AKT WOLI NARODU

Quoted post

Kontra Systemowi

#25 Re: volonté générale

2012-12-02 08:03

#1: Krzysztof Puzyna - volonté générale

Nie bardzo rozumiem wyslanie "Aktu Woli narodu" do Prokuratury Generalnej celem zaopiniowania pod katem prawnym. O ile mi wiadomo, to Konstytucja RP przewidziala cos takiego jak "wola narodu", ktorej podporzadkowane POWINNY byc dzialania rzadu i jego organow, a ze w rzeczywistosci rzad robi co chce, to jeszcze nie znaczy, ze jestesmy pozbawieni praw konstytucyjnych. Rzad przeciwstawiajacy sie woli narodu popelnia wykroczenie konstytucyjne i moja propozycja to dowiedziec sie w Prokuratorze Generalnej  jakim prawem robia cos, na co nie zgadza sie narod, ktorego nie pyta sie o zdanie i nie zwraca uwagi na protesty?

Zastartowal Pan akcje, pod ktora widnieje tez moj podpis, ale z zaznaczeniem, ze sama idea mi sie podoba, jednak nie znany mi jest projekt jej wprowadzania. Sam "Akt Woli Narodu" nie wystarcza, jesli nie ma sie konkretnych planow i nie dzieli sie nimi z tymi, ktorzy sie pod tym podpisuja. Potajemnych dzialan (ja przynajmniej) mam dosc ze strony rzadu, dlatego mam tez zainteresowania brania udzialu w nastepnych tajemniczych dzialaniach. Jesli Pan wysyla gdziekolwiek cos z podpisami innymi niz swoj, to bardzo prosze o dokladne przedstawienie wizji organizatora akcji, co sobie po niej obiecuje. Inaczej NIE ZGADZAM SIE na wysylanie jakichkolwiek "Aktow Woli" czy innych protestow, gdzie widnieje moj podpis.

Oczekuje tez od Pana, ze Pan przedstawi sie blizej nam wszystkim, ktorzy w Panskich akcjach sie podpisywali. Kim Pan jest, co Pan soba reprezentuje i jaki ma Pan program.

PROSZE O ODPOWIEDZ

Odpowiedzi

Krzysztof Puzyna
Autor petycji

#27 Re: Re: volonté générale

2012-12-02 17:55:09

#25: Kontra Systemowi - Re: volonté générale

Nie wiem z kim mam do czynienia.

Osobom, które chcą pozostać anonimowo to odpowiadam e-mailem. Osoby, które także wobec mnie chcą pozostawać anonimowo to nie jestem w stanie jakoś wyróżniać. Komunikat nr 1 poszedł tylko do wszystkich podpisanych i tylko do nich! Własne inicjatywy w celu popularyzacji petycji są porządane. To nie jest moja petycja do narodu. Ja jestem tylko inicjatorem.

Jeśli chodzi o Prokuraturę Generalną

Do PG został wysłany tekst petycji w rozszerzonej wersji pdf, jak na stronie petycji do pobrania.
Na razie zastanawiam się jak AKT WOLI NARODU, czyli petycję, która nie jest petycją rozpowszechniać.
My nie mamy na razie żadnej autoryzacji, od 10 tysięcy podpisów być może..

Piszę teksty by tą petycję popularyzować.
To jest nasz aktualny problem!

Np. tu
http://iddd.salon24.pl/468972,budujemy-nowy-dom-na-bagnie

Michał Boni, Minister Administracji I Cyfryzacji w rządzie Tuska wypowiada się aktualnie w temacie "mowy nienawiści":

Rząd będzie monitorował mowę nienawiści, ksenofobię i dyskryminację.
Powstanie rządowa rada monitorująca przejawy mowy nienawiści, ksenofobii oraz agresji i dyskryminacji w życiu publicznym - Rada - jak poinformował Boni - będzie powołana w najbliższych tygodniach przez premiera. W jej skład wejdą przedstawiciele resortów: administracji i cyfryzacji, spraw wewnętrznych oraz edukacji.
Rada ma monitorować zjawiska dotyczące mowy nienawiści, agresji społecznej i dyskryminacji, a także podejmować działania ograniczające takie zdarzenia.

Dlatego komunikat nr 1, by nikt nie pomyślał, że nasze dążenia, nie są zgodne z Konstytucją RP
Jeszcze spokojnej niedzieli
Krzysztof Puzyna

PS.

Moje teksty znajdziecie na

Nowym Ekranie - polecam puknięcie w tag referendum :)

http://idb.neon24.pl/

W Salonie24

http://iddd.salon24.pl/468972,budujemy-nowy-dom-na-bagnie

Na stronie demokracjakulista.pl

http://demokracjakulista.pl/idb.htm#ref

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-02-15 19:39:55

Facebook