie katastrof ekologicznych czy humanitarnych.
 • dopuszczona możliwość manipulacji w kwalifikacji złóż, ilości wydobywanego surowca, zasobów czy też zużywanych związków toksycznych/brak odpowiednich służb kontrolnych i nadzoru społecznego.
 • grożba wywłaszczeń bez szans na godziwe odszkodowania.
 • spadek wartości nieruchomości i atrakcyjności turystycznej terenów objętych odwiertami.
 • niszczenie dróg i infrastruktury jak też zanieczyszczanie spalinami przez ciężki sprzęt obsługujący te odwierty
 • niebezpieczeństwo spowodowania wypadków drogowych przez pojazdy przewożące niebezpieczne substancje.
 • bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia dla Polaków ze względu na użycie środków toksycznych, mutagennych i kancerogennych.
 • zyski z wydobywania surowców wywożone do firm matek mających siedziby poza granicami kraju
 • prace wiertnicze i badania w całej Polsce jak też budowa bazy w Łowiczu w znacznej części finansowane z pieniędzy podatników,Skarbu Państwa. Premier Tusk przeznaczył 5 mln zł. dodatkowo na dofinansowanie wydobycia gazu łupkowego przez światowe koncerny wydobywcze, na których ciążą wyroki sądowe za niszczenie środowiska i łamanie praw człowieka w innych regionach świata
 • zamiast obiecanych korzyści już każdy Polak dopłaca do poszukiwania i wydobywania węglowodorów 1112 zł /rok, wg. ekspertyzy naukowej CZR w Łodzi
 • nie ma nic wspólnego z niezależnością energetyczną Polski, bowiem rząd Tuska uzależnił Polskę energetycznie do 2040 r. od dostaw węglowodorów z Rosji, po najwyższych na świecie cenach w ilościach wielokrotnie przekraczających potrzeby naszego kraju
 • korupcja w Ministerstwie Środowiska, gdzie wydawane są koncesje na bogactwa naturalne, manipulacje i zafałszowania w podawaniu informacji do opinii publicznej
 • przeznaczanie unijnych pieniędzy na pozorowany opór społeczny jak np. instytuty obywatelskie, organizacje ekologiczne, partii zielonych powiązanych z Krytyką Polityczną
 • marnowanie środków finansowych na monitoring, który w żaden sposób nie jest w stanie zapobiec degradacji środowiska a jedynie sprawiać ma wrażenie, że wszystko jest bezpieczne
 • akcje lobbingowe wśród polityków polskich  jak też w Parlamencie Europejskim, jak np. wystawa o gazie łupkowym, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne organizowane przez koncerny energetyczne.
 • presja D.Tuska i Ministra Środowiska na europosłów z Polski aby nie dopuścili do zakazu wydobywania węglowodorów w całej Unii. Premier Tusk zwraca się do przewodniczącego Komisji Europejskiej, aby „Komisja strzegła gazu łupkowego przed lobbingiem tych którzy z różnych powodów nie chcieliby, aby gaz łupkowy stał się alternatywnym źródłem energii”.
 • inwigilacja i zastraszanie rzeczywistych przeciwników odwiertów w Polsce.
 • niebezpieczeństwo zastosowania kosztownej, już wdrażanej w Elektrowni Bełchatów , technologii CCS, tj. wstrzykiwania pod wysokim ciśnieniem skroplonego CO2 wraz z toksycznymi spalinami dla wspomagania wydobycia gazu ziemnego, co jest bombą z opóźnionym zapłonem, która dopełni dzieła zniszczenia.

Już jest zatruta woda w kranach w Łowiczu i okolicy. Władze lokalne, Prokuratura Rejonowa, Prokurator Generalny oraz inspekcje sanitarne ignorują nasze wołanie o czystą , zdrową wodę. Wydobywanie węglowodorów w Polsce nie ma żadnego uzasadnienie ekonomicznego ani gospodarczego, jest grożne dla Polski i Narodu Polskiego. Zmierza bowiem do zniszczenia polskiego rolnictwa i wraz z genetycznie zmodyfikowanymi organizmami, Chemitrails, HAARP, przymusem toksycznych szczepionek, ma na celu zagładę Narodu Polskiego.

Nakazem chwili jest mobilizacja Narodu Polskiego aby wołanie o ratunek T. Wojda i M. Bejda na forum Parlamentu Europejskiego 09.10.2012 r. w Brukseli, odwróciło niebezpieczeństwo wiszące nad Polską.

Uwierzmy, że razem stanowimy nieprawdopodobną siłę, która przepędzi wrogów Narodu Polskiego !

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi.

OBYWATELSKI RUCH OPORU.

petycjeonline.com, protest przeciw ustawie nowe prawo geologiczne i górnicze

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w Parlamencie Europejskim w 2012r..

https://www.youtube.com/watch?v=xyUEz2Qk_Xg

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w batalii o wodę i bezpieczne życie w Polsce – Parlament Europejski, 2012r.

https://www.youtube.com/watch?v=9dT5d_MRYnE

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa?

Dlaczego sprzedaje się wszystko obcokrajowcom w Polsce, dlaczego wygania się miliony Polaków z Polski? Chodzi o wynarodowienie terenów w Europie które są bogatsze niż Kuwejt. Po zniszczeniu naszego narodu nastąpi eksploatacja i korzystanie z bogactw osób zamieszkałych poza granicami kraju.

Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią.....


Teresa Wojda

Nie dajmy się zastraszać i nękać przez prywatne “sądy” !

2016-01-10 10:36:45

 http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128743,nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady


https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/08/nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady/

 

 

Nie dajmy się zastraszać i nękać przez prywatne “sądy” !

 

Łowicz, 08.01.2016r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do stosowania poniższego wzoru żądania celem obrony przed prywatnymi firmami handlowymi występującymi pod fałszywą nazwą “ sądów” : rejonowych, okręgowych, apelacyjnych, administracyjnych, wojskowych itp.

Cały świat jest jednym olbrzymim przedsiębiorstwem ! Nie ma „instytucji publicznych”, nie ma „państwa”; nie ma „Państwa”, ani „społeczności”, ani „miasta”,… są tylko firmy !

Każde wejście do firmy handlowej np. “sądu”  i podanie nazwiska oznacza wejście na statek handlowy, gdzie wg prawa morskiego jesteśmy traktowani jak towar a nie jako osoba fizyczna, żyjąca. Jesteśmy traktowani gorzej niż niewolnicy w dawnym Rzymie! Właściciel niewolnika w dawnym Rzymie zapewniał dach nad głową i wyżywienie a my musimy na to zapracować i na dodatek odprowadzać haracze do skarbca władzy Trójkorony ( Watykan, Waszyngton, Londyn).

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

Według prawa handlowego dla ważności jakichkolwiek transakcji konieczne jest podpisanie umowy. Nikt z nas nie zawierał umowy z  prywatnymi firmami-korporacjami, stwarzającymi iluzję państwa- symulującymi państwo a działającymi wg prawa morskiego, które traktuje nas jako korporacje do wyzysku, martwe dusze pozbawione praw ludzkich.

Wszyscy szefowie firm  i ich pracownicy odpowiadają osobiście, prywatnie, własnym majątkiem za wszystkie szkody wyrządzane osobom żyjącym, choć uznanym przez prawo morskie za martwe.

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Bielawa, 08.01.2016r.

Teresa K………                                                             

ul. L……………

Bielawa 58-260

 

 Waldemar Kuś

               Prezes Sądu Okręgowego w Świdnicy

                         

                                                                Żądanie

natychmiastowego zaprzestania nękania nielegalną korespondencją i zastraszania karami oraz wymuszania stawiennictwa na rozprawie: sygn. akt IC 1309/15

 

Zwracam się do Pana i Pana pomocników  jako osób fizycznych odpowiadających  prywatnie za łamanie praw człowieka, zwracam się do Pana jako szefa prywatnej firmy handlowej : “Sąd Okręgowy w Świdnicy”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 22268057 (wypis UPIK w załączeniu).

                                          Oświadczenie

Oświadczam, że nie podpisywałam  żadnej umowy handlowej z Pana prywatną firmą handlową: “Sąd Okręgowy w Świdnicy”, zarejestrowaną w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 22268057. Każda umowa według reguł prawa handlowego wymaga oryginalnych podpisów wszystkich stron, podmiotów prawnych do jej uprawomocnienia. Obciążanie mnie kwotą 300 złotych za niestawiennictwo na “rozprawie” jako “świadek” i groźba następnych kar w wysokości 5000 złotych, łącznie z groźbą  przymusowego  doprowadzenia mnie do Waszej prywatnej firmy handlowej, jest prawnie nieważne ! Podlega ściganiu z całą surowością prawa międzynarodowego  i międzynarodowej taryfy odszkodowawczej ustalonej w walucie Euro.

Zostałam uwolniona od światowego prywatnego niewolniczego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele  poprzez “Paradygmat Report” z 25.12.2012r.,  oraz na mocy Proklamacji Suwerena-Narodu Polskiego z 02.11.2014r. i Dekretu Suwerena-Narodu Polskiego z 02.04.2015r.

www.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/

www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

 

Oto poniżej jako dowód treść nielegalnej korespondencji od Pana prywatnej firmy handlowej, naruszającej moje prawa jako osoby naturalnej, nie zaginionej na dalekich morzach, nie martwej “osoby prawnej”, bez praw ludzkich prawa morskiego a stosowanego przez Pana firmę handlową, symulującą instytucję “państwa”, cytat:

“Zgodnie z przepisami art.139 §1 kodeksu postępowania cywilnego w razie niemożności doręczenia w sposób przewidziany w art. poprzedzających tj. osobiście bądź do rąk dorosłego domownika, administracji domu, dozorcy, sołtysowi, osobie upoważnionej do odbioru pism w miejscu pracy, pismo przesłane za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. “Prawo pocztowe”, należy złożyć w placówce pocztowej  tego operatora a doręczane w inny sposób -w urzędzie właściwej gminy ,umieszczając zawiadomienie o  tym w drzwiach mieszkania  adresata lub w oddawczej skrzynce pocztowej  ze wskazaniem gdzie i kiedy pismo pozostawiono, oraz z pouczeniem, że należy je odebrać w terminie 7 dni od dnia umieszczenia zawiadomienia. W przypadku bezskutecznego upływu tego terminu ,czynność zawiadomienia należy powtórzyć. Na wniosek strony postępowania Teresa K. zostala wezwana na rozprawę w dniu 3 grudnia 2015r. celem przesłuchania w charakterze świadka. Teresa K. nie stawiła się na rozprawie zaś wezwania nie odebrała pomimio 2-krotnego jej awizowania, czyli pozostawienia zawiadomienia o piśmie przez operatora pocztowego. Wezwanie to należy w świetle przytoczonego wyżej przepisu art.139 §1 kpc  uważać za doręczone .W myśl przepisu art. 274 §1 kodeksu postępowania cywilnego za nieusprawiedliwione niestawiennictwo sąd skarze świadka na grzywnę, po czym wezwie go powtórnie, w razie ponownego niestawiennictwa skaże go na ponowną grzywnę i może zarządzić jego przymusowe sprowadzenie. Zgodnie z art.163 §1 kpc, jeżeli kodeks przewiduje grzywnę bez określenia jej wysokości, grzywnę wymierza się w kwocie 5 tys. złotych. Wobec niestawiennictwa świadka na rozprawie bez usprawiedliwienia, na mocy powołanych wyżej przepisów orzeczono jak w sentencji.”

