Petycja do Prezydenta Dudy i Premiera Morawieckiego ws. bojkotu Igrzysk w komunistycznych Chinach

 

Panie Prezydencie, Panie Premierze, 

zwracamy się do Was z apelem, by nie uczestniczyli Panowie w wydarzeniach związanych z XXIV Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi, które w 2022 roku mają się odbyć w komunistycznych Chinach. W niedalekiej odległości od wioski olimpijskiej działają obozy koncentracyjne i więzienia dla przeciwników politycznych totalitarnego reżimu.

Polacy od stuleci są szanowani za to, że stają w obronie wolności, nie tylko swojej, ale i cudzej. Dewiza „Za wolność naszą i waszą” oraz etos „Solidarności” zobowiązują nas do niepopierania zbrodniczych reżimów, które obecnie dokonują ludobójstwa, łamią podstawowe wolności i prawa człowieka oraz mają na celu, podobnie jak Hitler i Stalin, podbój całego świata. 

Zostaliście wybrani na swoje stanowiska nie w celu realizowania własnych sympatii czy interesów politycznych, ale by godnie reprezentować Naród. Wasza wizyta w Pekinie podczas Zimowych Igrzysk przyniosłaby hańbę współczesnym Polakom i naszej chlubnej historii, dlatego kierujemy do Was niniejsza petycję. 

Liczymy, że postąpicie z honorem.

 

Z należnym poważaniem,

pastor Paweł Chojecki
redaktor naczelny Telewizji Idź Pod Prąd
 
 

Telewizja Idź Pod Prąd    Skontaktuj się z autorem petycji
Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )