PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Skontaktuj się z autorem petycji

Szykany Polki w Niemczech a wspieranie terrorystów z ISIS !!!

2016-04-03 06:00:37

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130767,aktem-laski-pokojowe-nawolywanie-do-opuszczania-polski

 

Szykany Polki w Niemczech a wspieranie terrorystów z ISIS !!!

IMG_2503

W Niemczech doszło do bezpodstawnego, bezprawnego ataku niemieckich „policjantów” z prywatnej firmy handlowej „Landespolizeiamt” na Polkę, osobę wolną Marię z domu Znyk (Bejda), obrończynię Narodu Polskiego, Polski i Ludzkości.

Łowicz, Flensburg, 30.03.2016r.

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,https://wojdabejda.wordpress.com,http://polskiruchoporu.neon24.pl/

 

Bundespräsidialamt           

Bundespräsident Joachim Gauck

Spreeweg 1

10557 Berlin   

Telefon: +49 (0)30 2000-0

Fax:+49 (0)30 2000-1999

E-Mail:bundespraesidialamt@bpra.bund.de                                                                                     

Betreff: Schikane gegen Maria Bejda aus Flensburg.

Sehr geehrter Herr Bundespräsident Joachim Gauck, bitte um Intervention und Entschädigung.

Mit freundlichen Grüssen

Maria z domu Znyk (Bejda)

 

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Ambasada RP w Berlinie

Ambasador Jerzy Margański

Lissenstr.19

2114193 Berlin, Niemcy

Tel.: + 49 30 22313 0

Faks: + 49 30 22313 155

Szanowny Panie Ambasadorze,

uprzejmie prosimy u złożenie noty protestacyjnej na okoliczność szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) z Flensburga przez stronę niemiecką, z uwzgędnieniem informacji zawartych w naszym wystąpieniu do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowegod/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli z 30.03.2016r. pt.: “Szokujaca gościnność dla terrorystów z ISSIS a szykany wobec Polki w Niemczech“, (poniżej w załączeniu).Szanowny Panie Ambasadorze,

Z poważaniem

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Szokująca gościnność dla terrorystów z ISIS  a szykany wobec Polki w Niemczech.   

Łowicz, 30.03.2016r.

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

W Niemczech we Flensburgu doszło 29.03.2016r. do bezpodstawnego, bezprawnego ataku na Polkę, osobę wolną Marię z domu Znyk (Bejda), obrończynię Narodu Polskiego, Polski i Ludzkości.  

Trzech uzbrojonych Niemców w kamizelkach kuloodpornych  dokonało zatrzymania pod pretekstem złamania przepisów ruchu drogowego, jazdy lewym pasem dwupasmowej obwodnicy wokół Flensburga. Wbrew woli Marii Bejda zarekwirowali jej dokumenty tożsamości  i grozili bronią. Pozostawili formularz zapowiadający ukaranie za rzekome złamanie przepisów drogowych.

Pozostaje to w rażącej sprzeczności ze sposobem traktowania przez niemiecką policję przybyszów z Izraela, Syrii i innych regionów świata. Według odgórnych zaleceń policja nie ma prawa stosowania wobec nich jakiegokolwiek przymusu ani  legitymowania, ustalania tożsamości. Oto na dowód fragment zaleceń dla “policji” we Flensburgu w stosunku do milionów tzw. “Uchodżców”, wśród których jest ukryta armia 350 tysięcy bojowników ISIS ! http://www.pdf-archive.com/2016/02/03/handbuch-selbsterhalt-von-dir-und-deinem-volk/handbuch-selbsterhalt-von-dir-und-deinem-volk.pdf  http://www.presseportal.de/blaulicht/pm/58623/3118028

POL-SH: Flensburg – Flüchtlinge am Bahnhof Flensburg 09.09.2015 – 18:32Kiel (ots) – Seit zirka 17 Uhr heute, 9. September, kommen weitere Flüchtlinge in Schleswig-Holstein mit der Bahn an. Sie befinden sich derzeit auf dem Bahnhof in Flensburg.Bedingt durch einen aktuell beschlossenen Transport-Stopp in Richtung Dänemark seitens der Deutschen Bahn kam es dort zum Halt des Zuges und die Flüchtlinge verließen den Zug.Auch in Flensburg wird die Landespolizei noch heute den Menschen eine Unterkunft in Schleswig-Holsteins Erstaufnahmeeinrichtungen anbieten. Derzeit werden die Gespräche vorbereitet.Die Polizeiführung schließt Zwangsmaßnahmen aus. Maßnahmen wie die Feststellung der Personalien oder Platzverweise werden durch die Polizei nicht durchgeführt.Sandra Mohr,Rückfragen bitte an :Ministerium für Inneres und Bundesangelegenheiten Schleswig-Holstein, Landespolizeiamt Schleswig-Holstein, BAO Flüchtlinge Land SH – Öffentlichkeitsarbeit, Mühlenweg 166, 24118 Kiel, Telefon: 0431 160 61425, E-Mail:pressestelle.kiel.lpa@polizei.landsh.de

Oto tłumaczenie Marii z domu Znyk: „Kiel (OTS) – około 17 rano dzisiaj, 9 września *2015r., przyjadą  pociągiem  następni  uchodźcy do  Szlezwiku-Holsztyn. Znajdują się oni obecnie na stacji we Flensburgu. W związku z aktualnie zatwierdzonym zastopowaniem transportu w kierunku Danii, pociągi kolei niemieckiej  Deutsche Bahn kończą tam bieg  a uchodźcy opuszczają pociąg. Również we Flensburgu policja landu Schleswig -Holstein jeszcze dzisiaj oferuje zakwaterowanie w Schleswig-Holstein i  wstępny odbiór uchodźców. Obecnie prowadzone są rozmowy.Kierownictwo policji wyklucza użycie środków przymusu. Działania  takie jak ustalanie personaliów-danych osobowych uchodźców lub  zleceń rozlokowania nie będą  przeprowadzane przez policję.

Sandra Mohr „

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 29.03.2016r.

Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu na okoliczność szykanowania  w Niemczech Marii z domu Znyk (Bejda) przez przedstawicieli prywatnej firmy handlowej “Landespolizeiamt Schleswig-Holstein”, symulującej instytucję państwową, policję.  

Dnia 29.03.2016r. ok godz.12.30 doszło we Flensburgu, Land Schleswig-Holstein, Niemcy,  do bezpodstawnego, bezprawnego zatrzymania oraz  nieuzsadnionego i bezprawnego wylegitymowania Marii z domu Znyk (Bejda), prawidłowo jadącej samochodem we Flensburgu, przez trzech nieumundurowanych osobników, jadących czarnym samochodem marki Volswagen na prywatnych numerach FL.(Flensburga).

Osobnicy  jechali za Marią z domu Znyk od miejsca wyjazdu z centrum Flensburga przez obwodnicę. Jechała ona lewą stroną dwupasmowej obwodnicy, ponieważ prawa strona była zajęta, a przy tym jadąc lewą stroną nie przekraczała dozwolonej szybkości ani nie blokowała drogi jadącemu za nią prywatnemu VW z trzema mężczynami, którzy przedstawili  się później  jako pracownicy Landespolizeiamt Schleswig-Holstein.

Gdy zbliżyła się do zjazdu na lewo na boczną ulicę, zobaczyła w lusterku wstecznym, że na szybie ich samochodu wyświetla się ”Stop! Policja!” Dwóch mężczyzn  doskoczyło do samochodu Marii i zażądało prawa jazdy.

Gdy Maria wyraziła zdziwienie, że podają się za policjantów a paradują w cywilnych strojach i poruszają się prywatnym samochodem, wtedy jeden z nich odsłonił swoją kurtkę i pokazał kamizelkę kuloodporną i zapytał czy też mają pokazać broń. Dopiero na  stanowcze jej żądanie okazali swoje legitymacje: prywatnej firmy handlowej  Landespolizeiamt Schleswig-Holstein.

Gdy okazali legitymacje Maria poinformowała ich, że nie są urzędnikami państwowymi ale są pracownikami prywatnej firmy handlowej BRD Gmbh,  zarejestrowanej w rejestrze we Frankfurcie a także w UPIK w Waszyngtonie. Dodała, że zaledwie reprezentują prywatną firmę Landespolizeiamt Schleswig-Holstein a przy tym odpowiadają prywatnie za łamanie praw ludzkich osoby wolnej Marii z domu Znyk (Bejda)

Maria  stwierdziła, że nie popełniła żadnego wykroczenia, ani żadnego przestępstwa aby ją zatrzymywano, legitymowano  a tym bardziej straszono bronią. Osobnicy ci zażądali okazania prawa jazdy ale nie żądali dowodu rejestracyjnego samochodu.

W związku z tym, że nie posiadała ze sobą prawa jazdy wyjęła więc dowód osobisty, który natychmiast jeden z nich wyrwał jej z rąk i oddalił się do stojącego z tyłu samochodu na prywatnych numerach. Wrócił po paru minutach stwierdzając, że nie może znaleść w systemie prawa jazdy.

Zażądali aby Maria pojechała do swojego mieszkania i wyniosła im do okazania swoje prawo jazdy a jej dowód bezprawnie przetrzymywali aż do końca ich działań, które trwały ok 30 minut. Napastnicy, pomimo usilnych żądań, nie chcieli oddać dowodu osobistego nawet w momencie gdy okazała prawo jazdy. Jeden z nich wyrwał brutalnie jej z rąk prawo jazdy, zaniósł do samochodu i oddał osobnikowi w czarnej kurtce, który przetrzymywał wcześniej wyrwany dowód osobisty.

Z chwilą gdy osobnicy podszywający się pod pilicjantów rozpoczęli zadawanie prywatnych pytań nie związanych z faktem zatrzymania pod pretekstem rzekomego złamania przepisów, Maria z domu Znyk odwróciła się w milczeniu i udała się bez dokumentów do swojego mieszkania.

Dopiero po pewnym czasie zorientowała się, że trójka napastników oddaliła sie z parkingu sprzed jej bloku a dokumenty wraz z formularzem zapowiedzi bezpodstawnych, bezprawnych, nielegalnych  kar znalazła w skrzynce pocztowej. Formularz ten nie przewiduje wpisywania jakichkolwiek danych osobowych. (Foto w załączeniu)

IMG_2503

Skoro niepotrzebne były żadne dane personalne, ani dane z dowodu osobistego ani dane z prawa jazdy do wypełnienia formularza zawiadamiającego o wykroczeniu to działania tych osobników świadczą nie tylko o przekroczeniu kompetencji ale także o działaniach bezprawnych, nielegalnych, mających na celu zastraszanie, szykanowanie, dyskryminację. Są antypolonizmem i ksenofobią.  

Polski Obywatelski  Ruch Oporu oświadcza, że w związku z bezprawnym zagarnięciem na czas ponad 30 minut  dowodu osobistego Marii z domu Znyk (Bejda) istnieją podstawy do obaw, że niemiecki dowód osobisty Marii Bejda może zostać  wykorzystany do  działań operacyjnych służb specjalnych, do podszywania się innej osoby za Marię Bejda czy przypisywania czynów  innych osób na konto Marii Bejda.

Polski Obywatelski Ruch Oporu żąda:

 

 • żąda zaprzestania prześladowania, łamania praw ludzkich osoby wolnej, Marii z domu Znyk (Bejda), narodowości polskiej, zamieszkałej w Niemczech we Flensburgu.

 • żąda od ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie złożenia noty protestacyjnej na okoliczność dyskryminacji Polaków w Niemczech,  antypolskich, bezprawnych działań pracowników prywatnych firm handlowych w Niemczech symulujących instytucje państwowe policji w Szleswig-Holstein.
 • żąda od od szefów i pomocników prywatnych firm handlowych  BRD GmbH Kriminalamt Flensburg oraz Landespolizeiamt Schleswig-Holstein, odszkodowania w  wysokości 4 953 000 Euro (słownie: cztery miliony dziewięćset pięćdziesiąt  trzy tysiące  Euro) płatne w  terminie do 20 kwietnia 2016r nakonto :INTELIGO  50102055581111145677400062 za łamanie praw ludzkich, zgodnie z Międzynarodową taryfą odszkodowawczą.

 

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby

Szefowie  i pomocnicy prywatnych firm handlowych BRD GmbH z “prezydentem” Joachim Gauk na czele, Kriminalamt Flensburg oraz Landespolizeiamt Schleswig-Holstein są winni:

 • Winni szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) przez Kriminal Amt we Flensburgu, w związku z wysłaniem do Prokuratora Generalnego Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze skargi na agresję na Polskę, debellację jej terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim, drogą emailową wyłącznie do adresata. Opis szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) w  linkach:

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/ https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/27/niemiecka-policja-kryminalna-kontroluje-polityczne-wpisy-polakow-na-fb-pejsbuku/#comments https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/30/szyakany-dla-polki-patriotki-w-niemczech-za-skarge-w-obronie-polski/https://piotrbein.wordpress.com/2014/03/29/niemiecka-policja-kryminalna-wladze-bezpieczenstwa-niemiec-i-polski-pejsbuk-fb/ https://piotrbein.wordpress.com/2014/04/01/odpowiedz-bejdy-do-kripo/

 

 • Winni zabrania  dowodu osobistego i prawa jazdy w dniu  Marii z domu Znyk (Bejda) w dniu 29.03.2016r., wbrew woli.Z tego tytułu przysługuje odszkodowanie w wysokości 200 000 Euro od szefa i 50 000 Euro od pomocnika, zgodnie z pkt.26 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.
 • Winni  podawania się za urzędników państwowych, wykonywania nieuprawnionych działań, bez posiadania statusu “urzędnika państwowego”.Z tego tytułu przysługuje odszkodowanie w wysokości 1000 000 Euro od szefa i 100 000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 24 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.
 • Winni dostarczania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.

 

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Niemczech, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !” Z tego tytułu przysługuje odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z pkt.7 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 

 • Winni łamania praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).Z tego tytułu przysługuje odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.
 • Winni szykanowania,  antypolonizmu, dyskryminacji wobec Marii z domu Znyk (Bejda).Z tego tytułu przysługuje odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z pkt.17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,https://wojdabejda.wordpress.com,http://polskiruchoporu.neon24.pl/


Teresa Wojda

SĄDY PRAWA ZWYCZAJOWEGO DO UWALNIANIA Z JARZMA SYSTEMU !!!

2016-03-31 10:14:34

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130664,sady-prawa-zwyczajowego-do-uwalniania-z-jarzma-systemu

 

SĄDY PRAWA ZWYCZAJOWEGO DO UWALNIANIA Z JARZMA SYSTEMU !!!

Najwyższy czas by Polacy odstąpili od partii, ruchów, związków a zgłaszali się do Biura Prokuratorów Obywatelskich, Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego na szkolenia oficerów pokoju i szeryfów, do tworzenia Sądów Prawa Zwyczajowego w Polsce. Powołujmy w Polsce Lokalne Sądy Prawa Zwyczajowego do uwolnienia z jarzma systemu prawa kanoniczno-morskiego ! Wspólnie pokojowo odbierajmy majątki zbudowane na krzywdzie naszej i naszych przodków !

IMG_2484

Foto: długopisy zdrowia własnoręcznie wykonane przez Marię i Teresę z domu Znyk, wg Keshe technologii

Łowicz, 28.03.2016r.

Drodzy Rodacy !

Polski Obywatelski Ruch Oporu podejmował i podejmuje najrozmaitsze działania i starania aby uświadamiać Polakom z całego świata fakt agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim przez “polskie” i światowe elity żydowskie.

Zwracaliśmy się m.in. do Stanisława Tymińskiego, byłego kandydata na prezydenta RP w 1990r i 2005r. Zignorował on nasze  prośby o uwzględnienie naszych dowodów na fałszowanie wyborów parlamentarnych w 2011r.oraz  dowodów Tadeusza Cichockiego na dokonanie zamachu stanu w Polsce. Nie poparł Proklamacji z 02.11.2014r. oraz  Dekretu z 02.04.2015r. Suwerena-Narodu Polskiego.

Pan Stan Tymiński zamiast pomóc w odsunięciu od władzy uzurpatorów w Polsce, uwiarygodnił nielegalne wybory żydowskiego okupanta poprzez udzielenie poparcia dla Pawła Kukiza i jego ruchu w wyborach parlamentarnych 2015r.

W odegranym przed polskim społeczeństwem teatrze wyborczym, “Ruch Kukiza”, jako rzekomo antystemowy, uzyskał 40 miejsc w teatrze prywatnej firmy handlowej “Kancelaria Sejmu”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.367462962., z jej szefem,  głównym odpowiedzialnym: Lechem Czaplą na czele.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname KANCELARIA SEJMU
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 367462962
L Geschäftssitz Ul. Wiejska 4/6/8
L Postleitzahl 00-902
L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 226211435
W Fax Nummer 226941446
W Name Hauptverantwortlicher Czapla Lech
W Tätigkeit (SIC) 9111

 

Niewybaczalnym błędem osób popierających Pawła Kukiza jest zlekceważenie faktu jego uczestnictwa w przewrocie na Ukrainie, zorganizowanym i sfinansowanym przez  światowe elity żydowskie. Paweł Kukiz wraz  z przedstawicielami żydowskiego okupanta, w tym z Jarosławem Kaczyńskim z PIS na czele, uczestniczył w nielegalnym przewrocie na Majdanie w Kijowie. Kukiz śpiewał dla potomków banderowców na Majdanie, którzy uznają  S.Banderę za bohatera narodowego Ukrainy, przywódcę bandy UPA,  winnej  rzeźi ponad 200 tysięcy Polaków na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej.

http://www.nawolyniu.pl/artykuly/ludobojstwo.htm

Choć od II wojny światowej minęło już kilkadziesiąt lat, wielu Polaków nadal walczy o upamiętnienie rzezi na Kresach – dokonanych przez ukraińskich nacjonalistów. Ocenia się, że w wyniku ich zbrodni zginęło ok. 200 tys. osób.

Link: “Paweł Kukiz na Majdanie”

https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk

Polski Obywatelski Ruch Oporu nawoływał i nawołuje do bojkotu wszystkich prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe w Polsce.Nawoływaliśmy wszystkich Polaków, w tym  zwolenników Pawła Kukiza następującymi słowami :

“Panowie opamiętajcie się wreszcie ! Dość tego kupczenia Polską ! Naród powinien być skupiony nad wypowiedzeniem posłuszeństwa i na obronie koniecznej według zapisów Dekretu Tadeusza Cichockiego ! Panowie bawcie się w te kosztowne a nielegalne i fałszowane referenda za własne pieniądze a nie na koszt ograbionego Narodu Polskiego !!! Najpierw trzeba wroga wypędzić a nie z nim się układać! TO ZDRADA NARODU POLSKIEGO I POLSKI ! RODOWITY POLAK TRZYMA SIĘ Z DALA OD PRZESTĘPCZEGO PROCEDERU FAŁSZOWANYCH WYBORÓW I FAŁSZOWANYCH WSZYSTKICH REFERENDÓW OKUPANTA ! “

Ostrzeżeniem dla każdego rodowitego Polaka powinny być informacje o podziałach w Ruchu Kukiza, o tworzeniu nowych odłamów rzekomo antystemowych ale stawiających sobie za cel udział w kolejnych wyborach samorządowych żydowskiego okupanta, które są nielegalne i fałszowane.

Zamiast opłakiwać “zdradę Kukiza”,  najwyższy czas by rodowici  Polacy odstąpili od partii, ruchów, związków a zgłaszali swoje kandydatury do Biura Prokuratorów Obywatelskich, Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego, na szkolenia oficerów pokoju i szeryfów w celu realizowania wyroków tego sądu oraz  tworzenia w Polsce sieci Lokalnych Sądów Prawa Zwyczajowego do odbierania majątku zdelegalizowanego kościoła oraz odbierania majątków osób winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim.

Aby skontaktować się z funkcjonariuszami Sądu lub Kevinem Annett można wysłąć e-mail lub zadzwonić: itccscentral@gmail.com,info@iclcj.comadmin@iclcj.com,hiddenfromhistory1@gmail.com, 250-591-4573 (Kanada), 386-323- 5774 (USA).”  detektywprawdy.pl/2014/08/21/katolicka-siatka-masowych-grobowcow-350-800-dzieci-znalezionych-w-iralndii-hiszpanii-i-kanadzie/

„Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa ma „ponad 450 oficerów Peace Common Law w 13 krajach, z 51 lokalnymi grupami dyplomowych działaczy. Lokalne fundusze były dostępne przez ITCCS org na korzyść wspólnych działań, dla zainteresowanych.

Drodzy Rodacy !

Jesteśmy bogaci nie tylko duchowo ale też materialnie, bo:Cyt.:”Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować.” Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa. 

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129410,potrzeba-polsce-oficerow-pokoju-i-szeryfow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

 

Drodzy Rodacy !

Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości, kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz  konfiskatę mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa rdzennych Polaków-żołnierzy Wojska Polskiego do przejęcia tymczasowego kryzysowego zarządzania Polską-Ojczyzną rdzennych Polaków, celem uniknięcia chaosu i obcej interwencji.

Wzywamy do :

 1. przejęcia mediów: radio, telewizja, prasa,
 2. wypędzenia na zawsze z Polski uzurpatorów wraz z rodzinami, uzurpatorów bezprawnie podających się za przedstawicieli Narodu Polskiego, na mocy Paradygmat- Raport z 25.12.2012r. o upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele,
 3. natychmiastowego zamknięcia granic i wprowadzenia kontroli granicznej,
 4. wyegzekwowania opuszczenia na zawsze terytorium Polski przez uchodzców, przesiedleńców  z Ukrainy, z Izraela i innych państw oraz innych wrogów Narodu Polskiego wraz z rodzinami,
 5. zablokowania kont w Polsce i za granicą oraz konfiskatę mienia osób winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości.
 6. konfiskaty mienia zdelegalizowanego na zawsze kościoła katolickiego wraz z Watykanem oraz kościołów innych wyznań na mocy wyroków Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich etnicznych Polaków do zjednania się w celu wypędzenia wrogów Narodu Polskiego i Polski z naszego terytorium. Wzywamy do udzielenia wsparcia i wszechstronnej pomocy dla formacji wojskowych rdzennych Polaków, celem dokonania pokojowych przemian w Erze Dostatku.  

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej korespondencja ze Stanisławem Tymińskim, który nie przyjmuje do wiadomości prawdy o faktycznej sytuacji w Polsce.

Łowicz, 28.03.2016r

Szanowny Pan

Stanisław Tymiński

Polski Obywatelski Ruch Oporu stwierdza, że popierany przez Pana P. Kukiz i jego ruch, tak jak i Marian Kowalski nie są godni zaufania Narodu Polskiego.

Pomimo składanych przed Polakami gorliwie, hucznie zapewnień o determinacji w działaniu w obronie Suwerena-Narodu Polskiego w Polsce, rzeczywistość i fakty wskazują, że są to osoby, które uwiarygadniają żydowskiego okupanta i uczestniczą w agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwie na Narodzie Polskim !

Zignorował Pan naszą prośbę o namówienie Pawła Kukiza, ulubieńca mediów żydowskiego okupanta, by na jednej z konferencji prasowych poinformował wszystkich Polaków i światową opinię publiczną o udokumentowanym fakcie sprawowania władzy i zajmowania urzędów w Polsce przez uzurpatorów, wyłanianych w fałszowanych wyborach. Uzurpatorzy, działający jako prywatne firmy handlowe zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie,  bezprawnie i bezskutecznie podejmowali i podejmują działania godzące w każdego rodowitego Polaka, godzące w prawa Suwerena-Narodu Polskiego.

Z pozdrowieniami

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

stan tyminski <stantym@hotmail.com>

19.06.2015    
 

Szanowni Państwo:

Dziękuję za list i za działność w trosce o naszą ojczyznę. Wspieram dzialalność Pana Pawła Kukiza ponieważ spadła na niego wielka odpowiedzialność za przyszłość Polski.

Nawet jeśli jest tylko mała szansa na uczciwość wyborów to trzeba ją wykorzystać aby zapobiec rewolucji, która może wszystko zniszczyć.

Moim marzeniem jest jedność Polaków przy takich okazjach jak wybory bo w jednosci jest siła. Pan Kukiz ma teraz szansę zebrania poparcia od milionów Polaków czego jemu, sobie i Państwu serdecznie życzę.

Przekażę Panu Kukizowi Waszą wiadomość z zastrzeżeniem że ja nie mam zamiaru wpływać na jego decyzje.

Serdecznie pozdrawiam z życzeniem wielu sukcesów.

                        Stan Tymiński

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 16.06.2015r.

