PETYCJA O UNIEWINNIENIE SKAZANEGO ''ADAMA DUDAŁY Z WARSZAWY"

Quoted post

Magdalena Dudała

#2

2012-10-24 13:01

#1: -

tak tak prosze podpisujcie się wszyscy. Może chociaż w ten sposob pomozemy mojemu wujkowi. A jemu napewno bedzie miło ze jest tyle osób ktore sie za nim wstawiły. Zgóry dziekuje :)

Odpowiedzi

Wicia

#95 Re:

2014-04-10 12:14:54

#2: Magdalena Dudała -

Beznadziejne ,chore prawo...od 17 miesięcy przechodzę podobny dramat...mój brat przebywa w Zk za niewinność tylko dlatego,że ktoś zeznał tak a nie inaczej ponad rok mam wycięty ze swojego życia .,nie będę już opisywała jak i co.,właśnie obejżałam reportarz o Adamie - straszne ..nie ma sprawiedliwości..współczuję Wam bardzo tych lat,przeżyć i wszystkiego co z tym związane Walczcie !!!i trzymajcie się -serdecznie pozdrawiam całą rodzinę -mogę tylko po części wyobrazić sobie co przeżywacie ...


Gość

#120

2022-06-23 04:58:33

#2: Magdalena Dudała -  

Adam i Kowal jest nie winny jestem pewny tego bardzo mi ich szkoda.Ale nawet w tej chwili Pedofil S.R . próbuje mścić się na innych .Ma kontakt z Januszem Sz.. który jest jego wiernym psem.To jakaś porażka .

#21

#121

2022-06-23 04:59:10

#2: Magdalena Dudała -  

Adam i Kowal jest nie winny jestem pewny tego bardzo mi ich szkoda.Ale nawet w tej chwili Pedofil S.R . próbuje mścić się na innych .Ma kontakt z Januszem Sz.. który jest jego wiernym psem.To jakaś porażka .