AKT WOLI NARODU

Krzysztof Puzyna
Autor petycji

/ #737 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA

2014-11-18 01:20

#735: obywatelRP - Re: Re: Re: Re: Re: Re: volonté générale; NARODOWOŚĆ POLSKA 

Cytat komentarza radziona pochodzi z notki

Dla patriotów języka polskiego, my nie na pustyni, obrzezania nie potrzebujemy!

Ja się ani inicjatywy ani zdań w tekście artykułu nie wstydzę. W dalszym ciągu uważam ją za bardzo potrzebną. Przeczytaj tekst to zrozumiesz prowokację i zawistny bełkot radziorona.

--------------------------------------

 >... Jaką można mieć pewność..

--------------------------------------

Twoje wątpliwości wynikają z myślenia w starych, hierarchicznych kategoriach, oraz wpojonych hierarchicznych oczekiwaniach, no cóż, trudna sprawa, nie tylko u Ciebie. Jesteś, jak większość Polaków i Żydów po praniu mózgu przez rodziców, szkołę, socjalizację, media itd.

Pewność tworzy niehierarchiczna struktura Demokracji Kulistej pozwalająca na podział władzy wśród wszystkich obywateli. Co to znaczy? Nawet najmądrzejsi, najbardziej cwani będą mieli tyle samo wpływu na decyzje polityczne, ja ci najgłupsi.

Najważniejszym zadaniem w rozwoju AKTU WOLI NARODU to jest czuwanie, by cwani znowu nie przekształcili równego dostępu do władzy w jakieś nowatorskie przedstawicielstwo "demokracji bezpośredniej. Cały czas majstrują w tym temacie - ostatnio Wojtas na Neonie24

Jako odtrutkę polecam jeszcze raz przeczytać Demokracja Kulista

Każdy i każda, który/a łączy przedstawicielstwo władzy, czyli hierarchię z Demokracją Bezpośrednią, albo chce oszukać albo niewolnicza, wytresowana struktura własnego ducha nie pozwala mu/jej na uwolnienie się z pastwiska, na którym wybrane cwaniactwo z PO, PiS, SLD i PSL hoduje polskie bydło.

Cytat z artykułu GPSa: "Współcześni Polacy to ludzie mający mentalność pańszczyźnianego chłopa, który musi mieć pana, chce żyć w niewoli, nie wyobraża sobie życia poza folwarkiem, w którym jest niewolnikiem"

Ideą AKTU WOLI NARODU jest REZYGNACJA z PRZEKAZYWANIA WŁADZY POLITCZNEJ PRZEDSTAWICIELOM, oraz rezygnacja z hierarchii politycznej na rzecz uwzględniania woli wszystkich Polaków, czy wszystkich Obywateli Polskich, a może tylko Obywateli Polskich o pochodzeniu czysto polskim?

Najmądrzejsze decyzje dla lokalnej społeczności będą wychodziły od lokalnej większości.

Najmądrzejsze decyzje dla całego Narodu będą wychodziły od większości Narodu Polskiego.

Naród będzie miał zawsze rację.