Szanowny Pan

Stanisław Tymiński

Toronto – Kanada

Deklaruje się Pan jako Polak zatroskany o los Naszej Ojczyzny i Narodu Polskiego, zatroskany o los, przyszłość naszą i następnych pokoleń Polaków, więc usilnie prosimy o zweryfikowanie swojego stanowiska i poparcie bezkompromisowych działań Pana Tadeusza Cichockiego oraz Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu w stanie najwyższego zagrożenia Polski i trwającej mobilizacji do wojska. https://www.google.pl/search?q=naszemaisto-+pob%C3%B3r+do+wojska&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=CTGAVf5bo5bKA—gKgF

Od kilku lat przesyłamy Panu drogą emailową nasze dowody w obronie Narodu Polskiego przed fałszywymi obrońcami, przed wszelkimi zagrożeniami dla istnienia Narodu Polskiego i Polski. Wielokrotnie w naszych wystąpieniach wskazywałyśmy niepodważalne dowody na fałszowanie wyborów w Polsce : skarga K.Puzyny do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu została odrzucona bez rozpatrzenia. link :” Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 25.10.2011r.” http://umtsno.blogspot.de/2011/12/postanowienie-sadu-najwyzszego-z-dnia_4261.html  , link:“Wnioski z odrzucenia protestu z 2011r.” http://umtsno.blogspot.de/2011/12/wnioski-z-odrzucenia-protestu-2011.html , link: “Skarga do Strassburga”, iddd.de/StrasbourgOnline.pdf  http://iddd.de/StrasbourgOnline.pdf

Polski Obywatelski Ruch Oporu nawołuje do bojkotu nielegalnych wyborów ogłaszanych przez osoby nieuprawnione, nie posiadające dowodów na prawo do sprawowania władzy w imieniu Suwerena – Narodu Polskiego, ustanawiania prawa, rezprezentowania Polski na forum międzynarodowym.

Zgodnie z Proklamacją i Dekretem Naród Polski jako Suweren przejmuje bezpośrednie sprawowanie władzy zwierzchniej w Polsce i z dniem 1 czerwca ogłasza powszechne wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom władzy w Polsce oraz wzywa wszystkich do obrony koniecznej oraz tworzenia  Oddziałów Obrony Koniecznej i Trybunałów Ludowych, celem eliminacji wroga.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Szanowny Panie Stanisławie !

W nawiązaniu do Pana publikacji na Neon24 pt.”Zamienił stryjek siekierkę na kijek”prosimy o przekonanie Pana Pawła Kukiza, który ma szeroki dostęp do mediów, w tym radia i telewizji, aby dla odkupienia win za stawanie  na Majdanie razem z PIS-em, który popiera banderowców, winnych rzeźi na Polakach, aby zrezygnował ze startowania w nielegalnych wyborach, które zostaną sfałszowane jak wszystkie poprzednie. http://rzeczpospolita.neon24.pl/post/123515,zamienil-stryjek-siekierke-na-kijek

Prosimy, aby Pan Paweł Kukiz na konferencji prasowej, transmitowanej na żywo w radio i telewizji oraz innych mediach ogłosił  Polsce i światu fakt obowiązywania w Polsce Proklamacji i Dekretu Tadeusza Cichockiego. Do rozważenia ewentualny bezpieczny udział Szanownego Pana i Pana Tadeusza Cichockiego na tej konferencji.

Również prosimy o wszelką inną pomoc łącznie z rozpowszechnianiem na wszelkie możliwe sposoby informacji o Dekrecie i  Proklamacji o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Polsce przez Suwerena – Naród Polski.

Okupant planuje wprowadzić podatki: katastralny, urbanistyczny i zbójeckie prawo szlaku. Zintensyfikował działania wyniszczające m.in poprzez “służbę zdrowia”, uśmiercającą Polaków. http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta , http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123139,nie-pozwolmy-aby-okupant-wprowadzil-podatek-katastralny

Jest to stan najwyższej konieczności, tym bardziej, że okupant w ostatnich dniach masowo rozsyła wezwania do wojska. W załączeniu:dyskusja na FB na temat konkretnego przypadku mobilizacji do wojska.

Ufamy, że deklaracje Pana Kukiza jako patrioty Polaka są szczere a więc niebawem przekonamy się czy jest gotów dla dobra Narodu Polskiego i Polski zrobić to, o co go tak usilnie  za Pana wstawiennictwem prosimy.

Dla dobra sprawy list ten wysyłamy tylko do Pana i do Pana Tadeusza Cichockiego.

Z wyrazami szacunku i poważania

Maria Bejda, Teresa Wojda

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,https://wojdabejda.wordpress.com,http://polskiruchoporu.neon24.pl/

Nie ma zgody Narodu Polskiego na oddawanie naszych synów na tzw. “mięso armatnie” dla wojennych geszeftów żydowskich, zbrodniczych karteli : politycznego, bankowego, farmaceutycznego i religijnego na czele z Watykanem, prących do rozpętania III Wojny Światowej i zniewolenia ludzkości pod hasłem NWO: Nowego Porządku Światowego.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do nie odbierania korespondencji od okupanta w tym od wojskowych komisji uzupełnień oraz powszechne odmawianie służby wojskowej w jednostkach, które stanowią żydowski geszeft zarejestrowany w Waszyngtonie. Nakazem chwili jest wykorzystywanie do obrony przed poborem do wojska faktu rejestracji Ministerstwa Obrony jako żydowskiego prywatnego geszeftu w Waszyngtonie.

W tych złożonych okolicznościach pozostaje nam Polakom tworzenie nowego systemu w każdej dziedzinie życia. Już następuje tworzenie od podstaw nowego systemu finansowego.“Likwidacja światowych rynków finansowych… – Izabela Litwin – 7.05.2014”https://www.youtube.com/watch?v=ufUbIauFO60

Niech każdy Polak z osobna przyjmie z satysfakcją i powagą, że w jego imieniu powstały dokumenty sankcjonujące jego prawa do równego udziału w podziale dóbr ! Stary system sztucznego kryzysu upadł 25.12.2012r. a obecnie znajdujemy się w nowej erze tworzenia od podstaw nowego systemu.https://ujawnienie.wordpress.com/…/one-poeples-publi…/

Do świadomości każdego Polaka niech dotrze ta pomyślna wiadomość !

Od naszej zbiorowej świadomości zaistniałej sytuacji zależy nasza przyszłość i przyszłość następnych pokoleń Polaków na Polskiej Ziemi ! Polacy poprzez zjednanie się wg wskazań Proklamacji i Dekretu Tadeusza Cichockiego mają szansę stać się dla świata pionierem i najlepszym wzorem dla innych ciemiężonych narodów świata.

Naszym orężem niech będzie, niezwłoczne, powszechne zjednanie się oparte na wielkiej mocy naszych myśli skupionych na rozpoznawaniu zagrożeń i podejmowaniu działań ochronnych oraz konspiracyjnych w Oddziałach Obrony Koniecznej i w Trybunałach Ludowych.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

IMG_2485


Teresa Wojda

PRYWATNA FIRMA HANDLOWA „SĄD” W ŁOWICZU NAKŁANIA DO PRZESTĘPSTWA !!!

2016-03-16 20:34:41

 

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130383,firma-handlowa-sad-w-lowiczu-naklania-do-przestepstwa

 

PRYWATNA FIRMA HANDLOWA „SĄD” W ŁOWICZU NAKŁANIA DO PRZESTĘPSTWA !!!

grafika trzcinska

Prywatna firma handlowa “sąd” w Łowiczu nakłania do przestępstwa w odpowiedzi na artykuły: “Ukraińcy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !”, “POLSCY OFICEROWIE POKOJU PRZEJMUJĄ STERY W POLSCE !!!”

Kompromitacja talmudycznego “wymiaru sprawiedliwości” !!!

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce                http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce                                               

Łowicz, 15.03.2016r.

Maria z domu Znyk , Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

http://polskiruchoporu.neon24.pl/www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_noweprawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl, www.bejda.iddd.de

ANNA CHĘCIŃSKA: achecinska@lowicz.sr.gov.pl

 

Otrzymują:

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels): itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

Zbigniew Ziobro                                                                                                                                 “Minister Sprawiedliwości”

Marcin Grzelak                                                                                                                              “Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu”

Polski Obywatelski Ruch Oporu, Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi z Teresą z domu Znyk i Marią z domu Znyk na czele, proszą o przesłanie drogą emailową zeskanowanego “zarządzenia z 14.03.2016r.”, z czytelnym podpisem osoby wydającej to zarządzenie a wspomnianego przez Panią w załączniku do emaila z 14.03.2016r., g. 8:40., będącego reakcją na nasz email z 13.03.2016r., “O zapewnienie bezpieczeństwa obrończyni Narodu Polskiego, prezes Stowarzyszenia Teresy z domu Znyk.”

Adresowanie pisma do nieistniejącej osoby prawnej Teresy Wojda, zamiast do osób wolnych i organizacji, wskazanych w nagłówku i w podpisie, jest złamaniem praw ludzkich, fałszerstwem danych osobowych. Osoba prawna ‘Teresa Wojda” nie istnieje, w świetle stosowanego prawa morskiego przez Waszą prywatną firmę handlową, zrejestrowaną w UPIK w Waszygtonie pod nr. 424285439.

Prosimy o podanie wiarygodnej podstawy prawnej dla stwierdzenia, cyt.: “Wszelkie pisma aby mogły zostać uznane za procesowe wymagają własnoręcznego podpisu”.

W świetle  niewolniczego prawa morskiego przez Was stosowanego, osoba prawna Teresa Wojda nie może się podpisać, bo nie istnieje, ponieważ uznaliście ją w wieku 7 lat za zaginioną na dalekich morzach i przejęliście powiernictwo w jej imieniu. Teresa Wojda jest więc sztucznym tworem, którego autorem jest upadły 25.12.2012r. niewolniczy, prywatny, światowy system !

Wymuszanie na Teresie z domu Znyk złożenia podpisu jako Teresa Wojda jest przestępstwem nakłaniania do popełnienia przestępstwa, fałszerstwa !

Ponadto prosimy o przesłanie:

 • Zeskanowanej legitymacji, wydanej w imieniu Narodu Polskiego, dla osoby wydającej zarządzenie z 14.03.2016r..
 • Zeskanowanej legitymacji Małgorzaty Szubert-Fijałkowskiej, która wydała bezpodstawny i bezprawny nakaz siłowego doprowadzenia prezes Teresy z domu Znyk na badania psychiatryczne do szpitala w Zgierzu, 09.03.2016r. g.13.00.
 • Zeskanowanej opinii lekarza psychiatry z badania psychiatrycznego Małgorzaty Szubert-Fijałkowskiej, bezprawnie podającej się za sędziego oraz osoby, która wydała zarządzenie z 14.03.2016r. a także  Magdaleny Piwowarczyk, szefa prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu żąda wydania skierowań na badania psychiatryczne dla wszystkich osób z Polski, które znajdują się na naszej liście osób winnych działań na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski. Lista osób poniżej w załączeniu.

Polski Obywatelski Ruch Oporu z całą mocą podkreśla, że prezes Stowarzyszenia Teresa z domu Znyk, działała zgodnie z boskim prawem naturalnym w obronie swojego miejsca do życia, w obronie Narodu Polskiego i Polski. Jej bezkompromisowe działania zasługują na powszechne uznanie i powinny stać się drogowskazem, wzorem godnym naśladowania dla każdego Polaka.

Gdyby wszyscy rdzenni Polacy tak postępowali to Polska byłaby już wolna od wrogów wewnętrznych, od żydowskiego okupanta oraz  od nasyłanych uchodźców z Ukrainy,  Izraela i z innych regionów  świata.

Nadmieniamy, że sprawę haniebnego, bezpodstawnego, bezprawnego  ataku na prezes Teresę z domu Znyk, Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Łowiczu skierował do Prokuratury Rejonowej w Łowiczu a Sąd Okręgowy w Łodzi przekazał sprawę do rozpatrzenia. Ponadto zgodnie z telefonicznym pouczeniem sekretariatu “Ministra Sprawiedliwości”, skierowaliśmy osobny email do rąk własnych “ministra” sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro z prośbą o interwencję w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla prezes Teresy z domu Znyk.

Prosimy o przesyłanie emaili na wszystkie adresy, ponieważ wszyscy mają bezwzględne prawo wiedzieć jak postępują szefowie i pomocnicy z prywatnej firmy handlowej, symulującej instytucję państwową pod nazwą “Sąd Rejonowy w Łowiczu”.

Z poważaniem

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk                                                                           Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”                                                       Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi                                                                             POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

Herb Bończa200px-Herb_Slepowron

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl, www.bejda.iddd.de

Załączniki :

Wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce                                                                                                                                       http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129514,dosc-tuszowania-prawdy-o-wyrokach-sadu-zwyczajowego

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

http ://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce                            http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polscehttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130383,firma-handlowa-sad-w-lowiczu-naklania-do-przestepstwa

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje za winne działań na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski następujące osoby :

Małgorzata Piwowarczyk – prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu, ul. Kaliska1/3 , 99-400 Łowicz, z prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.424285439 wraz z pomocnikami:  

 

 • Sędziowie i pracownicy Sądu Rejonowego w Łowiczu
 • Prokuratorzy i pracownicy Prokuratury Rejonowej w Łowiczu
 • Komendanci, policjanci, pracownicy Komendy Powiatowej Policji
 • Krzysztof Kaliński Burmistrz Miasta Łowicza i podlegli mu pracownicy Urzędu Miasta Łowicza
 • Henryk Zasępa wraz z byłymi  i obecnymi radnymi Rady Miejskiej w Łowiczu
 • Joanna Mika, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu,  wraz z pracownikami tej instytucji
 • Janusz Michalak, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych wraz z pracownikami tej instytucji
 • Krzysztof Figat, obecny Starosta Łowicki wraz z Radą Powiatu Łowickiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Łowiczu
 • Janusz Michalak, były Starosta Łowicki wraz z byłą Radą Powiatu Łowickiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Łowiczu
 • Jolanta Chełmińska, były Wojewoda Łódzki wraz z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
 • Zbigniew Rau, obecny Wojewoda Łódzki wraz z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
 • Donald Tusk, były premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami  ministerstw
 • Ewa Kopacz, była premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami ministerstw
 • Beata Szydło, obecna premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami ministerstw
 • Bronisław Komorowski (Szczynukowicz), były prezydent RP wraz z pracownikami Kancelarii Prezydenta RP
 • Andrzej Duda, obecny prezydent wraz pracownikami Kancelarii Prezydenta RP
 • Posłowie i Senatorowie poprzedniej i obecnej kadencji Parlamentu RP wraz z pracownikami
 • Stanisław Dąbrowski, były Prezes Sądu Najwyższego, Sędziowie Sądu Najwyższego RP wraz pracownikami Sądu Najwyższego w Warszawie
 • Andrzej Szeremet, Prokurator Generalny wraz z pracownikami Prokuratury Generalnej i podległych prokuratur
 • Obecni i poprzedni szefowie instytucji unijnych wraz z pomocnikami.

 

Małgorzata Piwowarczyk, prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu, ul. Kaliska1/3, 99-400 Łowicz, z prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.424285439, działa w grupie przestępczej wraz z pomocnikami :

 

 • szefami i z pomocnikami  prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe  w Polsce
 • szefami i z pomocnikami prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje w Unii Europejskiej.

 

Więcej w linku:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Dzień dobry,

proszę zapoznać się z treścią załącznika.

Z wyrazami szacunku,

          Anna Chęcińska

Sąd Rejonowy w Łowiczu

II Wydział Karny

         Podgląd załącznika doc03592120160315074346.pdf

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto treść załącznika:

                                                                              Łowicz, dnia 15 marca 2016r.

                                                                          Kod kreskowy ……..

                                                                          MS

Nagłówek:

Sąd Rejonowy Łowiczu

II Wydział Karny

Kaliska 1/3 , tel.46 8304326, fax….                                  Teresa Wojda

Sygnatura akt II W 414/14

 

Sąd Rejonowy z Łowiczu II Wydział Karny zgodnie z zarządzeniem z dnia 14.03.2016r. w nawiązaniu do Pani maila informuje, że wszelkie pisma aby mogły zostać uznane za procesowe wymagają własnoręcznego podpisu.  

                                                   Nieczytelny podpis na treści:

                                 Na zarzadzenie sędziego z upoważnienia kierownika          sekretariatu protokolant sądowy  

Anna Chęcińska

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

                                             

O zapewnienie bezpieczeństwa obrończyni Narodu Polskiego, prezes Stowarzyszenia Teresy z domu Znyk.

Odebrane x

Łowicka Inicjatywa Obywatelska<lowobywatel2@gmail.com>

13.03 (2 dni temu)    
 

Oto poniżej jeden z komentarzy umieszczonych pod artykułem na portalu Neon24

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130383,firma-handlowa-sad-w-lowiczu-naklania-do-przestepstwa 

Mamy do czynienia z udokumentowanym oszustwem na niewyobrażalną skalę, a pani sędzia z sądu interesuje się stanem zdrowia pani, która być może i popadła w jakiś rozstrój na skutek w/w czynników (kradzieży, rozbioru kraju, szykan itp itd)., Ponadto jest to jej prywatna sprawa (tajemnica lekarska – patrz: prawa pacjenta) i gówno do tego urzędasowi, tym bardziej urzędasowi kryjącemu przekręty i sprawców mordów rytualnych na obywatelach Polski, przez ,,szlachetnie urodzonych” nadludzi tj Żydów! Tym zajmuje się prokuratura kierowana przez Łemka Ziobro (Łemko Ziobro powinien przyjąć do wiadomości że tu jest RP, a nie banderstan!). Tu Żydzi są co najwyżej normalnymi obywatelami, a nie nadludźmi na specjalnych prawach, a zadaniem prokuratury jest ściganie przestępstw a nie współudział w nich (sprawa mordercy Kajetana P. dowodzi że prokuratura występuję w roli obrońcy!). Ziobro, tu jest Polska!! Sprawdź jaką instytucję prowadzisz! To nie jest adwokatura, ale prokuratura! Przebadać tego typa jak najszybciej! Jest niebezpieczny dla stanu bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli!

 

Niech pani sędzia przedstawi papiery na swój stan zdrowia psychicznego!

 

fan-wolności 16.03.2016 00:05:53


Teresa Wojda

Polscy oficerowie pokoju przejmują stery w Polsce !

2016-03-14 09:04:56

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce

 

Polscy oficerowie pokoju przejmują stery w Polsce !

Łowicz, 12.03.2016r.

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)
ITCCS Central Office (Brussels): itccsoffice@gmail.com
Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

Zbigniew Ziobro
“Minister Sprawiedliwości”

Marcin Grzelak
“Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu”

Małgorzata Szubert-Fijałkowska
“Sędzia Sądu Rejonowego w Łowiczu”

Oświadczenie
Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z dnia 12.03.2016r. na okoliczność bezprawnych działań szefów i pomocnikówprywatnych firm handlowych “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu “, “Sąd Rejonowy w Łowiczu” jako uzupełnienie do oświadczenia z 09.03.2016r., zawartego linku:http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

Polski Obywatelski Ruch Oporu oświadcza, że O9.03.2016r. , w Łowiczu na os. Kostka, na wskutek brutalnego bezprawnego bezpodstawnego skucia kajdankami i siłowego wepchnięcia do radiowozu, prezes Teresa z domu Znyk (Wojda) doznała złamania dwóch żeber, uszkodzenia kręgów szyjnych i innych obrażeń spowodowanych szarpaniem, popychaniem, dociskaniem przez dwóch napastników, (jednym z nich był Kamil, Ukrainiec- Banderowiec chwalący się “wujkiem” w polskim ministerstwie) którymi byli pracownicy prywatnej firmy handlowej, “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu”, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr.437109123.
UPIK® Datensatz – L
L
Eingetragener Firmenname
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W LOWICZU

Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

L
D-U-N-S® Nummer
437109123
L
Geschäftssitz
Ul. Bonifraterska 8
L
Postleitzahl
99-400
L
Postalische Stadt
Lowicz

Land
Poland

Länder-Code
616

Postfachnummer

Postfach Stadt

Telefon Nummer

Fax Nummer

Name Hauptverantwortlicher

Ta brutalna akcja napastników na usługach żydowskiego okupanta spowodowała, że prezes jest cała obolała. Ma zaczerwienione, opuchnięte od kajdanek oba nadgarstki. Było to dla prezes bardzo przykre, upokarzające i traumatyczne przeżycie, tym bardziej, że to nie ona ale służby opłacane przez Naród Polski powinny bronić przed zagrożeniami dla życia i zdrowia, dla istnienia Narodu Polskiego w Polsce.

Prezes Teresa z domu Znyk jest zszokowana postawą również innych policjantów, którzy zbiegli się do pokoju w którym Ukrainiec-Banderowiec, wypełniał formularze, zapewne z nadzieją na awans, na nagrodę za skrzywdzenie Teresy z domu Znyk. Inni policjanci z szyderstwem dogadywali m.in, że teraz, cyt.: ”nie będzie się Pani bała chodzić po ulicach w obawie przed zatrzymaniem policji”.

Prezes odpowiedziała, że się nie bała, bo nic złego nie robi, a broni też policjantów i ich rodziny. Spełnia prośbę innych policjantów Polaków, którzy dwa lata temu błagali ją o nieustawanie w obronie Narodu Polskiego i Polski, bo oni sami nic nie mogą zrobić.

Prezes podkreśla, że Ukrainiec zachowywał się jak bestia, tak jakby był pod wpływem środków odurzających. Jego pomocnik Polak wykonywał bezmyślnie jego polecenia i w milczeniu przyjmował obelgi, zniewagi pod adresem Polaków.

Pozostawienie prezes w Zgierzu na pastwę losu, bez upewnienia się czy ma pieniądze na powrót, czy ma siłę wrócić do domu do Łowicza jest nie tylko niehumanitarne ale daje podstawę do podejrzenia, że spodziewano się zamknięcia prezes na oddziale psychiatrycznym. Stało się jednak inaczej, bo po 10-minutowej rozmowie lekarz uprzejmie podziękował i życzył powodzenia w prowadzonej działalności.

Pozbawiono prezes prawa do skorzystania z toalety, prawa do wody pitnej, prawa do adwokata, prawa do jednego telefonu, prawa wglądu do legitymacji służbowych “policjantów” aby upewnić się czy są one wydane w imieniu Narodu Polskiego.

Polski Obywatelski Ruch Oporu obawia się, że prezes Stowarzyszenia będzie siłą doprowadzona na rozprawę do prywatnej firmy handlowej symulującej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”, który rozstrzyga wg prawa talmudycznego na niekorzyść Polaków, zwanych przez Żydów gojami, a w interesie żydowskiego okupanta.

Przy okazji wypełniania formularzy w komendzie prywatnej policji w Łowiczu, policjantka próbowała wymusić na prezes Teresie z domu Znyk przyjęcie listu poleconego z prywatnego sądu, żydowskiego geszeftu zarejestrowanego w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439. To wskazuje, że w najblizszym czasie będzie rozprawa w postępowaniu o wykroczenie z kodeksu wykroczeń, w spreparowanej sprawie rzekomego zakłócenia porządku publicznego na Starym Rynku w Łowiczu w dniu 25.08.2014r.

W zemście za działalność od 2011r. w obronie miejsca do życia mieszkańców Łowicza i okolic jak też Narodu Polskiego i Polski grupa przestępcza z Łowicza, z prezes prywatnego sądu M.Piwowarczyk na czele, prowadzi zmasowaną akcję bezprawnych działań wobec Suwerena, osoby wolnej, Teresy z domu Znyk, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze ‘Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu.

Teresa z domu Znyk bojkotuje od 2014r., zgodnie z rezolucją ONZ A/RES/56/83 z dnia 28 stycznia 2002r./ Artykuł 9, wszelkie przesyłki pocztowe firm żydowskiego okupanta, w tym z prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”.

Polski Obywatelski Ruch Oporu oświadcza, że szefowie i pomocnicy prywatnej firmy handlowej “Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu” oraz prywatnej firmy handlowej”Sąd Rejonowy w Łowiczu” są winni przestępstw przeciwko Teresie z domu Znyk, Marii z domu Znyk, przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce i przeciwko Ludzkości.

Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec wszystkich winnych, w tym m.in. M. Szubert – Fijałkowskiej, M. Piwowarczyk i innych wymienionych w wystąpieniach do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli, kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz konfiskaty mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

Szefowie i pomocnicy prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe w Polsce, odpowiadacie prywatnie do trzeciego pokolenia włącznie, za szkody i krzywdy wyrządzone osobie wolnej, prezes Stowarzyszenia Teresie z domu Znyk według Międzynarodowej Taryfy Odszkodowawczej za Łamanie Praw Ludzkich !

