Czy jesteś za budową Nowego Ratusza we Wschowie?

Na stronie Spółki Komunalnej ukazała się informacja o planie budowy nowej siedziby władz miejskich i Spółki Komunalnej. Budynek ma powstać naprzeciw obecnego Ratusza - na terenie skweru na Placu Zamkowym.  Dokładne informacje można znaleźć pod linkiem:  http://skwschowa.pl/index.php/2021/06/14/memorandum-informacyjne-aktualizacja/

Nikt nie pyta mieszkańców gminy o celowość tego przedsięwzięcia. Chcemy zerwać z tą praktyką stąd pytanie do Wschowian w tej kwestii: Czy jesteś za budową Nowego Ratusza?

Jeżeli jesteś przeciwny budowie Nowego Ratusza, jeżeli masz wątpliwości w sens tej inwestycji i jeżeli nie jesteś zwolennikiem zabudowy tego miejsca podpisz petycję.

Swój głos możesz oddać również w ankiecie na https://m.facebook.com/questions.php?question_id=2862173850712600

https://wschowa.news/petycja-w-sprawie-planow-budowy-nowego-obiektu-na-wschowskim-rynku/
rynek.jpg


Piotr Buczek, Przemysław Gliński, Rafał Klan, Katarzyna Owoc-Kochańska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Piotr Buczek, Przemysław Gliński, Rafał Klan, Katarzyna Owoc-Kochańska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...