Uratujmy Tor Gokartowy przy Wojska Polskiego w Szczecinie!

Komentarze

#4

To jedyny caloroczny tor. Moj syn szkoli swoje umiejetnoscj na nim caly rok by spelnic swoje marzenie.

Magdalena Formela (Szczecin, )

#5

W Szczecinie nie ma drugiego miejsca tego typu (otwartego toru gokartowego, drugi jest halowy). Likwidacja wpłynie negatywnie na możliwość trenowania sportów motorowych.

Adam Czerwiński (Szczecin, )

#6

Tego miejsca nie powinno zabraknąć w naszym mieście A wręcz miasto powino zapewnić lepszy dostęp do toru gdzie rodziny mogą spędzać razem czas przy dobre zabawie

Rafał Sochacz (Szczecin, )

#14

Jest to miejsce z historią. Jedyne dla fanów motorsportu całoroczne miejsce spotkań. W każdym mieście zamykane są tory - nie bądźmy jednym z takich miast! Dodatkowo tkanka zieleni w tej okolicy ucierpi, jeśli powstaną kolejne blokowiska. Obszar powinien zostać w pierwotnej zabudowie.

Alicja Kubiak (Szczecin, )

#16

Podpisuję tą petycję, ponieważ Tor Gokartowy jest wizytówką miasta oraz ma swoją historię, na torze można realizować swoją pasję oraz podszkalać swoje umiejętności. Usuwając tor zamyka się możliwości rozwoju dla wielu młodych ludzi i nie tylko.

Hubert Kaczmarski (stargard, )

#19

Jest to jedno z ostatnich miejsc w województwie, gdzie kierowca legalnie może podnosić swoje umiejętności oraz dać upust emocjom podczas szybkiej jazdy. Dzięki takim miejscom ulice stają się bezpieczniejsze, ponieważ porusza się po nich więcej wykwalifikowanych kierowców.

Wojciech Szwedo (Nowogard, )

#20

Jedyny tor gokartowy na powietrzu w okolicy i jedyny otwarty cały rok w Polsce. Nigdzie w Polsce chyba nie ma możliwości przejść kwalifikacje i pojechać lepszym sprzętem zachowując najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Sebastian Moraczyński (Stepnica, )

#21

Tor kartingowy to propagowanie sportu motoryzacyjnego i bezpieczeństwa w codziennym ruchu drogowym. Poza tym to wieloletnia historia tego miejsca.

Cezary Rusiecki (Szczecin, )

#25

Jestem za utrzymaniem w/w miejsca w kategorii sportowo- rekreacyjnej! Jest to miejsce, które już dawno wpisało się w mapę Szczecina i chciałbym żeby tak pozostało

Cezary Mimier (Ładzin, )

#33

Tor jest super i dobra lokalizacja

Tomasz Marmol (Police, )

#43

Jest to dobre miejsce na spędzanie czasu z rodzina. Fajna zabawa, adrenalina, zdrowa rywalizacja a nie siedzenie w domu.

Elwira Świste (Szczecin, )

#49

Nie zabierać, kolejnej atrakcji sportowo rekreacyjnej rodozionom 👌

Magdalena Połeć (Szczecin, )

#51

Jest to wspaniałe miejsce, które daje ogromną frajdę, ale przede wszystkim dokształca użytkowników dróg.

Paweł Sobiesiński (Szczecin, )

#56

Jest to jedyny tor w Szczecinie na którym można jeździć i jest on na zewnątrz. Pzyjeżdżają na niego Polacy jak i Niemcy z przy granicy. Dodatkowo wszystkie grupy społeczne w Szczecinie tj. motocykliści, dzieci, kawalerskie, grupy znajomych. Nie może tego zabraknąć w naszym mieście. Są też miejsca które swoim charakterem zakotwiczają w pamięci na całe życie i nie można się ich od tak pozbyć, a na pewno nie tor gokartowy.

Tomasz Wityk (Szczecin, )

#57

Jest to jedyny otwarty tor w regionie

Aleksandra Rusiecka (Szczecin, )

#63

Dość blokowisk, więcej miejsc rozgrywki! Poza tym ktoś zapomniał, że schronisko przy blokach chyba musi być w jakiejś odległości prawnie. Czy już w Szczecinie wszystko da się obejść?