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej wyszczególnienie zarzucanych przestępstw przeciwko osobie wolnej, Teresie z domu Znyk, prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze”Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu, w oparciu o poszczególne punkty Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich:
https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby
Zaangażowanie w doprowadzeniu do przymusu badań lekarskich i psychiatrycznych.
Dyskryminacja, przymus, rasizm.
Prześladowania polityczne.
Zastosowanie norm i przepisów związanych nazistowską historią.
Wykonywanie nieuprawnionych działań z przymusem.
Wykonanie działań medycznych i psychicznych (np ekspertyz) wbrew woli osoby osoby.
Zabranie dokumentów tożsamości wbrew woli osoby.
Odrzucenie prawomocnego przedstawiciela- pozbawienie prawa do kontaktu telefonicznego z pełnomocnikiem.
Działania, bez podpisu i prawomocnej legitymacji pracownika państwowego albo urzędnika mianowanego.
Bezpośrednia przemoc fizyczna ( indywidualne działania, ciągnięcie, popychanie, uderzanie, zakładanie kajdanek itp, oraz następstwa powstałe na wskutek ataku i poszczególnych działań
Bezpodstawne przetrzymywanie w areszcie, pozbawienie wolności (w przypadku Teresy z domu Znyk – 6 godzin pozbawienia wolności.)
Bezpodstawne i wbrew woli osoby ubezwłasnowolnienie.
Łamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej
Pogwałcenie prawa międzynarodowego
Bezpodstawny akt oskarżenia osoby
Bezprawne wnioski o ukaranie / represje prawa,
Opłaty karne, represje, śledzenia, przymus, zniesławienie wobec krewnych
Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii
Złamanie zasad ochrony danych osobowych, podsłuchy telefoniczne, komputerowe szpiegostwo,
Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez sąd, sędziego, sekretarza sądu, bez ważnej legitymacji suwerennego państwa.
Złożenie podpisu w celu uwierzytelnienia aktu administracyjnego, wyroku, postanowienia, bez posiadania legitymiacji suwerennego państwa,
Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika sądu, który nie jest sądem państwowym ale fałszywym sądem,
Ponadto Polski Obywatelski Ruch Oporu oskarża:

 • Oskarżamy o oszustwo podawania się za urzędników państwowych, urzędników instytucji międzynarodowych, “Unii Europejskiej”, wykonywania nieuprawnionych działań, bez posiadania statusu “urzędnika państwowego”, bez posiadania legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na mocy Proklamacji Tadeusza Cichockiego, napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego.

  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

 • Oskarżamy o fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego, osób głównie pochodzenia żydowskiego podających się za Polaków o fałszywej tożsamości, jak np. były prezydent RP, Bronisław Szczynukowicz podający się za Komorowskiego.

 • Oskarżamy o stanowienie i stosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów prawnych.

 • Oskarżamy o działania bez podpisu i bez legalnych pieczęci, bez legalnych symboli, bez prawomocnej legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego.

 • Oskarżamy o wysyłanie bezprawnej i nielegalnej korespondencji, zawierającej błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.

 • Oskarżamy o łamanie praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew z rezolucji ONZ 217 A i / lub Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

 • Oskarżamy o antypolonizm, dyskryminację wobec Marii z domu Znyk (Bejda) Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz wobec każdego Polaka.

 • Oskarżamy o sfałszowanie dowodu osobistego każdego Polaka poprzez zapisanie nazwiska i imienia dużymi literami przez co każdy Polak jest własnością systemu (upadłego 25.12.2012r.światowego prywatnego, niewolniczego systemu ze zdelegalizowaną władzą Trój-Korony z Watykanem na czele), przez to każdy Polak jest osobą prawną pozbawioną praw ludzkich i traktowany jako zaginiony na dalekich morzach, według prawa morskiego.

Oto poniżej komentarz jednego z blogerów Neon 24, “kula Lis 66”, który potwierdza słuszność naszych zarzutów :
http://trzcinska.neon24.pl/post/130317,walka-o-zydowska-prywatna-firme-trybunal-konstytucyjn
Jak oddzielić plewę ukraińską i żydowską od polskiego ziarna ? Ukraińcy opanowali polską policję i nią trzęsą – zaczynają prześladować w III RP etnicznych Polaków aktywnych politycznie broniących polskiego interesu narodowego. Tych Ukraińców wspierają żydzi i Niemcy zamieszkali w Polsce agresywnie, brutalnie wykorzystując całkowitą destabilizacje prawną w III RP, którą skonstruował anty-polski przekupiony gangster sabotażysta Donald Tusk z Komorowskim, żydem Seremetem …. itd razem z jego przestępczym anty-polskim gangiem PO.
Antypolska władza żydowska po 1991 roku w Warszawie wyhodowała następnego po żydach wewnętrznego wroga Polaków czyli Ukraińców z polskim obywatelstwem. Na dodatek żydostwo Tusk, Komorowski, Kwaśniewskim, tw. Bolkiem Wałęsą …. i wieloma innymi wrogami Polski dokonali sabotażu i sprowadzili w ostatnich latach do Polski ponad 2 miliony rasowych banderowców, nacjonalistów Ukraińców gównianej sezonowej bandyckiej Ukrainy, którzy utworzyli V kolumnę w III RP wspierani przez żydów i Niemców !
Poczytajcie poniżej(link) jak Ukraińcy zaczynają się panoszyć w III RP, dlatego, że opanowali struktury polskiej policji i nią trzęsą: „Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie” :
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak UKRAIŃCY rozepchnęli się w „polskiej” policji i nią faktycznie rządzą, szarogęszą i ja OPANOWALI to przeczytaj sobie artykuł z dnia 2014-11-14 (piątek) pt.„Ukraińcy w polskiej policji” , kliknij link:https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/
Oto poniżej przekopiowany fragment tego artykułu:
Ukraińcy zamieszkali w Polsce są najliczniejszą grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji. W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.
Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce. Być może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działający Związek Ukraińców w Polsce. Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim. Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska. Dzięki temu generalnie Ukraińcy są bardzo wpływowi w III RP/PRL bis. To ci teoretycznie „polscy POlicjanci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada, itd. dalsza część artykułu tutaj:https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/
Z całą pewnością należy natychmiast zlikwidować Wyższą Policji w Szczytnie i Legionowie i ją gdzieś przenieść w inne miejsce w Polsce tam gdzie nie ma tak licznej ukraińskiej populacji w Polsce. Po przeniesieniu szkoły w inne miejsce bardzo i to bardzo dokładnie sprawdzić „kto jest kto” przy werbowaniu nowej kadry w nowej szkole.
Święto Policji 2015

Swieto policji Foto
kula Lis 66 12.03.2016 10:56:55
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Łowicz, 12.03.2016r.

Drodzy Rodacy !

Nakazem chwili jest wyegzekwowanie wobec winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości, kary natychmiastowego wydalenia z Polski wraz z rodzinami, pozbawienia na zawsze praw publicznych i obywatelskich w Polsce oraz konfiskatę mienia celem wypłaty odszkodowań dla pokrzywdzonych Polaków, dla skrzywdzonych: Teresy z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa rdzennych Polaków-żołnierzy Wojska Polskiego do przejęcia tymczasowego kryzysowego zarządzania Polską-Ojczyzną rdzennych Polaków, celem uniknięcia chaosu i obcej interwencji.

Wzywamy do :

 1. przejęcia mediów: radio, telewizja, prasa,

 2. wypędzenia na zawsze z Polski uzurpatorów wraz z rodzinami, uzurpatorów bezprawnie podających się za przedstawicieli Narodu Polskiego, na mocy Paradygmat- Raport z 25.12.2012r. o upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele,

 3. natychmiastowego zamknięcia granic i wprowadzenie kontroli granicznej,

   

 4. wyegzekwowania opuszczenia na zawsze terytorium Polski przez uchodzców, przesiedleńców z Ukrainy, z Izraela i innych państw oraz innych wrogów Narodu Polskiego wraz z rodzinami,

 5. zablokowania kont w Polsce i za granicą oraz konfiskatę mienia osób winnych przestępstw przeciwko Narodowi Polskiemu, przeciwko Polsce, przeciwko Ludzkości.

   

 6. konfiskaty mienia zdelegalizowanego na zawsze kościoła katolickiego wraz z Watykanem oraz kościołów innych wyznań na mocy wyroków Międzynarodowego Sądu Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa wszystkich etnicznych Polaków do zjednania się w celu wypędzenia wrogów Narodu Polskiego i Polski z naszego terytorium. Wzywamy do udzielenia wsparcia i wszechstronnej pomocy dla formacji wojskowych rdzennych Polaków, celem dokonania pokojowych przemian w Erze Dostatku.

Dla uzasadnienia i pełnego zrozumienia wezwań Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu stwierdzamy, że szefowie i pomocnicy prywatnych firm handlowych firm symulujących instytucje państwowe w Polsce i unijne w Unii Europejskiej są winni działań na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego, Polski i Ludzkości, winni stosowania talmudycznego prawa, które nakazuje żydom działania na szkodę nie-żydów zwanych przez nich z pogardą gojami, insektami, bydłem.
http://trzcinska.neon24.pl/post/130317,walka-o-zydowska-prywatna-firme-trybunal-konstytucyjny
Cyt.: “Wszystkie osoby pozorujące sędziów Trybunału Konstytucyjnego na terytorium POLSKI, są według mnie żydami, wykonującymi w swojej pracy nakazy/zakazy Talmudu:
„Żyd jako sędzia obowiązany jest brać stronę żyda przeciwko gojowi, jak uczy Baba Kamma 113a.
Żyd nie może świadczyć w sądzie gojowskim na niekorzyść żyda, ale może świadczyć na niekorzyść goja(Choszen Hamiszpat§ 28, art. 3 i 4)”
Powstaje pytanie: czy żyd może być sędzia na terytorium POLSKI, gdzie według żydowskiego Talmudu rdzenna ludność POLSKI – to goje?

Grafika Trzcińskiej

Ponieważ osoby pozorujące sędziów Trybunału Konstytucyjnego z rozmysłem oszukują NARÓD POLSKI, to muszą zostać ukarane i zwrócić wszystkie pobrane dotąd bezprawnie uposażenia do SKARBU PAŃSTWA POLSKIEGO ex-tunc (wstecz)! #takaprawda
…bezczelność żydów na terytorium POLSKI, bezprawność ich działania, bezkarność, można powiedzieć że nie zna już granic i woła wręcz o pomstę do NIEBA! “

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Herb Bończa200px-Herb_Slepowron

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)
http://polskiruchoporu.neon24.pl/ www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl ,www.bejda.iddd.de
Załączniki :
Wystąpienia Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.
www.wojdabejda.wordpress.com ,http://polskiruchoporu.neon24.pl/,
http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129514,dosc-tuszowania-prawdy-o-wyrokach-sadu-zwyczajowego
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce
http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130339,polscy-oficerowie-pokoju-przejmuja-stery-w-polsce

Teresa Wojda

Ukraińcy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !

2016-03-11 09:10:06

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

 

Ukraińcy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !

DSC09269

Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie. Czuje się bezkarny, ponad prawem, co wskazuje, że jako banderowiec skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji !

 

Okupant wysługuje się policjantami z Ukrainy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !!!

 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

Łowicz, 09.03.2016r.

 

Oświadczenie  

Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu na okoliczność brutalnego napadu na prezes Teresę z domu Znyk (Wojda).

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu informuje, że dzisiaj tj.09.03.2016r. ok. godziny 12.00 w Łowiczu na os. Kostka, doszło do brutalnego zatrzymania osoby wolnej Teresy z domu Znyk (Wojda), prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Polski Obywatelski Ruch Oporu, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, przez dwóch osobników udających policjantów. Osobnicy z nienacka napadli idącą do samochodu prezes Stowarzyszenia, natychmiast zakuli ją w kajdanki i siłą wcisnęli do radiowozu.

Nie przedstawili się, nie podali podstawy prawnej ani powodu siłowego zatrzymania czy prokuratorskiego nakazu aresztowania. Policjant mówiący po ukraińsku wyrwał torebkę z ręki  prezes i wykradł z portfela dowód osobisty i zawłaszczył dwie torby.

Podczas tych bezprawnych czynności napastników w mundurach, Teresa z domu Znyk (Wojda) wzywała pomocy, cyt.: “Ratunku, to bezprawie, to bandycki napad ! “.

Osoby znajdujące się w pobliżu obserwowały z przerażeniem i bezradnością całe to zdarzenie. Na to zareagował Ukrainiec, potomek banderowców i przez megafon ogłosił, że nic się nie stało i wezwał do rozejścia się. Banderowiec w polskim mundurze policyjnym obrażał prezes w języku ukraińskim.

Prezes Stowarzyszenia została przewieziona na Powiatową Komendę Policji w Łowiczu i tam jeden z policjantów, który brał udział w  brutalnej  łapance, mówiący po ukraińsku, (chwalił się że członek  jego rodziny jest ministrem w Polsce) wypełniał jakieś formularze i próbował zadawać pytania odnośnie danych osobowych, na co prezes stwierdziła, że nie będzie udzielać żadnych informacji a tym bardziej Ukraińcowi.

Stwierdziła, że dowód osobisty, który bezprawnie zawłaszczył jest fałszywy a obecnie wystąpiła do stosownych władz w Polsce i  w Europie o właściwy dowód. Stwierdziła, że jest osobą wolną, nazywa się Teresa z domu Znyk.

Dopiero na komendzie prezes Stowarzyszenia zauważyła naszywkę jednego z napastników D. Zakrzewski a do Ukraińca zwracano się: “Kamil”, Zdrastwujcie”, co potwierdził Ukrainiec, że tak go nazywają w łowickiej policji.

Po wypełnieniu formularzy zjawiło się jeszcze kilku funkcjonariuszy, którzy złośliwie komentowali a policjantka próbowała wymusić przyjęcie przesyłki, co spotkało się ze zdecydowaną odmową prezes. Następnie policjant D. Zakrzewski poinformował o postanowieniu w sprawie z kodeksu wykroczeń, “sędzi” Szubert z “ Sądu Rejonowego w Łowiczu”, o siłowym doprowadzeniu 09.03.2016r. na g.13.00, na przymusowe badania psychiatrycznego do szpitala w Zgierzu w sprawie z kodeksu wykroczeń.

Po tym Ukrainiec zaczął szarpać prezes za ramię, ale stanowczy sprzeciw prezes powstrzymał jego agresję. Stwierdziła, że nie pozwala aby ktokolwiek, a tym bardziej Ukrainiec, naruszał jej nietykalność cielesną.

Podczas jazdy z Łowicza do Zgierza przez Łęczycę Ukrainiec, kierujący radiowozem policyjnym, nadużywał  sygnału alarmowego i  poprzez jazdę z nadmierną prędkością, wymuszał pierwszeństwo przejazdu, stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze oraz zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów radiowozu. Zaprzestał używania sygnału wozu uprzywilejowanego w ruchu drogowym dopiero na ulicach Zgierza.

Prezes stwierdza, że ten Ukrainiec w mundurze polskiego policjanta, zachowywał się nieracjonalnie, z arogancją, pogardą, nienawiścią jak  terrorysta-samobójca.   Wyrażał się z wielką pogardą o Polakach, nawet użył stwierdzenia, że Polacy są ślepi i głusi. Rzeź 200  tysięcy Polaków na Wołyniu określił, że to zaledwie jeden incydent. Swoim zachowaniem udowodnił, że w łowickiej policji jest na szczególnych warunkach: nie obowiązują go żadne zasady, żadne prawa.

Przy tym jeszcze wychwalanie się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie dowodzi, że czuje się bezkarny, ponad prawem,  tak jakby  jemu było  wszystko wolno, co wskazuje, że jako banderowiec  skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji.

Teresa z domu Znyk została przewieziona skuta w kajdankach do szpitala w Zgierzu i dopiero przed gabinetem Grzegorza Pawliczaka zdjęto z jej rąk kajdanki i  wprowadzono do gabinetu.  Wtedy też Ukrainiec rzucił dowód osobisty prezes na biurko lekarza.

Lekarz stwierdził, że dopiero 15 minut wcześniej dowiedział się o tej wizycie i był zaskoczony sytucją w jakiej został postawiony, zwłaszcza, gdy zobaczył osobę w pełni zdrową. Gdy lekarz zaczął czytać zarzuty z akt, które przesłano z Sądu Rejonowego w Łowiczu  prezes wyraziła zdziwienie, że nie ma w aktach pism procesowych Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Dopytywał się na czym polega działalność Stowarzyszenia, którego Teresa z domu Znyk jest prezesem. Chciał wiedzieć również co znaczy prawo morskie, jurysdykcja talmudyczna, paradygmat raport, era dostatku, oficerowie pokoju, upadek niewolniczego systemu. Prezes nie chciała robić wykładu a jedynie poleciła blog LOWPORO na Neon24 a szczególnie artykuł odnoszący się do prześladowania prezes  pt.: “Głosiciele prawdy oficerami pokoju w Erze Dostatku “. Dodała, że sprawa prześladowania została zgłoszona do Międzynarodowego Sądu Prawa  Zwyczajowego w d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli. http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

Teresa z domu Znyk opuściła gabinet lekarski po 10 minutach, około 13.20, to do domu dotarła busem, dopiero ok. g.18.00, ponieważ musiała część drogi ze Zgierza do Strykowa pokonywać pieszo, z braku połączenia autobusowego i kolejowego.

Polski Obywatelski Ruch Oporu serdecznie dziękuje Panu Piotrowi Motylewskiemu z firmy usługi remontowo-budowlane “PERFECT-HOUSE” za życzliwość i podwiezienie prezes do Sosnowca pod Strykowem.

 

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

 

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/www.wojdabejda.wordpress.comhttp://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne


Teresa Wojda

Zakończmy zmowę firm pocztowych z okupantem !!!

2016-03-07 19:56:57

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130218,zakonczmy-zmowe-firm-pocztowych-z-okupantem

 

Zakończmy zmowę firm pocztowych z okupantem !!!

Energią kwantową serc pokonamy zmowę firm pocztowych! O rezygnację ze świadczenia usług pocztowych dla wszystkich firm handlowych podających się nielegalnie za instytucje państwowe i unijne.   Łowi…

Źródło: Zakończmy zmowę firm pocztowych z okupantem !!!

 
 
 

Zakończmy zmowę firm pocztowych z okupantem !!!

golabek-pokoju-1-

http://unikalneobrazy.pl/obrazy-koncepcyjne/1242-golabek-pokoju-1-.html

Energią kwantową serc pokonamy zmowę firm pocztowych!

O rezygnację ze świadczenia usług pocztowych dla wszystkich firm handlowych podających się nielegalnie za instytucje państwowe i unijne.  

Łowicz, 07.03.2016r.

 

Andrzej Adamczyk

Minister Infrastruktury i Budownictwa

ul.Chałubińskiego 4-6, 00-928 Warszawa

Marek Chibowski

Prezes Spółki Poczta Polska S.A.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Poczta_Polska

Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa

Naczelnik Urzędu Pocztowego Łowicz 1

3 Maja 13, 99-400 Łowicz

Rafał Brzoska

Prezes Zarządu  InPost Sp. z o.o.

Otrzymuje:

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels): itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

Dotyczy:

żądania  niezwłocznej rezygnacji ze świadczenia usług pocztowych dla wszystkich firm handlowych podających się nielegalnie za instytucje państwowe wszelkich szczebli w Polsce w tym: sądów, prokuratur, policji, urzędów skarbowych, komorników, firm windykacyjnych, banków, urzędów gmin, miast, powiatów, województw, ministerstw, sejmu, senatu, prezydenta oraz dla wszelkich  agend rządowych i unijnych.

 

W związku z 3-miesięcznym przetrzymywaniem dowodów na doręczenie naszych przesyłek skierowanych do szefów prywatnych firm handlowych i ich pomocników winnych przestępstw popełnianych na szkodę, na krzywdę Narodu Polskiego i Polski, na szkodę, na krzywdę osób wolnych, przedstawicielek Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu: Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz Marii z domu Znyk (Bejda), Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje Was za winnych działań na szkodę ludzkości w upadłym 25.12.2012r. prywatnym niewolniczym systemie żydowskiego okupanta.

Potwierdzenia odbioru przesyłek poleconych, wysłanych z Niemiec do adresatów w Polsce: Urząd Skarbowy w Łowiczu, K.Kaliński-Urząd Miejski w Łowiczu, J.Mika-Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu, P.Prządka PGE-Obrót Rzeszów, zostały w dniu 3 marca 2016r. podrzucone do skrzynki pocztowej naszych organizacji. Na drukach potwierdzenia odbioru korespondencji poleconej z Deutsche Post widnieją daty: 23.11.2015r. oraz 03.12.2015r. ale nie dotarły one ani w grudniu, ani w styczniu ani w lutym. Dopiero w marcu faktycznie zakończyło się bezprawne przetrzymywanie tych potwierdzeń odbioru.str 2 zwrotnych potwierdzeń pism (1)

Foto potwierdzeń odbioru korespondencji , które dotarło po 3 miesięcznej zwłoce.

skan potwierdzeń zwrotek przetrzymanych 3 miesiace na poczcie

Z powyższego wynika, że prywatne firmy handlowe, świadczące usługi pocztowe wnikają w treści przesyłek i celowo opóżniają potwierdzenia dotarcia niewygodnych korespondencji do adresatów w Polsce.

Z nieoficjalnych żródeł wiadomo, że m.in. w Łodzi jest specjalna placówka do przyjmowania zleceń wstrzymywania, opóżniania dostarczania korespondencji niewygodnej dla firm żydowskiego okupanta. Przykładem takiego szkodliwego działania na szkodę Polaków jest opisywany przez nas przypadek ukarania kapitana Michała Jarzyńskiego za niestawiennictwo w roli świadka w sprawie cywilnej, pomimo, że o tym nie wiedział, bo nie otrzymał żadnego wezwania. W ten przestępczy sposób firmy pocztowe wspierają talmudyczny “wymiar sprawiedliwości”, dopuszczający się nagminnie łamania praw rodowitych Polaków.http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatriihttp://www.detektywmichaljarzynski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=114&Itemid=152

Nielegalne przesyłki od prywatnych firm handlowych symulujących wymiar sprawiedliwości w Polsce (sądy, prokuratury, policja itp.) są realizowane przez  prywatną firmę handlową In Post Sp. z o.o., której pracownicy wymuszają złożenie podpisu bez możliwości zobaczenia nadawcy na kopercie, czym pozbawiają prawa  odmowy przyjmowania nielegalnych korespondencji, którymi  są wszystkie przesyłki pocztowe firm symulujących instytucje państwowe w Polsce.

Firmy przesyłkowe nagminnie łamią nie tylko prawo każdego Polaka oraz prawa Suwerena-Narodu Polskiego ale także Rezolucję ONZ  A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, który brzmi w j.ang. następująco:„Article 9 Conduct carried out in the absence or default of the official authorities The conduct of a person or group of persons shall be considered an act of a State under international law if the person or group of persons is in fact exercising elements of the governmental authority in the absence or default of the official authorities and in circumstances such as to call for the exercise of those elements of authority.”https://www.ilsa.org/jessup/jessup11/basicmats/StateResponsibility.pdf,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznej

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Polski Obywatelski Ruch Oporu zwraca się do Was jako pomocników, szefów prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe żydowskiego okupanta w Polsce. Wasze firmy jak też sieć podległych Wam firm są prywatnymi  firmami handlowymi, zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie, działającymi na zasadach upadłego, zdelegalizowanego 25.12.2012r., prywatnego światowego niewolniczego systemu oraz według nielegalnego prawa stanowionego przez uzurpatorów w Polsce.

Suweren-Naród Polski przejął z dniem 02.11.2014r. bezpośrednie sprawowanie władzy zwierzchniej  w Polscena mocy Proklamacji Tadeusza Cichockiego, napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego.  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod

Suweren-Naród Polski uznał za nieważne, nieskuteczne, wszystkie prawa stanowione przez uzurpatorów, którzy doszli do władzy w Polsce w wyniku fałszowanych wyborów. Uzurpatorzy posługują się sfałszowanymi znakami, symbolami Suwerena-Narodu Polskiego, działają podstępnie na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski.

Jesteście szefami firm, które nabyły drogą przestępstwa mienie Suwerena-Narodu Polskiego !

Wasze firmy działają w grupie przestępczej powiązanej z przestępczymi prywatnymi firmami handlowymi, symulującymi instytucje państwowe, w tym sejm, senat, prezydent, rada ministrów, ściśle powiązanymi z prywatnymi firmami handlowymi, symulującymi instytucje Unii Europejskiej, które wspólnie dokonują wyniszczania narodów pod złudnymi hasłami demokracji, wolności i pokoju.

Jesteście  winni działania w grupie przestępczej z prywatnymi firmami handlowymi symulującymi instytucje państwowe, z prywatnymi firmami handlowymi sądów,  komorników, firm windykacyjnych, które dopuszczają się przestępstw kradzieży, wymuszeń rozbójniczych, łamania praw ludzkich na milionach codziennie krzywdzonych Polaków !

