Apelujemy o 100% dostępności telewizji w ciągu 10 lat!

Skontaktuj się z autorem petycji

Dziękujemy!

2018-03-06 21:11:23

Serdecznie dziękujemy za podpisy i wartościowe komentarze do petycji. W najbliższym czasie petycja złożona zostanie na ręce Marszałka Sejmu RP. Będziemy sukcesywnie informować o dalszych działaniach na fanpage Napisy Plus na Facebooku lub na stronie napisyplus.pl 

Na chwilę obecną mamy 64 399 podpisów, planowaliśmy zdobyć 50 tysięcy. Wiemy jak ciężko pracowaliście nad tymi podpisami, dziękujemy za spoty na temat napisów i języka migowego. Petycja pokazała ogromną skalę tego problemu oraz to jak bardzo osoby głuche, słabosłyszące, niewidome czekają na dostępność, nie tylko telewizji. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do kontaku na napisypluspl@gmail.com, postaramy się odpowiedzieć na każdy mail.

Anna Sacha

06-03-2018


Anna Sacha Inicjatywa Napisy Plus www.facebook.com/napisyplus/Udostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...