Uwzględnienie systemu retencyjnego do uzupełniania wody w stawie przy zbiegu ulicy Monte Cassino, Leopolda i Wiertniczej w Katowicach w trakcie rewitalizacji i budowy parku.

Skontaktuj się z autorem petycji

Uwzgldnienie systemu retencyjnego do uzupeniania wody w stawie przy zbiegu ulicy monte cassino leopolda i wiertniczej w katowicach w trakcie rewitalizacji i budowy parku

2020-05-07 17:43:18

Szanowni Państwo,

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie i popracie inicjatywy.

Ze względu na bardzo ograniczony czas jaki dal nam Urząd Miasta Katowice musimy zamknąc petycję celem przekazania Państwa poparcia w określonym czasie tzw Konsultacji Społecznych w tej sprawie.

W dniu 2020-05-07 petycja oraz Państwa poparcie zostanie przekazane do UM Katowice drogą elektroniczną oraz w dniu 2020-0-05-08 drogą formalną przez biuro podawcze UM Katowice.

 


Aleksander SułkowskiUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.