Uwolnienie dzieci Bajkowskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Uwolnienie dzieci Bajkowskich


Gość

#76

2013-03-07 08:19

Napisz opinię...
Krzysiek
Gość

#77

2013-03-07 09:19

Uważam, że właściwe wyroki sędziowie będą wydawali - nauczą się wydawać, tylko wtedy gdy zostaną im zabrane dzieci, ukradziny samochód, zamordowany współmałżonek, zgwałacona córka, podpalony-spalony dom i codziennie będą dostawać sms-y i maile z pogróżkami od firm windykacyjnych (tak gra słów). Nie że im tego życzę - inaczej nie życzę im tego. Lecz odnoszę wrażanie, że żyjąc w jakimś własnym świecie ich decyzje nie potrafią się odnaleść w rzeczywistości lub nie zmieniają jej na lepszą. Pozdrawiam szystkich sprawiedliwych również sędziów, tych którzy jeszcze bronią westerplatte.


Gość

#78 Re:

2013-03-07 09:19

#1: -

...to jest gwałt na dzieciach.......brak słów.......


Gość

#79

2013-03-07 09:37

W pełni popieram petycję uwolnienia dzieci Bajkowskich. Rodzice najlepiej wiedzą jak kochać swoje dzieci, a nie Instytut, który rozdziela Rodzinę w bezduszny i pseudonaukowy sposób.

Gość

#80

2013-03-07 09:48

Bardzo dobry pomysl z opublikowaniem petycji.Uwazam, ze sprawa powinno sie zaintersowac jak najwiecej organizacji miedzynarodowych.To oburzajace do czego dochodzi w Polsce obecnie.Zupelne bezprawie.Sedzia, ktory wydal decyzje o umieszczeniu dzieci w Domu Dziecka powinien poniesc konsekwencje sluzbowe.

Gość

#81

2013-03-07 10:13

Forum matek przeciw dyskryminacji ojców walczące o prawa dzieci do życia w rodzinie stwierdza,ze zabraniu dzieci rodzicom winny jest ośrodek RODK i slepo wierzący mu sąd.Dlatego domagamy się ukarania wninnych z RODK,oraz sędziów którzy wydali wyro na dzieci.Stop przemocy ze strony RODK i sądow!
Gość

#82 Kto odważny pójdzie teraz do psychologa?

2013-03-07 10:23

Kto pójdzie do poradni z jakimś problemem jeśli będzie miał świadomość, że terapeuta może w każdej chwili na niego donieść?

Gość

#83

2013-03-07 10:40

Skandal! - barbarzyńskie państwo. W cywilizowanym kraju, wielodzietna rodzina otrzymałaby wszechstronną pomoc i wsparcie. Poza tym koszty. Ile pieniędzy wypłynie z kieszeni podatnika na utrzymanie w domu dziecka ?!

Gość

#84

2013-03-07 11:09

Terapia jak widać bardzo skuteczna... Dlaczego żaden terapeuta nie oskarżył rodziców o popełnienie przestępstwa (?), jak tylko się o nim dowiedział? Dlaczego nie zgłoszono przestępczych (?) działań rodziców w trakcie terapii? Dlaczego złożono donos w sądzie rodzinnym miesiąc PO tym, jak rodzice zrezygnowali z terapii? (Na którą zgłosili się sami, z zaufaniem i troską?) Dlaczego dzieci PORWANO? Dlaczego dzieci porwano SIŁĄ? (Przemoc ze strony policjantów nie wywołuje traumy?) Dlaczego dzieci porwano siłą ze SZKOŁY? (Porwanie ze szkoły zachęca do chodzenia do niej?) Dlaczego dzieci przekazano do domu dziecka? (W domu dziecka dzieci są bezpieczniejsze niż we własnym/u Babci, która zgłosiła chęć ich przyjęcia?) Jaką sławą cieszy się TEN dom dziecka? Dlaczego dzieci porwano na kilka dni przed kolejną rozprawą sądu, która mogła zmienić decyzję o ograniczeniu (nie odebraniu!) praw rodzicielskich?
Nie warto iść do psychologa, nie warto wysyłać dzieci do szkoły (chłopców POWIERZONO w opiekę nauczycielom - którzy ich okłamali i czynnie pomagali w porwaniu).
Psycholodzy Katarzyna Ślęzak, Krzysztof Gondek i Katarzyna Ramus milczą ze względu na tajemnicę zawodową (interesujące), czy sędzia Aleksander Przysiężniak też?.

Gość

#85

2013-03-07 11:12

Chorych powinno się leczyć, a przestępców karać.
W państwie Tuska od czasów hasła "kastrowania pedofilów" jest odwrotnie - zwrócenie się o pomoc w celu rozwiązania problemu zanim dojdzie do czegoś złego oznacza WYROK, zaś ukrywanie problemu, krzywdzenie innych, a nawet znęcenie się jest BEZKARNE dopóki "rodzina zastępcza" nie zamorduje DRUGIEGO dziecka.

Gość

#86

2013-03-07 11:23

Ważna petycja. Zawraca uwagę na nieprawidłowości w działaniu organów państwowych, wobec których rodzina pozostaje bezradna. To prawo siły. Społeczeństwo musi reagować na takie nieprawidłowości. Dzieci nie są własnością państwa. Ono ma wspierać rodzinę a zachowuje się wprost odwrotnie. Kolejny skandal z udziałem dzieci.

Gość

#87

2013-03-07 11:33

Przyszłość narodu idzie przez rodzinę a nie odwrotnie. To jawne bezprawie, by zabrać dzieci rodzicom tylko dlatego, że są jakieś problemy w rodzinie. wynika stąd, że nie warto szukać pomocy u "specjalistów psychologów rodzinnych", bo widać czym to grozi. Komuś zależy, żeby zniszczyć rodzinę, bo właśnie tam przekazywane są właściwe wartości. Matka dwójki dzieci
p.m.

#88 Re:

2013-03-07 11:45


Gość

#89

2013-03-07 11:48

Jeśli nie ma jakiegoś jednego, bardzo ważnego powodu, dla których Bajkowskim zabrano dzieci, a który nie może zostać ujawniony, to to jest skandal.

Gość

#90

2013-03-07 11:55

Niestety są momenty w życiu, że wpada się w szpony zimnych formalistów:sędziów, psychologów itp którzy nie potrafią podłączyc czynnika ludzkiego w prawidłowym wypełnianiu swoich obowiązków. Mam nadzieję,że krzyk tych kilkuset osób które się podpisały pod tą petycją pomogą chociaż jeszcze raz w rozważeniu przez kogoś MĄDREGO problem tej rodziny.

Gość

#91

2013-03-07 11:57

Co ten "psycholog terapeuta" robił? Dopiero jak zrezygnowali z jego usług tzn. przestali płacić znalazł problem przemocy?

Gość

#92

2013-03-07 11:58

"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
Martin Niemöller
"...Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Sozialdemokrat.
Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Gewerkschafter.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte".
Istnieją kontrowersje dotyczące wymienionych grup i kolejności, w jakiej pojawiają się w tekście. Oprócz Żydów, komunistów, socjaldemokratów i związkowców pojawiają się nieuleczalnie chorzy, Świadkowie Jehowy, mieszkańcy okupowanych krajów, katolicy, szkoły, prasa i Kościół. Wynika to stąd, że Niemöller od 1946 roku wplatał powyższy tekst do swoich przemówień i często go modyfikował. (...)

Gość

#93

2013-03-07 12:01

Jutro to mogą być Twoje dzieci lub moje wnuki.
NIE dla Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie!

Gość

#94

2013-03-07 12:12

Kolejny dowód jakości III Rzeczpospolitej: indolencji państwa, obłudy, cynizmu i wrogości wobec obywatela.
Jean Raspail

#95 Re:

2013-03-07 12:15

#5: Rr -

po jaką zatem cholerę poszli po pomoc do tych mędrków-kapusiów?


Gość

#96

2013-03-07 12:29

Oto jak organy państwa respektują obowiązującą konstytucję. Zgroza!!!

Gość

#97

2013-03-07 13:06

Skandal prawny za Rzadow POlszewikow
Tomek

#98

2013-03-07 13:22

Jak zwykle w naszym państwie zajmują sie nie tym co wymaga uwagi.

Gość

#99

2013-03-07 13:39

Brak słów...łzy się cisną do oczu...
Tomek

#100 Bajkowscy ich terapeuci i sąd

2013-03-07 14:43

Znam Bajkowskich osobiście od wielu lat. Może trochę ekscentryczni i oryginalni ale nie są żadną patologiczną rodziną. Wychowują swoje dzieci najlepiej jak potrafią. Żeby być lepszymi Rodzicami poszli po pomoc do terapeuty. Jak im pomogli terapeuci – widzimy wszyscy.
Decyzja sądu i opinia RODK, na której sąd się oparł to absolutny skandal!!!! Opinię w RODK wydali: psycholog RODK Magdalena Zajdel i pedagog Barbara Urban-Kasprzykowska a zatwierdziła kierownik RODK Magdalena Czarnek. Postanowienie Sądu wydał Sędzia Sądu Rejonowego Aleksander Przysiężniak.

Jeśli ktoś zna tych ludzi to niech przestanie chociaż podawać im rękę i mówić dzień dobry.
Wyrządzili wielką krzywdę Bajkowskim i są zupełnie bezkarni. Co gorsza wszystko w majestacie prawa i z naszych podatków!