Pan i Pana pomocnicy przesyłacie do mnie nielegalną korespondencję, co godzi w moje prawa człowieka. Najsurowiej zabronione i karalne jest  dostarczanie uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83, z dnia 28 stycznia 2002r., artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową, wygasłą z dniem 25.12.2012r.

Pan i Pana pomocnicy  pomimo, że nie posiadacie legitymacji państwowych, to z pełną świadomością odgrywacie przede mną i moimi Rodakami  rolę sędziów, tworzycie iluzję państwa !  Stosujecie  nielegalne prawo narzucone  przez okupacyjne władze na terenie należnym, zgodnie z prawem naturalnym, do mnie jako Suwerena i całego Narodu Polskiego-Suwerena !

Nie chronią Was od 01.09.2013r. żadne immunitety !

Na mocy dokumentu Papieża Franciszka “motu proprio”, odpowiadacie prywatnie swoim majątkiem do trzeciego pokolenia włącznie, za działalność na szkodę ludzkości. Oto link do dokumentu “motu proprio”

Przysługuje mi odszkodowanie według  międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka z wyszczególnionych poniżej zarzutów : 
 1. Groźba użycia środków przymusu – w zależności od indywidualnego przypadku, € 3,000 ryczałt , € 10,000 ryczałt
 1. Brak osobistego prawnie  uwierzytelnionego podpisu – każdy przypadek, € 1000 ryczałt, € 2,000 ryczałt
 1. Za bezprawną i nielegalną korespondencję, zawierającą  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach  administracyjnych, opłatach itp. € 500 ryczałt,+ 10- krotnie ,  1000 € ryczałt, + 10- krotnie.
 1. Nielegalne, nieważne przesyłki pocztowe –  € 500 ryczałt, 1000 € ryczałt

16. Fałszerstwo stanu osobowego – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 € płaskim

17. Dyskryminacja, przymus lub rasizm – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 €

22. Stosowanie norm i przepisów, których ważność nie została złożona lub dowodów na okres po wydaniu przez przedstawienie oryginału lub kopii poświadczonej notarialnie wyznaczonego standardu –  € 250.000 ryczałt, € 3.000.000 ryczałt

23. Egzekwowanie zasad nie potwierdzonych  prawidłowo państwowymi ustawami , bez  suwerennej legitymacji  jej wykonawców. € 250.000 ryczałt. 1.000.000 € ryczałt.

24. Wykonywanie  nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu  „urzędnika państwowego” ,  € 100.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt

30. Działania, bez podpisu i prawomocnej legitymacji pracownika państwowego albo urzędnika mianowanego. € 50.000 ryczałt, € 100.000 ryczałt

 1. Łamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).€ 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt

48. Pogwałcenie prawa międzynarodowego – IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) – traktat prawa międzynarodowego            ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.

51. Bezprawne wnioski o ukaranie / represje  prawa, € 50.000 ryczałt,  € 300.000 ryczałt

 1. Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii , € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt,
 2. Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez sąd, sędziego, sekretarza sądu, bez ważnej legitymacji suwerennego państwa. € 200.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.  
 3. Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika sądu, który nie jest sądem państwowym ale fałszywym sądem. € 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

 

Tłumaczenie międzynarodowej taryfy w linku: http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Żądam natychmiastowego zaprzestania nękania mnie nielegalną korespondencją i zastraszania karami oraz wymuszania stawiennictwa na rozprawie: sygn. akt IC 1309/15 !

Żądam od Pana jako szefa prywatnej firmy handlowej niezwłocznej decyzji cofnięcia bezprawnie narzuconej kary 300 złotych.

Żądam od pana jako osoby prywatnej, odpowiadającej osobiście własnym majątkiem za działania na szkodę ludzkości, za działania na moją szkodę, odszkodowania w wysokości 10 000 złotych (słownie dziesięć tysięcy złotych) przekazem pocztowym,  w terminie do 20 stycznia 2016r.

Zlekceważenie moich żądań skutkować będzie podjęciem dalszych kroków prawnych.  

 

                                                               Teresa z  domu………………………..                                                                              

 

https://www.upik.de/7f029ad4a435556bb559313d6aa24cfe/upik_suche.cgi?new=1                            

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname SAD OKREGOWY W SWIDNICY
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 422268057
L Geschäftssitz Ul. Grunwaldzki 14
L Postleitzahl 58-100
L Postalische Stadt Swidnica
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 748518300
  Fax Nummer  
  Name Hauptverantwortlicher  
W Tätigkeit (SIC) 0175

 


Teresa Wojda

BOJKOTUJMY PRYWATNE FIRMY SYMULUJĄCE INSTYTUCJE PAŃSTWOWE !!!

2016-01-01 17:47:35

Monthly Archives: Styczeń 2016

BOJKOTUJMY PRYWATNE FIRMY SYMULUJĄCE INSTYTUCJE PAŃSTWOWE !!!

 

plakat koniec okradania Polski i Polaków !

Łowicz, 31.12.2015r.

Drodzy Rodacy !

Wiedza o upadłym prywatnym światowym niewolniczym systemie, chociaż szokująca, rozchodzi się lotem błyskawicy i znajduje zrozumienie wśród milionów Rodaków.

Nasze publikacje poparte dowodami i wzorcami oraz wskazaniami przyjmowane są ze zrozumieniem o pilnej potrzebie szerzenia Świadomości i podejmowania działań w celu powszechnego uwalniania się z jarzma haraczy prywatnych firm, symulujących instytucje państwowe, zarejestrowanych w UPIK w Waszyngtonie.

Na scenie polityczno-religijnej w Polsce i na świecie odgrywany jest wciąż teatr iluzji przed ludźmi nieświadomymi przekrętów i faktu upadku systemu. Wszyscy  Ci nieświadomi, wspierający ten upadły prywatny niewolniczy system m.in.poprzez płacenie haraczy,  uwiarygodniają przestępców , współuczestniczą w przestępstwie.

Aktorzy tej farsy doskonale wiedzą, że ich czas się skończył i odpowiadają prywatnie za działania na szkodę ludzkości na mocy dokumentu “motu proprio”, wydanego przez papieża Franciszka, na którym ciąży wyrok dożywotniego więzienia, m.in.za współudział w mordach rytualnych na dzieciach.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128205,stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym

http://w2.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html

http://itccs-polski.blogspot.de/

Nakazem chwili jest  szerokie rozpowszechnianie faktów i wzorów oraz wskazań Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu tak, aby jak najwięcej osób mogło podjąć działania w kierunku wyjścia z systemu, by tworzyć od podstaw nowe systemy, nowe ramy państwa oparte na słowiańskich korzeniach.

Mirosław Kidziński jest wiodącym propagatorem odkrywanej przez nas Prawdy o nadal funkcjonującym, choć upadłym niewolniczym systemie.

Polecamy :

Marszałek Mirosław Kidziński, Inicjator Pro$ument Club o upadku systemu w Polsce :

https://www.youtube.com/watch?v=6b4cHeRKCIs&feature=share

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

http://buildingabrandonline.com/DSZP/xi-sesja-nadzwyczajna-sejmu-walnego-w-starym-wisniczu/#comments 

XI Sesja Nadzwyczajna Sejmu Walnego w Starym Wiśniczu

Posted by Mirosław Kidziński on Dec 27th, 2015

one comment

W dniach 19-20 grudnia 2015 roku odbyła się XI sesja nadzwyczajna Sejmu Walnego w Starym Wiśniczu.

Poniższe nagranie z kolei dotyczy raportu – oświadczenia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, który dotyka spraw kluczowych dla dobra i wolności obywateli Najj. Rzeczypospolitej Polskiej jak m.in. tego, że:

– od 25-12-2012 roku jesteśmy wolnymi ludźmi, którzy nie podlegają prawom korporacji, którymi są wszystkie urzędy i urzędnicy

– nadal jesteśmy traktowani jako firmy a nie istoty żywe i co to oznacza

– rządy-korporacje nadal udają, że nic się nie zmieniło, i zgodnie z prawem morskim traktują nas jako korporacje a nie ludzi

– zgodnie z dokumentem “motu propio” wydanym 11-07-2013 przez papieża Franciszka zostały zniesione immunitety wszystkich urzędników, którzy do tej pory mogły z nich korzystać

O tym i wielu innych ważnych sprawach dowiesz się z poniższego materiału…

Raport – Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu

Jeśli chcesz ściągnąć całość w formie PDF, znajdziesz ją pod poniższymi linkami:

Raport – Oświadczenie POLSKIEGO OBYWATELSKIEGO RUCHU OPORU

Wypowiedzenie Posłuszeństwa Organom Państwa

To jak podejdziesz do przedstawionych powyżej informacji jest zależne od Ciebie, ponieważ to Twój wybór.

Ważne jednak abyś pamiętał, że jesteś wolnym człowiekiem i suwerenem Najj. Rzeczypospolitej Polskiej.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Drodzy Rodacy !

Z okazji powitania Nowego 2016 roku łączymy się z wszystkimi Polakami w Polsce i na świecie energią pozytywnych myśli oraz uczucia radości i dumy z przynależności do wielkiej słowiańskiej rodziny ! Łączymy się z innymi narodami w poczuciu radości, że wszyscy z dniem 25.12.2012r. zostaliśmy uwolnieni ze światowego niewolniczego prywatnego systemu !

Stoi przed nami ogromna szansa poprawy naszego losu poprzez zmianę świadomości i podjęcie niezwłocznych, prostych działań, aby każdy z nas odczuł upadek systemu: ERY  NIEDOSTATKU a skorzystał z dobrodziejstw ERY DOSTATKU !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125927,przestanmy-sluzyc-upadlemu-systemowi-z-watykanem-na-czele http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzachhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125257,sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-blaznow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

W trzecią  rocznicę ogłoszenia upadku systemu, jako Suwereni, zgodnie z Proklamacją z 02.11.2014r. oraz  Dekretem z 02.04.2015r. www.tcichocki.pl , zgodnie z zasadą energii kwantowej (przyciągania), wszyscy wizualizujemy, wszyscy odczuwamy z wdzięcznością, radością, miłością, wszyscy cieszymy się z :

 • wprowadzenia prawa naturalnego jako obowiązujacego w Polsce i na świecie.
 • powszechnego ujawniania prawdy o przeszłości i teraźniejszości
 • delegalizacji firm handlowych symulujących instytucje państwowe
 • delegalizacji partii, fundacji, organizacji masońskich i itp.
 • wprowadzenia medycyny naturalnej w miejsce zdelegalizowanej medycyny opartej na handlu procedurami
 • równego udziału w dostępie do dóbr Ziemi
 • czystego powietrza, czystej wody, czystej gleby, zdrowej żywności
 • powszechnego zablokowania wszelkich bezpodstawnych obciążeń korporacyjnych firm stwarzających iluzję państwa
 • zaprzestania wrzucania przez firmy pocztowe nielegalnych korespondencji od wszystkich prywatnych firm udających instytucje państwowe
 • dostatku i szczęścia rodzinnego w harmonii z Naturą

Gdy każdy z nas będzie tak odczuwał, to Bóg-Stwórca, który jest w sercu każdego z nas, uczyni, że to się stanie !  Jak to się odbędzie wie tylko ON-Bóg Stwórca ! Naszą rolą jest  odczuwanie jakby się to już stało !

