Wolny dostęp do Parku Natolińskiego

Quoted post

Sławek

#102 Jestem przeciw...

2017-01-06 22:14

Nie wiem czy w natłoku zachwytów można opublikować stanowisko przeciwne. Mam jednak niedparte wrażenie, że zachwyty korzyści z otwarcia Parku Natolińskiego szybko przeminą. Oczywiście nik nie bedzie też już pamiętał, jak było, gdy zwiedzano zamknięty teren.

Proponuję przespacerować się po nieodległynm (1,5km) Lesie Kabackim. szczególnie latem w niedziele. pełno ludzi, rowerzystów, śmieci, wrzeszczących dzieci i biegających psów. To samo jest w każdym z warszawskich praków, no może za wyjątkiem Łazienek. 

Czy naprawdę tak samo ma wyglądać Park Natoliński?

Dąb Mieszko marnieje z każdym rokiem, nie dlatego, że ma dogodne warunki. Ostatnio pobudowane barierki i podpory niewiele pomogą. Warto wyciągnąć wnioski dlaczego?  

Odpowiedzi

Piotr

#106 Re: Jestem przeciw...

2017-01-07 18:39:20

#102: Sławek - Jestem przeciw... 

 Pana sugestia sklania nas do zajęcia zdecydowanego stanowiska w sprawie dostępu do Parku Natolinskiego. Panie Sławku, bedziemy dążyć, aby obiekt znalazł się pod opieką Muzeum w Wilanowie. I był w gestii Ministerstwa Kultury. Park w Wilanowie jest wizytówką Polski, stanowi perłę i chlubę naszego kraju. Zarządzany jest przez najlepszych polskich muzealników, i przecież pozwalają na zdjęcia ślubne w parku, a nawet łowienie ryb w stawach, od strony zewnetrznej. I ma pan rację, to będzie najlepszy przyszły administrator. Bardzo panu dziekujemy za pomoc. Decyzje podejmie jednak władza państwowa. A nie my...




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...