PETYCJA MIESZKAŃCÓW ROSZKOWA SPRZECIWIAJĄCYCH SIĘ BUDOWIE LINII NR 85 KOLEI DUŻYCH PRĘDKOŚCI POZNAŃ – SIERADZ

Skontaktuj się z autorem petycji

Dziękujemy za wsparcie

2022-09-20 16:24:07

W imeiniu mieszkańców Roskzowa i okolic dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie. Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu! Chcielibyśmy także poniformować, że przez te 4 tygodnie sporo się zmieniło w NASZEJ SPRAWIE.  Po miesiącu intensywnych prac komitetu społecznego mieszkańców wsi Roszków, spotkań z mieszkańcami poszczególnych wsi na terenie powiatu jarocińskiego i powiatów ościennych, z przedstawicielami władz samorządowych, w oparciu o wiedzę posiadaną z przeprowadzanych spotkań konsultacyjnych organizowanych przez CPK aktualizujemy swoje stanowisko. Solidaryzujemy się i nie pozwolimy się podzielić.  Sprzeciwiamy się KAŻDEMU WARIANTOWI w Gminie Jarocin, nie poświęcimy niczyich domów na rzecz CPK i KDP.

Działamy i walczymy dalej! Rzem!

 


Justyna Daniel-KorzyniewskaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.