AKT WOLI NARODU
Quoted post
Gość |
#7312014-11-15 08:32Witam...Akt Woli Narodu powinien byc podpisany anonimowo dlatego ze ludzie chca byc anonimowi. to tak jak idziesz na wybory.... A jak osiagniesz ogromny sukces z podpisanych petycji, wtedy mozesz zwrocic sie o podanie nazwiska i to nie koniecznie. Chyba ze juz teraz potrzebujesz nazwiska ktorzy sa niewygodni dla dla rzadu a to oznacza krecia robote... |
Odpowiedzi
Krzysztof Puzyna Autor petycji |
#732 Re: Anonimowość2014-11-15 17:56:24> Chyba ze juz teraz potrzebujesz nazwiska ktorzy sa niewygodni dla dla rzadu a to oznacza krecia robote... ------------------------------------------- Wytłumaczenie jest w tekście AWN pod Uwagi organizacyjne Dodatkowe Przyczyna jest prosta. Globalnym koncernom i mafiom władzy chodzi o izolację ludzi, gdyż pojedynczo są oni słabi. Nie są wstanie się bronić przed wyzyskiem i manipulacją globalnych koncernów, kupujących sobie władzę i ustawy. Polecam zobaczyć sobie wideo na youtube KTO JEST WŁAŚCICIELEM INTERNETU? Odpowiedź brzmi: my wszyscy!
youtube.com/watch?v=LtOGa5M8AuU
Tak zbiorowo można już teraz dużo osiągnąć
A więc, nie narzekać, działać, robić ulotki, reklamować, podpisywać, kontaktować ludzi.
Nowe wytłumaczenia, dlaczego jawnie?
Amerykanie przez NSA zbierają tzw. metadane, czyli wszystkie ślady, informacje, teksty, emaile, rozmowy internautów w Internecie, na prywatnych komputerach, w węzłach, na komputerach operatorów telekomunikacji bezprzewodowej. Są przy tym w stanie ustalić, kto, z kim się kontaktuje, kto, z kim telefonuje, numery telefonów i jaki ma przy tym sukces. Te systemy są własnością NSA. Amerykanie mają w szpiegostwie elektronicznym niesamowitą przewagę. W projektach uwidocznionych przez Snowdena widać, że Amerykanie współpracują z Brytyjczykami. W programie TEMPORA są odciągane WSZYSTKIE informacje z sieci wybranego państwa. W miejscowości Bude w Anglii, są przechowywane jak na razie przez 30 dni wszystkie zapisy internetowe z całej Europy, rozmowy telefoniczne, emaile itd., Ponieważ jak na razie nie ma większych możliwości przechowywania, po miesiącu są te zapisy sukcesywnie zamazywane przez nowe zapisy. To tylko kwestia czasu, aby NSA miała taką pojemność, że całość komunikacji dowolnych ludzi, można będzie śledzić wstecz przez wiele miesięcy, a może i lata. Patrz http://cryptome.org/2013-info/06/gchq-bude/gchq-bude.htm Programy wyposażone w sztuczną inteligencję, pozwalają w oceanie informacji wyszukiwać te właściwe i je inteligentnie ze sobą wiązać. Wg byłego szefa NSA Keitha Alexandra chodzi o przewidywanie zachowania ludzi. Jeżeli mogą wejść w każdą rozmowę, w każdy email, to są w stanie konstruować profile zachowania pojedynczych ludzi i przewidywać ich zachowanie w przyszłości. Moja odpowiedź jest, więc prosta: NSA i służby, które są przeciwko każdemu wolnemu człowiekowi, wiedzą i tak wszystko o każdym z nas. Dlatego nie ma sensu siebie samego dobrowolnie izolować i przez to dodatkowo osłabiać! |
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
Petycja w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Ostrowa Tumskiego w Poznaniu
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
PETYCJA do Marszałka Hołowni ws. odmrożenia projektu ustawy dot. karania za propagowanie banderyzmu!
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
RÓŻOWE POLE - odwodnienie i utwardzenie drogi dojazdowej
281 Utworzone: 2025-09-17
Otwórzcie granicę polsko-białoruską – ratujcie gospodarkę i rodziny
209 Utworzone: 2025-09-17
W sprawie zwiększenia budżetu na remont gorzowskich kamienic do 2 mln zł w 2026 roku
237 Utworzone: 2025-09-16
ZATRZYMAJMY WODĘ W POLSKICH LASACH - PRZECIWDZIAŁAJMY SUSZY!
989 Utworzone: 2025-09-11
Petycja ws. remontu peronów PKP w Wołowie oraz Brzegu Dolny | "Windy na peronach"
100 Utworzone: 2025-09-15
PETYCJA W SPRAWIE DOSTĘPU DO POMP INSULINOWYCH DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ PO UKOŃCZENIU 26 ROKU ŻYCIA
22320 Utworzone: 2025-03-17
Petycja przeciwko zamykaniu po godzinie 18:00 orlika w Pajęcznie
112 Utworzone: 2025-09-16
STOP OPRYSKOM W PŁOCKU- chronimy nasze dzieci i zwierzęta
171 Utworzone: 2025-09-16
Obywatele przeciw zniesieniu dwukadencyjności
297 Utworzone: 2025-09-14
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu
13964 Utworzone: 2025-09-03
PETYCJA PRZECIWKO ODSTRZAŁOWI DZIKÓW NA TERENIE POWIATU OTWOCKIEGO
821 Utworzone: 2025-09-07
LIST OTWARTY w sprawie cofnięcia wypowiedzenia umowy dzierżawy nr GN.6845.4.2018 zawartej w dniu 10 października 2018 r.
1128 Utworzone: 2025-08-31
CZAS ZAKOŃCZYĆ WSPÓŁPRACĘ MIAST POZNAŃ - RA'ANANA (IZRAEL)
1072 Utworzone: 2025-08-29
PETYCJA W SPRAWIE ZERWANIA WSPÓŁPRACY Z MIASTEM NAZARET
51 Utworzone: 2025-09-16
Petycja do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie odebrania komunistycznym dygnitarzom orderu Virtuti Militari
20 Utworzone: 2025-09-17
za realizacją inwestycji
52 Utworzone: 2025-09-12
W obronie Przedszkola "Iskierka" w Krakowie
892 Utworzone: 2025-09-11
W SPRAWIE WYMIANY NAKŁADKI ASFALTOWEJ NA UL. SŁOWIAŃSKIEJ W RĄBIENIU ORAZ BUDOWĘ ŚCIEŻKI ROWEROWEJ
107 Utworzone: 2025-09-08
Kryty Skatepark w Poznaniu – Całoroczna Przestrzeń dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
1291 Utworzone: 2025-09-10
STOP hałaśliwym rajdom samochodowo-motocyklowym w Szczecinie
276 Utworzone: 2025-09-03