Ochrona Górek Czechowskich w Lublinie

Skontaktuj się z autorem petycji

Zaproszenie do udziału w debacie

2016-03-26 14:01:08

Szanowni Państwo,

przekazujemy Państwu zaproszenie, które otrzymaliśmy od redaktora Gregorowicza z TVP Lublin, dotyczące programu na żywo, który ma być emitowany bezpośrednio z ul. Jana Iglatowskiego (osiedle TOR) już w najbliższy wtorek, 29.03.2016 o godz 17:00. Program zrealizuje red. Przemysław Adamski, TVP INFO w ramach cyklu "To jest temat!". Będzie dotyczył Górek Czechowskich. Dzięki temu debata zatoczy szersze kręgi, choć termin nie jest zbyt wygodny. Bardzo liczymy na Państwa obecność!!! Przyjdziecie?

 


Społeczny komitet mieszkańców Czechowa

Zaproszenie!

2016-03-17 17:25:56

Szanowni Państwo! 

Bardzo dziękujemy za podpisanie petycji w sprawie Ochrony Górek Czechowskich. W najbliższy poniedziałek, 21.03.2016 o godzinie 11 spotykamy się przed Ratuszem (Plac Władysława Łokietka 1, Lublin), aby przekazać petycję wraz z podpisami Panu Prezydentowi Krzysztofowi Żukowi. Jeżeli mają Państwo czas i możliwość przybyć - zapraszamy serdecznie chwilę przed 11! Pokażmy, że sprawa Górek Czechowskich jest dla nas istotna i zależy nam na zachowaniu tego terenu jako ostoi zieleni oraz miejsca wypoczynku i rekreacji a nie kolejnego w Lublinie wąwozu towarzyszącego blokowiskom!! 

Informujemy również, że podpisy będą zbierane dalej i sukcesywnie dołączane do korespondencji z władzami miasta. Dlatego prosimy o zachęcanie do podpisywania się bliskich i znajomych, dla których los Górek nie jest obojętny!!!

Dziękujemy!

Komitet Mieszkańców Czechowa

 


Społeczny komitet mieszkańców CzechowaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.