Wasza firma powstała i działała w wyniku przestępstwa korupcji, grabieży i wymuszeń rozbójniczych  na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, na szkodę każdego Polaka,  na szkodę ludzkości !

http://www.aferyprawa.eu/Polityka/SABOTAZ-DYWERSJA-CZY-BALAGAN-PRYWATYZACYJNE-OKRADANIE-POLSKIEGO-NARODU-z-cyklu-przekrety-nie-tylko-platformersow-Zbigniew-Lipinski-2439

Cyt.: „Tzw. prywatyzacja odbywa się pod dyktando wielkich korporacji międzynarodowych i Unii Europejskiej. Ale za jej organizowanie są odpowiedzialni polskojęzyczni politycy mieniący się prawicą lub lewicą. Pozostają oni bowiem nie na usługach interesu polskiego, ale realizują obce antypolskie interesy. W świecie interesu, każdy chce kupić najtaniej i sprzedać najdrożej. Winni są ci, którzy ogałacają Polaków z ich własności poprzez tzw. prywatyzację. Jest to po prostu zdrada stanu. Ale w dzisiejszej Polsce zdrada nie podlega karze, bo to przecież zdrajcy tworzyli III RP dla siebie, nie dla Polaków. Reszta spełniała rolę – w najlepszym razie – pożytecznych idiotów.” – Zbigniew Lipiński, (Myśl Polska – Nr 27-28)

Zgodnie z Międzynarodową taryfą odszkodowawczą pomocnicy i szefowie firm dopuszczających się łamania praw ludzkich, odpowiadacie prywatnie za wyrządzone szkody i krzywdy do trzeciego pokolenia włącznie.

Odpowiadacie prywatnie, jako osoby fizyczne, za łamanie praw ludzkich według Międzynarodowej Taryfy odszkodowawczej.

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

Oto poniżej wykaz przestępstw za które odpowiadacie prywatnie jako osoby fizyczne.

Jesteście winni :

 • winni zastosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.21  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej

 • winni stosowania norm i przepisów, nieważnych z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 3.000.000 od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.22  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni egzekwowania zasad nie potwierdzonych  prawidłowo państwowymi ustawami, bez  suwerennej legitymacji Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.23  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wykonywania  nieuprawnionych działań z przymusem (np. zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.24  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni dostarczania nielegalnych, nieważnych przesyłek pocztowych

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni łamania praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni antypolonizmu, dyskryminacji Polaków w Polsce.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę  i krzywdę każdego Polaka a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

Jesteście szefami firm winnych nieszczęść Polaków, prześladowanych na wskutek  Waszej zarobkowej nielegalnej działalności pocztowej, dopuszczającej nielegalną korespondencję od wrogich Narodowi Polskiemu firm, okupujących terytorium Polski, bezprawnie podających się za instytucje państwowe !

Nielegalne korespondencje dostarczane przez Wasze firmy powodują cierpienie, strach, pozbawianie środków do życia milionów Polaków  a nawet odbieranie majątków pokoleń Polaków ! Są przyczyną rozpadu rodzin, samobójstw, krzywdy dzieci i ich rodziców !

Polski Obywatelski Ruch Oporu żąda niezwłocznej rezygnacji ze świadczenia usług pocztowych dla wszystkich firm handlowych podających się nielegalnie za instytucje państwowe wszelkich szczebli w Polsce w tym: sądów, prokuratur, policji, urzędów skarbowych, komorników, firm windykacyjnych, banków, urzędów gmin, miast, powiatów, województw, ministerstw, sejmu, senatu, prezydenta oraz dla wszelkich  agend rządowych i unijnych.

Niegodne i niemoralne jest bogacenie się na ludzkich nieszczęściach, tym bardziej, że Ziemia obecnie przechodzi w fazę odnowy, przebudzenia świadomości Ludzkości i budowy Nowej Ery- ERY DOSTATKU, więc Wasza dalsza szkodliwa działalność traci sens i może obrocić się z 7-krotnie zwiększoną mocą przeciwko Wam !

Stańcie po stronie świadomych milionów ludzi na Ziemi, którzy kierują się Boską Energią Pola Serca i pomóżcie sobie, swoim rodzinom, jak też Ludzkości w zwycięstwie dobra nad złem !

Zaniechajcie obsługi prywatnych firm handlowych symulujących instytucje państwowe i unijne, które  szkodzą  Narodowi Polskiemu, Polsce i Ludzkości !

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

Herb Bończa200px-Herb_Slepowron

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gorniczewww.lowiczanie.prv.plwww.bejda.iddd.de

 

Załączniki :

nasze wystąpienia do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.

www.wojdabejda.wordpress.comhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129514,dosc-tuszowania-prawdy-o-wyrokach-sadu-zwyczajowego

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

 

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname POCZTA POLSKA DYREKCJA OKREGU POCZTY W WARSZAWIE
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 367161747
L Geschäftssitz Ul. Swietokrzyska 31/33
L Postleitzahl 00-941
L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 226157112
  Fax Nummer  
  Name Hauptverantwortlicher  
W Tätigkeit (SIC) 4311

 

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname INPOST S A
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 426843493
L Geschäftssitz Ul. Malborska 130
L Postleitzahl 30-624
L Postalische Stadt Krakow
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 126199800
W Fax Nummer 126199800
W Name Hauptverantwortlicher Pulchny Marcin Adam
W Tätigkeit (SIC) 7389

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

       Łowicz, 25.11.2015r.

 

Maria z domu Znyk ( Bejda)

Os. Kostka 10/7

99-400 Łowicz                                                                                                          

 

                                                                                       Krzysztof Kaliński

                                                                                       Urzad Miejski w Łowiczu

                                                                                Stary Rynek 1

                                                                                 99-400 Łowicz

 

                                                                                Joanna Mika

                                                                                             Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu

                                                                             Ul. Nowa 1

                                                                                   99-400 Łowicz

 

Żądanie zwrotu wyłudzonych opłat za mieszkanie  wraz z odsetkami oraz żądanie odszkodowania za bezzasadne wyłudzanie posługując się bezprawnie nazwiskiem korporacyjnym “Maria Bejda”.

Jakiekolwiek żądania  wnoszenia opłat za mieszkanie wobec osoby prawnej: Maria Bejda, zam. os. Kostka 10/7, jak też osoby naturalnej – suwerena Marii z domu Znyk, są bezpodstawne, bezprawne  i  z mocy prawa nieważne ! Zgodnie z prawem międzynarodowym i taryfą odszkodowawczą, Joanna Mika wraz z Krzysztofem Kalińskim,  odpowiadacie cywilnie  jako  osoby fizyczne swoim prywatnym majątkiem za działania na szkodzę i krzywdę osoby naturalnej- suwerena Marii z domu Znyk (Bejda) i osoby prawnej o nazwie: “Maria Bejda,  os. Kostka 10/7, 99-400 Łowicz.“

Jako osoba naturalna-suweren: Maria z domu Znyk (Bejda),  os. Kostka 10/7, 99-400 Łowicz,  nie mam żadnej umowy z  Krzysztofem Kalińskim ani z Joanną Mika i jej firmą podległą  Krzysztofowi Kalińskiemu, reprezentującemu  prywatną  firmę handlową “Urząd Miejski w Łowiczu”,  zarejstrowaną w UPIK w Waszygtonie pod nr. 422171454 : UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname URZAD MIEJSKI W LOWICZU
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 424095548
L Geschäftssitz Pl. Stary Rynek 1
L Postleitzahl 99 400
L Postalische Stadt Lowicz
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 468309151
W Fax Nummer 468309160
  Name Hauptverantwortlicher  
W Tätigkeit (SIC) 9111

https://www.upik.de/7f029ad4a435556bb559313d6aa24cfe/upik_suche.cgi  

Nie podpisywałam  żadnej umowy handlowej z Joanną Mika ani z firmą Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu, podległą  Krzysztofowi Kalińskiemu, reprezentującemu  prywatną  firmą handlową “Urząd Miejski w Łowiczu”  zarejstrowaną w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 422171454 :

Nie podpisywałam żadnej umowy handlowej z Krzysztofem Kalińkim reprezentującym prywatną firmę “Urząd Miejski w Łowiczu”, zarejstrowaną w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 422171454 :

Żądam od Joanny Mika i Krzysztofa Kalińskiego zwrotu wszystkich wyłudzonych opłat za mieszkanie wraz z odsetkami na wskazane poniżej konto bankowe.

Żądam od Joanny Mika odszkodowania w  wysokości 10 000 złotych (słownie złotych: dziesięć tysięcy),  płatnego w terminie do 2 tygodni, od daty otrzymania niniejszego pisma,  na  konto bankowe:  INTELIGO: 50102055581111145677400062.

Żądam od Krzysztofa Kalińskiego odszkodowania w  wysokości 20 000 złotych (słownie złotych: dwadzieścia  tysięcy) płatnego w terminie do 2 tygodni, od daty otrzymania niniejszego pisma, na  konto bankowe:  INTELIGO: 50102055581111145677400062.

Żądam  zaniechania  wyłudzania opłat za mieszkanie i zaniechania przesyłania jakiejkolwiek bezprawnej korespondencji.  Nie spełnienie moich żądań spowoduje dochodzenie moich praw przed międzynarodowym wymiarem sprawiedliwości.

Dodatkowo oskarżam Was o współudział w łamaniu praw Teresy Wojda, Marii Bejda !

Oskarżam Was o współudział w naruszaniu dóbr osobistych,  prześladowaniu i dyskryminacji Teresy Wojda i  Marii Bejda !  Oskarżam Was o współudział w  zamachu na życie Teresy Wojda i  Marii Bejda ! Odpowiadacie  prywatnie, osobiście własnym majątkiem za wyrządzone Teresie Wojda, Marii Bejda oraz  wyrządzone Narodowi Polskiemu szkody i krzywdy !!!

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/

https://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/27/niemiecka-policja-kryminalna-kontroluje-polityczne-wpisy-polakow-na-fb-pejsbuku/

https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/szok-zywe-zdrowe-ofiary-wypadkow-w-polin-ida-na-handel-organami/

Joanna Mika i Krzysztof Kaliński, jesteście na  liście  Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu, osób winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim, winnych współudziału w łamaniu praw Teresy Wojda, Marii Bejda, winnych współudziału w naruszaniu dóbr osobistych, prześladowaniu, dyskryminacji Teresy Wojda, Marii Bejda, winnych  współudziału w zamachu na życie Teresy Wojda i Marii Bejda !  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/11/21/nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku/

Żądam od Was i Waszych pomocników zaniechania jakichkolwiek działań na szkodę i krzywdę Marii Bejda i Teresy Wojda oraz na szkodę i krzywdę mieszkańców Łowicza oraz Narodu Polskiego !

Wy i Wasi pomocnicy, odpowiadacie cywilnie, własnym majątkiem, do trzeciego pokolenia włącznie, wg stawek obowiązującej międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw człowieka !

Oto poniżej przynależne Wam i Waszym pomocnikom, stawki odszkodowawcze za zarzuty wg międzynarodowej taryfy :

 1. Groźba użycia środków przymusu – w zależności od indywidualnego przypadku

 € 3,000 ryczałt , € 10,000 ryczałt

 1. Brak osobistego prawnie  uwierzytelnionego podpisu – każdy przypadek,

   € 1000 ryczałt, € 2,000 ryczałt

 1. Za każdą bezprawną i nielegalną korespondencję, zawierającą  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach  administracyjnych, opłatach itp.

  € 500 ryczałt,+ 10- krotnie ,  1000 € ryczałt, + 10- krotnie.

 1. Zaangażowanie w doprowadzeniu do przymusu badań lekarskich i / lub psychiatrycznych. € 100.000 ryczałt, 2.000.0000 €.

17.Dyskryminacja, przymus lub rasizm – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt, 500.0000 €

18.Prześladowania polityczne – każdy przypadek, € 100.000 ryczałt,500.0000 €

 1. Za każde zastosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych, € 250.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt,

24.Za każde wykonywanie  nieuprawnionych działań z przymusem (np zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.) bez posiadania jednoznacznego statusu  „urzędnika państwowego” ,  € 100.000 ryczałt, 1.000.000 € ryczałt

 1. Za każdorazowe  złamanie praw człowieka – naruszenie godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK). € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt
 2. Za każdorazowe pogwałcenie prawa międzynarodowego – IP66 (Międzynarodowy Pakt Praw Politycznych i obywatelskich 1966.) – traktat prawa międzynarodowego ratyfikowany  przez RFN w 1973 roku! € 150.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.
 3. Za każdorazowe wyłudzanie pieniędzy, towarów , nieruchomości  przez komornika, bez państwowej legitymacji i bez uprawomocnionego wyroku suwerennego sądu, bez własnoręcznego podpisu sędziego. € 100.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt”
 4. Sprzeczne z ustawą zasadniczą (GG) złamanie dóbr osobistych, prywatnej autonomii , € 100.000 ryczałt, € 300.000 ryczałt

60.Złamanie zasad ochrony danych osobowych, podsłuchy telefoniczne, komputerowe szpiegostwo, przechwytywanie korespondencji w pomieszczeniach biurowych i handlowych każdy przypadek.€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt,

 1. Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez sąd, sędziego, sekretarza sądu, bez ważnej legitymacji suwerennego państwa. € 200.000 ryczałt,  € 500.000 ryczałt.  

62 Złożenie z podpisu w celu uwierzytelnienia aktu administracyjnego, wyroku, postanowienia,  bez posiadania legitymiacji suwerennego państwa, € 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

63.Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika, który nie jest obywatelem państwa

€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

 1. Wezwanie do sądu, postępowanie sądowe, wydanie wyroku albo nakazu aresztowania, przez osobę lub pracownika sądu, który nie jest sądem państwowym ale fałszywym sądem.

€ 100.000 ryczałt,  € 200.000 ryczałt

Taryfa w linku: http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127505,nie-ma-panstw-sa-tylko-prywatne-firmy-do-wyzysku

                                                                     Maria z domu Znyk (Bejda)

Osoba: Maria Bejda, os.Kostka 10/7, 99-400 Łowicz, jest podmiotem prawnym, którego autorem jest Rzeczpospolita Polska. Kompetencja administracji co do osoby Maria Bejda, os.Kostka 10/7, 99-400 Łowicz, w swej funkcji jako podmiot prawny, jest z przepisu rzeczą władzy korporacyjnej, tu “Rzeczypospolitej Polskiej”. To samo wynika również z prawa autorskiego.

Człowiek, któremu ta osoba podporządkowana jest urzędowo, nie jest natomiast żadnym produktem państwowej władzy. On nie jest identyczny z tą osobą w swej funkcji jako podmiot prawny i nie jest autorem tej osoby.

Kompetencją i zobowiązaniem wszelkiej państwowej władzy wobec człowieka jest to przede wszystkim, żeby poważać ludzką godność i ją ochraniać ( patrz m.in. Konstytucja EU i wcześniej wydana korespondencja pisemna, z której to pełna treść została pobrana.)

Jedynym poszkodowanym poprzez urząd stwierdzonej szkody, która jednej osobie zostaje nałożona jako obciążenie jest zawsze człowiek. Autor dotyczącej osoby, tu  “Rzeczpospolita Polska”, odpowiada za wyrównanie tego, wobec poszkodowanego, co osoba z nałożonym obciążeniem.

Człowiek z zasady nie odpowiada za szkody osoby. Tylko w przypadku, w którym człowiek chce rościć sobie osobę względnie prawa osoby i czym daje swoją zgodę na przełożenie praw i obowiązków na człowieka, przekłada się również odpowiedzialność na człowieka.                                                                                            

Uprasza się przyjąć do wiadomości, że ten człowiek, któremu Rzeczpospolita Polska przyporządkowała osobę Marii Bejda, nie może rościć ż a d n y c h praw wobec tej osoby (podmiotu prawnego), nie ma woli działania dla tej osoby i nie jest wolą przejmowanie zobowiązań tej osoby w nadzorze administracyjnym.

Zgoda na przełożenie praw i obowiązków osoby Marii Bejda na człowieka, któremu ta osoba jest urzędowo podporządkowana, nie znajduje się.

Autor, Rzeczpospolita Polska jest dlatego jedynym posiadaczem praw i obowiązków osoby prawnej, osoby Marii Bejda. Ona odpowiada za osobę Marii Bejda, w odróżnieniu do człowieka. Odpowiedzialność autora rozprzestrzenia się na wszelkie roszczenia.

Człowiek z zasady nie ma żadnych zastrzeżeń przeciwko temu, żeby się nie zgadzać z prośbą urzędu. W przypadku, kiedy ten człowiek powinien się zgodzić z tą prośbą, to urząd reprezentujący władzę korporacyjną “państwową”  jest do tego zobowiązany, temu człowiekowi pokrywać wszystkie koszty utrzymania.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

                                                                            

 


Teresa Wojda

Głosiciele prawdy oficerami pokoju w tworzeniu Ery Dostatku.

2016-02-28 10:18:46

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129944,glosiciele-prawdy-oficerami-pokoju-w-tworzeniu-ery-dostatku

 

Głosiciele prawdy oficerami pokoju w tworzeniu Ery Dostatku.

O pomoc w odsunięciu od władzy uzurpatorskich, okupacyjnych władz w Polsce i o zadośćuczynieniedla Narodu Polskiego, w tym dla jego obrońców: Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), …

Źródło: Głosiciele prawdy oficerami pokoju w tworzeniu Ery Dostatku.

 
Dodaj komentarz

Posted by wojdabejda w dniu 27 Luty 2016 in Bez kategorii

 

Głosiciele prawdy oficerami pokoju w tworzeniu Ery Dostatku.

DSC09447

DSC09460

O pomoc w odsunięciu od władzy uzurpatorskich, okupacyjnych władz w Polsce i o zadośćuczynieniedla Narodu Polskiego, w tym dla jego obrońców: Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), Michała Jarzyńskiego.

Łowicz, 26.02.2016r.

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

 

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels): itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

Polski Obywatelski Ruch Oporu wnosi o:

 • pomoc w odsunięciu od władzy uzurpatorskich, okupacyjnych władz wszelkich szczebli w Polsce wraz ze współdziałającymi z nimi firmami, symulującymi instytucje państwowe i ukaranie winnych

 • zasądzenie odszkodowań dla każdego Polaka, dla Narodu Polskiego, dla Polski za wyrządzone szkody i krzywdy

 • zasądzenie indywidualnych odszkodowań dla prześladowanych Polaków, w tym dla Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), Michała Jarzyńskiego.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii , 

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje za winne działań na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski następujące osoby :

Małgorzata Piwowarczyk – prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu, ul. Kaliska1/3 , 99-400 łowicz, z prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439 wraz z pomocnikami:  

 • Sędziowie i pracownicy Sądu Rejonowego w Łowiczu
 • Prokuratorzy i pracownicy Prokuratury Rejonowej w Łowiczu
 • Komendanci, policjanci, pracownicy Komendy Powiatowej Policji
 • Krzysztof Kaliński Burmistrz Miasta Łowicza i podlegli mu pracownicy Urzędu Miasta Łowicza
 • Henryk Zasępa wraz z byłymi  i obecnymi radnymi Rady Miejskiej w Łowiczu
 • Joanna Mika, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Łowiczu,  wraz z pracownikami tej instytucji
 • Janusz Michalak, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych wraz z pracownikami tej instytucji
 • Krzysztof Figat, obecny Starosta Łowicki wraz z Radą Powiatu Łowickiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Łowiczu
 • Janusz Michalak, były Starosta Łowicki wraz z byłą Radą Powiatu Łowickiego i pracownikami Starostwa Powiatowego w Łowiczu
 • Jolanta Chełmińska, były Wojewoda Łódzki wraz z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
 • Zbigniew Rau, obecny Wojewoda Łódzki wraz z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi
 • Donald Tusk, były premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami  ministerstw
 • Ewa Kopacz, była premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami ministerstw
 • Beata Szydło, obecna premier rządu RP, wraz z ministrami rządu i pracownikami ministerstw
 • Bronisław Komorowski (Szczynukowicz), były prezydent RP wraz z pracownikami Kancelarii Prezydenta RP
 • Andrzej Duda, obecny prezydent wraz pracownikami Kancelarii Prezydenta RP
 • Posłowie i Senatorowie poprzedniej i obecnej kadencji Parlamentu RP wraz z pracownikami
 • Stanisław Dąbrowski, były Prezes Sądu Najwyższego, Sędziowie Sądu Najwyższego RP wraz pracownikami Sądu Najwyższego w Warszawie
 • Andrzej Szeremet, Prokurator Generalny wraz z pracownikami Prokuratury Generalnej i podległych prokuratur
 • Obecni i poprzedni szefowie instytucji unijnych wraz z pomocnikami.

Małgorzata Piwowarczyk, prezes Sądu Rejonowego w Łowiczu, ul. Kaliska1/3, 99-400 Łowicz, z  prywatnej firmy handlowej zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod nr. 424285439, działa w grupie przestępczej wraz z pomocnikami :

 • szefami i z pomocnikami  prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe  w Polsce
 • szefami i z pomocnikami prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje w Unii Europejskiej.

 

OSKARŻENIE

 • Oskarżamy tę grupę przestępczą o działanie na szkodę i krzywdę Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda), (narodowości polskiej ), co jest działaniem ciągłym, trwającym od lutego 2011r.
 • Oskarżamy o pozbawienie Teresy z domu Znyk (Wojda) środków do życia  i możliwości osiągania dochodów na elementarne potrzeby życiowe.
 • Oskarżamy o utrudnianie prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Teresie z domu Znyk (Wojda) prowadzenia działalności statutowej: krzewienia polskiej narodowej, łowickiej kultury ludowej, co doprowadziło do zawieszenia tej podstawowej działalności Stowarzyszenia.www.lowiczanie.prv.pl 

Z obawy o swoje zdrowie i życie prezes Stowarzyszenia Teresa z domu Znyk (Wojda) nie przebywa w swoim mieszkaniu, które jest jednocześnie siedzibą naszych organizacji, pozbawioną obecnie dostępu do energii elektrycznej.

 • Oskarżamy o celowe, stopniowe wyniszczanie Suwerena- Narodu Polskiego w Polsce,  poprzez doprowadzanie większości Polaków do życia w  ubóstwie, przy jednoczesnym ograbianiu majątku narodowego Polaków i stopniowym podtruwaniu, co godzi w każdego Polaka, w tym również w nas, autorki niniejszej skargi: Marię z domu Znyk ( Bejda) i Teresę z domu Znyk (Wojda)  oraz nasze rodziny. Stosowana jest  zasada bezkarności oparta na jurysdykcji talmudycznej w stosunku do osób dopuszczających  się przestępstw przeciwko bezpieczeństwu publicznemu i mieniu publicznemu a na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski.

Maria z domu Znyk ( Bejda) i Teresa z domu Znyk (Wojda) w  5-letniej (od stycznia 2011r.), społecznej działalności w obronie własnego miejsca do życia, w obronie Narodu Polskiego i Polski, stopniowo odkrywały i demaskowały ludobójcze działania prywatnych firm handlowych, podających się za władze wszelkich szczebli w Polsce i w Unii Europejskiej.  

Żadne z  naszych ponad trzystu, w pełni udokumentowanych wystąpień, skierowanych do instytucji unijnych, Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Międzynarodowego Trybunału Karnego, Prokuratora Generalnego, Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Prokuratury Rejonowej w Łowiczu i w Kutnie, wystąpień demaskujących  działania na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski, nie odniosły oczekiwanego skutku: zaprzestania szkodliwych działań, ukarania winnych.

Pod fałszywmi hasłami dbałości o zdrowie publiczne, środowisko, o dobro i interes Narodu, faktycznie  jest  prowadzone celowe podtruwanie i wyniszczanie na różne sposoby Polaków, m.in. poprzez :

 • toksyczne dodatki do wody pitnej (fluor, chlor, lit, arsen, SeaQuest, itp)
 • żywność naszpikowaną szkodliwymi dodatkami oraz GMO
 • zatruwanie i zubażanie zasobów wodnych poprzez niszczycielską działalnośc firm wydobywczych branży energetycznej

link:”Zatrzymajmy rabunek bogactw i niszczenie Polskiej Ziemi !”http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128770,zatrzymajmy-rabunek-bogactw-i-niszczenie-polskiej-ziemi

 • rozsiewanie toksycznych chmur (chemtrails)
 • medycynę oficjalną, która jest największym zdemaskowanym ludobójstwem wszechczasów.

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123442,nie-oddawajmy-swojego-zdrowia-w-rece-lekarzy-okupanta .Skarga dr. Rath na  ludobójstwo i inne przestępstwa przeciw ludzkości w ramach “Biznesu farmaceutycznego z chorobami”…. skierowana do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze w linkach:  http://www4ger.dr-rath-foundation.org/THE_HAGUE/complaint/index.html http://www4ger.dr-rath-foundation.org/THE_HAGUE/complaint/complaint4.html

 • toksyczne podzielniki ciepła (nie są żadnymi miernikami !)
 • fale elektromagnetyczne i systemy kontroli i zniewalania umysłów
 • sprowadzenia trucicielskiej bazy hydroszczelinowania na osiedle Bratkowice w Łowiczu, celem zintensyfikowania wydobywania bogactw naturalnych w Polsce i w Europie.

