Protest przeciwko odwołaniu dyrektora GOK w Lanckoronie

My, Mieszkańcy i Przyjaciele Gminy Lanckorona, ubogaceni kulturalnie przez wieloletnie działania Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lanckoronie, Anny Kani, domagamy się od Wójta Gminy Lanckorona,  wycofania z decyzji zwolnienia Pani Anny Kani ze stanowiska dyrektora GOK.

Apel nasz motywujemy brakiem zgody na tego typu postępowania decydenta, które, w naszym przekonaniu, nie biorą pod uwagę owoców wieloletniej pracy Pani Dyrektor, której zasługi na rzecz promowania i krzewienia Kultury w Gminie Lanckorona, można by długo wymieniać. 

Swoim protestem chcemy dać do zrozumienia, że znakomita część Społeczności Gminy Lanckorona chce, aby funkcję Dyrektora GOKu w Lanckoronie nadal pełniła Pani Anna Kania i oczekujemy, że nasz głos zostanie wzięty pod uwagę w tej sprawie. 

Wierzymy,  że Wójt Gminy Lanckorona liczy się ze zdaniem Społeczności i postąpi w taki sposób, aby uczynić za dość naszym oczekiwaniom.


Edyta Marszałek-Wojciechowska Stowarzyszenie "Cives Conscii"    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Edyta Marszałek-Wojciechowska Stowarzyszenie "Cives Conscii" do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook