Petycja ws. pozostawienia linii autobusowej nr 154 na dotychczasowej trasie

Warszawa, 7 czerwca 2022 r.

Sz. P. Andrzej Franków
Dyrektor Pionu Przewozów
Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie
ul. Grochowska 316/320
03-839 Warszawa

Dotyczy: Petycja ws. pozostawienia linii autobusowej nr 154 na dotychczasowej trasie

My niżej podpisani, ż zwracamy się z uprzejmą prośbą o pozostawienie linii autobusowej nr 154 na dotychczasowej trasie z P+R al. Krakowska do Starego Bemowa. Prośbę naszą motywujemy faktem, iż skrócenie linii autobusowej nr 154 drastycznie pogorszy dostępność komunikacyjną jej dotychczasowym pasażerom, pozbawiając bezpośredniego połączenia Ochoty i Włoch z Wolą i Bemowem, wydłużając czas podróży o 30 min. wskutek przesiadki, a ponadto trasa linii autobusowej nr 154 obsługuje inny korytarz transportowy niż linia metra M-2 i nie ma najmniejszego wpływu na jej funkcjonowanie. W związku z powyższym – uważamy, że skrócenie linii autobusowej nr 154 jest nieuzasadnione oraz wysoce szkodliwe społecznie. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Adam Kulikowski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...