PETYCJA W SPRAWIE ZMIAN PRAWA GEODEZYJNEGO I KARTOGRAFICZNEGO

Quoted post


Gość

#19

2014-10-01 19:57

Postulaty w petycji muszą być wprowadzone jak
najszybciej . Ośrodki Dokumentacji już utrudniają
nam życie - geodetom grozi zapaść finansowa ponieważ czas wykonania każdej roboty wydłużył się
prawie dwukrotnie .

Odpowiedzi

jaagan

#25 Re:

2014-10-02 06:16:39

#19: -  

 Drogi Panie Geodeto. Sama jestem pracownikiem Ośrodka Dokumentacji a to co Pan pisze jest szczytem bezczelności. WSZYSCY pracujemy w geodezji i te pożałowania godne zmiany dotyczą NAS wszystkich!. Ośrodki utrudniają Wam Zycie?! Każde działanie pracownika Ośrodka zobligowane jest głupim prawem, i zmianami, z którymi nam również jest ciężko sobie poradzić. Po to aby WAM GEODETOM ułatwić wejście w ten bubel sama spędziłam ponad tydzień siedząc w pracy od godziny 7 do 20 mimo tego, że mogłabym to olać i podejść do sprawy zgodnie z hasłem "radźcie sobie sami" Mówi Pan, że Ośrodki utrudniają życie... a możnaby się było najpierw zorientować, że pracownicy za działanie niezgodne z ustawą ponoszą odpowiedzialność finansową. Fajnie patrzy się tylko "zza lady". Nie tylko Wy macie utrudnione życie. Ośrodki Dokumentacji i pracownicy w pełni popierają Wasze postulaty. Mało tego - MY WAS ROZUMIEMY!!! Postarajcie się zrozumieć też nas.

wert

#109 Re:

2014-10-15 19:22:41

#19: -  

 Jestem pracownikiem ośrodka i na własnej skórze doświadczam skutków nowych przepisów, czyli  masy dodatkowych czynności i nadprodukcji papieru. Ktoś kto tworzył te przepisy to nigdy nie pracował jako geodeta terenowy czy kameralny i nigdy nie brodził w przysłowiowych gumofilcach na budowie. Powstała sytuacja rozdrażnia i wkurza wykonawców, oraz nas pracowników ośrodka, a opóźnienia w wydawaniu materiałów sięgają dwóch tygodni. Staramy się jak możemy, by nie skakać sobie do gardeł, ale jak długo przyjdzie nam taplać się w tej matni.