My nie chcemy zmieniać naszego trenera Andrei Anastasiego!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji My nie chcemy zmieniać naszego trenera Andrei Anastasiego!

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2013-09-26 15:35



Gość

#2

2013-09-26 15:57

przecież AA nie może odejść.... wyobrażacie sobie reprezentacje bez niego?
on tak dobrze się o nich wypowiada, a oni o nim.. jest w stanie zrobić dla nich wszystko, ufa im, uwielbia ich , oni go bardzo szanują. przecież to jest trener idealny!

Gość

#3

2013-09-26 16:03

Ja wierzę ze z Anastasim możemy osiągnąć jeszcze wiele

Gość

#4

2013-09-26 16:21

To nie jest wina trenera. Odpowiedzialność ponoszą wszyscy ! "Wygrywamy razem i przegrywamy razem" kocham was chłopaki !

Gość

#5

2013-09-26 16:42

Andrea jest najlepszym terenerem ciezko bedzie o lepszego a zmiana trenera toz przed MŚ ktore sa dla nas tak wazna impreza jest glupota. Kazdy miewa nieudane sezony. dla nas byl ten w tym roku

Gość

#6

2013-09-26 17:18

Andrea Anastasi musi zostać trenerem naszej reprezentacji.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2013-09-26 17:39



Gość

#8

2013-09-26 18:32

A ja tam za nim płakać nie będę. Nowy trener się przyda... Dlaczego nikt tak nie płakał za Raulem, albo Castellanim? Chcę powrotu najlepszego, polskiego atakującego do reprezentacji, co się równa z jednym- z odejściem A.A. Może i miał taktykę i wizję- jak widać nie skuteczną, skoro zawalił 3 imprezy pod rząd. Szkoda tylko, że Alekno nie chce zostać naszym trenerem.... '_'
edyta.

#9 :D

2013-09-26 18:41

AA ma zostać ! Nie wyjdzie nam na dobre zmiana trenera.

Gość

#10

2013-09-26 18:42

AA wiele zrobił dla tej drużyny nie można go wywalić od tak sb...mimo że nie jest Polakiem pokochał polską drużynę, wiele dla niej zrobił i może jeszcze wiele zrobić tylko DAĆ MU SZANSĘ!
. Edyta.

#11

2013-09-26 18:44

Do osoby, która pisała kom 8 . Dlaczego chcemy dalej AA? Może dlatego, że on jest wyjątkowy, że wspiera kibiców i drużynę, może dlatego że przy każdej możliwej okazji powtarza jacy mi i oni jesteśmy wspaniali. Hmm, pomyśl nad tym. A poza tym to zmiana trenera na rok przed MS, jakoś chyba nie byłaby zbyt dobrym posunięciem. xd

Gość

#12 Re:

2013-09-26 18:44

#8: -

Dlaczego chcemy dalej AA? Może dlatego, że on jest wyjątkowy, że wspiera kibiców i drużynę, może dlatego że przy każdej możliwej okazji powtarza jacy mi i oni jesteśmy wspaniali. Hmm, pomyśl nad tym. A poza tym to zmiana trenera na rok przed MS, jakoś chyba nie byłaby zbyt dobrym posunięciem. xd


Gość

#13 Re: Re:

2013-09-26 18:50

#12: - Re:

Rzeczywiście tak nas uwielbia... Szkoda tylko, że powiedział, że nawet jeśli go zwolnią, to on pracę sobie znajdzie. Dotakowo- porażka z Bułgarią, a nasz trener na konferencji nic sobie z tego nie robi, uśmiecha się, żartuje, gdy nasi zawodnicy płaczą w szatni. A Vanny? Po meczu sobie fajeczki z Bułgarami pali... Jak to napisał Magiera "Szkoda, że ich dresu nie nałożył"


Gość

#14 Re:

2013-09-26 18:55

#11: . Edyta. -

Tak, tylko dlaczego przegrywamy? Może dlatego, że nie ma w kadże Zagumnego, Wlazłego?

