S14 dla mieszkańców Łódzkiego

My, mieszkańcy województwa łódzkiego, oczekujemy dotrzymania słowa przez Rząd RP i dokończenia budowy drogi ekspresowej S14. Trasa - popularnie nazywana zachodnią obwodnicą Łodzi – domknie ring autostrad i dróg ekspresowych wokół stolicy regionu       i wyprowadzi ciężki ruch samochodowy z Łodzi. Z tego samego powodu jest to inwestycja bardzo ważna dla mieszkańców Pabianic, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego oraz Aleksandrowa Łódzkiego i – jednocześnie - kamień milowy w rozwoju infrastruktury transportowej w regionie.

Dodatkowo jest to też szansa i impuls dla dalszego rozwoju Aglomeracji Łódzkiej – tak mocno dotkniętej upadkiem przemysłu włókienniczego w latach 90-tych – tereny inwestycyjne przy drodze ekspresowej staną się magnesem dla przedsiębiorców i inwestorów, między innymi z branży logistycznej. To oznacza także ograniczenie hałasu, czystsze powietrze i poprawę zdrowia mieszkańców. Dlatego uważamy, że droga S14 jest niezbędna dla dalszego rozwoju Łodzi, województwa łódzkiego i dobra jego mieszkańców. Oczekujemy dotrzymania słowa.


Mieszkańcy Łódzkiego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Mieszkańcy Łódzkiego do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...