Drogi Rodaku !

Niezwłocznie skorzystaj z szansy jaką daje Polski Obywatelski Ruch Oporu. Zostaliśmy uwolnieni z niewolniczego systemu opartego na podstępie prawa morskiego ! Skorzystaj z wzorców i zablokuj wszelkie bezpodstawne, dręczące obciążenia ze strony korporacyjnych firm-iluzji „państwa” !

Nie zwlekaj ! Działaj !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznej

Oto poniżej klucz do pokonania “ papierowego wampira” – treść do powszechnego umieszczania na skrzynkach pocztowych i do respektowania:

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Polecamy :

Sekret / The Secret (2006) lektor polski (pl) :

http://www.cda.pl/video/15582090

GREGG BRADEN – NAUKA CUDÓW (lektor ivo pl) The Science of Miracles :  https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE

Mark Passio Prawo Naturalne Prawdziwe Prawo Przyciągania część 2 part ½ : https://www.youtube.com/watch?v=9HzNbiDGbWQ

 

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

www.wojdabejda.wordpress.com   

 

Polska Kuwejtem Europy? Zobacz o jakie złoża toczy się III wojna światowa.

Dlaczego sprzedaje się wszystko obcokrajowcom w Polsce, dlaczego wygania się miliony Polaków z Polski? Chodzi o wynarodowienie terenów w Europie które są bogatsze niż Kuwejt. Po zniszczeniu naszego narodu nastąpi eksploatacja i korzystanie z bogactw osób zamieszkałych poza granicami kraju.

Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią.
Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.
O tych złożach, które kryje Polska Ziemia, pisał w 2009 roku w książce Pola Laska Alef Stern. Już wtedy wskazywał, że całą wojna o Polskę toczy się właśnie o te złoża, o posag, który jest ukryty w ziemi.
Zatem nie należy dziwić się temu co dzieje się na europejskiej i międzynarodowej scenie politycznej. Dziwi jednak fakt, że polskie elity są tak ograniczone i krótkowzroczne, że nie mają pojęcia o tych bogactwach i sprzedają Polskę za garść nędznych srebrników.
Nic tak precyzyjnie nie pokazuje gorliwego służenia obcym interesom, a zarazem bezprzykładnej głupoty rządów warszawskich przez ostatnie 25 lat jak sprawa ukrywanych przed narodem bogactw naturalnych naszego kraju. Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”.
Poniższe zestawienie opracował mgr inż. Andrzej Łodziński – nasz Komandor pełnomocnik na Polskę. Powstało ono w oparciu o powszechnie dostępne dane geologiczne. Można sprawdzić poprzez Internet podane tu liczby!

Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)
Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);
Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).
W USA Mówimy trylion dolarów, bowiem Anglosasi na miliard mówią bilion.
Rzecz w tym, że prócz 50 milionów ton tytanu złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki tzw. metali ziem rzadkich. Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.
Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen
Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton);
Wartość samego tylko molibdenu – 14 520 000 000 $ (14,52 mld $).
Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce
Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton);
Wartość tylko niklu około 4 000 000 000 $ (4,00 mld $).
Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem
Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);
Wartość – 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $).
Złoża węgla brunatnego pod Legnicą
Zasobność – 15 000 000 000 ton (15 mld ton);
Wartość – 87 000 000 000 $ (87,00 mld $).
Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska
Zasobność – 350 ton kruszcu;
Wartość – 14 000 000 000 (14,00 mld $).
Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego
Zasobność:
Miedź – 8 000 000 ton metalu (8 mln ton)
Złoto – 100 ton kruszcu
Wartość razem około 62 500 000 000 $ (62,50 mld $).
Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska, Wielkopolska i Podkarpacie
Zasobność – 1,7 bln m3
Wartość – 510 000 000 000 $ (510 mld $)

RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $)

Jednak to wcale nie wszystko!!!
Ropa, która płynie do Polski rurociągiem „Przyjaźń” jest wydobywana z głębokości około 7km w Tatarstanie, około 1000 km na wschód od Moskwy. Surowiec ten nie jest najwyższej jakości ponieważ jest silnie zasiarczony. Przedstawione powyżej dane pochodzą głównie z raportu z 15 letniego programu poszukiwań geologicznych, jaki zainicjował Edward Gierek w 1971 roku. Prace nad raportem ukończono w 1985 roku. Jednak w raporcie wykazano tylko złoża do głębokości 4km. Sowieci zakazali władzom PRL wiercić głębiej niż 4km! Dlaczego? Czyżby pod naszymi stopami znajdowały się szczególnie ważne złoża?
Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!! Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa. Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $).

Pod całą Polską znajduje się „gąbka” nasączona największą ilością Ropy i Gazu – to z ich części Norwegia, Arabia Saudyjska, Iran, Irak, Kuwejt czerpią swoje bogactwa!!! – o tych złożach pisał w książce Pola Laska Alef SternW powyższym wyliczeniu nie uwzględniono złóż uranu, srebra, cynku, ołowiu, bursztynu, siarki i soli oraz innych.
Jedno musimy wszak dopowiedzieć!
Polska leży wskutek unikalnego zbiegu czterech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, jaka powstaje z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych, albo rozgrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.
Ten fenomen geotermalny jest w Polsce tak unikalny, że jego szacunkowa wartość w możliwości produkcji taniej energii elektrycznej i praktycznie darmowej energii cieplnej – w przeliczeniu na tony paliwa umownego – daje wartość co najmniej 70 razy większą niż wartość zasobów ropy i gazu pod dnem Morza Północnego!
Fenomen geotermalny w Polsce odkryto w ramach wspomnianego 15 letniego programu badań geologicznych. Sowieci tak się przestraszyli tych informacji, że polski geniusz geologiczny, prof. Feliks Sokołowski (znany i ceniony i w USA), miał zakaz jakichkolwiek publikacji na ten temat!
Ogólnie uważa się, że Polska wykorzystując geotermię może szybko zwiększyć produkcję energii elektrycznej 15 razy, natomiast pełne możliwości energetyczne naszego kraju to zwiększenie produkcji energii – 150 razy! Dzięki temu możemy być naturalną potęgą energetyczną formatu światowego fundując niezależność energetyczną wszystkim ościennym krajom!
Tymczasem polityka zdrajców stanu to zamykanie kopalń (gdzie jest udokumentowanych 16 miliardów ton wysokiej jakości węgla) by zrobić miejsce dla dotowanego węgla z Rosji oraz wyprzedaż polskich zakładów energetycznych państwowym firmom francuskim, które natychmiast podnoszą dla odbiorców ceny, jak również zachwycanie się drogą i nisko efektywną energetyka wiatrową, którą wciskają nam Niemcy. Niemcy sprzedają nam stare wiatraki jednocześnie u siebie forsownie rozwijają energetykę opartą o spalanie węgla brunatnego i geotermię. W Polsce wiele mówiło się o łupkach (ang. Shale Gas) zatajając przy okazji informacje o ogromnych pokładach gazu naturalnego w podziemnych zbiornikach (ang. Tighten Gas). Na takich zbiornikach stoją np. dwa miasta polskie: Poznań i Rzeszów. Ukrywając wiedzę o naszych bogactwach władza warszawska podpisała z Rosją maksymalnie niekorzystne umowy na dostawy gazu i ropy. Obecnie płacimy Rosji najwyższe na świcie ceny za ropę i gaz (zdrajca Cimoszewicz, zdrajca Pawlak).
Przyczyny szczegółowe polityczne zatajania przed Polakami bogactw Polski
Zatajanie przed Polakami bogactw naturalnych Polski miało prócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów; ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej/narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne:
Antracyty na Lubelszczyźnie odkryto już przed II wojna światową. Po roku 1946 podjęto kontynuację badań geologicznych. Sowieci zakazali kontynuować badania nad antracytami na Lubelszczyźnie pod koniec lata 40-tych, gdy z kolejnych odwiertów potwierdzało się zanieczyszczenie antracytów złotem (dane z dwóch odwiertów potwierdzały też bardzo silną radioaktywność, co wskazywało na dodatkowe bardzo bogate złoże Uranu /lub Plutonu?/). Zanieczyszczenie złotem węgla była tak wysokie, że Stalin przestraszył się, że gdy Amerykanie się o tym dowiedzą – zrewidują Jałtę i Poczdam i zabiorą Sowietom Polskę. Sowieci nakazali zniszczyć dokumentację wykonanych odwiertów! Polscy technicy i inżynierowie zdołali jednak część najważniejszej dokumentacji zachować. Dokumentacja ta jest przechowywana do dziś.
Złoża polimetaliczne na Suwalszczyźnie, zwłaszcza ogromne zasoby metali ziem rzadkich wymusiłyby “Alliance cordiale” Polska – Chiny. Po prostu dwa jedyne kraje na świecie, które mają takie zasoby – Chiny i Polska – musiałyby koordynować swoje ruchy, a Chiny zrobiłyby co w ich mocy by te zasoby nie wpadły pod kontrolę ich konkurentów (Rosja, USA, Niemcy).
Ruszenie polimetali na Suwalszczyźnie (podobnie jak i innych bogactw) spowoduje też “zalanie” budżetu szybkimi dochodami. Dzięki temu, że skała, w której znajdują się złoża polimetaliczne jest wolna od niebezpiecznych gazów, a złoża są płytko pod powierzchnią eksploatacja byłaby tania i bezpieczna. W ogóle te bogactwa wiążą się z ogromnym przyrostem dochodów budżetu, co bezpośrednio przekłada się na szybkie wzmocnienie państwa polskiego, w tym Wojska Polskiego. Spodziewane dochody będą tak duże, że Polska po prostu nie będzie miała na co wydawać pieniędzy. Niemcom i Rosji nie w smak taka opcja!
Bogata dzięki swoim złożom Polska jako potęga umożliwiłaby szybki postęp gospodarczy całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz wykreowanie silnego bloku politycznego skupionego wokół Polski.To na dobre przekreśliłoby i plany ekspansji Rosji na Europę, a Niemiec na wschód jednocześnie stabilizując pokój na kontynencie.
Jakiekolwiek „ruszenie” przez Polskę swoich złóż ropy i gazu oznaczałoby konieczność podzielenia się przez Rosję paliwowym tortem w Europie z Polakami. W dalszej kolejności do podziału zysków musieliby dopuścić nas inni eksporterzy, zwłaszcza z nad Zatoki Perskiej.
Oczywiście – nic nigdy nie będzie, dopóki w Polsce będzie “rząd warszawski”, a nie suwerenny rząd polski!
Bez mówienia o tych tematach kampanii wyborczej się nie wygra! Wiedza o bogactwach Polski ruszy do urn nawet najbardziej zaciekłą absencję wyborczą! I nawet pijacy na moment wytrzeźwieją! Niech tylko zjawi się jeden kandydat, który powie prawdę. Niech do Polaków dotrze jak od ponad 25 lat są oszukiwani i eksterminowani! Powodem są nasze bogactwa, na które jest wielu chętnych.
Źródło: eprudnik.pl / pressmix.eu
Na potwierdzenie 2 filmy z profesorem Kozłowskim.
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch

Teresa Wojda

Teatr polityczno- religijny zdemaskowany !!! Traktaty założycielskie Unii podpisane in blanco !!!

2015-12-29 18:12:34

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/29/teatr-polityczno-religijny-zdemaskowany-traktaty-zalozycielskie-unii-podpisane-in-blanco/

 http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128439,teatr-polityczno-religijny-zdemaskowany

Teatr polityczno- religijny zdemaskowany !!! Traktaty założycielskie Unii podpisane in blanco !!!

 Łowicz, 24.12.2015r.

Drodzy Rodacy !

Niechaj przedstawiane przez nas fakty i wskazania oraz wzorce stanowią podstawy do wychodzenia-uwalniania się z jarzma “papierowego wampira”.

link: Teresa Wojda i Maria Bejda w Parlamencie Europejskim w 2012r..

lnk: Teresa Wojda i Maria Bejda w batalii o wodę i bezpieczne życie w Polsce – Parlament Europejski, 2012r.

Z radością przyjmujemy fakt, że nasz społeczny trud, nasze społeczne działania, na nasz własny koszt, spotkały się z szerokim odzewem. Cieszymy się z faktu, że Polacy nie dają się nabierać na zagrywki żydowskiego okupanta i trzymają się z dala od ich sponsorowanych demonstracji, wieców, rzekomo w obronie demokracji czy trybunału konstytucyjnego. Polacy obrali bardzo słuszny sposób wyrażania dezaprobaty dla wrogów Narodu Polskiego poprzez użycie humoru i  satyry.
grafika z nathaniahu
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1509131942720981&set=a.1392240481076795.1073741828.100008725696905&type=3&theater

Grafika kaczyzm

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1674162529522755&set=a.1583842171888125.1073741932.100007870714060&type=3&theater

http://paczaizm.pl/full-bayer-disco-polo-po-komorowski-tusk-sikorski-gronkiewicz-waltz /

Światowy prywatny niewolniczy system oparty na prawie morskim, z władzą Trój-Korony, z Watykanem na czele upadł 25.12.2012r..

Poprzez ten fakt, każdy z nas został zobowiązany do tworzenia nowych systemów w nowej erze, ERZE DOSTATKU.

Przypieczętowaniem upadku systemu jest dokument wydany przez papieża Franciszka “motu proprio”, wprowadzający od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność urzędników, sędziów, prokuratorów, prawników, za działania na szkodę ludzkości.

Dodatkowo na mocy Proklamacji T.Cichockiego z 02.11.2014r., napisanej w imieniu i w interesie  Suwerena-Narodu Polskiego  o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy  zwierzchniej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, staliśmy się obligatoryjnie uwolnieni z żydowskiego jarzma. Jednocześnie na mocy tej Proklamacji zostaliśmy uwolnieni z pod dyktatu Unii Europejskiej i innych nielegalnych organizacji, cyt.:pkt.3. Zawiesza się członkostwo Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej oraz funkcjonowanie Sejmu i Senatu RP do czasu wyłonienia nowych, rzeczywistych przedstawicieli narodu legitymujących się udokumentowanymi mandatami społecznymi i podjęcia przez nich stosownych decyzji. “

Każdy rdzenny Polak jako Suweren nie jest i nie był członkiem społeczności zaliczanej do podległej nielegalnym strukturom, powstałym na gruncie oszustwa podpisywania in blanco Rzymskich Traktatów założycielskich obecnej  “Unii Europejskiej”.

“Unia Europejska” to korporacja  dokonująca  niszczenia państw i narodów Europy zorganizowana przez światowe elity żydowskie, które od 2012 roku mają w obiektach Parlamentu Europejskiego w Brukseli Europejski Parlament  Żydowski.

http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2013/02/15/europejski-parlament-zydowski/

cyt.: “Parlament ten został powołany przez Europejską Unię Żydów- a posłowie zostali wyłonieni w drodze głosowania internetowego. Pomysłodawcą jest pan Szymon Peres, prezydent Izraela. Na razie w Parlamencie zasiada 120 posłów z 45 krajów całego kontynentu.(…) Parlament utworzony po linii  narodowościowej, oprócz tego, który istnieje w Izraelu…”

grafika tusk kaczynski

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1105892779422602&set=a.161126263899263.36587.100000056702358&type=3&theater  

Papierowe „traktaty rzymskie” na których zbudowano papierową unię żydowską podpisane były dla picu propagandowego in blanco !!!

(opracowanie: nieustraszona lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka upadłego niewolniczego systemu)

„Szefowie państw podpisali wtedy jeden dokument, który składał się z pustych stron. Co się stało? Zeby to krótko opowiedzieć, strony dokumentu, które zostały na noc po skopiowaniu rozłożone na podłodze biura w Rzymie, zostały przez sprzątające panie uznane za odpady i dlatego usunięte, łącznie ze wzorem oryginału do skopiowania.

Kiedy oficjele nad ranem odkryli stratę, szukali go wpierw w śmietnikach całego Rzymu, ale nic nie znaleźli. Kopie i oryginał nie mogły być odnalezione. Jedyne rozwiązanie, które im po tym wpadło było podpisanie traktatu na papierze in blanco. Jedyna strona na której widniało coś napisane była ta z nazwiskiem szefa państwa, na której on z kolei w ceremonii złożył swój podpis.”

Unia Europejska  

Propagandowa machina wojenna kręci się niewzruszenie, bo ludzie nie mają pojęcia o faktach i już takich jak ten, że papierowe „traktaty rzymskie” na których zbudowano papierową unię żydowską podpisane były dla picu propagandowego in blanco !!! Nie trzeba mieć żadnego pojęcia o „prawie”, żeby się domyśleć i się dowiedzieć, że jest to wszystko propagandowe oszustwo, które współcześnie doszło do zenitu absurdów na scenie teatru polityczno-religijnego, którego to aktorzy sygnując swoimi artystycznymi ksywami te czy inne świstki tworzą iluzję prawno – polityczną wraz z religijną, mającą na celu zrujnowanie i ograbienie świata oraz przerzedzenie pogłowia ogłupionej „publiczności” wierzącej ślepo w swoje „nie-rządy” i perwersyjnym obłudnikom „religijnym” obiecujących naiwniakom i frajerom „niebo”, żeby ukraść im całą Ziemię.RömischeVerträgeUnteschrift

 

Popatrzcie na te pokerowe mordy ówczesnych bezczelnych fałszerzy i samozwańców „władzy” w Europie :„Asystenci dokładnie uważali na to,żeby nikt nie zauważył oszukaństwa.”…

„Każdy zapytany notariusz,” czy umowy składające się z pustych stron i podpisane wogóle są prawomocne”, odpowie na to napewno NIE.”

RömischeVerträgeUnteschrift1

„Co wtedy w Rzymie wydarzyło się było wielkim show z pustą zawartością”, http://brd-schwindel.org/sind-die-roemischen-vertraege-rechtsungueltig/

Już z tych skrótowych tłumaczeń z prawdą o powstaniu aktorskiej UE jasno wynika, że obecna piramida kłamstw, którą sobie „naród wybrany” rozbudował za pomocą swojej propagandy mendialnej nie jest warta funta kłaków, a co dopiero ślepego zaufania normalnych ludzi.

Zresztą „naczelny” prawnik i zawodowy aktor na Polskę niejaki pan Kalkstein z pseudonimem artystycznym Kaczyński z szumną nazwą jego „partii” „Prawo i Sprawiedliwość” najlepiej mógłby to wyjaśnić, czego oczywiście nie może zrobić, bo ponadnarodowa mafia by go odstrzeliła za wypadnięcie z roli.https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/20/babilon-upadl/

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Polski Obywatelski Ruch Oporu już w 2012r. poinformował władze unijne o dokonanym w Polsce zamachu stanu poprzez sfałszowanie  wyborów parlamentarnych a w  2013r. poinformował  OBWE, rządy wielu państw na świecie o udowodnieniu przez Tadeusza Cichockiego faktu przejęcia terytorium Polski przez uzurpatorów wyłanianych w fałszowanych wyborach i jednocześnie działających wbrew interesom Polski i Narodu Polskiego, dopuszczających się zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim.

W naszym wystąpieniu do prezydenta Rosji Władimira Putina z dnia 04.03.2014r. prosiliśmy w imieniu Narodu Polskiego o wzięcie pod uwagę powyższego faktu i o poinformowanie światowej opinii publicznej o udowodnieniu dokonania zamachu stanu w Polsce  przez obce wrogie Narodowi Polskiemu siły. Jednak Zapanowała zmowa milczenia w świecie polityki i mediów !

link: “Polacy proszą Putina o nagłośnienie sfałszowanych wyborów i nielegalnej władzy w Polsce.”

Oto poniżej tekst rozsyłany po całym świecie:

“Alarmujemy wszystkie instytucje unijne o dokonanym w Polsce zamachu  stanu oraz domagamy się upowszechnienia tego udowodnionego faktu jak też oczekujemy opowiedzenia się po stronie zniewolonego i oszukanego Narodu Polskiego w celu zapobieżenia rozwiązaniom siłowym.

W związku z udokumentowanym faktem sfałszowania wyborów parlamentarnych w 2011r. i innymi dowodami na fałszowanie wyników wyborów do władz wszelkich szczebli w Polsce od 2003 r, łącznie z fałszowaniem frekwencji w referendum o akcesji Polski do Unii Europejskiej oraz faktem odmowy ręcznego przeliczenia głosów w wyborach parlamentarnych z 7.10.2011r. a także odmową przedstawienia dowodów na prawo do sprawowania władzy przez obecnie rządzących na wyżej przedstawiony alarm Tadeusza Cichockiego:”UWAGA!!! ALARM!!! ZAMACH STANU W POLSCE!!! „

Oto poniżej fragmenty naszych wystąpień do władz unijnych, które prowadzą politykę niszczenia życia na Ziemi:

Ile wykonano w Polsce odwiertów?

Ministerstwo Środowiska na zlecenie Prezydenta RP B. Komorowskiego, we wrześniu 2011r. podało w piśmie skierowanym do Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi, że w Polsce po II Wojnie Światowej wykonano ponad 7500 odwiertów.Natomiast prof. AGH Kraków, Stanisław Nagy w jednej z audycji radiowych w minionym roku podawał,  że wykonano w Polsce już kilkanaście tysięcy odwiertów.

W każdym odwiercie dokonywano i dokonuje się, nawet dwa razy dziennie, szczelinowanie hydrauliczne, co podkreślał na konferencji w Biurze Informacyjnym Parlamentu Europejskiego, 16.04.2012r. w Warszawie, z udziałem europosłów B.Sonika i  B.Liberadzkiego, jeden z  polskich geologów, który sporządzał mieszanki do hydroszczelinowania.

Ile wykonano odwiertów na świecie?

Wykonano około 1,2 miliona odwiertów wg raportu Sonika, natomiast inne źródła zagraniczne  wskazują na ponad 2 miliony !Czy potrzeba więcej, aby uświadomić sobie ogrom zniszczenia Naszej Planety przez koncerny wydobywcze? Przy każdym odwiercie, niezależnie od rodzaju, stosuje się hydroszczelinowanie polegające nie tylko na wstrzykiwaniu pod wysokim ciśnieniem ogromnej ilości toksycznych, agresywnych mieszanek wody, piasku i chemikaliów ale także z użyciem materiałów wybuchowych, chociaż prawnie niedozwolonych, nawet  zapisem w koncesjach,.

Dowód: kopia koncesji dla FX Energy jest w naszym posiadaniu, która również zabrania wykonywania prac na terenach Natury 2000.