W poniższych linkach dowody z batalii o życie, o zdrowie, o czystą wodę, o przyrodę:https://piotrbein.wordpress.com/2014/05/07/skarga-do-prokuratora-mtk-dawcy-organow-oskarzaja-zza-grobu/,https://opolczykpl.wordpress.com/2014/05/17/batalii-o-zdrowie-o-czysta-wode-o-przyrode-o-zycie-ciag-dalszy/,www.monitor-polski.pl/chca-nas-wytruc-woda-z-kanalizacji/

Prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe  “wymiaru sprawiedliwości”, zamiast ukarania winnych, to w zmowie z winnymi – sprawcami przestępstw przeciwko bezpieczeństwu publicznemu, prowadzą działania przeciwko Stowarzyszeniu Regionalnemu Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu, z siedzibą w Łowiczu, woj łódzkie, Polska.  Nękają, prześladują, znieważają, naruszają dobra osobiste Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk (Wojda) a tym samym podważają zaufanie niezbędne dla prowadzonej działalności społecznej w obronie Narodu Polskiego i Polski oraz w krzewieniu polskiej narodowej łowickiej kultury ludowej.

  5)   Oskarżamy o nękania bezpodstawnymi, bezprawnymi postępowaniami sądowymi. Link:”Kara za obronę Narodu Polskiego a bezkarność za łamanie jego praw.” :https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/30/kara-za-obrone-narodu-polskiego-a-bezkarnosc-za-lamanie-jego-praw/

  6)   Oskarżamy o  wydanie listu żelaznego, zamiast ukarania winnych: “burmistrza” Miasta Łowicza K.Kalińskiego i dyr. Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej J.Mika, zamiaru wprowadzenia toksycznych podzielników ciepła w Łowiczu, w sprawie IIKp 235/11 Łowiczu.

Z komórki zgrane 20.10.2011 r. 035 (1)

Foto z wokandy: rozpatrywanie skargi T.Wojda na odmowę wszczęcia śledztwa przez Prokuratora Rejonowego w Łowiczu, z wniosku T.Wojda przeciw K.Kalińskiemu i J.Mika o zamiar wprowadzenia toksycznych  podzielników ciepła, IIKp 235/11. Na wokandzie zapis utajnionego przed T.Wojda : “rozpoznawanie  wniosków o wydanie listu żelaznego”. Prezes Sądu M.Piwowarczyk  oraz  Prokurator Rejonowy M.Bursa osobiście uporczywie utrudniały wgląd do akt sprawy przed i po rozprawie, by ukryć faktyczną zawartość akt sprawy. Więcej w linku: http://bejda.blogspot.de/p/dziaania-prawne-sprawa-koncesji-na-gaz.html

 7)   Oskarżamy o przyczynienie się do oszczerczych artykułów w lokalnych mediach i kampanii oszczerczych komentarzy o nas i naszej działalności na lokalnych portalach. link: “Media lokalne chronią przestępców a znieważają obrońców Narodu   Polskiego”:

 8)   Oskarżamy o spowodowanie bezpodstawnego i bezprawnego zlikwidowania stron, profili, kont Marii z domu Znyk (Bejda) i Teresy z domu Znyk (Wojda) na facebook i google.

9)   Oskarżamy o spowodowanie podsłuchiwania, inwigilacji, przeszkadzania nam w internecie.

10)   Oskarżamy o  zastosowanie na Teresie z domu Znyk (Wojda) technik zniewalania umysłu w gmachu  prywatnej firmy handlowej “Sąd Rejonowy w Łowiczu”, na rozprawie o przymusowe udostępnienie siedziby Stowarzyszenia, w grudniu 2013r.

Dowód: oświadczenie Teresy z domu Znyk (Wojda) z 09.01.2013 r.w związku z przebiegiem rozprawy sygn. akt IC 480/12,  z zastosowaniem technik zniewalania i kontroli umysłu znajduje się w linku: “Skarga na bezprawny zamach na siedzibę Stowarzyszenia i Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu“:

11)   Oskarżamy o przyczynienie się do szarpania, naruszenia nietykalności i wolności prezes Teresy z domu Znyk (Wojda) w dniu 25.06.2014r.  przez dwóch policjantów i “burmistrza” Miasta Łowicza, K.Kalińskiego.

12)   Oskarżamy o przyczynienie się do szarpania, naruszenia nietykalności i wolności prezes  Teresy z domu Znyk (Wojda) w dniu 01.08.2014r. przez dwóch agentów wrogich, tajnych służb, na cmentarzu w Łowiczu.  

13)   Oskarżamy o wymuszanie udostępnienia siedziby Stowarzyszenia, którą jest mieszkanie własnościowe prezes Stowarzyszenia -Teresa z domu Znyk (Wojda) poprzez wydanie bezprawnego wyroku sądowego.

14)   Oskarżamy o spowodowanie  bezprawnego nękania prezes Teresy z domu Znyk (Wojda) przez “komornika sądowego”, działającego na podstawie wyroku sądu o przymusowe udostępnienie siedziby Stowarzyszenia-mieszkania własnościowego Teresy z domu Znyk (Wojda), celem wykonania zbędnej inwestycji: wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej.  

15)   Oskarżamy o wydanie nakazu siłowego doprowadzenia Teresy z domu Znyk (Wojda) na “dobrowolne” badania psychiatryczne, w sfabrykowanej sprawie o wykroczenie,  rzekomego naruszenia porządku publicznego na sesji Rady Miejskiej w Łowiczu, 25.06.2014r.

UWAGA !

Z obawy o swoje zdrowie i życie Teresa z domu Znyk (Wojda) nie przebywa w swoim mieszkaniu, jednocześnie siedzibie Stowarzyszenia, od 04.01.2016r. pozbawionej dostępu do energii elektrycznej !

 16)   Oskarżamy o przyczynienie się do nękania rodziny i mieszkańców wsi Urzecze przez patrole policyjne, prowadzące rzekome poszukiwania prezes, pomimo, że Teresa z domu Znyk (Wojda) tam nie mieszka, łącznie ze zbieraniem informacji o stanie zdrowia.

 17)   Oskarżamy o przyczynienie się do pozbawienia w dniu 04.01.2016r. dopływu energii elektrycznej do siedziby Stowarzyszenia.

 18)   Oskarżamy o spowodowanie próby porwania i  zamachu na życie Marii z domu Znyk (Bejda), Teresy z domu Znyk ( Wojda) w dniu 04.11.2015r. Opis zamachu i próby porwania obrończyń Narodu Polskiego, znajduje się w linku: “Zamach na przedstawicielki Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu. Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu”:,  

”Bandycki napad i próba uprowadzenia w Łowiczu.”:

 19)   Oskarżamy o przyczynienie się do  szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) przez Kriminal Amt we Flensburgu, w związku z wysłaniem do Prokuratora Generalnego Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze skargi na agresję na Polskę, debellację jej terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim, drogą emailową wyłącznie do adresata. Opis szykanowania Marii z domu Znyk (Bejda) w  linkach:

 20)   Oskarżamy o oszustwo podawania się za urzędników państwowych, urzędników instytucji międzynarodowych, Unii Europejskiej , wykonywania nieuprawnionych działań, bez posiadania statusu “urzędnika państwowego”, bez posiadania legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na mocy ProklamacjiTadeusza Cichockiego, napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 1000 000 Euro od szefa i 100 000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 24 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 21)   Oskarżamy o  fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego, osób głównie pochodzenia żydowskiego podających się za Polaków o fałszywej tożsamości, jak np. były prezydent RP, Bronisław Szczynukowicz podający  się za Komorowskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.16 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 22)   Oskarżamy o stanowienie i  stosowanie nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 21 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 23)   Oskarżamy o działania bez podpisu i bez legalnych pieczęci, bez legalnych symboli, bez prawomocnej legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, w wysokości 100.000 Euro od szefa i 50.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 30 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 24)   Oskarżamy o wysyłanie bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 25)   Oskarżamy o łamanie praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 26)  Oskarżamy o antypolonizm, dyskryminację wobec Marii z domu Znyk (Bejda) Teresy z domu Znyk (Wojda) oraz każdego Polaka.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 27)   Oskarżamy o sfałszowanie naszych danych osobowych. Poprzez zapisanie nazwiska i imienia dużymi literami byłyśmy własnością systemu (upadłego 25.12.2012r. światowego  prywatnego, niewolniczego  systemu ze zdelegalizowaną władzą Trój-Korony z Watykanem na czele), osobami prawnymi pozbawionymi praw ludzkich i traktowanymi  jako zaginione na dalekich morzach, według prawa morskiego.

28)  Oskarżamy o utajnienie przed nami i Suwerenem- Narodem Polskim granic i faktycznego stanu prawnego terytorium zamieszkałego przez Suwerena-Naród Polski

29)   Oskarżamy o utajnienie przed nami i Suwerenem-Narodem Polskim granic i faktycznego stanu prawnego sąsiadujących krajów, w tym Niemiec, winnych rozpętania I i II Wojny Światowej,  cyt.: “Obowiązują granice Landów Rzeszy Niemieckiej z 31.12.1937 r. “

Cyt.: “Es gelten die Ländergrenzen des Deutschen Reichs vom 31.12.1937.(?) Damit ist auch das Betreten der Flächen des Deutschen Reichs eine Zuwiderhandlung gegen diesen Vertrag. Allein die Einlage einer BRD-AnordnungJ Beschluss/Urteill Zwangsmaßnahme. u. a.• in den Briefkasten des Deutschen Reichs ergibt die Schadenersatzpflicht nach Vertrag.”

Cyt.: “Vertragsleistung nach Erfüllungsgehilfe Empfänger § 4 (Androhung von Zwangsmaßnahmen jeglicher Art) Pfändung/Plünderung, u. a. 50.000 EURO pauschal 1 Mio. EURO pauschal §3 Abs. 1 (Annahme von Leistungen jeglicher Art) 100% der Gesamtforderung bzw. des entstandenen Schadens zzgl. 50.000 EURO pauschal 5 Mio. EURO pauschal § 3 Abs. 2 und 3 (Umsetzung von Zwangsmaßnahmen jeder Art) 100% der Gesamtforderung bzw. des entstandenen Schadens zzgl. 300.000,00 EURO pauschal 10 Mio. EURO pauschal Erfolgte Freiheitsberaubung / Zwangsmaßnahme rückwirkend bis 17.07.1990 2.500.000,00 Euro 10 Mio. Euro pauschal Personenstandfälschung (auch versuchte) 100.000,00 EURO pauschal 2 Mio. EURO pauschal • Unwirksame „Inlandszustellung” 50.000,00 EURO 1 Mio. EURO pauschal Fehlende Unterschriften, u. ä, 30.000,00 EURO 1 Mio. EURO pauschal Teilforderung über Datenschutzverletzungen durch Weitergabe, Speicherung und Nutzung persönlicher Daten 500.000,00 Euro 5 Mio. Euro pauschal Forderung durch/nach BRDOWiG ZPO StPO, StGB GVG 500.000.00 EURO 5 Mio. EURO pauschal Aufforderung zur Plünderung, Freiheitsberaubung Verschleppung ggf. Androhung zur PlünderungNerschleppung 500.000,00 EURO zuzüglich 50% der Gesamtforderung des Empfängers 10 Mio. EURO Verletzung von Körper und Seele (Körperverletzung) 2.500.000 00 Euro pauschal 15 Mio. Euro pauschal Speicherung, Nutzung und Weitergabe der persönlichen Daten 500.000,00 EURO zuzüglich 50% der Gesamtforderung des Empfängers 5 Mio. EURO §3 Abs. 2 und 3 Vorladungen (Behörden/Gericht/Polizei) 100.000 00 EURO pauschal 2 Mio. EURO pauschal “

“Wegen der Anwendung von, seit dem 18.07.1990 erloschener grundgesetzlicher Rechtsnormen einer Verwaltungseinheit der Zentralverwaltung des vereinigten Wirtschaftsgebietes Bundesrepublik Deutschland und Verstoß gegen Anwendung der am 24. April 2006 gelöschten grundrechtlichen Rechtsnormen wie Einführungsgesetze und territoriale Geltungsbereiche des Gerichtsverfassungsgesetzes, Strafprozessordnung und Zivilprozessordnung und Verstoß gegen Kontrollratsgesetz Nr. 1, SHAEF Gesetz Nr. 1 S.M.A.D Befehle, wegen Anwendung faschistischer Gesetze: hier Einkommensteuergesetz vom 16. Oktober 1934. Somit ist bereits grundrechtlich und auch grundgesetzlich offenkundig nachgewiesen, dass es keine Anwendbarkeit der illegalen Rechtsnorm der Zentralverwaltung des vereinigten Wirtschaftsgebietes Bundesrepublik Deutschland (genannt BRD) gegeben kann.

Es gilt die Rechtsgrundlage mit Stand zum 23. Mai 1945, (?) durch den Überleitungsvertrag vom September 1990 und der Bereinigung der Ermächtigungsgesetze von November 2007. Die Anwendung dieser erloschenen grundrechtlichen Rechtsnormen verstößt gegen das Besatzungsrecht.

In dem Kriegs- und Besatzungsgebiet „Bundesrepublik Deutschland“ ist die Rechtspflege durch das Erlöschen der grundgesetzlichen Rechtsnormen zum Stillstand gekommen und die „BRD“ unterliegt direkt dem Völkerstrafgesetzbuch, sowie den Militärgesetzen nach SMAD und SHAEF und den Kontrollratsgesetzen der Alliierten. Eine Legitimation auf Basis der Militärgesetze (Verwaltungsrecht – Kontrollratsgesetze AHK, Siegerrecht SHAEF- und SMAD Gesetze), sowie die Ernennung der oben genannten Person wurde nicht erbracht. Bereits im Jahre 1945 wurde der Beamtenstatus aufgehoben! Am 17.12.1953 (BvR 147/52) wurde eindeutig gesagt: Alle Beamtenverhältnisse sind am 08.05.1945 erloschen. Fundstellen: BVerfGE 3,58;DVBI 1954,86;DÖV 1954,53;JZ 1954,76;MDR 1954,88;NJW 1954,21Verweis auf : BVerfG-Urteil 2 BvF 1/73.”

Prosimy o podanie akt sprawy drogą emailową na adresy; lowobywatel2@gmail.com,  twojda2@o2.pl,lowiczanie@wp.pl

Ze względu na nasze bezpieczeństwo i naszą sytuację życiową uprzejmie prosimy o rozpatrzenie sprawy bez naszego udziału i w jak najszybszym terminie.  

Z wyrazami szacunku i poważania

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

Konto bankowe : INTELIGO  50102055581111145677400062

Załączniki :

nasze wystąpienia do  Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli.

www.wojdabejda.wordpress.com , http://polskiruchoporu.neon24.pl/,

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129514,dosc-tuszowania-prawdy-o-wyrokach-sadu-zwyczajowego

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii

 

 

Teresa Wojda

ZWYCIĘSTWO PRAWDY O WOJSKOWEJ PSYCHIATRII !!!

2016-02-27 12:26:45

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129917,zwyciestwo-prawdy-o-wojskowej-psychiatrii

 

ZWYCIĘSTWO PRAWDY O WOJSKOWEJ PSYCHIATRII !!!

Głosiciele prawdy są oficerami pokoju !

78061_mezczyzna_malujacy_krajobraz.jpg

Suweren-Naród Polski ma bezwzględne prawo do prawdy o agenturalnych bandyckich działaniach psychiatrów wojskowych i sądowych w Polsce.


 Łowicz, 25.02.2016r.

 Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPOR


Krzysztof Kacprzak-Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi  

Marzena Kluba-Przewodniczący I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Łodzi             

Karol Ike-Duninowski-Sędzia  I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Łodzi

 

Otrzymuje:

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS) ITCCS

Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

Dotyczy: sygn.akt : IC 1229/14 – nieskutecznego, nielegalnego “wyroku”, wydanego przez Karola Ike-Duninowski, pomocnika prywatnej  firmy handlowej: “Sąd Okręgowy w Łodzi “, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod numerem 423112596, na szkodę i krzywdę byłego kapitana Kontrwywiadu Wojskowego LWP, byłego komandosa Michała Jarzyńskiego.

UPIK® Datensatz – LL,Eingetragener Firmenname,SAD OKREGOWY W LODZI,Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil,L,D-U-N-S® Nummer423112596L,GeschäftssitzPl. Gen. Henryka Dabrowskiego 5LPostleitzahl90-921LPostalische StadtLodz, LandPoland,WLänder-Code616, Postfachnummer,Postfach StadtL,Telefon Nummer426778900, Fax Nummer, Name Hauptverantwortlicher WTätigkeit (SIC)9211

Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje Krzysztofa Kacprzaka, szefa prywatnej firmy handlowej, “Sąd Okręgowy w Łodzi”, firmy zarejestrowanej w Waszyngtonie pod nr. 423112596, podającego się bezprawnie za prezesa “Sądu Okręgowego w Łodzi” oraz jego pomocników, którymi są wszyscy sędziowie i pracownicy tego “sądu”, w tym Marzena Kluba, podająca się bezprawnie za Przewodniczącego I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Łodzi oraz Karol Ike-Duninowski, podający się bezprawnie za sędziego I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Łodzi, uznaje za winnych 

 • działań na szkodę i krzywdę Michała Jarzyńskiego, byłego kapitana Kontrwywiadu Wojskowego LWP, byłego komandosa
 • działań na szkodę Polski
 • winnych działań na szkodę każdego Polaka
 • winnych działań na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią w Polsce,
 • winnych działań na szkodę ludzkości uwolnionej poprzez Paradygmat Report 25.12.2012r.

https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/     itccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html 

Dowodem na degrengoladę w prywatnych firmach żydowskiego okupanta, symulujących instytucje państwowe “wymiaru sprawiedliwości” jest prowadzenie sprawy na zamówienie polityczne a z prywatnego powództwa Konrada Rydzyńskiego o rzekome naruszenie dóbr osobistych jego ojca poprzez publikację,  autorstwa Michała Jarzyńskiego, prawdy historycznej, bardzo cennej dla Narodu Polskiego, o haniebnych, niszczycielskich działaniach  naczelnego psychiatry LWP, Zdzisława Rydzyńskiego, oprawcy, winnego  krzywd wielu Polaków, w tym działań na szkodę i krzywdę kapitana Kontrwywiadu Wojskowego LWP Michała Jarzyńskiego.

Publikacja autorstwa Michała Jarzyńskiego pt.: “Psychiatria Wojskowa” jest niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego, mającego bezwzględne prawo do prawdy o agenturalnych bandyckich działaniach psychiatrów  wojskowych i sądowych w Polsce !

Michał Jarzyński jako wolny człowiek, obligatoryjnie uwolniony na mocy Paradygmat Report z dnia 25.12.2012r. oraz jako Polak-Suweren, bezpośrednio sprawujący władzę zwierzchnią w Polsce od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji i dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa okupacyjnym władzom wszelkich szczebli w Polsce, nie podlega jurysdykcji talmudycznej, stosowanej przez żydowskiego okupanta, nie podlega talmudycznej jurysdykcji stosowanej przez Waszą prywatną firmę handlową.
Michał Jarzyński ma prawo i obowiązek stosować się do rygorów rezolucji ONZ A/RES/56/83.
 ” Dostarczanie, odbieranie uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Powinnością kapitana Michała Jarzyńskiego jest służenie Narodowi Polskiemu, obrona prawdy historycznej, zamiast dostosowania się do nieważnego, nieskutecznego wyroku “sądu” a faktycznie prywatnej firmy handlowej żydowskiego okupanta.

Krzysztof Kacprzak, Marzena Kluba,Karol Ike-Duninowski,  odpowiadacie prywatnie za szkody i krzywdy wyrządzone kapitanowi Michałowi Jarzyńskiemu wg Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.
https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

Jesteście winni :

 • winni zbrodni wydawania i wykonywania nielegalnych wyroków jako nielegalny „sąd”, stosujący jurysdykcję talmudyczną
 • winni wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela.
 • winni oszustwa podawania się za urzędników państwowych, wykonywania nieuprawnionych działań, bez posiadania statusu “urzędnika państwowego”, bez posiadania legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego, który od 02.11.2014r. sprawuje bezpośrednią władzę zwierzchnią na mocy Proklamacji Tadeusza Cichockiego, napisanej w imieniu i w interesie Suwerena-Narodu Polskiego.  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 1000 000 Euro od szefa i 100 000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 24 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.16 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni stosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 21 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni działania bez podpisu i bez legalnych pieczęci, bez legalnych symboli, bez prawomocnej legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, w wysokości 100.000 Euro od szefa i 50.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 30 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.” Dostarczanie, odbieranie  uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni łamania praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni antypolonizmu, dyskryminacji Polaków w Polsce.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę  i krzywdę każdego Polaka a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.

Pomimo upadku światowego, niewolniczego prywatnego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, ogłoszonego 25.12.2012r., upadłe kartele: polityczny, bankowy, religijny, medialny, medyczny, nadal dokonują wyniszczania narodów, ograbiania ludzkości, niszczenia naszej Planety !  https://ujawnienie.wordpress.com/2013/03/01/one-poeples-publi-trust/itccs-polski.blogspot.de/2014_04_01_archive.html

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128820,majatek-kosciola-w-polsce-przejmuje-suweren-narod-polski http://brd-schwindel.org/beamte-wurden-aufgeklaert-alle-handlungen-sind-eigenverantwortlich/
Polski Obywatelski Ruch Oporu uznaje za winne agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim, wszystkie prywatne firmy handlowe, które symulują instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podległe firmom handlowym, podającym się bezprawnie za “Ministerstwo Sprawiedliwości”,  “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych”, “Prokuratura  Generalna”.

Obecni i wcześniejsi szefowie firm i ich pomocnicy z prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podający się bezprawnie za: pracowników “Ministerstwo Sprawiedliwości”, “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji”, “Prokuratura  Generalna” oraz im podległe jednostki:  policji, sądów, prokuratury na terenie całej Polski, są winni działań na szkodę każdego Polaka, są winni działań na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, są winni działań na szkodę Polski, na szkodę ludzkości.

Według prawa handlowego dla ważności jakiejkolwiek transakcji konieczne jest podpisanie umowy. Żaden przedstawiciel Suwerena-Narodu Polskiego nie podpisywał żadnej umowy  z firmą handlową “Ministerstwo Sprawiedliwości”, “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji”, “Prokuratura Generalna”ani z prywatnymi firmami handlowymi,  podającymi się za “sądy”,  “prokuratury” i  “policję”,  itp., ani z żadnymi innymi prywatnymi firmami handlowymi a zarejestrowanymi w UPIK w Waszyngtonie, podającymi się za instytucje państwowe w Polsce, działającymi według prawa morskiego, które traktuje każdego Polaka jako korporację do wyzysku, jako martwą duszę pozbawioną praw ludzkich !

Wobec powyższego bezprawne, nielegalne są wszystkie działania tych firm, w tym wyroki, postanowienia, wszelkie wyłudzane przez te firmy opłaty, mandaty, kary, zajęcia komornicze itp. Są zbrodnią, przestępstwem wyłudzania rozbójniczego, działaniem na szkodę i krzywdę każdego Suwerena-Polaka jak też na szkodę ludzkości !
Poprzedni szefowie i  Zbigniew Ziobro, obecny szef prywatnej firmy handlowej  “Ministerstwo Sprawiedliwości ”, zarejestrowanej  w UPIK w Waszyngtonie pod nr.367462806, działając  w grupie przestępczej,  wraz z pomocnikami  są winni:

 • zbrodni wydawania i wykonywania nielegalnych wyroków nielegalnych sądów, stosujących jurysdykcję talmudyczną
 • wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar, na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela.

UPIK® Datensatz – LL Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOSCINicht eingetragene Bezeichnung oder UnternehmensteilL D-U-N-S® Nummer 367462806L Geschäftssitz Ul. Ujazdowskie 11L Postleitzahl 00 567L Postalische Stadt WarszawaLand PolandW Länder-Code 616PostfachnummerPostfach StadtL Telefon Nummer 225212722W Fax Nummer 225212888W Name Hauptverantwortlicher Chmielewski StanislawW Tätigkeit (SIC) 9611

Poprzedni szefowie i Mariusz Błaszczak, obecny szef prywatnej firmy handlowej “Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji “, zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod numerem:423396879, działając w grupie przestępczej wraz z pomocnikami są winni:

 • zbrodni wydawania i  wykonywania nielegalnych wyroków nielegalnych sądów, stosujących jurysdykcję talmudyczną
 • wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar, na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela.

