NOWA KOLEJ🍀NOWE SZANSE
Komentarze
#612
Fajnie by było gdybyśmy mogli korzystać z takiej komunikacji. Wspominam czasy z dzieciństwa kiedy ze swoją Ś.P mamą przyjeżdżałam pociągiem właśnie do Lidzbarka Warmińskiego. Chciałabym jako mieszkanka naszego pięknego miasta jak również jako matka abym mogla znowu wrócić do tych czasów jak i również pokazać dla swojego syna jakie to cudowne mieć taki środek lokomocji w naszym miescie. Bedzie to nasza kolejna wizytówka jak nasze autobusy z których korzystamy wszyscy, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Uważam że bardzo dużo ludzi porusza się między tymi miastami którym nie zawsze pasuje autobus czy bus i jak o wiele wygodniej bedzie przejechać się tym pociągiem .Im więcej środków kumunikacji tym więcej ludzi ma wygodę dostosowując środek komunikacji pod siebie. Po za tym nasze miasto się rozwija i mając takie uzdrowisko wiedząc że będziemy mieli więcej turystów ten pociąg jest właśnie potrzebny!!! To będzie jak kolejna Aleja do gwiazd!! Liczę na to że nam to się uda ☺️Małgorzata Koziełło (Lidzbark Warmiński, 2025-10-02)
#613
Podpisuję petycję, ponieważ uważam, że przywrócenie połączeń kolejowych znacząco wpłynie na szybsze i wygodniejsze dojazdy do miejsca docelowego, mniejsze zatłoczenie dróg oraz poprawę jakości powietrza.Ewelina Staniszewska (Lidzbark Warmiński, 2025-10-02)
#619
jestem zaIwona Kowalska (Lidzbark Warm., 2025-10-03)
#682
Daje to szanse na rozwój ekonomiczny i turystyczny regionu. Dla lokalnej ludności wspomniana inwestycja zwiekszy możliwości przemieszczania sie i podróżowania.Marcin GROBELNY (Rogóż, 2025-10-15)
#685
Jako fan kolei popieram wszelkie próby rozwoju polskiej sieci kolejowej. Jestem mieszkańcem Olsztyna, zatem jestem żywo zainteresowany nowym połaczeniem.Łukasz Sawicki (Olsztyn, 2025-10-16)
#692
Jest potrzebaRafał Sobolewski (Bartoszyce, 2025-11-12)