Konsekwencją  łamania zapisów koncesji zabraniających prace na terenach “Natury 2000”  i użycia materiałów wybuchowych niezwłocznie konieczne jest odebranie tych koncesji i wyciągnięcie konsekwencji nie tylko prawnych ale i odszkodowawczych. Na domiar złego ani służby ochrony środowiska ani żadne urzędy nie kontrolują i nie są w stanie kontrolować wykonywania prac wiertniczych a więc to wszystko wymknęło się spod jakiejkolwiek kontroli a tym bardziej społecznej na wskutek istniejących przepisów ustawy nowe prawo geologiczne i górnicze.

Dodajmy, że Wojewódzka Inspekcja Ochrony Środowiska w Skierniewicach dopiero po kilku miesiącach od powstania odwiertu gazu ziemnego Kutno 2, (niełupkowego, chociaż media wcześniej informowały o gazie łupkowym.) dowiedziała się od nas o istnieniu tego odwiertu a kontrolę wykonano po wcześniejszym uprzedzeniu wykonawcy odwiertu PGiN Nafta Piła. Odrzucono nasz wniosek o ponowną kontrolę bez uprzedzania wykonawcy odwiertu z udziałem przedstawicieli mieszkańców powiatu łowickiego i kutnowskiego. Przepisy prawne w Polsce  narzucają obowiązek poinformowania o kontroli a nie przewidują kontroli społecznej ani prawa do sprzeciwu wobec niszczenia środowiska, co jest pogwałceniem Konwencji z Äarhus.http://www.petycjeonline.com/a/18709

Inną podstawą do unieważnienia wszystkich koncesji jest bezprzetargowe, w tajemnicy przed społeczeństwem, rozdanie koncesji, po najniższych na świecie cenach, światowym  koncernom wydobywczym, na których ciążą wyroki za łamanie praw człowieka i niszczenie środowiska w innych regionach świata. A przy tym afera korupcyjna w Ministerstwie Środowiska zamieciona pod przysłowiowy dywan!

Konieczne jest  sprawdzenie, czy światowe  koncerny wydobywcze mają zgodę właściwych rządów  na transfer obcych walut  do Polski.

Dodatkową podstawą do unieważnienia wszystkich koncesji na bogactwa naturalne Polski jest fakt handlu koncesjami, co umożliwia pranie brudnych pieniędzy, z czym  powinny walczyć instytucje unijne.

Na podkreślenie zasługuje fakt wyasygnowania z budżetu państwa i Unii Europejskiej (naszych pieniędzy) 10 mld zł rocznie do poszukiwań jak też rzekomych badań nad nowymi technologiami a także na konsultacje społeczne, nawet z udziałem kościoła katolickiego, co jest szczególnie nieetyczne i niemoralne.

Uprzejmie prosimy Parlament Europejski i Komisje Europejskie o skierowanie pisemnego zapytania w  sprawie losu naszych skarg do Sądu Rejonowego w Łowiczu na odmowę wszczęcia śledztwa przez Prokuraturę Rejonową w Łowiczu dotyczącego zatrutej wody pitnej  jak też powstania wypadowej bazy hydroszczelinowania w Łowiczu. Nadmieniamy, że firma United Oilfield Services, właściciel gruntu i bazy w Łowiczu już świadczy usługi nie tylko w Polsce ale  w Niemczech, np. w Wisbaden.http://www.uos.pl/aktualnosc/uos-geofizyka-projekt-wiesbaden.html . Żaden z lokalnych dziennikarzy nie odważył się chociażby zasięgnąć informacji na ten temat i poinformowac opinię publiczną, ponieważ my, na znak protestu nie odbieramy żadnej urzędowej korespondencji. http://www.petycjeonline.com/forum/19081/start/2050

W Polsce media celowo pomijają informowanie społeczeństwa o naszych akcjach, wystąpieniach i działaniach. Istnieje nawet blokada medialna informowania o naszych działaniach na forum międzynarodowym jako autorek petycji 0578/ 2012 do Parlamentu Europejskiego, będącej „Listem otwartym do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego” z 19.04.2012r.

W mediach lansuje się pozorny, kontrolowany  opór przeciw-łupkowy, sterowany przez finansowane przez rząd instytuty jak m.in. Instytut Obywatelski w Łodzi na czele z M.Krydą, organizacje pseudekologiczne ( Eko-Unia, Partia Zieloni 2004 z R.Gawlikiem ) czy też Centrum Zrównoważonego Rozwoju w Łodzi  a nie dopuszcza do głosu osob z oddolnych inicjatyw obywatelskich, które występują bezkompromisowo w obronie swego miejsca do życia i życia Narodu Polskiego.

Komisja Petycji Parlamentu Europejskiego do dziś nie podjęła żadnych konkretnych działań a jedynie ma zamiar napisać raport o sytuacji w Polsce w kwestii tzw. gazu łupkowego, ukrywając przed nami fakt układania się z wysłannikami rządowymi, tworzącymi teatr sprzeciwu (spotkanie w Wejherowie z udziałem M. Krydy). Do dziś nie mamy informacji o podjętych działaniach w sprawie zgłoszonego przez nas łamania praw człowieka i konwencji z Äarhus.

Polska Agencja Prasowa całkowicie pominęła fakt 2-godzinnego obywatelskiego przesłuchania nas jako autorek petycji przez delegację Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego w Biurze Informacyjnym PE we Wrocławiu w dniu 30.05.2012r. w sprawie tzw. gazu łupkowego. Szeroko rozpisywała się tylko o kwestii budowy nowych kopalni odkrywkowych węgla brunatnego, całkowicie pomijajac temat gazu łupkowego, który był przedmiotem zainteresowania delegacji Komisji Petycji PE celem sporządzenia raportu w tej kwestii.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=isNeFObDS8Q

Maria Bejda, Teresa Wojda

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

Inicjatywa Obywatelska Biernego Oporu

OBYWATELSKI RUCH OPORU


Teresa Wojda

O DELEGALIZACJĘ OFICJALNEJ MEDYCYNY. Żądania do Konstantego Radziwiłła, szefa firmy handlowej “Ministerstwo zdrowia”.

2015-12-28 12:34:30

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/25/zadania-do-konstantego-radziwilla-szefa-firmy-handlowej-ministerstwo-zdrowia/

 http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128309,o-delegalizacje-oficjalnej-medycyny

 

O DELEGALIZACJĘ OFICJALNEJ MEDYCYNY. Żądania do Konstantego Radziwiłła, szefa firmy handlowej “Ministerstwo zdrowia”.

25DEC

mammografia

                                                                                               Łowicz, 22.12.2015r.

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz  

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

                                                 

   Konstanty Radziwiłł

Minister Zdrowia

Miodowa 15

00-952 Warszawa

Nasze wystąpienie z dnia 21.12.2015r. do “ministra zdrowia”, szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo zdrowia” pt.: Stop śmiercionośnym łapankom mammograficznym” okazało się dla Konstantego Radziwiłła  i jego pracowników rzekomo niezrozumiałe.

Faktycznie jest to typowe, powszechnie stosowane  pozbywanie  skarg osób pokrzywdzonych działaniem firm symulujących instytucje państwowe.

W otrzymanym emailu pt.: “Wezwanie”, będącym reakcją na nasz email pt. “Stop łapankom mammograficznym”, w załączniku do tego emaila, przesłano w PDF pismo bez podpisu, wzywające do sprecyzowania oczekiwań od ministra zdrowia w terminie 7 dni pod rygorem pozostawienia korespondencji bez rozpatrzenia.

Niniejszym pismem precyzujemy nasze żądania skierowane do lekarza, byłego sekretarza  Naczelnej Izby Lekarskiej, byłego Prezydenta Stałego Komitetu Lekarzy Europejskich (CPME) 2010-2012 , Pana Konstantego Radziwiłła, z nadzieją, że najwyższe standardy moralne i etyczne znajdą odzwierciedlenie w jego postawie wobec naszych w pełni uzasadnionych i udokumentowanych żądań.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname NACZELNA IZBA LEKARSKA

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 367404782

L Geschäftssitz Ul. Sobieskiego 110

L Postleitzahl 00 764

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 225591300

W Fax Nummer 225591323

W Name Hauptverantwortlicher Sawoni Andrzej

W Tätigkeit (SIC) 8742

Żądamy, aby Konstanty Radziwiłł, od 16.11.2015r. szef firmy handlowej  “Ministerstwo zdrowia”, zajmującej się czerpaniem korzyści z uśmiercania Polaków, pod złudnymi hasłami opieki zdrowotnej, w tym profilaktyki nowotworowej, publicznie ogłosił w mediach do dnia 10.01.2016 r. :

 • delegalizację oficjalnej medycyny bazującej na ludobójczych, satanistycznych  procedurach, doprowadzających do fizycznego wyniszczania Narodu Polskiego.

link:”Jak wygląda współczesna inkwizycja”  https://www.youtube.com/watch?v=grTBIMWVnL0

link: “Świat jest inny – odc.19 – nie ma już medycyny”           http://tagen.tv/vod/2015/12/swiat-jest-inny-odc-19-nie-ma-juz-medycyny/  

 • tworzenie nowego systemu zdrowotnego opartego na medycynie naturalnej.

Żądamy, aby Konstanty Radziwiłł, jako osoba fizyczna, prywatnie odpowiadająca za działania na szkodę innych osób, dokonał wpłaty w wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy złotych ) w terminie do dnia 10.01.2016r., na  konto bankowe: INTELIGO:50102055581111145677400062 , jako odszkodowania za:

 1. usiłowanie dokonania zamachu na zdrowie i życie osoby wolnej:Teresy z domu Znyk (Wojda) poprzez pisemne “zaproszenie” na badania mammograficzne , oparte na obłudnej, fałszywej teorii raka, więcej w linkach: “Stop śmiercinonośnym łapankom mammograficznym !!!”

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/19/stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym/http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128205,stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym http://www.petycjeonline.com/a/18709 

     2)   bezprawne przekazanie danych osobowych Teresy z domu Znyk (Wojda) dla   śmiercionośnych firm.

Oskarżamy Pana , Panie Konstanty Radziwiłł,  jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462863 o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa !

Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  

Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych:Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie K. Radziwiłł, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników ! Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych  kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka.

Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk (Bejda)

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

Nieustraszona  – polska lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu oskarża i ostrzega :  

“Planowy masowy mord przez urzędników EU i ONZ zbiera swoje krwawe żniwa, również w postaci fali “zaproszeń” na szkodliwe badania mammograficzne.

Na dziesięć zastraszonych kobiet poddanych temu badaniu i na co dziesiątą kobietę  pada “wyrok śmierci” z  podejrzeniem tzw. choroby nowotworowej. Takie podejrzenie jest odpowiednio motywowane ponownymi badaniami łamiącymi  prawo do nienaruszalności cielesnej i psychicznej.

Dzieje się to w czasach kiedy wiele prostych i nieszkodliwych sposobów do wyleczenia grzybicy wewnętrznej ujawniają od wielu lat  blogi internetowe. Grzybica ta została celowo mylnie panicznie okrzyknięta  jako trudny do wyleczenia “rak”,  tylko po to, aby stosować bardzo drogie i bardzo toksyczne leki, okaleczające operacje i niebezpieczne leczenie promieniami radioaktywnymi.  