UPIK® Datensatz – LLEingetragener FirmennameMINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCHNicht eingetragene Bezeichnung oder UnternehmensteilLD-U-N-S® Nummer423396879LGeschäftssitzUl. Stefana Batorego 5LPostleitzahl02-591LPostalische StadtWarszawaLandPolandWLänder-Code616PostfachnummerPostfach StadtLTelefon Nummer226212020Fax NummerWName HauptverantwortlicherStachanczyk PiotrWTätigkeit (SIC)9111

Poprzedni szefowie i  Andrzej Seremet, obecny szef prywatnej firmy handlowej  “Prokuratura Generalna”, zarejestrowanej  w UPIK w Waszyngtonie pod nr.424306989, działając w grupie przestępczej wraz z pomocnikami  są winni:

 • zbrodni wydawania i  wykonywania nielegalnych wyroków nielegalnych sądów, stosujących jurysdykcję talmudyczną
 • wymuszeń rozbójniczych, polegających na  ściąganiu od Polaków opłat, mandatów, kar, na rzecz firm prywatnych w Polsce oraz na rzecz światowych elit żydowskich, głównie z USA i z Izraela. 

Eingetragener FirmennamePROKURATURA GENERALNANicht eingetragene Bezeichnung oder UnternehmensteilLD-U-N-S® Nummer424306989LGeschäftssitzUl. Barska 28/30LPostleitzahl02-315LPostalische StadtWarszawaLandPolandWLänder-Code616PostfachnummerPostfach StadtLTelefon Nummer221251491WFax Nummer223189831Name HauptverantwortlicherWTätigkeit (SIC)9211

Obecni i wcześniejsi szefowie firm i ich pomocnicy z prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wymiaru sprawiedliwości w Polsce, podający się bezprawnie za pracowników “Ministerstwa Sprawiedliwości”, “Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji”, “Prokuratury Generalnej” oraz szefowie i ich pomocnicy z podległych jednostek policji, sądów, prokuratur na terenie całej Polski, są winni działań na szkodę każdego Polaka, na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, na szkodę Polski, na szkodę ludzkości.

Prywatne firmy handlowe tzw. “wymiaru sprawiedliwości” zostały przejęte przez przedstawicieli żydowskiego okupanta, który prowadzi działania na szkodę i krzywdę rdzennych Polaków. Firmy te dyskryminują, nękają , prześladują Polaków w Polsce poprzez stosowanie przepisów osaczających nawet świadków w sprawach cywilnych.
Według tych nielegalnych, nieskutecznych przepisów “sądy” nakładają kary, nawet za nie doręczone zawiadomienia, grożą następnymi karami i przymusowym doprowadzeniem na rozprawę w sprawie cywilnej. Przykładem takiego terroru sądowego bezprawia jest opisana sytuacja mieszkanki Bielawy, która skierowała żądanie natychmiastowego zaprzestania nękania nielegalną korespondencją i zastraszania karami oraz wymuszania stawiennictwa na rozprawie. link: “Nie dajmy się zastraszać i nękać przez prywatne “sądy”

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128743,nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce

Wobec Michała Jarzyńskiego stosowany jest terror “sądowy” polegający na nakładaniu kar nawet za niedoręczone zawiadomienia, grożenia następnymi karami i przymusowym doprowadzeniem na rozprawę w sprawie cywilnej.Na dowód poniżej: oświadczenie Michała Jarzyńskiego z dnia 25.02.2016r. oraz postanowienie “Sądu”z 09.02.2016r.

 

Oświadczenie

Michała Jarzyńskiego z 25.02.2016r. na okoliczność wydania bezprawnego postanowienia prywatnej firmy handlowej “Sąd Okręgowego w Łodzi” o zasądzeniu kary za niedoręczone wezwaniena rozprawę.

„Według tych nielegalnych, nieskutecznych przepisów “sądy” nakładają kary, nawet za nie doręczone zawiadomienia, grożą następnymi karami i przymusowym doprowadzeniem na rozprawę w sprawie cywilnej.”

Oświadczam, iż również ten przypadek mnie ostatnio dotknął, gdy nie stawiłem się jako świadek w sprawie cywilnej i sąd cywilny /nie otrzymałem zawiadomienia/ , a konkretnie sędzia Anna Terlecka reprezentująca w sprawie Sąd Rejonowy dla Łodzi -Śródmieścia w Łodzi , III Wydział Cywilny skazała mnie za nieusprawiedliwione -jej zdaniem – nieuczestnictwo w rozprawie na grzywmnę 500 zł, na co ja wniosłem zażalenie.

 1. poprzez komputeryzację sądów oni wiedzą, iż ja w danej sprawie występuję i się mszczą na mnie jak tylko mogą. Prawdopodobnie za to :

MAFIJNO-ZBRODNICZY SYSTEM WŁADZY W POLSCE DAWNIEJ I DZISIAJ

http://www.detektywmichaljarzynski.pl/index.php…  

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1964832223742991&set=p.1964832223742991&type=3&theater

Polski Obywatelski Ruch Oporu żąda niezwłocznego zaniechania prześladowania, dręczenia kapitana Michała Jarzyńskiego oraz  innych Polaków przez prywatną firmę handlową ‘Sąd Okręgowy w Łodzi”.

Polski Obywatelski Ruch Oporu żąda natychmiastowego zaniechania przyśladowania, dręczenia Polaków przez  inne firmy handlowe symulujące instytucje państwowe “wymiaru sprawiedliwości” w Polsce !

Dobrze wiecie, że nie macie prawa działać, istnieć ! Natychmiast przestalibyście istnieć, gdyby jednocześnie wszyscy klienci Waszych firm handlowych, bezprawnie podających się za “sądy”, dowiedzieli się o Waszych przekrętach prawnych i Waszej nielegalności z ogólnopolskich kampanii informacyjnych w telewizji, radio, z innych głównych mediów oraz z bilbordów !

Prawda o Waszych przestępczych działaniach dociera do najdalszych zakątków świata i budzi świadomość o  upadku prywatnego światowego niewolniczego systemu.

Zgodnie z Boską energią kwantową wróci do Was z 7-krotna siłą zło wyrządzane innym ludziom. Dla przemiany świata wystarczy niewielka grupa świadomych ludzi by zapobiec niszczeniu naszej Planety, niszczeniu ludzkości, bo dobra energia ma 1000-krotnie większą siłę sprawczą !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznejhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128743,nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady

Teresa z domu Znyk (Wojda), Maria z domu Znyk (Bejda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Herb Bończa200px-Herb_Slepowron

 Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)  http://polskiruchoporu.neon24.pl/www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gorniczewww.lowiczanie.prv.plwww.bejda.iddd.de

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

23 luty o 20:03 · Edytowany

Lowporo :

Dlaczego chcecie nadal być niewolnikami upadłego systemu ? Przecież ten sąd, który wydał tak krzywdzący wyrok w sprawie Pana Michała Jarzyńskiego to prywatna firma handlowa, zarejestrowana w UPIK w Waszyngtonie. Sędziowie działają więc prywatnie i prywatnie odpowiadają za szkody wyrządzone Panu Jarzyńskiemu, co nawet potwierdził w dokumencie „motu proprio” papież Franciszek ze zdelegalizowanego watykanu, skazany na dożywocie przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego za udział w mordach rytualnych na dzieciach ! Dotychczasowy niewolniczy system upadł z dniem 25.12..2012r. a Wy Panowie nadal chcecie być niewolnikami i uznawać wyroki prywatnych firm handlowych żydowskiego okupanta ? Panu Jarzyńskiemu znane sa nasze teksty, przesyłane regularnie drogą emailową dowody na upadek systemu a jednak woli pozostawać ofiarą upadłego systemu i zrealizować nakaz żydowskiego okupanta ? Już samo pojście do takiego prywatnego „sądu” powinno być ujmą na honorze oficera !

Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 23 luty o 22:07

Michał Jarzyński Gwoli ścisłości ! nie uczestniczyłem w rozprawie na której sędzia Karol Ike – Duninowski z Wydziału I Cywilnego Sądu Okręgowego w Łodzi zamknął sprawę sygn.akt : IC 1229/14 , pomimo tego , iż nie przesłuchany został mój świadek oraz ja, a następnie nie uczestniczyłem w ogłoszeniu wyroku. Nie otrzymałem do tej pory również wyroku. Wyrok znam z podglądu e-sądu w Łodzi , gdzie mam swoje konto. Wyrok został wydany poza moimi plecami , bez mojego udziału w końcowej rozprawie, lecz bynajmniej nie jest zaoczny /nasze prawo, a raczej jego interpretacje tak stanowią/ . Sprawa miała charakter polityczny, a wyrok jest w stosunku do mnie represyjny i prześladowczy , w tym też zakresie narusza prawa człowieka. Sądy cywilne nie są właściwe do rozstrzygania spraw o charakterze politycznym oraz nie są właściwe do rozstrzygania sporów o charakterze historycznym. Sąd Cywilny w Łodzi swoim rozstrzygnięciem tuszuje prawdę historyczną o agenturalnej bandyckiej działalności Naczelnego Psychiatry LWP Zdzisława Rydzyńskiego.

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · Wczoraj o 08:50

Napisz odpowiedź…

Michał Jarzyński

Ustosunkuję się i rozwinę jeden wątek o którym Pani Maria i Teresa piszą , a mianowicie ten , cytuję : „Według tych nielegalnych, nieskutecznych przepisów “sądy” nakładają kary, nawet za nie doręczone zawiadomienia, grożą następnymi karami i przymusowym doprowadzeniem na rozprawę w sprawie cywilnej.” Oświadczam, iż również ten przypadek mnie ostatnio dotknął, gdy nie stawiłem się jako świadek w sprawie cyilnej i sąd cywilny /nie otrzymałem zawiadomienia/ , a konkretnie sędzia Anna Terlecka reprezentująca w sprawie Sąd Rejonowy dla Łodzi -Śródmieścia w Łodzi , III Wydział Cywilny skazała mnie za nieusprawiedliwione -jej zdaniem – nieuczestnictwo w rozprawie na grzywmnę 500 zł, na co ja wniosłem zażalenie.

 1. poprzez komputeryzację sądów oni wiedzą , iż ja w danej sprawie występuję i się mszczą na mnie jak tylko mogą. Prawdopodobnie za to :
MAFIJNO-ZBRODNICZY SYSTEM WŁADZY W POLSCE DAWNIEJ I DZISIAJ

http://www.detektywmichaljarzynski.pl/index.php…

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1964832223742991&set=p.1964832223742991&type=3&theater

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Oto poniżej publikacja  autorstwa Michała Jarzyńskiego pt.: “Psychiatria Wojskowa”, która  jest niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego, mającego bezwzględne prawo do prawdy o agenturalnych bandyckich działaniach psychiatrów wojskowych i sądowych w Polsce.

 Psychiatria Wojskowa

“W dniu 2 stycznia I996r. zmarł płk.prof.Zdzisław Rydzyński Naczelny Psychiatra LWP główny pozwany w sprawie prowadzonej przez II Wydział Cywilny SW w Łodzi, sygn. akt: II C 1815/94. W listopadzie 1990 r. w toku trwającego postępowania przed Sądem Rejonowym w Łodzi II Wydział Cywilny b. Szef WSW w Łodzi płk mgr Jerzy Wiluś zniszczył materiały archiwalne wnioskowane jako dowód w sprawie dot. Płk prof Zdzisława Rydzyńskiego wel pseud. „Szczerbiec”

O ile pierwsze z tych zdarzeń skłania do umorzenia sprawy w części dot. pozwanego Zdzisława Rydzyńskiego, o tyle drugie rodzi potrzebę utrwalenia istotnych faktów z życia Naczelnego Psychiatry LWP, pozostających w ścisłym związku z powstaniem i rozwojem psychiatrii wojskowej. Jako jedna z nielicznych osób znająca zawartość zniszczonych materiałów krypt. „Szczerbiec” poczuwam się do obowiązku ujawnienia tych danych w materiale sądowym.

Jak wynika z informacji znajdujących się w materiale archiwalnym krypt. „Szczerbiec” związek Zdzisława Rydzyńskiego z psychiatrią wojskową poprzedził inny związek, a raczej kolejne związki z różnymi organizacjami o charakterze tajnym. Na początku w okresie okupacji był nim udział w Związku Walki zbrojnej w Głownie. Prawdopodobnie wtedy doszło do zdarzenia, które odcisnęło się piętnem na całym jego życiu. Rydzyński jako jedyny przetrwał okupację ze zlikwidowanej w Głownie przez Niemców młodzieżowej siatki ZWZ.

Kobieta o nazwisku Parelon, która rozpoznała w nim po wojnie zdrajcę zginęła w podejrzanych okolicznościach, bezpodstawnie nacechowana mianem konfidenta Gestapo. Wiadomo, że Rydzyński w 1950 r. zaciągnął się do wojska, z którego w 1956 r. został w ramach redukcji zwolniony. Po wyjściu z wojska umożliwiono mu wyjazd za granicę. Wyjechał do Monachium, gdzie w Ambasadzie USA zdawał bez powodzenia egzamin o zagraniczne stypendium. W trakcie tego pobytu realizował zadania operacyjne Służby Bezpieczeństwa min. nawiązał kontakt z osobami pracującymi w Radiu Wolna Europa.

W materiale archiwalnym krypt. „Szczerbiec” brakowało danych z okresu działalności Rydzyńskiego bezpośrednio po wojnie. Należy domniemywać, że Rydzyński z Urzędem Bezpieczeństwa związał się zaraz po wojnie. Prawdopodobnie podstawą współpracy z tą organizacją stanowiła jego okupacyjna przeszłość – stosunek do ZWZ.Metodę tą bardzo często stosował Urząd Bezpieczeństwa werbując na zasadzie zależności ludzi, którzy w trakcie wojny współpracowali z Niemcami.

Brak danych o Rydzyńskim z tego okresu tłumaczy fakt, iż Rosjanie wycofując się „oficjalnie” w I956r. z Polski zniszczyli lub zabrali wszystkie materiały operacyjne UB, gdzie trzon kierownictwa stanowili ich ludzie. Rydzyński wbrew pierwotnemu zamiarowi nie zostaje za granicą, powraca do kraju, co charakterystyczne wciela się ponownie do wojska. W tym czasie Służba Bezpieczeństwa przy jego aktywnym wykorzystaniu rozpoznaje rodzinę Kabatów z Głowna.

Nie można wykluczyć, iż Rydzyński będąc za granicą podjął współpracę na dwa fronty. W przyszłości jednak nikt się tym nie interesował ponieważ Rydzyński okazał się wyjątkowo przydatny w kraju w ramach reorganizowanego LWP. Niebawem dzięki swym tajnym dokonaniom i zdobytym kontaktom Rydzyński przerósł swoich nieoficjalnych chlebodawców dla których stał się człowiekiem poza wszelkim podejrzeniem, a de facto funkcjonującym poza i ponad prawem. Nim jednak do tego doszło w związku z powrotem do wojska w 1960 r Rydzyński został przewerbowany ze Służby Bezpieczeństwa w struktury Wojskowej Służby Wewnętrznej. Ze strony WSW oficerem werbującym, a następnie prowadzącym był b. oficer Informacji Wojskowej, żyjący do dzisiaj mjr Franciszek Urbański.

Rydzyński przyjął pseudonim „Szczerbiec” i od tego czasu tym pseudonimem podpisywać będzie sporządzane przez siebie własnoręcznie pisane meldunki oraz pokwitowania za pobrane wynagrodzenie. Ponowne wstąpienie do wojska, współpraca ze służbami specjalnymi sprawiły, iż Rydzyński z roli drugoplanowego lekarza psychiatry w klinice wojskowej w niedługim czasie dochodzi do stanowisk kierowniczych, odsuwając od tej roli pracowników cywilnych. Rydzyński zostaje zauważony i zyskuje poparcie osób z Kierownictwa MON, którzy widzą w nim, zgodnie ze wzorami radzieckimi, nowy skuteczny środek na oddziaływanie na krnąbrnych i nieposłusznych podwładnych.

W tym czasie stosowane w latach 50-tych metody fizycznego niszczenia wrogów wewnętrznych nie wchodziły w rachubę. Założony na początku lat 60-tych skromniutki dział psychiatrii wojskowej z czasem pod kierownictwem Rydzyńskiego rozrasta się w prawdziwe imperium, by w swej kulminacyjnej fazie osiągnąć na wzór radziecki miano Instytutu Higieny Psychicznej, a sam Rydzyński status i tytuł Naczelnego Psychiatry LWP.

Rydzyński mając poparcie służb specjalnych jako jeden z nielicznych będąc wojskowym w latach 60-tych i dalej, ma możliwość częstych wyjazdów do krajów kapitalistycznych. Niewątpliwie kontakty z naukowcami z Zachodu nobilitują go na arenie kraju i w środowisku Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, w ten sposób buduje swój prestiż. W trakcie zagranicznych wyjazdów realizuje zlecone mu zadania przez tajne służby, z których po powrocie sporządza meldunki podpisywane pseudonimem „Szczerbiec”.

Retrospektywnie należy stwierdzić, iż meldunki i zadanie realizowane przez Rydzyńskiego za granicą nie miały większej wartości operacyjnej. Wynikało to po części ze stanu wrogości pomiędzy nim, a oficerem prowadzącym (Rydzyński górował nad nim własną inteligencją, czego tamten. nie potrafił zaakceptować) po części zaś z roli jaką miał do odegrania, w kraju, w wojsku jako Naczelny Psychiatra LWP.
Kierownictwo MON bardzo szybko zauważyło jego nieograniczone możliwości na tym polu i doceniło otwierając przed nim kolejne szczeble kariery naukowej i wojskowej.Do Rydzyńskiego trafiali jako pacjenci wysocy dostojnicy wojska, pracownicy służb specjalnych i wymiaru sprawiedliwości z różnych względów nie pasujący do obowiązującego w danej chwili systemu w totalitarnym państwie Sądząc, iż mają do czynienia z lekarzem powierzali mu swoje tajemnice, dzielili się problemami. De facto mieli do czynienia z bezwzględnym, przebiegłym i cynicznym człowiekiem, ściśle powiązanym ze służbami specjalnymi i Kierownictwem MON.
Rydzyński na zlecenie, niekiedy telefoniczne stawiał diagnozy eliminujące niewygodnych żołnierzy z armii, również z prowadzonych postępowań karnych. W większości rozpoznania te szły w dwóch kierunkach: encefalopatii i zaburzeń osobowości.O tajnych diagnozach postawionych przez Rydzyńskiego pacjenci kliniki dowiadywali się pośrednio od przełożonych i z kadr.

Żadne środki odwołania się od decyzji Rydzyńskiego do końca jego kariery tj. 1991 r. nie wchodziły w rachubę. „Niezawisłe” Wojskowe Komisje Lekarskie nigdy nie podjęły decyzji sprzecznej z wolą Rydzyńskiego argumentując to faktem, że wydał ją Naczelny Psychiatra LWP. Nie istniała jakakolwiek instancyjność zaskarżeń decyzji orzeczniczych Naczelnego Psychiatry LWP.Doprowadzono do absurdu – odwołania od decyzji Rydzyńskiego rozpoznawał sam Rydzyński.

Sytuacja ta trwała do 1991 r. Tym, którzy nie akceptowali i kwestionowali rozpoznania odwołując się do Wojskowych Komisji Lekarskich, KC PZPR, prokuratury i sądu Rydzyńskl stawiał dalej idące rozpoznanie, a mianowicie paranoi o cechach pieniactwa. W sytuacjach konfliktowych Rydzyński nie wahał się dla osiągnięcia osobistych korzyści, podstępnie poddać pacjenta działaniu leków psychotropowych, powodujących dezintegrację osobowości oraz wywołujących przykre odczucia somatyczne.Próby działania tych leków Rydzyński podejmował nie bacząc na cokolwiek, również na wiek pacjenta.

Znana jest sprawa stosowania przez Rydzyńskiego środków psychotropowych wobec dzieci. Lekarz b. pracownik Instytutu Higieny Psychicznej psychiatra Lech Wiercioch który się temu przeciwstawił najpierw został zwolniony przez Rydzyńskiego z pracy, a następnie przez niego publicznie pomówiony. Rydzyńskiemu tak jak to było z kobietą o nazwisku Parelon nigdy nie wystarczało pokonanie przeciwnika, on po prostu musiał go zniszczyć.

W tym miejscu należy stwierdzić, iż z ogólnej liczby poszkodowanych jedynie znikoma część się odwoływała. Większość sparaliżowana strachem przed utratą renty lub emerytury oraz innymi konsekwencjami służbowymi czy też karnymi, pokornie milczała. Przez długie lata bezkarnej działalności orzeczenia wydane przez Rydzyńskiego w pierwszej i zarazem ostatniej instancji miały większą moc niż prawomocne wyroki sądowe. Pozbawiały indywidualne osoby pracy, wolności i godności osobistej. Znana są przypadki wywołania tą drogą chorób u osób całkowicie zdrowych.

Władza jaką osiągnął Rydzyński była niepodzielna, z nikim się nią nie dzielił. Wynikała z tajnych związków ze służbami mi specjalnymi oraz tajnej roli jaką odgrywał w mafijnym systemie wojska. Nikogo z podwładnych nie dopuszczał do swoich tajemnic. Jakąkolwiek nielojalność bezwzględnie niszczył. Wypracował uniwersalne metody i techniki psycho i socjotechnicznego manipulowania ludźmi niszczenia ich woli. pozbawiania godności i zdrowia.

Pomimo ograniczonego zaufania do podwładnych i patologicznej podejrzliwości Rydzyński prawdopodobnie dla samo asekuracji i zabezpieczenia przyszłości zawierzył jednak jednej osobie, a mianowicie swojemu podwładnemu płk prof. Wojciechowl Gruszczyńskiemu. Dopuścił go do najtajniejszych spraw tj. stawiania diagnoz na zlecenie. Wcześniej jednak doprowadził do sytuacji, ażeby jego pupil wtopił się w rządzące WAM w Łodzi elity polityczne, dzięki czemu ten został sekretarzem PZPR w WAM w Łodzi, był również delegatem WAM na ostatni Zjazd PZPR w 1990 r.Na kontrolowaną przez siebie karierę Gruszczyńskiego Naczelny psychiatra LWP nie przystał z początku ich znajomości. Zdecydował się na nią dopiero wówczas. gdy wbrew obietnicom swoich popleczników z Warszawy i tajnych służb nie został mianowany Komendantem WAM w Łodzi.
Jak długo ten zdegenerowany i nieodwracalnie skorumpowany układ obwiązywał można sobie wyobrazić biorąc pod uwagę fakt. iż płk prof. Gruszczyński jeszcze w 1989 r. wyuczoną przez swojego protektora metodą zwolnił z wojska na zlecenie Szefa Służby Zdrowia WP gen. dr. Andrzeja Kaliwoszki, a de facto WSW mjr J. D. / dane osobowe usunięto na żądanie zainteresowanego /. Wymieniony został zwolniony z wojska na zaburzenia osobowości w kierunku homoseksualizmu, a faktycznie za udział w Kościele Baptystów. Wcześniej na zlecenie gen. dr. Kaliwoszki, a de facto także WSW z armii zwolniony został ppłk. Andrzej Sikorski.

Wymieniony miał to nieszczęście, iż jego brat był księdzem w jednej z parafii w Warszawie i wygłaszał niewłaściwe zdaniem władzy kazania. Ppłk Sikorski odmówił współpracy z WSW w kierunku zneutralizowania brata. Paradoksem w tym wszystkim jest fakt. iż gen. dr Kaliwoszka po zmianie ekipy rządzącej w Polsce jako pierwszy z żołnierzy niósł baldachim nad Prymasem w pielgrzymce na Jasną Górę. Gen. dr. Kaliwoszka jest do dzisiaj Szefem Służby Zdrowia WP.

Szczyt władzy Rydzyńskiego przypada na lata 70/80. Właśnie wtedy jakoby w oznakę największego zaufania ówczesny Premier Piotr Jaroszewicz zleca mu leczenie syna Andrzeja. Wkrótce do niego dołącza Jaruzelski minister obrony narodowej PRL, który z kolei powierza jego opiece córkę Monikę. Wysoko postawieni pacjenci nobilitują Rydzyńskiego, z czym nie kryje się przed otoczeniem, a nawet celowo okazuje. Osiągnięta przez niego pozycja społeczna stawia go w sytuacji bezkarności, a kierowany przez niego Instytut w sytuacji uprzywilejowanej.

W całej jego karierze żadna skarga składana na niego w Prokuraturze Wojskowej nie wyszła poza stadium początkowe tj. czynności sprawdzających, nie doczekała się wszczęcia postępowania karnego. Naczelny Prokurator Wojskowy, zgodnie z ustawą podporządkowany ministrowi obrony narodowej miał i w dalszym ciągu ma związane ręce. Niezawisłość i suwerenność decyzji Prokuratury Wojskowej była i pozostała fikcją.Taką samą fikcją jaką były prawdopodobnie i jeszcze jakiś czas będą prowadzone przez nią niektóre śledztwa w tzw. „sprawie”.

