Kontrola umysłu i konspiracja - Wniosek o śledztwo, w sprawie elektronicznej kontroli umysłu i prześladowań.

Skontaktuj się z autorem petycji

Niewytłumaczalny błąd do wytłumaczenia.

2019-07-10 19:45:48

Drodzy sygnatariusze nie wiem jak to, się stało, ale jakimś cudem wyniknął błąd w liście informacyjnym o zmianie petycji. Niechybnie zostały wprowadzone słowa, których ja nie miałem sensu żeby to wpisać, lecz sens wyszedł sprzeczny z jego założeniem. Mianowicie zostały dołożone słowa " z nieuczciym podejściem " Petycja " 

Kontrola umysłu i konspiracja - Wniosek o śledztwo, w sprawie elektronicznej kontroli umysłu i prześladowań. "

jest uczciwa. Natomast w obecnej sytuacji jest możliwe wykradzienie hasła i dołożenia tych słówek. 

Rząd Polski jest nieuczciwy w moim przypadku ponieważ jestem we władzy wymusić śledztwo ze względu na plany zrobione przez Pana Bogdana Borusewicza. Pan Borusewicz zapisał się w historii Polski jako osoba obalająca komunę wraz z Panem Lechem Wałęsom a to nie leży w obecnym interesie Rządu, który jest nastawiony pro do wszczepiania RFID Microchip. 

Dziękuję Serdecznie i Pozdrawiam 

Grzegorz T B


Grzegorz T Borysiewicz

Zmiana w petycji.

2019-07-06 18:28:42

Drodzy sygnatariusze petycja " Kontrola umysłu i konspiracja - Wniosek o śledztwo, w sprawie elektronicznej kontroli umysłu i prześladowań" Została skrócona ze względu na fakt, iż pierwotny jej wygląd z nieuczciym podejściem mógłby skończyć się, jej usunięciem. Natomiast nie została zmieniona retoryka petycji, lub jej sens. Każdy aspekt petycji zostaje ten sam.
Chciałbym również powiadomić, iż dokonałem przełomu w śledztwie, ponieważ były Prezydent Bogdan Borusewicz okazał się, być moim krewnym i istnieje możliwość legalnego rozwiązania problemy zdalnej kontroli i nadużyć. W przeciągu kilku dni poczynając od poniedziałku 08.07.2019 będę formalnie ubiegał się, o śledztwo związane z Panem Bagdanem Borusewicz, byłym działaczem solidarnościowym przeciwko reżimowi komunistycznemy, w Polsce.
Proszę zasięgnąć szczegółów, które przedstawiam na stronie pod adresem https://grzegorztborysiewicz503273058.wordpress.com/ lub www.kontrolowani.com
Wyrazy szacunku i pozdrowienia
Grzegorz T Borysiewicz


Grzegorz T BorysiewiczUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.