Zachowajmy tereny zielone na tarnowskiej Piaskówce!

Skontaktuj się z autorem petycji

Przyszłość parku Centralnego na Piaskówce

2023-12-13 15:47:40

Szanowni Państwo,

Powoli kończący się rok przebiegł w większości pod znakiem zapytania, co dalej z terenem byłej strzelnicy. Dzięki wszystkim podpisom, działaniom Mieszkańców na miejscu, a także pomocy ze strony Radnych Miejskich udało się zatrzymać sprzedaż 6,5 ha terenów po byłej strzelnicy.

Ostatnie miesiące naszej ciszy nie oznaczały jednak brak pracy, lecz okres przemyślenia i nowego zdefiniowania walk o piękną ideę parku. W nadchodzącym roku temat parku powróci, a my będziemy chcieli być aktywni nie tylko w jego dalszym zabezpieczaniu, ale również w jego kreacji.

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowie oraz Rada Osiedla Piaskówka rozpoczęły konkurs dla uczniów i studentów z Małopolski, w ramach którego mogą stworzyć własną wizję tego miejsca — więcej informacji tutaj.

Jako organizatorzy też będziemy komunikować kolejne pomysły na kreowanie pomysłu parku — ale do tego zaprosimy już w nowym roku.

Życzymy wesołych świąt i wspaniałego nowego roku,

Inicjatorzy petycji przeciwko sprzedaży Byłej Strzelnicy.  

 


Wiktor BochenekUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...