Ja rozumiem, że Paweł ma swoje lata i nie mówię, że ma odrazu całe spotkanie zagrać, ale powinien być przynajmniej w kwadracie, aby w ciężkich sytuacjach zmienić Żygadłę. Dla Fabiana to jak narazie zbyt duża presja, nie jest na tyle doświadczony..

A atak? Nie rozśmieszajcie mnie twierdząc, że w Polsce jest kroś lepszy od Mariusza. Kto? Prawda jest taka, że jest Wlazły i długo, długo nic.....


Gość

#15

2013-09-26 19:02

AA musi zostać z nami !

Gość

#16

2013-09-26 19:03

zostan

Gość

#17

2013-09-26 19:05

AA musi zostać z nami!

Gość

#18

2013-09-26 19:37

AA musi zostać !
Bastaaa !

#19

2013-09-26 19:56

No Panowie ! Wy myślicie, że wszystko trzeba wygrywać? Jeśli tak to jesteście w błędzie. Chociaż Andrea razem z Reprezentacją Polski przegrał 3 ważne imprezy nie oznacza to, że trzeba go zwolnić i dać na jego miejsce kogoś innego. Jakby nie patrzeć wszystko było okej, do momentu gdy polscy siatkarze, np. Kurek nie opuścił SKRY. Tam grał bardzo mało, kontuzja i wgl. Teraz już nigdy nie będzie w takiej formie jak podczas Ligi Światowej i to nie jest wina AA !
Zawsze znajdą się "kibice" ---> sezonowi, którzy zwalają całą winę na trenera utp, tylko szkoda, że Oni nie wiedzą ile Andrea razem z siatkarzami osiągnął przed tymi porażkami. Nie przekreślajmy go. Reprezentacja bez Niego to już nie ta sama reprezentacja !
Selapida

#20 Re:

2013-09-26 19:56

#8: -

1. Nikt nie płakał, bo tyle nie osiągnęli i nie włożyli tyle dobrego do Reprezentacji.

2. Chyba nie czytałaś oświadczenia Wlazłego, bo napisał, że nie chodzi o AA tylko o PZPS.

Weź zbierz więcej informacji zanim coś napiszesz.


Gość

#21 Re: Re:

2013-09-26 20:02

#20: Selapida - Re:

Och czytałam.. I tak, Wlazły wcale nie chciał wrócić.. nie... I to nie Andrea powiedział mu, że zepsuje atmosferę w drużynie, prawda? A Mariusz wcale nie napisał, że dopóki trener się nie zmieni, on w kadrze się nie pojawi? Nie... no co ty!

A tytuł Mistrza Europy, który de facto straciliśmy, to rzeczywiście nic... Tak samo wice mistrzostwo świata...


Gość

#22

2013-09-26 21:56

Chcę,aby Anastasi pozostał!!!!

Gość

#23

2013-09-27 12:31

Nie wyobrażam sobie reprezentacji bez AA
Selapida

#24 Re: Re: Re:

2013-09-27 14:05

#21: - Re: Re:

Afera zaczęła się właśnie od tego, że Wlazły powiedział właśnie, że  nie wróci do Reprezentacji jak Będzie AA. POtem spotkał się z AA. Była cisza. Potem znów Andrea z nim rozmawiał i stwierdził, że zepsuje atmosfere, a Wlazły powiedział, że rozumie i napisał wniosek w którym stwierdził, że to przez PZPS. Nie zmusisz kogoś do grania, a napwet jeśli to pożytku z tego nie będzie. Andrea być może zepsuł 3 imprezy, ale w 4 zdobywał medale i nadal jego praca wychodzi na plus. A koniec ME nie wyglądał jak koniec LŚ czy IO. Chłopaki złapali formę i to dwie, trzy akcje zadecydowały o meczu. Wgl nie uważasz, że szczytem głupoty będzie zmienianie trenera rok przed MŚ? Szans nie ma, by Alekno został naszym trenerem, bo stiwerdził to sam on. Moim i ponad 600 osób, AA powinien zostać.


Gość

#25

2013-09-27 14:24

#13: - Re: Re:

Napisz jeszcze raz "żeczywiście" a znajdę Cię i przywalę słownikiem ortograficznym.