Oto jeden z najprostszych, tanich i dostępnych sposobów pozbycia się kolonii grzybiczych grzyba drożdżaka – Candida albicans :

https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

Candida-albicans

Polska lekarka nawołuje lekarzy wraz z personelem medycznym do zaprzestania ludobójczych zabiegów na ludziach, którzy niestety ślepo oddają swoje najwyższe dobro zdrowia i życia w wasze chciwe łapska !

Nie próbujcie nawet tłumaczyć się, że wykonywaliście swoje „zawody” trzymając się narzuconych satanistycznych procedur, bo to was jeszcze gorzej pogrąży i ukaże wasze bezduszne serca i kompletny brak współczucia dla zabijanych przez was ludzi w celu osiągnięcia korzyści materialnych !

Natychmiastowy stop najzjadliwszemu „rakowi” wszechczasów – pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej !

Policjanci i ochroniarze prywatnej firmy „rządu” ! Zastanówcie się, „kogo” tak chronicie, bo i w Waszych kręgach najbliższych i przyjaciół pełzająca zaraza antymedycyny wielu z nich skosiła i z Was też nie zrezygnuje, o ile dalej będziecie tą kryminalną bandę „chronić” ! “

                                                                                                                               

 


Teresa Wojda

O DELEGALIZACJĘ OFICJALNEJ MEDYCYNY. Żądania do Konstantego Radziwiłła, szefa firmy handlowej “Ministerstwo zdrowia”.

2015-12-28 12:33:05

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/25/zadania-do-konstantego-radziwilla-szefa-firmy-handlowej-ministerstwo-zdrowia/

 

O DELEGALIZACJĘ OFICJALNEJ MEDYCYNY. Żądania do Konstantego Radziwiłła, szefa firmy handlowej “Ministerstwo zdrowia”.

25DEC

mammografia

                                                                                               Łowicz, 22.12.2015r.

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz  

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

                                                 

   Konstanty Radziwiłł

Minister Zdrowia

Miodowa 15

00-952 Warszawa

Nasze wystąpienie z dnia 21.12.2015r. do “ministra zdrowia”, szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo zdrowia” pt.: Stop śmiercionośnym łapankom mammograficznym” okazało się dla Konstantego Radziwiłła  i jego pracowników rzekomo niezrozumiałe.

Faktycznie jest to typowe, powszechnie stosowane  pozbywanie  skarg osób pokrzywdzonych działaniem firm symulujących instytucje państwowe.

W otrzymanym emailu pt.: “Wezwanie”, będącym reakcją na nasz email pt. “Stop łapankom mammograficznym”, w załączniku do tego emaila, przesłano w PDF pismo bez podpisu, wzywające do sprecyzowania oczekiwań od ministra zdrowia w terminie 7 dni pod rygorem pozostawienia korespondencji bez rozpatrzenia.

Niniejszym pismem precyzujemy nasze żądania skierowane do lekarza, byłego sekretarza  Naczelnej Izby Lekarskiej, byłego Prezydenta Stałego Komitetu Lekarzy Europejskich (CPME) 2010-2012 , Pana Konstantego Radziwiłła, z nadzieją, że najwyższe standardy moralne i etyczne znajdą odzwierciedlenie w jego postawie wobec naszych w pełni uzasadnionych i udokumentowanych żądań.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname NACZELNA IZBA LEKARSKA

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 367404782

L Geschäftssitz Ul. Sobieskiego 110

L Postleitzahl 00 764

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 225591300

W Fax Nummer 225591323

W Name Hauptverantwortlicher Sawoni Andrzej

W Tätigkeit (SIC) 8742

Żądamy, aby Konstanty Radziwiłł, od 16.11.2015r. szef firmy handlowej  “Ministerstwo zdrowia”, zajmującej się czerpaniem korzyści z uśmiercania Polaków, pod złudnymi hasłami opieki zdrowotnej, w tym profilaktyki nowotworowej, publicznie ogłosił w mediach do dnia 10.01.2016 r. :

 • delegalizację oficjalnej medycyny bazującej na ludobójczych, satanistycznych  procedurach, doprowadzających do fizycznego wyniszczania Narodu Polskiego.

link:”Jak wygląda współczesna inkwizycja”  https://www.youtube.com/watch?v=grTBIMWVnL0

link: “Świat jest inny – odc.19 – nie ma już medycyny”           http://tagen.tv/vod/2015/12/swiat-jest-inny-odc-19-nie-ma-juz-medycyny/  

 • tworzenie nowego systemu zdrowotnego opartego na medycynie naturalnej.

Żądamy, aby Konstanty Radziwiłł, jako osoba fizyczna, prywatnie odpowiadająca za działania na szkodę innych osób, dokonał wpłaty w wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy złotych ) w terminie do dnia 10.01.2016r., na  konto bankowe: INTELIGO:50102055581111145677400062 , jako odszkodowania za:

 1. usiłowanie dokonania zamachu na zdrowie i życie osoby wolnej:Teresy z domu Znyk (Wojda) poprzez pisemne “zaproszenie” na badania mammograficzne , oparte na obłudnej, fałszywej teorii raka, więcej w linkach: “Stop śmiercinonośnym łapankom mammograficznym !!!”

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/19/stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym/http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128205,stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym http://www.petycjeonline.com/a/18709 

     2)   bezprawne przekazanie danych osobowych Teresy z domu Znyk (Wojda) dla   śmiercionośnych firm.

Oskarżamy Pana , Panie Konstanty Radziwiłł,  jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462863 o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa !

Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  

Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych:Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127164,bandycki-napad-i-proba-uprowadzenia-w-lowiczu

Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie K. Radziwiłł, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników ! Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych  kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka.

Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk (Bejda)

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

Nieustraszona  – polska lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu oskarża i ostrzega :  

“Planowy masowy mord przez urzędników EU i ONZ zbiera swoje krwawe żniwa, również w postaci fali “zaproszeń” na szkodliwe badania mammograficzne.

Na dziesięć zastraszonych kobiet poddanych temu badaniu i na co dziesiątą kobietę  pada “wyrok śmierci” z  podejrzeniem tzw. choroby nowotworowej. Takie podejrzenie jest odpowiednio motywowane ponownymi badaniami łamiącymi  prawo do nienaruszalności cielesnej i psychicznej.

Dzieje się to w czasach kiedy wiele prostych i nieszkodliwych sposobów do wyleczenia grzybicy wewnętrznej ujawniają od wielu lat  blogi internetowe. Grzybica ta została celowo mylnie panicznie okrzyknięta  jako trudny do wyleczenia “rak”,  tylko po to, aby stosować bardzo drogie i bardzo toksyczne leki, okaleczające operacje i niebezpieczne leczenie promieniami radioaktywnymi.  

Oto jeden z najprostszych, tanich i dostępnych sposobów pozbycia się kolonii grzybiczych grzyba drożdżaka – Candida albicans :

https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

Candida-albicans

Polska lekarka nawołuje lekarzy wraz z personelem medycznym do zaprzestania ludobójczych zabiegów na ludziach, którzy niestety ślepo oddają swoje najwyższe dobro zdrowia i życia w wasze chciwe łapska !

Nie próbujcie nawet tłumaczyć się, że wykonywaliście swoje „zawody” trzymając się narzuconych satanistycznych procedur, bo to was jeszcze gorzej pogrąży i ukaże wasze bezduszne serca i kompletny brak współczucia dla zabijanych przez was ludzi w celu osiągnięcia korzyści materialnych !

Natychmiastowy stop najzjadliwszemu „rakowi” wszechczasów – pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej !

Policjanci i ochroniarze prywatnej firmy „rządu” ! Zastanówcie się, „kogo” tak chronicie, bo i w Waszych kręgach najbliższych i przyjaciół pełzająca zaraza antymedycyny wielu z nich skosiła i z Was też nie zrezygnuje, o ile dalej będziecie tą kryminalną bandę „chronić” ! “

                                                                                                                               

 


Teresa Wojda

POZYTYWNĄ ENERGIĄ SERC ZMIENIAJMY ŚWIAT !

2015-12-25 18:59:50

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128349,pozytywna-energia-serc-zmieniajmy-swiat

POZYTYWNĄ ENERGIĄ SERC ZMIENIAJMY ŚWIAT !

Łowicz, 24.12.2015r.

Drodzy Rodacy !

Łączymy się z wszystkimi Polakami w Polsce i na świecie energią pozytywnych myśli oraz uczucia radości i dumy z przynależności do wielkiej słowiańskiej rodziny !

Łączymy się z innymi narodami w poczuciu radości, że wszyscy z dniem 25.12.2012r. zostaliśmy uwolnieni ze światowego niewolniczego prywatnego systemu !

IMG_3054IMG_3055

Teresa z domu Znyk ( Wojda) , Maria z domu Znyk (Bejda) nad rzeką Słudwią w Złakowie Kościelnym 14.09.2013r.

Stoi przed nami ogromna szansa poprawy naszego losu poprzez zmianę świadomości i podjęcie niezwłocznych, prostych działań, aby każdy z nas odczuł upadek systemu: ERY  NIEDOSTATKU a skorzystał z dobrodziejstw ERY DOSTATKU !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125927,przestanmy-sluzyc-upadlemu-systemowi-z-watykanem-na-czele

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125257,sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-blaznow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

W trzecią  rocznicę ogłoszenia upadku systemu, jako Suwereni, zgodnie z Proklamacją z 02.11.2014r. oraz  Dekretem z 02.04.2015r. www.tcichocki.pl , zgodnie z zasadą energii kwantowej (przyciągania), wszyscy wizualizujemy, wszyscy odczuwamy z wdzięcznością, radością, miłością, wszyscy cieszymy się z :

 • wprowadzenia prawa naturalnego jako obowiązujacego w Polsce i na świecie.

 • powszechnego ujawniania prawdy o przeszłości i teraźniejszości

 • delegalizacji firm handlowych symulujących instytucje państwowe

 • delegalizacji partii, fundacji, organizacji masońskich i itp.

 • wprowadzenia medycyny naturalnej w miejsce zdelegalizowanej medycyny opartej na handlu procedurami

 • równego udziału w dostępie do dóbr Ziemi

 • czystego powietrza, czystej wody, czystej gleby, zdrowej żywności

 • powszechnego zablokowania wszelkich bezpodstawnych obciążeń korporacyjnych firm stwarzających iluzję państwa

 • zaprzestania wrzucania przez firmy pocztowe nielegalnych korespondencji od wszystkich prywatnych firm udających instytucje państwowe

 • dostatku i szczęścia rodzinnego w harmonii z Naturą

Gdy każdy z nas będzie tak odczuwał, to Bóg-Stwórca, który jest w sercu każdego z nas, uczyni, że to się stanie !  Jak to się odbędzie wie tylko ON-Bóg Stwórca ! Naszą rolą jest  odczuwanie jakby się to już stało !

Drogi Rodaku !

Niezwłocznie skorzystaj z szansy jaką daje Polski Obywatelski Ruch Oporu. Zostaliśmy uwolnieni z niewolniczego systemu opartego na podstępie prawa morskiego !

Skorzystaj z wzorców i zablokuj wszelkie bezpodstawne, dręczące obciążenia ze strony korporacyjnych firm-iluzji „państwa” ! Nie zwlekaj ! Działaj !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira    http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznej

Oto poniżej klucz do pokonania “ papierowego wampira” – treść do powszechnego umieszczania na skrzynkach pocztowych i do respektowania.

