Myśliwy to nie morderca przyrody, to nie szkodnik.

Quoted post


Gość

#1

2016-01-14 23:17

Bo jestem myśliwym i mam dos tego jak nas oczerniają

Odpowiedzi


Gość

#84 Re:

2016-01-15 16:48:13

#1: -  

 Nie podpisze takiej petycji i będę wszystkich moich znajomych namawiać by protestowali przeciwko myślistwu i myśliwym. Zmienię zdanie jeśli ktoś na tym formum sensownie mnie przekona, przedstawi argumenty dlaczego w ramach hobby zabija się zwierzeta. Przyjmuję to, że myśliwi dokarmiają zimą zwierząta - chwała im za to, że wypuszczają na pola i do lasów te gatunki które są zagrożone- tez im chwała, ale dlaczego musza zabijać ? Czy to ma być dla nich nagroda za dokarmianie ? Mam nadzieje że nie, niech dokarmiaja dalej ale niech rezygnują z zabijania. Ktoś powie, że należy regulować populację, nie pozwolić by niektóre gatunki przesadnie się rozmnażały. Ktoś powie, że należy eliminować osobniki chore, ułomne, ranne. To racja, nalezy to robić, ale powinni to czynić zawodowi leśnicy. W swoich rewirach służbowych doskonale orientują się jakie są zwierzeta i w ich obowiązkach służbowych powinien być też odstrzał selekcyjny. Na Boga, jak uzasadnić to że robią to hobbyści? Bo co ? bo lubią? Byśmy byli oburzeni gdyby organizowały sie kółka hobbystów, którzy by się spotykali w weekendy i np. zarzynali krowy albo owce. Nie ma żadnej różnicy. Akceptujemy, że zabija je rzeźnik, ale ne ma zgody by było to hobby. Jeśli ktoś zdecyduje sie na sensowną odpowiedź to z góry dziękuję.

 

Amanda

#164 Re:

2016-01-17 00:31:41

#1: -  

 Podpisuje sie ! 

jarekpoznan

#171 Re:

2016-01-17 09:06:38

#1: -  

 jesteś myśliwym - jesteś mordercą i to jest fakt nie próbujcie wciskać kitu o dokarmianiach itp

Ania

#211 Re:

2016-01-18 05:43:39

#1: -  

 Mysliwi to wariaci, niebezpieczni dla spoleczenstw! Zabijaja dla przyjemnosci! Twierdza, ze zawsze tak bylo... kiedys zawsze obcinano glowy na rynkach miast, i nie znaczy to, ze teraz tez musimy tak robic! Zaden mysliwy nie poluje z glodu, tylko dla rozrywki! Zabija kogos, kto chc zyc i ma do tego proawo, zabija w imie zabawy! STRASZNE I SADYSTYCZNE! Nigdy nie zgodze sie na taki stan rzeczy!

M.

#255 Re:

2016-01-18 17:43:20

#1: -  

 dopóki w swoich kręgach tolerujecie takich popaprańców jak łowczy miejski ze Szczecina ( Czeraszkiewicz ) i jemu podobnych nie dziwcie się, że ludzie Was odbierają pejoratywnie! I nie każdy przeciwnik mysliwstwa to eko-oszołom. Po prostu dzięki takim typom i zdolności do logicznego myślenia zwyłky człowiek ma prawo do złej oceny Waszych działań. Dopóki PZŁ i Wy wszyscy nie zrobicie porządku z Waszymi porąbanymi kolesiami tak będzie.
Działania tego ( i nie tylko ) Pana, udokumentowane i na oczach świadków przeczą temu co jest napisane w Waszej petycji - a skoro są dowody na nieprawidłowe działania to znaczy, że kłamiecie... http://www.petycjeonline.com/petycja_o_odwoanie_owczego_miejskiego_r_czeraszkiewicza

Ewa

#280 Re:

2016-01-18 20:20:27

#1: -  

 Nie sądzę aby to się działo bez powodu, wręcz przeciwnie. Sama pochodzę z rodziny gdzie mam ich kilku więc znam rzecz od podszewki. Szkoda, że tak długo wierzyłam w te farmazony o uwielbieniu natury, potrzebie regulacji populacji itd. Niedobrze mi się robi na samą myśl o polowaniu. Do odstrzałów powinni być powołani zawodowi selekkcjonerzy, a nie "pasjonaci" czy hobbyści.


Gość

#355 nRe:

2016-01-19 16:59:11

#1: -  

 Nie jestem myśliwym. Ale jestem sympatykiem łowiectwa :)

Popieram Myśliwych i icha pasję :)

 

DARZ BÓR!


Gość

#491 Re:

2016-01-22 19:47:31

#1: -  

 mysliwi prowadzą niezbędną seklkcje która jest niezbęda i jestem za myślywymi jestem przeciwko zielonym!!!!!

 

S.Cz.

#510 Re:

2016-01-25 07:14:24

#1: -  

 Jestem myśliwym i nie wstydzę się tego. Nie życzę sobie, aby nazywano nas mordercami. Życze Wszystkim miłego dnia .


Gość

#629 Re:

2016-01-29 07:09:09

mikis

#729 wRe:

2016-01-31 17:52:46

#1: -  

 witam odalem glos bo ludzie niemaja pojecia o myslistwie ioczerniaja od mordercow zabojcow .................itd

J.S.

#779 Re:

2016-02-17 21:19:18

#1: -  

 Z pełnym poparciem łowieckim i sokolniczym pozdrowieniem Darz Bór i Chwal Ćwik sokolnik i myśliwy!