Petycja do Prezydenta Dudy i Premiera Morawieckiego ws. bojkotu Igrzysk w komunistycznych Chinach

 

Panie Prezydencie, Panie Premierze, 

zwracamy się do Was z apelem, by nie uczestniczyli Panowie w wydarzeniach związanych z XXIV Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi, które w 2022 roku mają się odbyć w komunistycznych Chinach. W niedalekiej odległości od wioski olimpijskiej działają obozy koncentracyjne i więzienia dla przeciwników politycznych totalitarnego reżimu.

Polacy od stuleci są szanowani za to, że stają w obronie wolności, nie tylko swojej, ale i cudzej. Dewiza „Za wolność naszą i waszą” oraz etos „Solidarności” zobowiązują nas do niepopierania zbrodniczych reżimów, które obecnie dokonują ludobójstwa, łamią podstawowe wolności i prawa człowieka oraz mają na celu, podobnie jak Hitler i Stalin, podbój całego świata. 

Zostaliście wybrani na swoje stanowiska nie w celu realizowania własnych sympatii czy interesów politycznych, ale by godnie reprezentować Naród. Wasza wizyta w Pekinie podczas Zimowych Igrzysk przyniosłaby hańbę współczesnym Polakom i naszej chlubnej historii, dlatego kierujemy do Was niniejsza petycję. 

Liczymy, że postąpicie z honorem.

 

Z należnym poważaniem,

pastor Paweł Chojecki
redaktor naczelny Telewizji Idź Pod Prąd
 
 

Telewizja Idź Pod Prąd    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Telewizja Idź Pod Prąd do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...