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Polecamy:

Sekret / The Secret (2006) lektor polski (pl),  http://www.cda.pl/video/15582090

GREGG BRADEN – NAUKA CUDÓW (lektor ivo pl) The Science of Miracles  https://www.youtube.com/watch?v=dqgP-EW_iYE

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

 

Teresa Wojda

STOP ŚMIERCIONOŚNYM ŁAPANKOM MAMMOGRAFICZNYM !!!

2015-12-18 23:19:52

STOP ŚMIERCIONOŚNYM ŁAPANKOM MAMMOGRAFICZNYM !!!

Planowy masowy mord przez urzędników EU i ONZ zbiera swoje krwawe żniwa, również w postaci fali “zaproszeń” na szkodliwe badania mammograficzne.

Na dziesięć zastraszonych kobiet poddanych temu badaniu i na co dziesiątą kobietę  pada “wyrok śmierci” z  podejrzeniem tzw. choroby nowotworowej. Takie podejrzenie jest odpowiednio motywowane ponownymi badaniami łamiącymi  prawo do nienaruszalności cielesnej i psychicznej.

Dzieje się to w czasach kiedy wiele prostych i nieszkodliwych sposobów do wyleczenia grzybicy wewnętrznej ujawniają od wielu lat  blogi internetowe. Grzybica ta została celowo mylnie panicznie okrzyknięta  jako trudny do wyleczenia “rak”,  tylko po to, aby stosować bardzo drogie i bardzo toksyczne leki, okaleczające operacje i niebezpieczne leczenie promieniami radioaktywnymi.

Oto jeden z najprostszych, tanich i dostępnych sposobów pozbycia się kolonii grzybiczych grzyba drożdżaka – Candida albicans :https://hipokrates2012.wordpress.com/2012/04/09/leczenie-raka-czyli-nowotwor-to-grzyb-uleczalny-ukrywane-fakty-na-temat-zdrowia/

Candida-albicans

Powyższy wstęp jest autorstwa lekarki medycyny naturalnej, Nieustraszonej demaskatorki ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu opartego na prawie morskim, władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

Polska lekarka nawołuje lekarzy wraz z personelem medycznym do zaprzestania ludobójczych zabiegów na ludziach, którzy niestety ślepo oddają swoje najwyższe dobro zdrowia i życia w wasze chciwe łapska !

Nie próbujcie nawet tłumaczyć się, że wykonywaliście swoje „zawody” trzymając się narzuconych satanistycznych procedur, bo to was jeszcze gorzej pogrąży i ukaże wasze bezduszne serca i kompletny brak współczucia dla zabijanych przez was ludzi w celu osiągnięcia korzyści materialnych !

Natychmiastowy stop najzjadliwszemu „rakowi” wszechczasów – pełzającej śmierci żydowskiej inkwizycji medycznej !

Policjanci i ochroniarze prywatnej firmy „rządu” !

Zastanówcie się, „kogo” tak chronicie, bo i w Waszych kręgach najbliższych i przyjaciół pełzająca zaraza antymedycyny wielu z nich skosiła i z Was też nie zrezygnuje, o ile dalej będziecie tą kryminalną bandę „chronić” !  

                                               Nieustraszona – Lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka ludobójczej medycyny oficjalnej i upadłego światowego niewolniczego systemu.      

Zwrot do morderców zaproszenia na mammografię (1)

 

                                                                                      Łowicz, 18.12.2015r.

Teresa z domu Znyk (Wojda),

Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz  

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ’Łowiczanie”  

 

Minister Zdrowia

Konstanty Radziwiłł

Miodowa 15

00-952 Warszawa

E-mail: kancelaria@mz.gov.pl

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł wraz z pomocnikami,  o usiłowanie dokonania  zamachu na zdrowie i życie, osoby wolnej:Teresy z domu Znyk ( Wojda) oraz innych kobiet w Polsce, do których rozsyłane są zaproszenia oparte na obłudnej, fałszywej teorii raka, za które przyjdzie milionom kobiet drogo zapłacić swoim zdrowiem i życiem !  

Zastraszanie zagrożeniem zachorowania na raka piersi i sugerowanie aby zmanipulowane ofiary pozostawiły swoje codzienne zajęcia i ochoczo, ślepo poddały się badaniu współczesnych inkwizytorów, jest “medycznym” zamachem na zdrowie i życie. Jest to nachalne, bezprawne osaczanie osób nieświadomych  niebezpieczeństw i podstępu !

Ponadto oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł o  kradzież danych osobowych Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz innych Polek , celem wykorzystania w tym śmiercionośnym geszefcie, prowadzonym przez szefa Big-Farmy,premiera Izraela Benjamina Netanjahu.  

Oskarżamy Pana jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “Ministerstwo Zdrowia”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462863  o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO ZDROWIA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 367462863
L Geschäftssitz Ul. Miodowa 15
L Postleitzahl 00 246
L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 226349440
W Fax Nummer 226352487
W Name Hauptverantwortlicher Arlukowicz Bartosz
W Tätigkeit (SIC) 9431

Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie K.Radziwiłł  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych:Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie K. Radziwiłł, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników !

Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Oto poniżej dowód: http://brd-schwindel.org/beamte-wurden-aufgeklaert-alle-handlungen-sind-eigenverantwortlich/

“Mniej niż 2 lata po “motu proprio” papieża Franciszka, służalcy systemu ujawniani są powoli. Otrzymali oni dokument stwierdzający, że działają oni na własną, prywatną  odpowiedzialność.

W motu proprio jest:

Uchylenie immunitetu wszystkich sędziów

Uchylenie immunitetu wszystkich prokuratorów

Uchylenie immunitetu wszystkich prawników

Uchylenie immunitetu wszystkich urzędników państwowych

Od 01.09.2013 te grupy osób nie nie chroni żaden immunitet ! Jako  przestępcy  podlegają ściganiu z całą  surowością  prawa.i do tych- tylko ich uczciwość, miłość do prawdy i sprawiedliwości zakonserwowane, te grupy ludzi przeciw ścigania i prowadzenia !!! Teraz mogą zdecydować czy chcą nadal okradać nas i nękać czy staną się ludźmi, istotami moralnymi, duchowymi na równi z nami, suwerenami. To oznacza, że system niewolniczy się skończył…” (Tłum. z j. niemieckiego art. “”BeAmte” wurden aufgeklärt  -alle Handlungen sind eigenwerantwortlich”- M.Bejda)  Oryginał dokumentu papieża w linku: http://w2.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html Wydanie “motu proprio” łączy się z wyrokiem przeciwko papieżowi  Franciszkowi  o  działania na szkodę ludzkości, o osobisty współudział w handlu dziećmi, o tortury  i morderstwa dzieci. .

Żądamy od Pana, Panie Krzysztofie Radziwiłł, odszkodowania w wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy) w terminie do dnia 10.01.2016r., na  konto bankowe:  INTELIGO:50102055581111145677400062.

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka. Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

 

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

 
 

 


Teresa Wojda

Żądanie odszkodowania za wyłudzanie podatków.

2015-12-16 21:17:49

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128142,zadanie-odszkodowania-za-wyludzanie-podatkow

https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/16/zadanie-odszkodowania-za-wyludzanie-podatkow/

 

 

                                                                                                               Łowicz,16.12.2015r.

Teresa z domu Znyk(Wojda), Maria z domu Znyk(Bejda)

Os. Kostka 12/9

99-400 Łowicz

Polski Obywatelski Ruch Oporu

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Paweł Szałamacha – Minister Finansów

Ministerstwo Finansów 

Świętokrzyska 12

00-916 Warszawa

kancelaria@mf.gov.pl

 

Izba Skarbowa w Łodzi

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łowiczu:

Barbara Wilk

   us1007@ld.mofnet.gov.pl

 

W związku z brakiem reakcji prywatnej firmy:”Urząd Skarbowy w Łowiczu”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.424095561,  na nasze żądania zwrotu wszystkich podatków wraz z odsetkami,  zawarte w naszych wystąpieniach z dnia 15.11.2015r. , jak też w związku z nie odesłaniem potwierdzenia przyjęcia naszych korespondencji, wysłanych  16.11.2015r. za pośrednictwem “Deutsche Post”, ( nr. przesyłki poleconej z potwierdzeniem zwrotnym nr. RT 762494251DE, RT762494248DE ) zwracamy się do Pana Pawła Szałamacha jako szefa prywatnej firmy “Ministerstwo Finansów”, zarejestrowanej również w Waszyngtonie pod nr.367462988, której podporządkowny jest Urząd Skarbowy w Łowiczu.

IMG_2182

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO FINANSOW

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L D-U-N-S® Nummer 367462988

L Geschäftssitz Ul. Swietokrzyska 12

L Postleitzahl 00 916

L Postalische Stadt Warszawa

Land Poland

W Länder-Code 616

Postfachnummer

Postfach Stadt

L Telefon Nummer 226943600

W Fax Nummer 228272722

W Name Hauptverantwortlicher Suchocka-Roguska Elzbieta

W Tätigkeit (SIC) 9311

Pan Paweł Szałamach wraz z pomocnikami: m.in. wszystkimi wcześniejszymi “ministrami finansów” i ich pracownikami, jest winien krzywd wszystkich osób zmuszanych do odprowadzania pieniędzy z wypracowanych przez nich środków!

Pan P. Szałamach jako szef prywatnej firmy, wyłudzającej bezprawne haracze zwane podatkami od mieszkańców z terenu całej Polski, odpowiada swoim prywatnym majątkiem za szkody wyrządzone osobom trzecim !

Oskarżamy Pana jako szefa prywatnej firmy pod nazwą “ Ministerstwo Finansów”, zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr.367462988, o przestępstwo podawania się za urzędnika państwowego i inne przestępstwa. Dołączamy Pana do listy osób oskarżonych o działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, w tym na szkodę i krzywdę osób wolnych: Teresy z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda), listy opublikowanej w linku: “ Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku!”

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

Oskarżamy Pana, Panie Pawle Szałamach  i wszystkie inne osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw osób wolnych:Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) !

Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) ! Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem do trzeciego pokolenia, za wyrządzone Teresie z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda) oraz Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

Panie Pawle  Szałamach, nie chroni Pana żaden immunitet, tak jak nie chroni wszystkich innych osób, podających się za urzędników państwowych, sędziów, prokuratorów, prawników !

Papież Franciszek dokonał zniesienia wszelkich immunitetów,  poprzez dokument z 11.07.2013r.  “motu proprio”, wprowadzając od 01.09.2013r. prywatną odpowiedzialność, tychże grup osób, za działania na szkodę ludzkości, co jest jednoznaczne z ogłoszeniem całkowitego upadku niewolniczego systemu, opartego na władzy Trój-Korony z Watykanem na czele !

Oto poniżej dowód:

http://brd-schwindel.org/beamte-wurden-aufgeklaert-alle-handlungen-sind-eigenverantwortlich/

“Mniej niż 2 lata po “motu proprio” papieża Franciszka, służalcy systemu ujawniani są powoli. Otrzymali oni dokument stwierdzający, że działają oni na własną, prywatną  odpowiedzialność.