Bartosz Wojnarowicz (Szczecin, )

#67

Ponieważ mam dosyć urzędniczej nieudolności i czas zacząć wyciągać konsekwencje.

Damian Kołaczyk (Szczecin, )

#68

Podpisuję, ponieważ jestem fanem sportów motorowych i nie zgadzam się aby najlepszy do tego obiekt w Szczecinie został zamknięty.

Aleksander Kacprzyk (Szczecin, )

#71

NIE dla likwidacji toru!!!

Aleksander Abramian (Szczecin, )

#73

W Szczecinie brakuje miejsc do doskonalenia technik jazdy

Mateusz Olczyk (Szczecin, )

#74

Podpisuję petycje ponieważ to jeden z lepszych obiektów do jazdy gokartem na jakim jeździłem. Tor ten jest też często powodem moich przyjadów do Szczecina

Gniewomir Talarski (Świebodzice, )

#82

Często z rodziną spędzamy czas w tym miejscu .

ROGER POPIELA (Police, )

#87

Podpisuję ponieważ tor jest niezbędny do zabawy i doszkolenia się z zakresu jazdy i panowania nad pojazdem. Daje możliwość wyszaleć się na torze co za tym idzie bezpieczniejszych ulic. Jest to ostatnie takie miejsce w naszym regionie.

Michał Rękas (Chojna, )

#88

Jest to motoryzacyjna historia Szczecina. Nie ma już toru motocrossowego, więc zostaje nam walczyć o ostatni Szczeciński bastion Motorsportu.

Jacek Leśniowski (Szczecin, )

#92

Podpisuje ponieważ nie ma takiego miejsca drugiego w Szczecinie gdzie można pojeździć bezpiecznie na torze jako amator na motorze czy gokarcie. Nie niszczcie terenów sportowych pod kolejne bloki.

Krzysztof Łabasiewicz (Szczecin, )

#93

To jedyna rozrywka w tym mieście dla miłośników motoryzacji

Bartosz Pasik (Szczecin , )

#94

Podpisuję, ponieważ od 30 lat jeżdżę na tym torze, teraz korzystają z niego moje dzieci i takich osób są tysiące. Nie wyobrażam sobie, żeby nasze miasto było stać na utratę tego wyjątkowego miejsca.

Marek Popiołek (Szczecin, )

#97

Tor kartingowy w Szczecinie przy Wojska Polskiego zawsze był i zawsze powinien być. Pozwolił rozwinąć się wielu późniejszym kierowcom nie tylko wyścigowym ale i rajdowym. Jest to część historii Szczecińskiego motorsportu. Nie pozwólmy jej zniknąć jak w innych miastach. Nie chcemy tam kolejnych blokowisk.

Gerard Gizelewski (Szczecin , )

#101

Korzystamy z toru cała rodzina. To kawał historii miasta

Katarzyna Kałużyńska (Szczecin , )

#102

Jeżdżę gokartem

damian baczewski (Białystok, )

#103

Podpisuje ponieważ, sprzeciwiam się zamknięciu jednego z najlepszych torów kartingowych w Polsce, obiektu który propaguje sport i kulturę sportu, oraz przyczynia się do promocji motorsportu i bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, na rzecz zysków z budowy mieszkań i patodeweloperki. Uważam to działanie za szkodliwe dla społeczeństwa i tym podpisem pragnę pokazać swój sprzeciw!

Amadeusz Hudziak (Plewiska, )

#109

Tor ma potencjał, w lepszych rękach mógłby być tak popularny jak np. Stary Kisielin. Powinien być rozbudowany a nie likwidowany. Miasto pozbyło się już świetnego toru MX na którym ścigali sie zawodnicy z całego świata, i Szczecin zniknął z mapy MX i już nie wróci do dawnej świetności. Budujmy motorowy Szczecin a nie rozwalajmy.

Marcin Kaluzynski (Szczecin, )

#111

Uwielbiam to miejsce! Odebrać tereny sportowe dla blokowiska?! Stanowcze NIE!

Edyta Skrzypczak (Nowe Linie, )

#113

Szkoda budować bloków kosztem toru gokartowego, których w Szn jest jak na lekarstwo.

