Pomóż zapobiec deportacji z Polski Pawła Juszkiewicza wprost do kraju politycznych represji wobec polskiej mniejszości oraz opozycjonistów białoruskiego reżimu!

Komentarze

#5

Trzymaj się, Paweł! Prawda jest za tobą!

Wiktor Kurowski (Warszawa, 2024-01-16)

#15

Trzymam kciuki za Pawła, oby sprawiedliwość i dobro zwyciężyły.

Katarzyna Buczkowska (Torun, 2024-01-16)

#50

Chcę żeby został tam gdzie chce

Magda Bronchard (Torun, 2024-01-16)

#54

Będzie dobrze, Bracie!

Stanisław Juszkiewicz (Toruń, 2024-01-16)

#55

Chciałbym aby polskie służby rzetelniej zweryfikowały sprawę Pawła i nie dały się prowokacjom oraz propagandzie wrogiego wywiadu. Ten chłopak na to zasługuje

Arkadiusz Chorobiński (Toruń, 2024-01-16)

#85

Ponieważ każdy człowiek ma prawo mieszkać zgodnie ze swoją przynależnością narodową a Paweł jest Polakiem

Ana Okuškaitė (Toruń , 2024-01-16)

#90

Wierzę Pawłowi. Wiem osobiście, jak pomagał uchodźcom z Białorusi i Ukrainy. Wiem też, że kocha kraj i miasto, w którym mieszka.

Aksana Hladus (Toruń, 2024-01-16)

#92

Jako obywatelce Polski w głowie mi się nie mieści niesprawiedliwość, która spotkała Pawła. Zwłaszcza dziś, kiedy głowy naszego państwa składają obietnice wsparcia w walce o wolną Białoruś i troskę o jej obywateli przebywających na naszych terenach. Apeluję o to, aby rzetelnie pochylono się nad sprawą Pawła Juszkiewicza i wreszcie wyciągnięto należyte wnioski. Mianowicie, że Paweł - otwarty przeciwnik białoruskiego reżimu, zdolny, aktywny a mimo okropieństwa jakie go dotyka, z sercem na dłoni dla potrzebujących - nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie absolutnie żadnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa polskiego i porządku publicznego. Paweł Juszkiewicz na pobyt w Polsce i obywatelstwo zasługuje jak mało kto. Nie znam drugiej tak oddanej Polsce osoby, jak Paweł. Pomimo prób wykluczenia go z ojczyzny przodków i ojczyzny, która uznał za swoją własną, nigdy się nie poddał, trwał w walce o siebie i w wierze w sprawiedliwość i trwa w niej nadal z pomocą przyjaciół, bliskich i osób wyżej postawionych. Nieustannie w Polsce przebywa, nadal inwestując w ten kraj i dając z siebie naprawdę ogrom pracy oraz serca i zaangażowania.

Kamila Adaszewska (Toruń , 2024-01-16)

#118

Nie zgadzam się aby Państwo Polskie nie zrobiło nic w sprawie Pawła.
Nie zgadzam się na niesprawiedliwość, obłudę urzędników, prowokacje i deportacje człowieka uczciwego, mądrego, bardzo potrzebnego tu specjalisty. Tam na Białorusi w reżimie grozi mu wiezienie tak jak do dzisiaj jest tam Poczobut.

Olga Cucva (Białystok, 2024-01-16)

#138

Nie zgadzam się na deportację z powodów politycznych i uważam, że Pan Paweł zasługuje na polskie obywatelstwo.

Olga Smoleńska (Toruń, 2024-01-16)

#145

Nie wolno w takiej sytuacji milczeć!
Naprawcie błędy poprzedników!

Danuta Zakurzewska (Toruń, 2024-01-16)

#147

Znam Pawła osobiście jako osobę wykształconą, inteligentną, odpowiedzialną, przyzwoitą, zajmującą aktywną pozycję życiową. Deportacja takiej osoby na Białoruś będzie miała fatalne konsekwencje. Jest oczywiste, że w przypadku deportacji więźniów politycznych będzie więcej. Ponadto uważam, że dla Polski utrata takiego obywatela również będzie wielką stratą.

Zhanna KUVANNIKOVA (Bydgoszcz , 2024-01-16)

#160

Znam Pawła osoboście zasługuje by mu pomóc ! Mam nadzieję że będzie dobrze !

Piotr Pawłowski (Jedwabno, 2024-01-16)Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...