Chcemy "Na noże" na Blu-ray

822x545[1].jpg

Na rynek nośników cyfrowych trafić ma film pt. "Na noże" - jeden z największych hitów zarówno artystycznych, jak i finansowych ubiegłego roku oraz nominowany do Oscara za scenariusz oryginalny. Jest jednak w tym pewien haczyk - otóż dystrybutor Monolith Video postanowił owy kryminał Riana Johnsona wydać... jedynie na DVD.

Podobnie, jak wielu innych kolekcjonerów doskonale rozumiem, że Monolith nie stać na wydawanie każdego dystrybuowanego dzieła prosto na niebieski krążek. Ciężko jest jednak nam wszystkim zrozumieć, że tym razem ignorują film, który na ziemiach spod biało-czerwonej flagi zyskał aż 477 tys. widzów. Dla porównania - jak wypadły inne filmy, pod którymi pieczę dystrybucyjną sprawowało właśnie Monolith i ostatecznie doczekały się jednak wydań Blu-ray?

- Robin Hood: 56,5 tys. widzów.
- Hellboy: 66 tys. widzów.
- Angel Has Fallen: 54 tys. widzów

Wierzę, że liczba podpisów ze strony fanów filmu (których myślę, że w Polsce jest zadowalająca ilość), nakłoni Sz. szefostwo Monolithu do drobnej zmiany swoich planów. W 2020 r. bywalcy sklepów typu Empik czy Media Markt coraz mniej chętnie sięgają po klasyczne DVD. Tym bardziej jeśli mowa o tak w miarę głośnym i cenionym tytule, jak "Na noże".

Ci, którzy chcą postawić ten oto film w jakości 1080p na osobistej półce - do dzieła! Każdy podpis się liczy!


Krystian Miderski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Krystian Miderski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook