Sprzeciw wobec stalinizacji nowego kodeksu postępowania karnego

Quoted post


Gość

#66

2013-06-25 09:50

Dzięki Urzędnikom i działaniu Sądu (na ich korzyść) straciłam swój mały zarobek jakim było prowadzenie parkingu wybudowanego przez mojego męża (po jego śmierci), niestety wydałam wszystkie oszcędności na obronę i mimo ewidentnej korupcji jaka widzialna jest w tej sprawie nikt mi nie pomógł. Nawet gdybym chciała to nie mogę w tej chwili Was wesperzeć finansowo. Myślę że ludzie nie wiedzą w jakim Państwie żyją i nie rozumieją ponieważ na każdym kroku są zastraszani jak to w "totalitaryźmie". Dobrze że ktoś zajął się tym, żeby to uświadomić społeczeństwu.

Odpowiedzi

Jeremi Wodzicki

#91 Re:

2013-10-01 06:27:45

#66: - Jeremi Wodzicki - mójtel.polski 510586789  i uk 00447512184046  z racji podobieństwa sytuacji i zdarzeń ,podaje kontakt - mozebędęmógłwskazać ,pomóc wdalszym o ile będzie pani chciała kontynuowaniu nierównej sytuacji procesowej  kazdego małego - średniegopolaka  [miałem podobny obiekt - i także dokonano nie tylekorupcji-choć w Polsce jest ona normą niepisaną i nawet nie do opisania = zostałem oszukany , rozumiem Panią dlatego podaje kontakt --- to że jestem w UK nie stanowi przeszkody JW