W postępowaniu i działalności płk. prof. Rydzyńskiego i jego następcy płk prof. Gruszczyńsklego szczególną rolę odgrywała tajemnica zarówno wojskowa jak i lekarska. Stanowiła ona parawan dla prowadzenia przez nich bezprawnych, nieetycznych poczynań, przeróżnych niedozwolonych eksperymentów i zabiegów na pacjentach. W razie zaistnienia takiej sytuacji ujawniana była instrumentalnie, publicznie na własny niechlubny użytek w celach oszczerczych, dyskredytacji danej osoby. W kontaktach z otoczeniem nie można nie przyznać Rydzyńskiemu pewnej dozy dobroduszności.

Rydzyński chętnie pomagał ludziom z którymi w przyszłości wiązał własne plany. Niemniej, w sytuacjach dla siebie kryzysowych bezwzględnie wykorzystywał te układy. Płk prof. Zdzisław Rydzyński zwolniony został z wojska w 199I r. jakiś czas po ukazaniu się w prasie publikacji na temat wykorzystywana psychiatrii wojskowej dla celów pozamedycznych.Zadziałały mafijne reguły systemu, które nakazują pozbywać się jako niewygodnych świadków ludzi dwóch kategorii: albo zbyt uczciwych. albo publicznie skompromitowanych.

Szczegółowy opis życia i kariery Rydzyńskiego nie będzie łatwy dla kogoś kto by w przyszłości podjął się tego tematu. Trzeba stwierdzić, iż był on zdolnym i inteligentnym człowiekiem, współtwórcą polskiej psychiatrii wojskowej. Jednocześnie z własnej i jednoznacznie złej woli był ważnym trybem w mafijnym systemie funkcjonowania Sił Zbrojnych PRL.

Niezależnie od tego kim był Naczelny Psychiatra LWP u jego boku, lecz nie pod jego skrzydłami (paranoicznie niszczył niezależnych naukowców widząc w nich przyszłych konkurentów) wyrosło nowe pokolenie psychiatrów wojskowych, wśród których znajduje się naprawdę wielu wspaniałych lekarzy. Niestety nie można do nich zaliczyć płk. prof. Gruszczyńskiego, który jak dotąd nie doczekał się przygotowywanej dla niego schedy po swoim pryncypale w postaci stanowiska Naczelnego Psychiatry. Niezrażony tym niepowodzeniem Gruszczyński. biorąc rozbrat w 1991r. z PZPR.. natychmiast zrobił wszystko, by objąć inną społecznie ważną rolę – drugą kadencję piastuje funkcję Przewodniczącego Oddziału Łódzkiego PTP w łodzi.

Były Szef Oddziału WSW w, Łodzi płk mgr Jerzy Wiluś, ostatni tajny chlebodawca Naczelnego Psychiatry LWP. aktualnie szef jednego z Oddziałów Szefostwa Wojskowych Służb Informacyjnych w Warszawie odpowiedzialny za zniszczenie materiałów archiwalnych krypt. „Szczer’biec” nie przyszedł na pogrzeb płk. prof. Zdzisława Rydzyńskiego. Widocznie uznał, iż „murzyn zrobił swoje i murzyn może odejść”. Ustawa o zasobach archiwalnych DzU z 14 lipca 1983r nr.38 poz.I73 art.52 ust.I mówi, iż „kto posiadając szczególny obowiązek ochrony materiałów archiwalnych uszkadza je lub niszczy podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.-  koniec cytatu.


Teresa Wojda

KONIEC OSZUSTWA ZDELEGALIZOWANYCH BANKÓW !!!

2016-02-22 16:57:33

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129809,koniec-oszustwa-zdelegalizowanych-bankow

 

KONIEC OSZUSTWA ZDELEGALIZOWANYCH BANKÓW !!!

nihil novi

Łowicz, 20.02.2016r.

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

                                                 

Dariusz Choryło

Wioletta Reimer

Dorota Faszczewska-Ward

Iwona Milewska

Krzysztof Szlichciński

Bank PKO S.A. Centrala w Warszawie

Emilia Jakubczyk, Jolanta Klata

Bank PKO S.A. II O. w Łowiczu

 

Otrzymuje:

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s Przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli

 

Szanowni Państwo !

W piśmie pod szyldem” Bank Pekao”, z dnia 03.02.2016r.nr.: 064110176(P),  skierowanym do Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, dotyczącym umowy rachunku bankowego nr. 88124018194444000010885910, informującym o rzekomym przeterminowanym zadłużeniu w kwocie; 36,58 PLN i zawartymi  grożbami:

 • doliczania odsetek od rzekomego zadłużenia
 • pobrania dodatkowej opłaty za pismo przesłane bezprawnie i bezpodstawnie
 • blokady rzekomych kart obciążeniowych

wymuszane jest na Stowarzyszeniu skontaktowanie się z bankiem, pod warszawskim numerem telefonu lub osobiście w placówce Banku PKO S.A. w Łowiczu.

Pracownice Waszej prywatnej firmy handlowej upadłej 25.12.2012r., korporacji zarejestrowanej w UPIK w Waszyngtonie pod numerem 425424906, dopuściły się łamania praw ludzkich prezes Stowarzyszenia Teresy z domu Znyk (Wojda) poprzez trzy-krotne telefoniczne niepokojenie połączone z nakazem osobistego skontaktowania się z łowickim oddziałem Waszej nielegalnej firmy handlowej.

UPIK® Datensatz – L

L Eingetragener Firmenname FUNDACJA BANKOWA IM DR MARIANA KANTONA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil  
L D-U-N-S® Nummer 425424906
L Geschäftssitz Ul. Grzybowska 53/57
L Postleitzahl 00-950
L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
W Länder-Code 616
  Postfachnummer  
  Postfach Stadt  
L Telefon Nummer 226560684
W Fax Nummer 226560684
  Name Hauptverantwortlicher  
W Tätigkeit (SIC) 8699

 

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu stwierdza, że Wasze pismo jest nielegalne ze względu na:

 • upadek światowego systemu bankowego, delegalizację wszystkich banków na świecie i jednoczesne  anulowanie wszystkich długów
 • napisane przez pracownika prywatnej firmy handlowej z którą żaden przedstawiciel naszych organizacji nie podpisywał  żadnej umowy handlowej
 • rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002r./ Artykuł 9,   ”Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Jesteście  winni działania w grupie przestępczej z prywatnymi firmami handlowymi symulującymi instytucje państwowe, z prywatnymi firmami handlowymi sądów,  komorników, firm windykacyjnych, które dopuszczają się przestępstw kradzieży, wymuszeń rozbójniczych, łamania praw ludzkich na milionach codziennie krzywdzonych Polaków !

Wasza firma powstała i działała w wyniku przestępstwa korupcji, grabieży i wymuszeń rozbójniczych  na szkodę Suwerena-Narodu Polskiego, na szkodę każdego Polaka,  na szkodę ludzkości !

“Kolejne ekipy rządzące nadal prowadziły destrukcję gospodarki narodowej „Wyprzedaż banków nabrała przyśpieszonego tempa. 73% banków zostało sprzedane za 2 mld dolarów obcemu kapitałowi. W sumie tej mieścił się nie tylko majątek nieruchomy i ruchomy, znacznie przekraczający uzyskaną ze sprzedaży wartość, ale także lokaty bankowe na sumę 66 mld dolarów”. Dochody z prywatyzacji nie rekompensowały utraconych. O ile jeszcze w 1991 roku deficyt wynosił 3,1 mld złotych, to już w 2000 roku przekroczył 25,4 mld, w 2001 roku 32,4 mld, a w 2002 roku 39,4 mld. Obecnie zadłużenie przekracza 500 mld złotych(po czterech latach od napisania tych słów oficjalny dług wzrósł o kolejne 500 mld zł – patrz na ) .

Wszystkie “zadłużenia” Waszych klientów  to Wasze wobec klientów długi ! Działaliście na zaprojektowanym oszustwie, na tricku z NAZWISKIEM a więc nawet z tego względu wszystkie umowy z Wami są nieważne !

“Podstawową skazą piękności tego triku jest to, że jak tylko to oszustwo zostanie odkryte, które zostało umyślnie zaprojektowane, oszustwo to i wszystkie umowy uznane są za nieważne, nunc pro tunc.(…) Pomyśl o tym, pracownik, alias menedżer bankowy, ma życiową umowę ze swoim pracodawcą, który go zatrudnił i z tym tak to idzie przez wszystkie stopnie w górę aż do zarządu, do głównie odpowiedzialnego za wszystkich, dyrektora generalnego zarządu. Zbędne jest mówić, ale bank prawnie wyrywa dla siebie działkę, która należy do jego pracownika i ciebie jako dzierżawcę z niej wyrzuca i jadą dalej,żeby przechytrzyć kolejną ofiarę, do tego samego oszustwa. “ Więcej w poniższym załączniku:KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?”

Podkreślamy z całą mocą, że nie macie prawa prowadzić swojej działalności ! Nie istniejecie ! Dobrze wiecie, że nie macie prawa działać, istnieć ! Żerujecie na nieświadomości klientów !  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/127193,blokada-korespondencji-kluczem-w-obronie-koniecznejhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126992,oswiadczamy-ze-nie-zaginelismy-na-dalekich-morzach, http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128743,nie-dajmy-sie-zastraszac-i-nekac-przez-prywatne-sady

Natychmiast przestalibyście istnieć, gdyby jednocześnie wszyscy Wasi klienci dowiedzieli się o Waszych przekrętach prawnych i Waszej nielegalności z ogólnopolskich kampanii informacyjnych w telewizji, radio, z innych głównych mediów oraz z bilbordów !

Prawda o upadku światowego niewolniczego prywatnego systemu dociera lotem błyskawicy ze wsparciem energii kwantowej  milionów świadomych Polaków w Polsce i na świecie !  Jest tylko kwestią krótkiego czasu, kiedy cały kartel bankowy zostanie zmuszony ogłosić publicznie upadłość w ogólnopolskich kampaniach informacyjnych w radio i telewizji. Wtedy każdy mieszkaniec Polski i świata zyska nie tylko uwolnienie ale też równy dostęp do dóbr Ziemi !

Wszystkie tytuły własności oraz inne prawa wraz z aktywami Waszej nielegalnej firmy handlowej są własnością Suwerena-Narodu Polskiego i podlegają równemu podziałowi dla wszystkich, obligatoryjnie uwolnionych Suwerenów-Polaków !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakowhttp://polskiruchoporu.neon24.pl/post/128922,zdemaskowane-oszustwo-unijne-koncem-unii-europejskiej

Członkowie Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie” oraz członkowie  Inicjatywy Obywatelskiej  Dorzecza Bzury i Słudwi oraz  Polskiego  Obywatelskiego Ruch Oporu, jak też każdy Suweren-Polak, obligatoryjnie uwolniony przez Paradygmat Report z 25.12.2012r. oraz  Proklamację z 02.11.2014r. Suwerena-Narodu Polskiego o przejęciu bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej w Polsce wraz z Dekretem z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy żydowskiego okupanta, są beneficjantami  One People’s Public Trust a jedynymi obowiązującymi prawami są: Universal Comercial Code (UCC), Prawo Uniwersalne (Universal Law) oraz Prawo Powszechne (Common Law).

Szanowni Państwo !

Odpowiadacie prywatnie, jako osoby fizyczne,  za łamanie praw ludzkich według Międzynarodowej Taryfy odszkodowawczej.  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

Oto poniżej wykaz przestępstw za które odpowiadacie prywatnie jako osoby fizyczne. Jesteście winni :

 • winni zastosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum  1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.21  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni stosowania norm i przepisów, nieważnych z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 3.000.000 od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.22  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni egzekwowania zasad nie potwierdzonych  prawidłowo państwowymi ustawami, bez  suwerennej legitymacji Narodu Polskiego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.23  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wykonywania  nieuprawnionych działań z przymusem (np. zajęcia komornicze, kary, faktury wstępne, etc.).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000.000 od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.24  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia.

” Dostarczanie, uznanych przez rezolucję ONZ A/RES/56/83 z dnia 28. stycznia 2002/ Artykuł 9, za nielegalne, wszelkich przesyłek firm pocztowych na usługach nielegalnego rządu w Polsce, który jest spółką handlową wygasłą z dniem 25.12.2012r. jest najsurowiej zabronione i karalne !”

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni łamania praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni antypolonizmu, dyskryminacji Polaków w Polsce.

Z tego tytułu przysługuje każdemu Polakowi odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę  i krzywdę każdego Polaka a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” za przesłanie nielegalnego pisma z 03.02.2016r.nr.: 064110176(P) żąda od szefa nielegalnej firmy, Dariusz Choryło odszkodowania w wysokości 6.001.000 Euro, słownie: Sześć milionów tysiąc Euro a od jego pomocników, autorek nielegalnego pisma: Emilii Jakubczyk, Jolanty Klata odszkodowania w wysokości 1.000.500 Euro, słownie: milion pięćset Euro, płatne do 08.03.2016r., z tego 50% procent  kwot na konto : INTELIGO  50102055581111145677400062 a 50% kwoty w uncjach złota, wg przelicznika z 20.02.2016r. do rąk własnych prezes Teresa z domu Znyk (Wojda) przekazem kurierskim na adres: Łowicz, Os. Kostka12/9, 99-400 Łowicz.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa Was  jako osoby obligatoryjnie uwolnione z niewolniczego systemu, do  włączenia się w pokojowe przejmowanie aktywów upadłych korporacji i tworzenie nowych systemów m.in.bankowych.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wystąpił do Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli, z prośbą o pomoc w obronie Narodu Polskiego i Polski.

Polski Obywatelski Ruch Oporu wskazał sprawców, winnych agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim, którymi są prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe w Polsce oraz prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje unijne i międzynarodowe, co zostało upublicznione na : www.wojdabejda.wordpress.com , http://polskiruchoporu.neon24.pl/,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129371,stop-talmudycznemu-wymiarowi-sprawiedliwosci-w-polsce,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129247,obrot-i-dystrybucja-energii-okrada-i-oszukuje-polakow,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129195,stop-wymuszeniom-rozbojniczym-firm-skarbowych,http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129139,o-odszkodowania-za-okradanie-i-zniewalanie-polakow

Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa Polaków do zgłaszania gotowości bycia Szeryfami, Pokojowymi Oficerami Prawa Zwyczajowego, jako cyt.: “ustanowionych, odpowiedzialnych służących ludziom i sprawiedliwości” do pełnienia roli strażników i obrońców praw wolności w społecznościach. Będą oni wcielać w życie decyzje Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli oraz egzekwowanie “Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich”.

Przy pomocy specjalnie wyszkolonych szeryfów, pokojowych oficerów przy społecznym wsparciu, zapoczątkowana została pokojowa przemiana świata i ludzi. Poprzez wykluczenie ze społeczności ludzkiej osób winnych działań na szkodę ludzkości w upadłym 25.12.2012r. prywatnym, niewolniczym światowym systemie, opartym na zdelegalizowanej przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Państwa w Brukseli, władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, możliwe będzie wprowadzenie oczekiwanych pozytywnych zmian na Ziemi. http://itccs-polski.blogspot.de/2014/05/przewodnik-szkolenia-dla-szeryfow-i.html

Maria z domu Znyk (Bejda) , Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU  

Herb Bończa200px-Herb_Slepowron

Polskie herby szlacheckie przodków Maria z domu Znyk (Bejda) Teresa z domu Znyk (Wojda)

http://polskiruchoporu.neon24.pl/www.wojdabejda.wordpress.com,http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze,www.lowiczanie.prv.pl,www.bejda.iddd.de

 

Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej, demaskatorka upadłego prywatnego światowego niewolniczego systemu pisze, cyt.:

“Mam pomysł na kolejne „objawienie” drukarskiego diabełka w szczególe, który zawiera papierowy pieniądz z jego prawie niezauważalnym znaczkiem “c” w kółeczku i co oznacza Copyright . Zauważyłam go w końcu po pewnej wskazówce też na banknocie euro przed znakiem seryjnym, a co to „prawnie” dla nas oznacza trzeba sobie dokładnie uzmysłowić i zrozumieć, żeby zniszczyć tą papierową piramidę kłamstw zniewalającą i niszczącą świat, bo Natura jest przecież silniejsza od kawałka papieru z „prawem autorskim” tak bezwzględnie ekspoatującym nas i cały ten piękny świat !https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie

Oczywiście to „prawo autorskie” dotyczące banknotów zabrania ich drukowania (fałszowania) przez gojskich drukarzy, ale przecież nikt nie może zabronić ludziom drukowania sobie własnych pieniędzy w ich własnych społecznościach na swój praktyczny użytek w wymianie dóbr i usług i to bez drukarskich pośredników pejsatych fałszerzy, łgarzy i podżegaczy wojennych zasłaniających się iluzją „prawa autorskiego” ! “ – koniec cytatu.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

KREDYTY, HIPOTEKI KTO JEST KTO W TEJ GRZE OSZUSTW ?

Z oppt

Dla jednego przestępstwa, dla każdego przestępstwa, musi być dowód na istnienie celowo zamierzonego działania, gdzie nieznajomość przepisów nigdy nie jest usprawiedliwieniem, zarówno na poziomie cielesnym i / albo duchowym.

Już od dłuższego czasu udowodniliśmy, że rzeczywiście jakiekolwiek/ każde użycie LEGALNEGO NAZWISKA z CROWN COPYRIGHT jest oszustwem, niezależnie od tego, czy byliśmy tego świadomi czy też nie.

O ile ignorancja tej prawdy nigdy nie była  niczyją intencją, jest to również żadne usprawiedliwienie. Ci, którzy tworzą przepisy muszą się do nich zastosować. Dlaczego zgadzamy się na umowę z umyślnie ukrytą treścią drugiej umowy. Chodzi tu o odzyskanie naszej pełnej odpowiedzialności, nic więcej a z pewnością nie mniej. A więc, co się dzieje naprawdę, kiedy ktoś idzie do banku po pożyczkę, hipotekę, konto itp. ?

W wyniku naszej dobrowolnej akceptacji „wszystkich rzeczy systemu“, było wiele ukrywane, ponieważ nasza niewiedza uczyniła nas ślepymi. To już nie jest więcej błahostką. Żyjący nie może więcej wchodzić w żadną umowę z martwym przedsiębiorstwem, lecz ktoś, kto działa jak martwa fikcja jurysdykcji, może to.

Jest to ważne dla obu stron tego równania, z każdą umową albo handlem, na które każda strona wyraziła zgodę.Powiedziałem nie podpisała, lecz wyraziła zgodę.Jeśli ktoś wyraził zgodę do uczynienia czegoś, to jest on już w tej umowie wypełnioną duchową intencją i odpowiednio do tego zobowiązany.

Contact, foto

W tym momencie, w którym to nawet pomyślałeś o otrzymaniu pożyczki, byłeś już w umowie via tą samą intencją.

W moich wszystkich wysiłkach do odkrywania tego, co naprawdę się stało prześledziłem wiele śladów wulgarności, zwanej prawem.

Jedna rzecz, która zawsze wychodziła na powierzchnię, to ta, że ta każda drobina prawa systemu była czystym fizycznym odwracaniem uwagi po to, żebyśmy nigdy nie rzucili okiem na duchową naturę tych spraw. Sygnowanie na jednej linii czyni ciebie podpisującym. Jeden „X“ na linii oznacza „żadna wzajemność“, „partia uczciwości“, UCC tego czy takiego prawnego szaleństwa, ponieważ ja nigdy zbyt głęboko nie uderzyłem w prawdziwe, głębokie aspekty duchowe, głównie będąc zwrócony z uwagą widzenia na to „co na dole“ i nie w rzeczywistości „tak również u góry“.

W obliczu myriad przekrętów i zwrotów przede wszystkim w prawnych sprawach stało się to wystarczająco jasne, że cały system prawa i jego matactwa jest niczym innym, jak manewrem odwracającym uwagę, kreacją, z egocentrycznym, utraconym rozsądkiem zadowolonym grą z diabelskimi szczegółami.

Prawda jest taka, że każda umowa, w którą weszłeś z twoim legalnym NAZWISKIEM , jest, była i będzie zawsze czystym oszustwem, dopóki nie odkryjesz pierwotnych zamiarów legalnego NAZWISKA twórców tego systemu.

Metryka urodzenia jest według wszelkiego prawdopodobieństwa dowodem, którego ktoś potrzebuje, żeby wszystkich i każdego oskarżyć, którzy próbują tworzyć, podstawy prawne do oskarżeń w przypuszczeniu/ insynuacji poprzez użycie tego NAZWISKA .Wskazuje więc to na niezawoalowany pierwotny grzech pierworodny ( grzech spadkowy). Był to mój albo twój zamiar, popełnić świadomie oszustwa ?

Foto dwodu am.

Naturalnie, że to nie tak, lecz o tym, który to oszustwo z legalnym NAZWISKIEM utworzył nie można tego powiedzieć.

Już sam fakt, że jakiś policjant nosi mundur, jest wystarczającym dowodem na działanie z premedytacją wskutek wykonywania swojego obowiązku poprzez pomoc i podjudzanie żywej istoty w nieświadomym popełnianiu oszustwa, ponieważ policjant nie ma ŻADNEJ kompetencji bez połączenia z NAZWISKIEM, ponieważ on sam jest martwy przez swoje przyzwolenie .

Nie jest to żadnym przypadkiem, że policjanci na swoich wizytówkach „ nie do identyfikacji“ („ not for identifikation“) stoi napisane, jeśli byś już taką otrzymał.Niedawno otrzymałem taką od przyjaciela i jest to dowód na to, że oni standartowo są zmuszani do wywierania na nas presji.

Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli pożyczkę z banku albo ci odpowiednio głupi, którzy się chcą poważyć na to, jest tu to coś do przemyślenia.

To konto, o którym myślisz, że jest twoje, nie należy do ciebie. Twoje NAZWISKO należy do CROWN ( korony) ; to legalne, nie to prawomocne.Jeśli ktoś niestety wyjawi swoje nazwisko, można natychmiast z tego wnosić i przyjąć, że chodzi o te legalne.

Bank jest zarejestrowanym towarzystwem akcyjnym, tak jak twoje nazwisko z czym jako skutek należy do CROWN. W tym przypadku są również ZAREJESTROWANE ONZ i WSZYSTKIE narody.

Mówi się dużo na temat NWO, który ma nadejść. Prawda jest taka, że NWO jest już w pełni sił i w działaniu. Najprostszym sposoben do zatuszowania tego ludziom jest stałe mówienie, że jeszcze go nie ma.

Nie możecie czegoś znaleść, jeśli myślicie, że czegoś nie ma. NWO istnieje od tysięcy lat, już tak długo , jak istnieje system wymiany / pienieżny. Dzisiejsza wersja jest taka sama, jak stara, gdzie znak bestii, legalne NAZWISKO i nierządnica Babilonu, jest handlem.

Jeśli mi nie wierzysz, to spójrz jak daleko poruszysz się w świat bez twojej prawnej IDENTYFIKACJI i w dniu codziennym przy handlowaniu/ podróżowaniu/przeżyciu.

Pozwólmy sobie spojrzeć z tym wspaniałym zapleczem, co się tak naprawdę dzieje, kiedy pójdziemy do banku po pożyczkę albo hipotekę ?

Na zewnątrz wygląda to tak, że jak ktoś idzie do banku, spotyka się z urzędnikiem bankowym, żeby dopytać się o warunki kredytu/ hipoteki ( przedstawionych w umowie) i stwierdzeniu , poprzez przejście iluzji „czy masz szansę“. Zostaje sporządzony „papierowy kram“ i voila, bank daje ci pozornie niezbędny kapitał.

W tym świecie widząc to raz jako normalne, powinno być takie wyjaśnienie wystarczające. Pozwól nam tutaj wziąć na przykład jedną hipotekę. Myśl zawsze przy tym, że tylko żywy z żywym może zawierać umowy, nigdy z przedsiębiorstwem albo martwą rzeczą. Więc spójrzmy na tylko jednego żyjącego będącego stroną, bo bank zawsze jeszcze jest martwym stowarzyszeniem. Więc prześledźmy żyjących ludzi, którzy w tym uczestniczą, są w to wciągnięci. Dla ułatwienia będę nazywał pierwotny bank jako martwą korporację.

Z nazwą Bank Anglii, ponieważ był to pierwszy bank i który do siebie zerwał żywą koronę w postaci Williama III, zastąpił przez siebie martwą koroną, z kolei po prostu nazwaną CROWN CORPORATION – korporacja korony .

Ponieważ jesteś tylko ty i urzędnik kredytowy albo manedżer bankowy, którzy są żyjącymi stronami, kto więc póżniej rozmyślnie wypożycza pieniądze ? Pomyśl o tym, że tylko żyjące strony mogą uskuteczniać umowy, nigdy martwi.

Przy czym do tego dochodzi ugoda wszystkich żyjących uczestniczących w tej grze i różne umowy, które są poufne, poprzez wyrażenie zgody, są też duchowo związane poprzez ZAMIAR.

