Ochrońmy majestatyczne drzewa przy ul. Na Błonie w Krakowie!

Skontaktuj się z autorem petycji

Głosowanie Rady Miasta nad planem "Wiedeńska" już 02.12.2020 - ostatnia szansa na ocalenie drzew

2020-11-27 17:17:23

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i za podpisanie naszej petycji - została ona złożona w UMK i w Radzie Miasta.

Komisja Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska spotyka się 30. listopada celem omówienia planu zagospodarowania "Wiedeńska", natomiast Rada Miasta, już 2. grudnia 2020 r. będzie głosować nad przyjęciem lub odrzuceniem planu. Dotychczas żadne z naszych uwag nie zostały przyjęte i niestety plan nie uległ zmianie. Ponadto nasz wniosek o uznanie 200-letniego wiąza za Pomnik Przyrody został odrzucony. Złożyliśmy zatem dwa kolejne, w sprawie wiąza i w sprawie jesiona.

W związku ze zbliżającą się datą głosowania, zwracamy się drogą mailową do członków Komisja Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska oraz pozostałych Radnych o nie przyjmowanie planu w formie która bezpowrotnie zmieni los naszej ulicy i posadzonych przy niej drzew.

Zamieściłam dla Państwa apel mieszkańców ul. Na Błonie, opinię Dendrologów na temat drzew przy naszej ulicy oraz listy radnych i zachęcam do wysłania im wiadomości wyrażającej swój sprzeciw. (https://drive.google.com/drive/folders/1XPaFA7ijHB4jWXqIRSrH_SbeJ6IISCAT?usp=sharing)

Więcej o naszych poczynaniach na naszym profilu na FB https://www.facebook.com/W-obronie-uliczki-Na-B%C5%82onie-104250904749845  

Z poważaniem,

 


Maria BranieckaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...