RATUJMY MDK nr 2 w POZNANIU

Skontaktuj się z autorem petycji

!!!!

2011-12-12 21:28:39

Hej! Są plany zorganizowania marszu w sobotę w godzinach południowych. Trasa miałaby prowadzić przez ulicę Półwiejską, przez Stary Rynek do placu Wolności. Wśród MDK-ów ma to mieć nazwę "Korowód kultury". Przodującą sprawą ma być oczywiście obrona MDK-ów, ale chcemy zachęcić do udziału wszystkich związanych z kulturą młodych ludzi i kulturą w Poznaniu w ogóle. Bardzo ważne jest, żeby zebrało się jak najwięcej osób, bo jeśli event będzie spory zgodziło się przyjechać TVN i nagłośnić sprawę. My jeszcze dodatkowo, z inicjatywy tzw. młodych planujemy na placu Wolności i po drodze kilka happeningów artystycznych, dzisiaj będziemy uzgadniać szczegóły na czym miałyby polegać.


Hanna Rzeszut

UWAGA SPOTKANIE !!!

2011-12-12 18:09:42

Zapraszamy wszystkich zaineresowanych- mieszkańców, rodziców, harcerzy, uczestników zajęć  na otwarte spotkanie z Przewodniczącym Rady Miasta panem Grzegorzem Ganowiczem, zorganizowane z inicjatywy Rady Osiedla Stare Winogrady, które obędzie się w środę - 14.12.2011 o godzinie 19.00 w MDK 2 sala 12.

 

Biędziemy mogli zadać konkretne pytania dotyczące losów placówki!!!


Hanna Rzeszut

HAPPENING!

2011-12-12 16:54:15

Najprawdopodobniej w najbliższą sobotę (17.12) odbędzie się HAPPENING na rzecz ocalenia poznańskich MDKów.
Zainteresowanych i chętnych do wzięcia udziału w przygotowaniach zapraszamy na godzinę 19.00 na spotkanie organizacyjne do MDK nr 1 (ul. Droga Dębińska, Poznań)!


Hanna Rzeszut

Spotkanie!!!

2011-12-11 14:07:09

Dziś o godzinie 14.00 w Republice Róż (Plac Kolegiacki 2a, Poznań) odbędzie się spotkanie w sprawie zamykania MDKów oraz zorganizowaniu happeningu przeciwko ich zamknięciu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc i włączyć się do akcji!


Hanna RzeszutUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.