Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova
Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova / Ogłoszenia / Diabeł znów podnosi łeb - tym razem w Empiku. / Komentarze
|
Gość |
#12014-12-02 11:41już zaprotestowałam |
|
| |
|
Gość |
#22014-12-02 12:14Zaprotestowałam - oby było nas więcej!! |
|
| |
|
Gość |
#32014-12-02 13:31Jedynie wspólnie pokonamy panoszącego się szatana. Podziwiam młodych, którzy pikietują przed EMPIKAMI w mroźne dni. Serca mają gorące Króluj nam Chryste. DS |
|
| |
|
Gość |
#42014-12-02 16:25W Empiku już od dawna nie kupuję. Czasem chodzę do niego tylko po to, żeby przejrzeć książki. |
|
| |
|
Gość |
#52014-12-02 16:47bardzo dobra akcja |
|
| |
|
Gość |
#62014-12-02 20:36Wyraziłam juz swój sprzeciw, podpisując petycję przeciw zamierzonej reklamie w Empiku. |
|
| |
|
Gość |
#72014-12-02 21:34Zdecydowanie jestem za takimi protestami i powinniśmy z odwagą oraz mężnie bronić naszej wiary. Wspieram modlitwą wszystkie akcje przez Was podejmowane! Z Bogiem! |
|
| |
|
Gość |
#82014-12-02 21:38Akcje bojkotowania firm propagujących postawy wrogie Polsce i chrześcijaństwu to doskonały pomysł! Spadek zysków boleśnie uderza satanistów po pejsach ;)Wystarczy zobaczyć, co się dzieje z wynikami finansowymi AGORY i sprzedażą "organu Michnika". Od kilku lat coraz większe straty :) Swój do swego po swoje a Żyd do marketu po Gazetę Wyborczą ;) |
|
| |
|
Gość |
#92014-12-02 22:15Oszołomy. Nie mają co robić? |
|
| |
|
Stefanek |
#102014-12-03 21:06Przecz z wszelkimi działaniami satanistów z New Age ! |
|
| |
|
Gość |
#112014-12-04 07:57Serdecznie dziekujemy za zorganizowanie akcji, z serca jestesmy RAZEM przeciwko wszelakim przejawom zla, ciemnych sil. |
|
| |
|
Gość |
#122014-12-04 18:40Całym sercem jestem za bojkotem.Podpisałam już petycję.Tam, gdzie pojawia się zło Pan Bóg wyprowadza większe dobro. Z Panem Bogiem. |
|
| |
|
Gość |
#132014-12-07 02:27a kiedy odbędzie się protest przed EMIKIEM w Siedlcach |
|
| |
|
Gość |
#142014-12-10 18:48Brawo, oby więcej osób potrafiło powiedzieć ,,nie" satanizmowi |
|
| |
|
Gość |
#152014-12-17 09:14Nergal jest zagubionym duchowo człowiekiem i biznesmenem a nie satanistą. nauczcie się rozpoznawać prawdziwe źródła zła. żerujecie na ludzkich słabościach i manipulujecie za pieniądze - to jest grzech przeciw Duchowi Świętemu - tak na ścisło. Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem - mówi wam to coś? |
|
| |
|
Leszek |
#162014-12-17 09:21Chcecie zwycięstwa nad Szatanem? Nie unoście się pychą, przyjmujcie przeciwności losu z pokorą i módlcie się - zaufajcie Jezusowi. Zamiast pytać się jak żyć na forach internetowych - odzwiedzajcie spowiednika. Dziwię się że tak łatwo dajecie sobą manipulować (do komentatorów) Dziwię się że tak łatwo przychodzi wykorzystywanie wiary do celów osobistych (twórcy serwisu) Pozdrawiam, Leszek |
|
| |
|
Gość |
#172015-01-22 23:49Nazywanie kogoś" dzieciobójczynią" prosi się o zgłoszenie do prokuratury, a już szczególnie intelektualny beton w postaci moherowego tłumu. |
|
| |
|
Gość |
#182016-03-15 20:36Niech będzie pochwalony pedofil ksiądz! Kolegami księŻulami się lepiej zajmijcie! |
|
| |
|
Milczenie nie powoduje zmiany.
Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo?
Inne petycje, które mogą cię zainteresować
Zapewniamy bezpłatną platformę do publikowania petycji online. Stwórz profesjonalną petycję on-line za pomocą naszego serwisu. Petycje są publikowane w mediach każdego dnia, więc stworzenie petycji jest świetnym sposobem, na zwrócenie uwagi opinii publicznej i organów decyzyjnych.