AKT WOLI NARODU

Krzysztof Puzyna
Autor petycji

/ #732 Re: Anonimowość

2014-11-15 17:56

#731: -  

 > Chyba ze juz teraz potrzebujesz nazwiska ktorzy sa niewygodni dla dla rzadu a to oznacza krecia robote...

-------------------------------------------

Wytłumaczenie jest w tekście AWN pod Uwagi organizacyjne

Dodatkowe

Przyczyna jest prosta. Globalnym koncernom i mafiom władzy chodzi o izolację ludzi, gdyż pojedynczo są oni słabi. Nie są wstanie się bronić przed wyzyskiem i manipulacją globalnych koncernów, kupujących sobie władzę i ustawy.

Polecam zobaczyć sobie wideo na youtube

KTO JEST WŁAŚCICIELEM INTERNETU?

Odpowiedź brzmi: my wszyscy!

 

 youtube.com/watch?v=LtOGa5M8AuU

 

 Tak zbiorowo można już teraz dużo osiągnąć

 

 A więc, nie narzekać, działać, robić ulotki, reklamować, podpisywać, kontaktować ludzi.

 

Nowe wytłumaczenia, dlaczego jawnie?

 

Amerykanie przez NSA zbierają tzw. metadane, czyli wszystkie ślady, informacje, teksty, emaile, rozmowy internautów w Internecie, na prywatnych komputerach, w węzłach, na komputerach operatorów telekomunikacji bezprzewodowej.

Są przy tym w stanie ustalić, kto, z kim się kontaktuje, kto, z kim telefonuje, numery telefonów i jaki ma przy tym sukces. Te systemy są własnością NSA. Amerykanie mają w szpiegostwie elektronicznym niesamowitą przewagę. W projektach uwidocznionych przez Snowdena widać, że Amerykanie współpracują z Brytyjczykami. W programie TEMPORA są odciągane WSZYSTKIE informacje z sieci wybranego państwa. W miejscowości Bude w Anglii, są przechowywane jak na razie przez 30 dni wszystkie zapisy internetowe z całej Europy, rozmowy telefoniczne, emaile itd., Ponieważ jak na razie nie ma większych możliwości przechowywania, po miesiącu są te zapisy sukcesywnie zamazywane przez nowe zapisy. To tylko kwestia czasu, aby NSA miała taką pojemność, że całość komunikacji dowolnych ludzi, można będzie śledzić wstecz przez wiele miesięcy, a może i lata.

 Patrz http://cryptome.org/2013-info/06/gchq-bude/gchq-bude.htm

 Programy wyposażone w sztuczną inteligencję, pozwalają w oceanie informacji wyszukiwać te właściwe i je inteligentnie ze sobą wiązać.

 Wg byłego szefa NSA Keitha Alexandra chodzi o przewidywanie zachowania ludzi. Jeżeli mogą wejść w każdą rozmowę, w każdy email, to są w stanie konstruować profile zachowania pojedynczych ludzi i przewidywać ich zachowanie w przyszłości.

 Moja odpowiedź jest, więc prosta: NSA i służby, które są przeciwko każdemu wolnemu człowiekowi, wiedzą i tak wszystko o każdym z nas. Dlatego nie ma sensu siebie samego dobrowolnie izolować i przez to dodatkowo osłabiać!