Dragon Ball w telewizji


http://images4.fanpop.com/image/photos/17200000/DB-DBZ-DBGT-dragon-ball-z-17299536-1280-960.jpg

"Prosimy TV o wyemitowanie całej serii Dragon Ball: Dragon Ball, Dragon Ball Z (ew. Dragon Ball Kai), Dragon Ball GT. Zapewne nikt nie pomyślał, że to oto anime może przynieść rzesze fanów, co oznacza ze wasza stacja zyska popularność. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby i trochę większe zaangażowanie! Wbrew pozorom Dragon Ball to bardzo popularne w Polsce anime. Trochę pomysłów i promocji a będzie dobrze!"

My niżej podpisani zwracamy się w imieniu swoim, oraz rzeszy fanów do  których informacja o petycji nie dotarła, z prośbą o ponowną emisję  japońskiego serialu Dragon Ball, oraz jego kontynuacji, w Państwa  programie. Na podstawie naszych własnych doświadczeń możemy śmiało  powiedzieć, że serial ten wpoił w nasze dziecięce umysły same pozytywne  wzorce. Jego bohaterowie nauczyli nas nigdy się nie poddawać, cenić  prawdziwą przyjaźń, oraz pokazali czym jest poświęcenie. Mamy nadzieję,  że ponowna emisja wpoi takie same wartości w kolejne pokolenie.  Dragon Ball był ważnym elementem dzieciństwa osób urodzonych na początku  lat 90. Wierzymy, a nawet jesteśmy przekonani, że możliwość powrotu do  beztroskich lat młodości jaką taka emisja niesie przyciągnie przed  ekrany zarówno przedstawicieli tamtego pokolenia, jak i współczesną  młodzież.

 

PODPISUJCIE SIĘ POD PETYCJĄ I WYSYŁAJCIE JĄ ZNAJOMYM. MYŚLĘ, ŻE  TO NIE BĘDZIE JEDYNA TEGO TYPU AKCJA, ALE MIEJMY SWÓJ UDZIAŁ W WALCE O Dragon Ball w Telewizji!!

 

 

 

 

 

 

INFORMACJE PORZĄDKOWE:

PROSIMY O POWAGĘ ORAZ O PODAWANIE PRAWDZIWYCH DANYCH PONIEWAŻ PODEJRZANE PODPISY BĘDĄ USUWANE!

 

 

 

 

 

 

Wiecej informacji na:

 

https://www.facebook.com/events/173388852799883/

https://www.facebook.com/AnimePL?fref=ts

https://www.facebook.com/DBNao.net

https://www.facebook.com/pages/Dragon-Ball-Z-GT-Polska/305386782909606