Błażej Wieczorek (Szczecin, )

#118

Korzystam z takich torów w celach rekreacji i z pasji na tyle ile mnie stać. Tory wyścigowe są potrzebne aby młodzież sie ścigała na torach a nie po ulichach , nie ważne czy to tor samochodowy czy gokartowy

Sebastian Lisiak (Goleniów, )

#121

Ten tor ma zostać tam gdzie jest !!!

Przemysław Piekarski (Szczecin, )

#122

Nie jestem fanatykiem gokartów, ae zazwyczaj kiedy odwiedzam rodzinę w Szczecinie, zaglądam też na Tor Gokartowy Szczecin.
Jest to obiekt wyjątkowy w skali kraju, mój punkt odniesienia do porównywania innych torów, na każdym torze na którym byłem, opowiadałem "a w Szczecinie mają niesamowity tor, inny niż wszystkie".
Będę brzmiał jak stary, zgrzybiały dziad, jeśli opowieści te będą w czasie przeszłym.
Być może tor gokartowy jest znacznie bardziej niszowym symbolem niż filharmonia, ale równie unikatowym, proszę, nie zmieniajcie go w blokowisko.

Maciej Gorzkowski (Warszawa, )

#126

Jestem za postawieniem toru i nie budowaniem kolejnych blokowisk

Adam Nowikiewicz (Szczecin , )

#129

Jedyny tor otwarty w Szczecinie.
Idealne miejsce do podniesienia swoich umiejętności i spróbowania Motorsportu.

Maciej Bortnowski (Strzelce Krajeńskie, )

#143

Nie zgadzam się z tą decyzją ponieważ jest to tor który istnieje od wielu, wielu lat, dostarcza niezmierzonej frajdy młodzieży jak i osobom dorosłym. Ojciec często zabierał mnie na turnieje dzielnic czy inne zawody, co spowodowało u mnie wzrost zainteresowania motoryzacją i zawodowami motoryzacyjnymi

Mikołaj Betina (Szczecin , )

#149

Nie zabierajcie nam tego co wspólnie tworzyliśmy latami , Niech to miejsce będzie dalej mogło służyć jako miejsce spotkań całych rodzin dając im przy tym dużo radości zabawy oraz niezapomnianych chwil.

Przemysław Jurczyk (Szczecin , )

#156

Z mapy Polski nie powinny znikać miejsca, w których mogą szkolić się mlodzi adepci sportu motorowego.

Karol Leśnik (Wolsztyn , )

#168

Wielkim wstydem byłoby wyparcie ze Szczecina, mającego tak długie ponad stuletnie tradycje motosportu, sportów motorowych. Bez takich obiektów, bez ich wsparcia, a nie tylko kopania w piłkę, bez wsparcia tak drogich sportów jakimi jest motosport, nie doczekamy kolejnych Kubiców, Schumacherów. W Kerpen uratowano właśnie tor M. Schumachera i to przed bardziej intratną inwestycją bo poszerzenia kopalni. Czy Szczecina nie stać na uratowanie toru? Czy możemy pozwolić wygryźć motosport z jego historycznego centrum nieopodal dawnej fabryki Stoewera, Junaka. Toru motocrosowego, na który przyjeżdżali najlepsi zawodnicy ówczesnej Europy, który był jednym z nielicznych okien w żelaznej kurtynie już nie ma, czy tor gokartowy też ma zniknąć?

Paweł Migdalski (Szczecin, )

#182

Został bezmyślnie zniszczony tor crossowy, będący wizytówką Szczecina... Nie można pozwolić aby zdewastowano, bezmyślną zabudową, tor kartingowy, na którym szkoli się również wielu motocyklistów. A robią to w bezpiecznych warunkach, a nie w ruchu miejskim. Jednym zdaniem: Developerka Ręce PRECZ od Toru Kartingowego!!!

Paweł Arczewski (Szczecin, )

#187

Podpisuję ponieważ jest to świetne miejsce do doskonalenia technik jazdy , przede wszystkim małoletnich.

Jarosław Henk (Dębno, )

#195

Nie jest to miejsce dla blokowisk

Damian MA******* (Szczecin, )

#199

Gokarty są kapitalne :)

Natalia Bedrunka (Szczecin, )

#200

Kamil wąwoźny

Kamil Wąwozny (Złocieniec, )