Wyremontujcie w końcu Śmiałą!

Komentarze

#4

Remont tej ulicy jest bardzo ważny. Mieszkańcy czekają na jej remont od co najmniej 25 lat. Stan nawierzchni jest koszmarny. Bardzo istotny jest przyszły stały plan organizacji ruchu drogowego wprowadzający kontraruch rowerowy.

Wiktor Zając (Warszawa, )

#5

Jestem mieszkańcem ulicy Dymińskiej i w pełni zgadzam się z argumentacją autorów petycji. Pozdrawiam i proszę o podjęcie działań.

Stanisław Bończyk (Warszawa, )

#7

W pełni popieram - to nie tylko kwestie estetyki ale jedyna szansa na poprawę urągających obecnie godności warunków, z którymi muszą mierzyć się mieszkańcy.

Nie tylko samej ulicy Śmiałej - na tym odcinku mieści się Przedszkole nr 132, Biblioteka z oddziałem dla Dzieci i Młodzieży, Czytelnia oraz jest to droga uczniów do SP 392. To także poprawa bezpieczeństwa pieszych - osób z dziećmi i starszych mieszkańców

Wojciech Zawilinski (Warszawa, )

#11

Moje dziecko chodzi do przedszkola na Śmiałej i dojazd tam jest fatalny.

Anna Kosmala (Warszawa, )

#14

Śmiała to nie tylko komunikacja samochodowa ale także częste w-endowe miejsce spacerów rodzin i bliskość obiektów historycznych Żoliborza Oficerskiego. Położona pomiędzy parkami, znacznie odbiega na niekorzyść od pozostałych ulic tej okolicy. Remontowane ostatnio pięknie, prywatne, przedwojenne budynki z adresami przy Śmiałej zwiększają kontrast pomiędzy tym co zadbane przez właścicieli a tym co zaniedbane przez miasto i dzielnicę. Prosimy o pilny remont nawierzchni całej dziurawej ulicy, nie tylko na opisanym w petycji odcinku.

Katarzyna Stanny (Warszawa, )

#15

Mieszkam przy ulicy Śmiałej 33 w Warszawie i serce boli jak jest zaniedbana.

Joanna Tomala (Warszawa, )

#21

Śmiała to bardzo zaniedbana ulica wymagająca remontu i dostosowania do współczesnych standardów.

Tomasz Mielcarz (WARSZAWA, )

#28

Mieszkańcy BARDZO liczą na remont ul. Śmiałej do Hauke - Bosaka! A także Mierosławskiego od Mickiewicza do Cytadeli.

Stanisław Trzciński (Warszawa, )

#31

Jeżdżenie tą ulicą samochodem czy rowerem to katorga! Asfalt na ulicy Śmiałej wygląda jak po trzęsieniu ziemi!

Karolina Barnaś (Warszawa, )

#32

Uwazam, ze mieszkanczy placac podatki maja prawo wymagać remontow elementow wspolnych ich otoczenia takich jak drogi , place ,zielen miejska z dostosowywaniem ich do potrzeb mniej sprawnych obywateli

Anna Iskra (Warszawa, )

#34

Ulica Śmiała wymaga remontu

Tomasz Gonera (Warszawa, )

#46

Podpisuje powyższy dokument że względu że urodziłam i wychowałam się na Żoliborzu, w miejscu z którym się szczerze utożsamiam. Dumnie zapraszam przyjaciół na cytadelę lub na patio pod moją kamienica. Bryczka z starówki codziennie przejeżdża pod oknem, szkoda że ma takie trudności z przedostatniem się do kolejnej strony Żoliborza.
Pięknie proszę o zajęcie się naszym zielonym sercem Warszawy. Bo każdy tu z uśmiechem wraca.

Natalia Milewska (Warszawa, )

#56

Andrzej Strzelczyk

Andre Rouss (WARSZAWA, )

#57

Oczywiście że Śmiałą powinno się wyremontować - i to całą, a nie jedynie na odcinku wymienionym w petycji.

Jan Mierzejewski (Żoliborz, )

#74

Ryszard Malik

Ryszard Malik (Warszawa, )

#75

Halina Malik

Halina Malik (Warszawa, )

#80

Jeżdżę często tą ulicą i zawsze boję się o zawieszenie mojego samchodu.

Jacek Barankiewicz (Warszawa, )

#95

Jestem mieszkanką Żoliborza Oficerskiego od zawsze, to moja mała ojczyzna i zależy mi na jej pięknie. Chcę, żeby wygodnie żyli mieszkańcy,a dzieci widziały dbałość o wspólną przestrzeń. Nie niszczy się tego, co czyste i ładne.

Barbara Kysiak (Warszawa, )

#97

Podpisuje ponieważ mieszkam przy ul. Zajączka i czasem próbuje jeździć ulicą Śmiałą. Koszmar.

Bartosz Marczuk (Warszawa, )

#99

Podpisuję, ponieważ obecny stan Śmiałej jest nieakceptowalny dla okolicznych mieszkańców, niebezpieczny dla zdrowia i mienia oraz zawstydzający dla Żoliborza.
Władze Dzielnicy obiecały ten remont dwa lata temu, przeznaczyły nań środki i na obietnicach się skończyło. Tak się nie godzi.

Magdalena Dąbrowiecka (Warszawa, )

#101

To miejsce naprawdę zasługuje na rewitalizację. Będzie piękniej, bezpieczniej (w okolicy jest przedszkole i mieszka dużo starszych osób i tak duże dziury np. W okresie mrozów są zagrożeniem związanym z większym ryzykiem poślizgnięcia), a mieszkańcy tej ulicy naprawdę cierpliwie już długo czekali na swoją kolej.

Agnieszka Dąbrowiecka (Warszawa, )

#108

Mieszkam na Śmiałej ponad rok, a mój narzeczony już prawie 6 lat. Uważamy, że remont naszej ulicy jest naprawdę bardzo potrzebny. Nie jestem kierowcą, zatem wypowiem się z perspektywy pieszego. Chodnik po jednej stronie jest wąski i nachylony, co może sprawiać kłopot w poruszaniu się dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z dziećmi w wózkach. Po drugiej stronie ulicy trawniki są zaśmiecone, brakuje koszy, ławki są zaniedbane, donice kwiatowe połamane. Brama wjazdowa na Żoliborz jest obecnie zaniedbana, zaśmiecona i niestety brzydka... wierzę, że remont ulicy odmieniłby to miejsce. Śmiała mogłaby być znowu Piękna!

Aleksandra Brzozowska (Warszawa, )

#109

Mieszkam na ul. Śmiałej i również jestem oburzona brakiem zainteresowania burmistrza.

Alicja Lubońska (Warszawa , )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...