Przeciw przyjmowaniu uchodźców z Afryki - żadamy REFERENDUM


Gość

/ #170

2015-09-08 13:50

Boję się islamizacji Europy. Tak zwane autorytety – np. Jacek Żakowski – nie boją się, a ja się boję. Co zrobić, siebie nie oszukam. Widzę jak kolejne państwa giną od swojej otwartości i jak stają się ofiarami swoich szlachetnych zasad. Intencje zawsze były dobre i czyste, a konsekwencje – brudne i paskudne. Czytam o tym, co dzieje się w Szwecji, jak cały kraj z roku na rok staje się coraz bardziej groteskowy. To tam urzędniczka odpowiedzialna za politykę imigracyjną okazała się fanką Państwa Islamskiego, ale… nie można jej za to zwolnić, bo przecież ma prawo do własnych przekonań. W taki sposób, każdego dnia przesuwając granicę tolerancji w kierunku absurdu, kraj staje się karykaturą… Obserwuję Szwecję, Francję, Anglię, narastającą przestępczość, chaos, społeczne podziały. I nie, nie chcę zastosowania metody kopiuj/wklej. Nie chcę terrorystów z karabinami maszynowymi wpadających do redakcji jakiejkolwiek gazety. Nie chcę czuć, że Polska nagle przestaje być takim krajem, jaki znałem – krajem, w którym kobieta w bikini może stanowić problem. Żyjemy w pewnym kręgu kulturowym, który dopieszczaliśmy przez tysiące lat. On jest dla mnie nienaruszalny.