Ocalmy „Zeszyty Literackie” - apel do instytucji publicznych

Skontaktuj się z autorem petycji

Ocalone Zeszyty Literackie odrodziły się w internecie!

2019-07-01 20:32:04

Szanowni Państwo!

Kilka miesięcy od powstania inicjatywy ocalenia „Zeszytów Literackich” możemy ogłosić sukces. Czasopismo wraca do świata polskiej kultury, co prawda nie jako drukowany kwartalnik, ale dostępne na stronie www.zeszytyliterackie.pl pismo internetowe!

Strona www.zeszytyliterackie.pl składa się z dwóch głównych części. Podstrona „Zeszyty” zawierać będzie kompletne archiwum wszystkich 144 numerów kwartalnika. Za to w części „Palimpsest” publikowane będą teksty zupełnie nowe, nawiązujące swoim duchem do tradycji wydawanego od 1982 roku czasopisma „Zeszyty Literackie”.

Tak jak uprzednio łamy kwartalnika, tak teraz to „Palimpsest” będzie miejscem dla najwyższej jakości eseistyki, poezji i prozy uznanych autorów, poruszających istotne zagadnienia krajowej i światowej kultury.

Dziękuję wszystkim Państwu za przejęcie się losem „Zeszytów” i zapraszam do regularnego odwiedzania ich nowej, internetowej odsłony!

 

Zrzut_ekranu_z_2019-07-01_16-24-27.png


Artur UrbanUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.