W motu proprio jest

Uchylenie immunitetu wszystkich sędziów

Uchylenie immunitetu wszystkich prokuratorów

Uchylenie immunitetu wszystkich prawników

Uchylenie immunitetu wszystkich urzędników państwowych

Od 01.09.2013 te grupy osób nie nie chroni żaden immunitet ! Jako  przestępcy  podlegają ściganiu z całą  surowością  prawa.i do tych- tylko ich uczciwość, miłość do prawdy i sprawiedliwości zakonserwowane, te grupy ludzi przeciw ścigania i prowadzenia !!! Teraz mogą zdecydować czy chcą nadal okradać nas i nękać czy staną się ludźmi, istotami moralnymi, duchowymi na równi z nami, suwerenami. To oznacza, że system niewolniczy się skończył…” (Tłum. z j. niemieckiego art. “ÄBeAmteÄ wurden aufgeklärt  -alle Handlungen sind eigenwerantwortlich”-.M.Bejda

Oryginał dokumentu papieża w linku: http://w2.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html

Wydanie “motu proprio” łączy się z wyrokiem przeciwko papieżowi  Franciszkowi  o  działania na szkodę ludzkości, o osobisty współudział w handlu dziećmi, o tortury  i morderstwa dzieci. .

Żądamy od Pana, Panie  Pawle Szałamach,  zwrotu wszystkich wyłudzonych od nas podatków wraz z odsetkami i odszkodowaniem w wysokości 50 000 złotych (słownie; pięćdziesiąt tysięcy) w terminie do dnia 31.12.2015r., na  konto bankowe:  INTELIGO:50102055581111145677400062.

Niespełnienie naszych żądań skutkować będzie podjęciem dalszych  kroków prawnych przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości oraz dochodzenie roszczeń  wg obowiązującej międzynarodowej taryfy za łamanie praw człowieka. Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby znajduje się w naszym art. “Nie ma państw! Są tylko prywatne firmy do wyzysku ! “  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej fragment naszego wystąpienia rozesłanego do instytucji unijnych, ambasad, firm symulujących państwo w Polsce. http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/125309,koniec-teatru-iluzji-z-watykanem-na-czele

Według prawa handlowego dla ważności jakichkolwiek transakcji konieczne jest podpisanie umowy. Nikt z nas nie zawierał umowy z  prywatnymi firmami-korporacjami, stwarzającymi iluzję państwa- symulującymi państwo a działającymi wg prawa morskiego, które traktuje nas jako korporacje do wyzysku, martwe dusze pozbawione praw ludzkich.

Wszyscy szefowie firm  i ich pracownicy odpowiadają osobiście, prywatnie, własnym majątkiem za wszystkie szkody wyrządzane osobom żyjącym, osobom trzecim, choć uznanym przez prawo morskie za martwe.

Sędziowie, prokuratorzy, policjanci jak też urzędnicy jako przedstawiciele firm handlowych, odpowiadacie  prywatnie za szkody wyrządzone osobom wolnym, nie zaginionym na dalekich morzach: Teresie z domu Znyk (Wojda) i Marii z domu Znyk (Bejda).

Od początku działalności społecznej ( od stycznia 2011r.) , prowadzonej na własny  koszt w obronie własnego miejsca do życia, w obronie Narodu Polskiego przed bezprawnymi, niszczycielskimi działaniami uzurpatorskich władz wszelkich szczebli w Polsce, Teresa Wojda wraz z siostrą Marią Bejda  doświadczyły prześladowań, łamania praw, łącznie z udaremnionym zamachem na nasze życie w dniu 4.11.2015r.

Zamach i próba porwania nas jako  przedstawicielek stworzonych przez nas organizacji:  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ‘Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu, dokonane zostały przez nieznanych z nazwiska sprawców.

Opis zajścia znajduje się w artykułach :

Dokumentacja naszych działań znajduje się w aktach Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratury Generalnej, Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Prokuratury Rejonowej w Łowiczu, Prokuraturze Rejonowej w Kutnie, Sądu Najwyższego, w Sądzie Rejonowym w Łowiczu, w Sądzie Okręgowym w Łodzi, w Sekretariacie Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej, Radzie Europejskiej, Sekretariacie OBWE w Wiedniu, Prokuratora Generalnego Trybunału Karnego w Hadze,  Komendanta Głownego Policji, dowódców wojskowych, służb specjalnych, Urzędu Miejskiego w  Łowiczu, Starostwa Powiatowego w Łowiczu, Wojewody Łódzkiego, Marszałka Województwa Łódzkiego, Ministra Sprawiedliwości, Ministra Środowiska, Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, klubów i biur poselskich oraz senatorskich a także  europosłów Parlamentu Europejskiego, ambasad, konsulatów, mediów oraz wielu innych instytucji, w tym kościelnych.

Oskarżamy wszystkie osoby, do których się zwracałyśmy, o współudział w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !!!  

Oskarżamy Was o współudział w łamaniu praw Teresy Wojda, Marii Bejda !

Oskarżamy Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy Wojda, Marii Bejda !

Oskarżamy Was o współudział w  zamachu na życie Teresy Wojda i  Marii Bejda !

Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem za wyrządzone Teresie Wojda, Marii Bejda oraz  wyrządzone Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/27/niemiecka-policja-kryminalna-kontroluje-polityczne-wpisy-polakow-na-fb-pejsbuku/

https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/szok-zywe-zdrowe-ofiary-wypadkow-w-polin-ida-na-handel-organami/

Oto niepełna lista osób winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim,winnych współudziału w łamaniu praw Teresy Wojda, Marii Bejda, winnych współudziału w naruszaniu dóbr osobistych, prześladowaniu, dyskryminacji Teresy Wojda, Marii Bejda, winnych  współudziału w zamachu na życie Teresy Wojda i Marii Bejda:

Bronisław Komorowski- były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Krakowskie Przedmieście 46/48 Warszawa, (obecne miejsce zamieszkania nieznane.)

Donald Tusk – były Prezes Rady Ministrów,

Ewa Kopacz –  była Prezes Rady Ministrów,

Irena Lipowicz – była Rzecznik Praw Obywatelskich,Aleja Solidarności 77, 00-090 Warszawa,

Cezary Grabarczyk, Marek Biernacki – byli  Ministrowie Sprawiedliwości,Al. Ujazdowskie 11,

00-950 Warszawa,

Stanisław Dąbrowski – były Prezes Sądu Najwyższego,Plac Krasińskich 2/4/6, 00-951 Warszawa

Małgorzta Gersdorf – prezes Sądu Najwyższego, Plac Krasińskich 2/4/6, 00-951 Warszawa

Marcin Karolec – były Minister Środowiska, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa

Jolanta Chełmińska – Wojewoda Łódzki, ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź

Marek Woźniak – Prezes, Samorządowe Kolegium Odwoławcze,ul.Piotrkowska 86, 90-103 Łódź

Andrzej Seremet – Prokurator Generalny, Rakowiecka 26/30 , 02-528 Warszawa

Krzysztof Kwiatkowski – Najwyższa Izba Kontroli,  ul. Filtrowa 57, 00-950 Warszawa

Krzysztof Bukowiecki – Prokurator Okręgowy w Łodzi, Jana Kilińskiego 152, 90/322 Łódź

Magdalena Bursa – Prokurator Rejonowy w Łowiczu,Kaliska 1/3 , 99-400 Łowicz

Magdalena Piwowarczyk – Sąd Rejonowy w Łowiczu, Kaliska 1/3 , 99-400 Łowicz

Krzysztof Kaliński – Burmistrz Miasta Łowicza, Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz

Henryk Zasępa – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu, Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz

Władysław Michalak – były wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu

Artur Michalak – Naczelnik, Urząd Miejski w Łowiczu,Stary Rynek1, 99-400 Łowicz

Janusz Michalak – Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych, Armii Krajowej 2b, 99-400 Łowicz

Joanna Mika – Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu, Nowa 5 , 99-400 Łowicz

Rafał Fronczek– Prezes Krajowej Rady Komorniczej, Szpitalna 4/10, 00-031 Warszawa

Marek Cichal – Komornik Sądowy, Chopina 7, 99-400 Łowicz

Jacek Banachowicz – Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu,Bonifraterska 12/14 , 99-400 Łowicz

Tomasz Rubin – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji ,Bonifraterska 12/14, 99-400 Łowicz

Wiesław Kozłowski – policjant Powiatowej Komendy Policji w Łowiczu

Michał Pokora – policjant Powiatowej Komendy Policji w Łowiczu

Inni, nieznani z nazwiska policjanci Powiatowej Komendy Policji w Łowiczu

JNissen – Kriminal Amt in Flensburg, Norderhofenden 1, 24937 Flensburg, BRD GmbH

Luis Moreno-Ocampo– Prokurator Generalny Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze

Martin Schulz- Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

Lamberto Zannier – sekretarz OBWE

Herman Van Rompuy Przewodniczy Komisji Europejskiej .

José Manuel Barroso, JanezPotočnik– Komisja Europejska

Wszyscy wyżej wymienieni i inni, odpowiadacie według  prawa międzynarodowego, (międzynarodowej  taryfy odszkodowań załączonej poniżej ) za złamanie praw każdego rdzennego Polaka, własnym majątkiem do trzeciego pokolenia !!!  

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze ”Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<                                                                                                                                      

                                                                                                                                                 Łowicz, 15.11.2015r. Teresa z domu Znyk (Wojda) Os. Kostka12/9 99-400 Łowicz Pesel : 56080508527

 

                                                                                             Urząd Skarbowy w Łowiczu                                                                                              ul. Chełmońskiego 2

                                                                      99-400 Łowicz

 

Dzień Dobry! Poniżej załączam Wam Waszą rejestrację jako firmy handlowej. Każda umowa wedlug reguł prawa handlowego wymaga oryginalnych podpisów wszystkich stron, podmiotów prawnych, do jej uprawomocnienia. Nie podpisywałam z państwa firmą żadnej umowy handlowej. Dlatego też obciążanie mnie jako osoby fizycznej wszelkimi podatkami z Waszej strony jest prawnie NIEWAŻNE! W związku z tym domagam się zwrotu wszelkich ze mnie ściągniętych podatków wraz z odsetkami w terminie do 3 tygodni od dnia otrzymania niniejszego pisma.  W przeciwnym razie zmuszona będę wszcząć postępowanie karno – odszkodowawcze w Sądzie Militarnym w Berlinie.                                                                                                                                                                                                                                                                Teresa z domu Znyk<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<      U.S. Department of Labor  |  Occupational Safety & Health Administration  |  200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742)  |  TTY,www.OSHA.gov, UPIK® Datensatz – L L Eingetragener Firmenname URZAD SKARBOWY W LOWICZU Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil L D-U-N-S® Nummer 424095561 L Geschäftssitz Ul. Jozefa Chelmonskiego 2, L Postleitzahl 99 400, L Postalische Stadt Lowicz Land Poland, W Länder-Code 616, Postfachnummer, Postfach Stadt,L Telefon Nummer 468376505 W Fax Nummer 468379766, Name Hauptverantwortlicher:  brak nazwiska szefa !!! W Tätigkeit (SIC) 9111, .Z kolei i ta „firma” zarejestrowana jest w Waszyngtonie DC jako egzekutywa „rządowa” : US Dept of Labor, President’s office, SIC Search Division Structure Major Group Structure, Freedom of Information Act  | Privacy & Security Statement  |   Disclaimers  |   Important Web Site Notices  |   International  |   Contact Us U.S. Department of Labor  |  Occupational Safety & Health Administration  |  200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210, Telephone: 800-321-OSHA (6742)  |  TTYwww.OSHA.gov. Strona źródłowa : https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=289&tab=description

 


Teresa WojdaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

 • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
 • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
  1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
  2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
  3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.