Stop spalaniu odpadów niebezpiecznych w Gniewie!

Skontaktuj się z autorem petycji

PETYCJA - PROŚBA O WSPARCIE

2012-04-09 14:07:40

Jeszcze tylko w tym tygodniu będziemy zbierać podpisy pod naszą petycją do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Chcemy wprowadzić też tradycyjną formę petycji. Prosimy chętnych do zbierania podpisów o kontakt ws. przekazania petycji. Bez zdecydowanego sprzeciwu mieszkańców problem pozostanie nierozwiązany. Dlatego zachęcamy do składania podpisów, przesyłania petycji do innych zainteresowanych i o udział w zbieraniu podpisów na petycjach tradycyjnych.

Organizatorzy


więcej na www.czystygniew.pl

Petycja

2012-03-27 09:47:40

Witam!‎

DZIĘKUJEMY ZA PODPIS! 25 podpisów w pierwszy dzień! Bardzo proszę o przesyłanie znajomym linka z petycją. Dodatkowo zbierane są podpisy w kilku miejscach na tradycyjnych listach. Jak ktoś chce pomóc i sam zbierać podpisy, proszę się zgłosić. To nasza wspólna sprawa!

pozdrawiam

Grzegorz Wasielewski

Gniewska Inicjatywa Obywatelska


GrzegorzUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.