Menedżer bankowy musiał być zgodny ze swoją wolą, wypełniając formularz bankowy, żeby pracować dla banku i on jest z tym w umowie z nim i dla banku albo dokładnie powiedziawszy, jego własnością, który ustala wszelkie warunki dla towarzystwa kapitałowego.

Za każdym martwym przedsiębiorstwem stoi żywa istota. Przedsiębiorstwo egzystuje tylko z powodu zamiaru tego, który go miał tylko po to, żeby je stworzyć ; Fakt. Teraz wiemy, kto jest partnerami w umowie i są tylko ty i ci żyjący, w roli jako menedżer bankowy, związani w całości ze swoimi wszystkimi zobowiązaniami, które on/ ona przez potwierdzenie się jako pracownik danego banku ostatecznie posiada. W przypadku banku Anglii obowiązuje to, że ten kto posiada urząd, jest „corporation sole“ / duszą.

Co się naprawdę dzieje, kiedy TY udzielasz kredytu dla menedżera bankowego, nie dla ciebie samego. To jest menedżer bankowy, który otrzymuje pieniądze, żeby kupić TWÓJ dom, o którym myślisz, że jest twój. Dalej więc czytaj w umowie, że ty tylko uważany jesteś jako „WŁAŚCICIEL GRUNTU“. To jest BM, posiadacz działek, nieruchomości, domów, a nie ty albo sam bank. Tobie zostały przedłożone dokumenty, żebyś je podpisał.

Ale czego nie wiesz, to umowa ta została w pierwszej linii zawarta, jak się zdecydowałeś ją zawrzeć, żeby ją otrzymać i wtedy była PRZYPIECZĘTOWANA , jak ją dotknąłeś. Używałeś rękawiczek jak ją dotykałeś, żeby ją podpisać ?

grafika do art. hipoteki

Prawdopodobnie nie i to było twoje DNA i DNA BM, które tą umowę przypieczętowały, nie atrament. Kiedy rozpoczniesz pojmowanie DNA połączenia, rozpoznasz, dlaczego z ciebie jako niemowlakowi zdobyto twoje DNA z odcisków stóp i z pobraniem krwi. Uczyniono to, żeby stworzyć prawomocne połączenie między twoim DNA i twoim NAZWISKIEM, z daną zgodą PRZYPIECZETOWANIA przy tym, jak twoi rodzice twoje NAZWISKO ZAREJESTROWALI. To jest dowód, tylko jako jedna KOPIA z oryginału, zapieczętowanej umowy w KSIĘDZE RODU. Tak, Twoje DNA może być łatwo połączone do twojej mamy i taty, gdzie DNA mitochondrialne od mamy jest stałym zapisem wszystkich linii genealogicznych.

Co się dzieje, kiedy podpisujesz umowę z twoim nowym dłużnikiem, zwanym menedżerem banku, bo to tak jest, że ty jesteś poręczycielem jego KREDYTU ? A ty masz tylko status wtórny w tym porozumieniu, którego jego rzeczywistym właścicielem jest reprezentant banku i dlatego NIGDY więcej nie będziesz widział oryginału, bo on nie należy do ciebie.

Wszelka odpowiedzialność za kredyty, za każdy pojedynczo opiera się na barkach każdego żyjącego, który pracuje dla i w każdym/ wszystkich instytutach finansowych i jest częścią każdego/wszystkich kredytów, itp.

Ponieważ wszystkie sprawy KORONY, wszystkie sprawy należą do Banku Anglii i wszystkie sprawy są zarejestrowane i wszystkie są własnością korony, do kogo więc należy każda pojedyncza ? To nie jest żaden piękny obraz, ale ogromnie chytry podstęp, który w końcu wyszedł na światło dzienne.

Krótko powiedziawszy, to ty pożyczasz pieniądze menedżerowi bankowemu, żeby oni mogli kupić twój dom, w ten sposób możesz tylko być dzierżawcą i wtedy, kiedy odsetki na hipotekę nie zostaną zapłacone, co zapewne uczyni bank ?

To była pożyczka dla menedżera bankowego, a wy pozostaliście na zewnątrz już od pierwszego dnia, jak wam zezwolili płacić za ich długi, jako ich poręczyciel.

Tego nie można prawnie obejść, ponieważ ty jesteś trzecią stroną w tej całej szaradzie banku z tą grą oszustw. Nie masz żadnego prawnego wsparcia, ale to ty MASZ prawo; „pobitego na śmierć”, prześladować prywatnym oskarżeniem tego znanego ci już menedżera banku, odbiorcy kredytu.

Podstawową skazą piękności tego triku jest to, że jak tylko to oszustwo zostanie odkryte, które zostało umyślnie zaprojektowane, oszustwo to i wszystkie umowy uznane są za nieważne, nunc pro tunc.

Legalne nazwisko było zamiarem, tak jak również kredyty i hipoteki każdego rodzaju. Umowa zawsze ułożona jest między tobą i inną żywą częścią. Co z kolei dzieje się, kiedy bank tą działkę oddaje do przymusowej licytacji, której to współpracownik więcej nie opłacił ?

Pomyśl o tym, pracownik, alias menedżer bankowy, ma życiową umowę ze swoim pracodawcą, który go zatrudnił i z tym tak to idzie przez wszystkie stopnie w górę aż do zarządu, do głównie odpowiedzialnego za wszystkich, dyrektora generalnego zarządu. Zbędne jest mówić, ale bank prawnie wyrywa dla siebie działkę, która należy do jego pracownika i ciebie jako dzierżawcę z niej wyrzuca i jadą dalej, żeby przechytrzyć kolejną ofiarę, do tego samego oszustwa.

To jeszcze nie jest wszystko; jest to nowy początek zniszczenia tej kurwy z Babilonu, tej martwej matki Korony, jak Kronos, która pożera własne dzieci, żeby nigdy nie mogła zostać strącona. Ale jednak, ta kurwa przegapiła mnie do pożarcia, chociaż z ledwością temu uszłem.

Weżcie sobie czas, żeby to sobie przyswoić, bo to wymaga czasu , żeby zajrzeć za kulisy. Jedynym dla mnie pożytkiem z lewej półkuli jest kodowanie kreatywnych, eterycznych myśli prawej półkuli, w której żyję. Ty znajdujesz się w lewym polu, kiedy nie jesteś w prawdziwym rozsądku i będziesz na zawsze poddawany takiemu traktowaniu, aż sam wyrwiesz z siebie „normalne” myślenie, które bazuje tylko na programowaniu.

Wszystkie płaszczyzny świata jurysdykcji zostały używane tylko po to, żeby nas trzymać poza prawdziwą ścieżką życia, w porównaniu do niewiarygodnych, martwych umów.

Na samym początku musimy odkryć oszustwo NAZWISKA i to jak nasze samozadowolenie i akceptacja została nadużyta przeciwko nam, żeby z tym odkryć prapoczątek tego oszustwa. W ten sposób na tym świecie możemy oddzielić martwych od żywych. Ci wszyscy z legalnym nazwiskiem i identyfikacją są widziani jako martwi przez swoją własną akceptację i my jesteśmy tymi żyjącymi, tymi „nowo narodzonymi”, którzy sprawują rzeczywistą władzę.

Ponieważ w obrębie tych menedżerów bankowych albo tych co zawsze, którzy z tobą działali z umowami, jest też „oskarżony” automatycznie martwymi fikcjami wskutek twojego przyzwolenia.

Odwrotnie my, żyjący, jesteśmy ŚWIADKAMI tych zbrodni, WYŁĄCZNIE i w pierwszej linii oszustwa NAZWISKA .

Nadszedł czas, że my domagamy się pociagnięcia do odpowiedzialności tych szkodników i ich mistrzów, gdzie nieznajomość faktów, nie jest żadnym usprawiedliwieniem, jak i w ten sam sposób była również i nasza niewiedza.

Jeszcze raz, rzeczywiście winni chcą, abyśmy się wzajemnie zwalczali, jednak ci prawdziwi przestępcy posiadają te przedsiębiorstwa. Jednak będziemy paru z tych ludzi oskarżać, żeby ich wstawić na listę. Radość z każdego pojedynczego zwycięstwa na tej liście jest tym, co zmienia całkowicie panoramę systemu.

Jest to władza jednego, dosłownie.

Co teraz, kiedy trzeba się się obudzić ? Tak to jest nieco spóźnione, jednak jest to moje życzenie po prostu skończyć z tym bezsensem i po prostu dalej żyć.

Najlepszą częścią złotej reguły jest to, że za każde komuś aktywnie wywołane cierpienia, tak jak w lustrze będzie się musiało to samo przeżywać osobiście, a więc bądź rozważny z tym, czego sobie życzysz, przede wszystkim innym z naprzeciw.

Co posiejesz, będziesz zbierał, jest to czysta prawda i fakt. Dla tych, którzy to czytają i chcą prywatnie zaskarżać znajduje się sędzia pokoju albo podobni w twoim regionie, na początek tego procesu.

Myśl o tym, że jak tylko ci awanturnicy poczują flintę, będą robić ci trudności, przy których nie będzie tobie proponowana żadna pomoc. Leży więc to na twoich barkach jak i na moich, ale ja nigdy nie przyjmuję już jednego nie w odpowiedzi i każde/wszystkie sprawy, które się zwalają na jakiekolwiek/wszystkie sądy, należą do nich.

Jeśli jakiś urzednik sądowy dotkął się twoich papierów, jest więc sąd poprzez umowę ze swoim pracodawcą zobowiązany, jego pracodawca, w jego imieniu. Każdy, kto się dotyka w świecie fonetyki, touché .

Dalszy ciąg nastąpi, wiele miłości,

kate z Gai

Przetłumaczyła kate z Gai,

opracowanie Frank (OPPT-INFOs)

Tłum. z j.niemieckiego: Nieustraszona : http://brd-schwindel.org/kredite-und-hypotheken-wer-ist-wer-im-betrugsspiel/

 


Teresa Wojda

WSPÓLNIE ZDEMONTUJMY UPADŁY PRYWATNY ŚWIATOWY NIEWOLNICZY SYSTEM !

2016-02-21 18:34:38

WSPÓLNIE ZDEMONTUJMY UPADŁY PRYWATNY ŚWIATOWY NIEWOLNICZY SYSTEM !

http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/129723,zdemontujmy-upadly-prywatny-swiatowy-niewolniczy-system 

 

ttp://wakeup-world.com/2015/12/15/harmonology-vibration-and-the-laws-of-universal-nature/Serce homologacji

Konieczne powszechne włączenie się w pokojowe przejmowanie aktywów upadłych korporacji, by umożliwić  tworzenie nowych systemów w Erze Dostatku !

http://wakeup-world.com/2016/02/17/setting-intention-divine-manifestation-and-navigating-the-quanBramy do nieba

Łowicz, 16.02.2016r.

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda) Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

Paweł Prządka

Prezes Zarządu

PGE Obrót S.A. Rzeszów

Łukaszewski Dariusz

Dyrektor Oddziału

PGE S.A.Łódź

Sylwia Juszczak

Szef Windykacji

PGE S.A. Łódź

Piotr Pikulski

Dyrektor Rejonu Energetycznego Łowicz (RE4)

PGE Dystrybucja Łódż-Rejon

Do wiadomości :

International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS)

ITCCS Central Office (Brussels):itccsoffice@gmail.com

Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego d/s przestępstw Kościoła i Stanu w Brukseli

W związku z :

 • bezprawnym i  bez uprzedzenia, odłączeniem dopływu energii elektrycznej do siedziby naszych organizacji, którą jest mieszkanie własnościowe Teresy z domu Znyk (Wojda), prezes Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, Inicjatywa Obywatelska Dorzecza bzury i Słudwi, Polski Obywatelski Ruch Oporu,

 • brakiem odpowiedzi nasze wystąpienia skierowane do Pawła Prządki z PGE Obrót S.A.Rzeszów

 1. nasze pismo z 30.09.2015r. jako odpowiedź na Wasze pismo: faktura VAT nr. 41005146/00001/ 0140 z dnia 14.09.2015r., które jest prośbą do osoby naturalnej Teresy z domu Znyk (Wojda) o przejęcie obciążeń rzeczy, osoby prawnej:TERESA WOJDA, której autorem i właścicielem jest Rzeczpospolita Polska, zobowiązana do uiszczania wszelkich opłat osób prawnych.
 2. nasze pisma  z 25.11.2015r.:”Żądanie zwrotu wyłudzonych wpłat za energię elektyczną wraz z odsetkami i odszkodowaniem.”
 3. nasze pismo z 26.01.2016r. : “Oświadczenie Polskiego Obywatelskiego Ruchu Oporu z dnia 26.01.2016r.”
 4. nasze pismo z 27.01.2016r , skierowane również do Piotra Pikulskiego, Dyrektora Rejonu Energetycznego Łowicz (RE4), w którym żądamy  niezwłocznego podłączenia dopływu energii elektrycznej do naszych lokali.

żądamy natychmiastowego podłączenia dopływu energii elektycznej do siedziby naszych organizacji, bez żadnych wymuszeń obecności czy ewentualnego wymuszania podpisania jakiejkolwiek umowy.

Wasze prywatne firmy handlowe,  zarejestrowane w UPIK w Waszyngtonie, działające w kartelu energetycznym oraz  Wy jako szefowie tych firm i Wasi pomocnicy jesteście  winni przejęcia, bez naszej zgody, bez naszej wiedzy jak też bez zgody i wiedzy Suwerena- Narodu Polskiego, majątku wypracowanego przez pokolenia Polaków, co jest przestępstwem grabieży, przywłaszczeniem cudzego mienia,  majątku narodowego Suwerena -Narodu Polskiego i jednocześnie działaniem na szkodę ludzkości !

Nielegalne są wszystkie Wasze działania, w tym wszelkie wyłudzane przez Was opłaty, kary, zajęcia komornicze, odłączanie dopływu energii elektrycznej itp. Są przestępstwem wyłudzania rozbójniczego, działaniem na szkodę i krzywdę każdego Suwerena-Polaka jak też na szkodę ludzkości !

Według “Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich w stosunku do osoby” ,  Wy jako szefowie firm i Wasi pomocnicy odpowiadacie prywatnie, Waszymi majątkami do trzeciego pokolenia, za szkody wyrządzoneTeresy z domu Znyk (Wojda), Marii z domu Znyk (Bejda), za szkody wyrządzane każdemu Suwerenowi-Polakowi !

Suweren-Naród Polski  bezpośrednio sprawujący władzę zwierzchnią w Polsce, na mocy Proklamacji z 02.11.2014r. uznaje wszelkie działania żydowskiego okupanta, w tym stanowione przez niego prawo za nielegalne a więc wszelkie prywatyzacje,  w tym sektora energetycznego z mocy prawa Suwerena-Narodu Polskiego sa nieważne, bezskuteczne !

Bezprawnie przejęty przez Was majątek  Suwerena-Narodu Polskiego podlega zwrotowi.  Wy jako szefowie i Wasi pomocnicy, jesteście winni współudziału w przestępstwie grabieży majątku narodowego.

Oprócz tego odpowiadacie za  łamanie praw ludzkich według  Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw  ludzkich w stosunku do osoby z następujących punktów:

https://wojdabejda.wordpress.com/2016/01/25/miedzynarodowa-taryfa-odszkodowawcza-za-lamanie-praw-ludzkich-w-stosunku-do-osoby/

 

 • Winni stosowania nieważnych, nieobowiązujących, niekonstytucyjnych, nielegalnych przepisów  prawnych.

Z tego tytułu przysługuje każdemu  poszkodowanemu, odszkodowanie w wysokości 1.000.000 Euro od szefa i 250.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 21 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni są fałszerstwa narodowościowego stanu osobowego.

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu,  odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt.16 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni wysyłania bezprawnej  i nielegalnej korespondencji, zawierającej  błędy formalne i fałszywe stwierdzenia, zawarte między innymi, w ostrzeżeniach, karach administracyjnych, opłatach itp.

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu, za każdy przypadek, minimum 1.000 Euro od szefa i 500 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 6 Międzynarodowej taryfy odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni łamania praw człowieka – naruszenia godności ludzkiej, wbrew  z rezolucji ONZ 217 A  i / lub Europejskiej  Konwencji Praw Człowieka (EMRK).

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu, odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 150.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 47 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni dyskryminacji, przymusu, rasizmu

Z tego tytułu przysługuje każdemu poszkodowanemu odszkodowanie w wysokości 500.000 Euro od szefa i 100.000 Euro od pomocnika, zgodnie z  pkt. 17 Międzynarodowej taryfy  odszkodowawczej za łamanie praw osoby ludzkiej.

 • Winni innych, nie wymienionych powyżej przestępstw na szkodę i krzywdę  osób poszkodowanych, a  zawartych w Międzynarodowej taryfie odszkodowawczej za łamanie praw ludzkich.

Szanowni Państwo !

Polski Obywatelski Ruch Oporu uprzejmie informuje, że obecnie w Polsce i na świecie dokonuje się pokojowe tworzenie Nowej Ery-Ery Dostatku oraz demontaż upadłego prywatnego niewolniczego światowego systemu, zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

Stoi przed  Wami, jako osobami obligatoryjnie uwolnionymi z niewolniczego systemu, wielka szansa na włączenie się w pokojowe przejmowanie aktywów upadłych korporacji i tworzenie nowych systemów, w tym energetycznych  opartych na bezpłatnej Wolnej Energii np. wg  technologii Keshe.  

“Wraz z prawnym wykluczeniem systemu Rządów-Korporacji dochodzi do rozpadu wielu ustaw i praw, które zostały stworzone za pośrednictwem ich ustaw prawnych i administracyjnych.  Jako Beneficjenci One People’s Public Trust, jedynymi obowiązującymi was prawami są: Universal Comercial Code (UCC), Prawo Uniwersalne (Universal Law) oraz Prawo Powszechne (Common Law). (…)

“4 luty 2013 roku — OPPT alarmuje zwracając się do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka zamieszkujących tę planetę o tym, że banki i korporacje działające pod przykrywką rządów powołanych przez ludzi zostały przejęte zgodnie z ich wolną wolą.  Wszystkie tytuły, prawa własności oraz inne prawa wymienionych korporacji wraz z ich aktywami są odpowiednio zabezpieczone i utrzymywane jako depozyt do równego podziału dla wszystkich ludzi zamieszkujących tę planetę. “

 

Maria z domu Znyk (Bejda), Teresa z domu Znyk (Wojda)

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Każda osoba, a w szczególności istniejący personel służb wojskowych, której przysięga została anulowana przez zamknięcie korporacji dla której pracowała może być związana „świadomie, dobrowolnie oraz działając w dobrej wierze” z OPPT „jako pomocnicy … po to, aby ochraniać i służyć istotom naszego Stwórcy”.

Pracownicy służb państwowych, którzy zwiążą się z OPPT:

 

 • „Posiadają autoryzację oraz nakaz ochrony i podtrzymywania życia” wszystkich osób,
 • Posiadają upoważnienie do „przetrzymywania w areszcie każdego … oficerów i współpracowników … posiadających, pomagających i eksploatujących system oparty na własności prywatnej pieniądza … egzekwujących prawa tego systemu … i obsługujących system niewolnictwa.
 • Posiadają autoryzację do „przejmowania wszystkich systemów operujących prywatnymi pieniędzmi, śledzenia, transferowania, wydawania oraz zbierania prawnych egzekutyw systemu”.
 • „Nadana im jest swoboda działania… aby użyć każdego środka, działania i strategii … aby doprowadzić do ostatecznego porządku”.

W istocie, chętnym członkom formacji wojskowych dostarcza się podstaw prawnych do porzucenia kontrolowanych przez korporacje jednostek militarnych i do związania się z Powiernictwem OPPT i do aktywnego przyczyniania się przy odbieraniu aktywów należących do „Jedności Istnienia Ludzkiego”.

Jeśli dobrze znam naturę ludzką to coraz większa liczba operatorów z chęcią zaakceptuje to „polecenie”!

Wyjaśnić należy, że … „wykonanie” polecenia nie oznacza tego, że pracownicy służb państwowych przyjdą i zaaresztują pierwszą linię pracowników, którzy dzwonią do was z wezwaniem do zaległej spłaty karty kredytowej.  Jest rolą każdego z nas, jako Istot Stwórcy, aby pomagać innym na poziomach zerowych (byłych korporacji – przyp. tłum.) w zrozumieniu tej zmiany przez informowanie siebie i dostarczanie Uwag Grzecznościowych.  „Siła wykonawcza” odnosząca się do właścicieli wykluczonych struktur Rządów-Korporacji wynosi 1%.

Ośrodki Pomocy Jedności Rodzaju Ludzkiego

„Serwis Społecznościowy” nie był najwyraźniej „motywatorem” dla poprzednich właścicieli „systemu”.  Niemniej jednak korporacje wypełniły pewne niezbędne funkcje pomocy społecznej takie jak służba policji i publicznej opieki zdrowotnej … choć w nadziei, że nie domyślimy się, że są  to tak naprawdę korporacje!

W jaką klauzulą OPPT obejmuje służbę społeczną?

Centra Aktywów Wartościowych Stwórcy (Creator’s Value Asset Centres lub CVAC’s) są mechanizmami wspierania przeznaczonymi dla pomagania i służeniu ludzkości, czyli opiekunom Ziemi.   Stanowią one misternie połączoną sieć wsparcia obejmującą całą planetę i prowadzone są przez służby publiczne, które działają przez cały czas z pełną odpowiedzialnością.  Dostarczają one prostych ram obejmujących zarządzaniem oraz administrowaniem i obejmują one osiem obszarów procesów funkcyjnych:

 • System szerzący Wiedzę,
 • Komunikacja,
 • Podróżowanie,
 • Przejrzystość,
 • Ochrona narodów i utrzymywanie pokoju,
 • Odpowiedzialność,
 • Dorobek Ludzkości,
 • Odzyskiwanie majątków*.

*Przejściową funkcją ich funkcją jest odzyskiwania zasobów od Dłużnika: infrastruktury i bogactwa, należących do Jedności Rodzaju Ludzkiego, zgodnie z warunkami zawartymi w zapisach Powiernictwa OPPT.

Każdy uprzednio znany naród na planecie posiada jeden odział CVAC zarezerwowany na własne potrzeby z wyjątkiem państwa Watykańskiego.  Każdy odział CVAC będzie oferował te same usługi i będzie działał w taki sam sposób jak inne odziały w danym regionie.  Każdy człowiek żyjący na ziemi będzie mógł otrzymać wsparcie od każdego centrum CVAC oraz będzie miał dostęp do tych samych zasobów oraz sieci pomocy.  Każdy obszar administracyjny CVAC będzie prowadzony przez lokalny urząd miasta i prowadzony przez namiestnika, którego podstawową rolą będzie koordynowanie rozwiązań wdrażanych przez OPPT oraz dostarczanie ułatwień przy podejmowaniu decyzji przez Powiernictwo.  Struktura również pozwala na tworzenie dodatkowych pododdziałów CVAC w celu uwzględnienia nowych okoliczności lub inicjatyw pod takim warunkiem, że ich funkcja działa na korzyść wszystkich Istot i nie narusza wolnej woli oraz praw innych.

W wywiadzie dla „The CrowHouse” (link  tutaj) piętnastego lutego 2013 roku członek OPPT Heather Tucci-Jarraf opisała strukturę CVAC jako„miejsce bezpieczne i dobrze strzeżone dla was gdzie możecie po prostu być i robić wszystko zgodnie z waszym wyborem … z wyłączeniem czynienia szkody innym.”

Nasze możliwości są dosłownie nieograniczone!

System CVAC jest z definicji antytezą skorumpowanych narzędzi korporacyjnych zwanych „Rządami”.  Odpowiedzialność, wymierność oraz przejrzystość są fundamentami ram tworzących CVAC.  CVAC dostarczy nam pola działania dla uproszczenia oraz ujednolicenia prawa dla wszystkich i aby zapewnić spełnienie potrzeb wszystkich.  Są one zabezpieczone przed naruszaniem wolnej woli jakiejkolwiek jednostki „egzystującej w całym stworzeniu” i zobowiązane do „podtrzymywania i ochrony wszystkich stworzeń, wartości oraz centrów dorobku kulturowego”, które to zasady gwarantują  niekończącą się odpowiedzialność służb publicznych  względem Jedności Istnienia Ludzkiego.

Przedstawione powody sprawiają, że odziały CVAC stają się podstawą nowego rodzaju zarządzania.  W tym momencie system będzie służył nam (ludziom – przyp. tłum.) a nie na odwrót.  Wraz ze świadomością i wsparciem wzmagającym się od strony Jedności Rodzaju Ludzkiego jego pierwszym zadaniem będzie usunięcie starego Kabala.

Dokumentacja odnosząca się do tworzenia oraz warunki obowiązujące w CVAC są dostępne na stronie internetowej: . Dalsze informacje zostaną wkrótce opublikowane.


Teresa WojdaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

 • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
 • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
  1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
  2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
  3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.