Apel w sprawie ratowania Parku "U źródeł Olechówki"

Do: Hanna Zdanowska

Prezydent Łodzi

 

 

Szanowna Pani Prezydent,

 

W związku z planowaną budową osiedla mieszkaniowego przez prywatnego inwestora „w środku” Parku „U źródeł Olechówki” wraz z drogą dojazdową przebiegającą przez Park – w imieniu mieszkańców Olechowa i Janowa (podpisy w załączeniu), apeluję do Pani Prezydent o pilną interwencję polegającą na złożeniu inwestorowi propozycji wymiany działek.

Park „U źródeł Olechówki” utworzony został uchwałą nr LXXXIV/1479/10 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 14 kwietnia 2010 r. Od tego czasu jest systematycznie zagospodarowywany przez Miasto. Teren został uporządkowany, powstały nowe nasadzenia, ustawiono ławki, kosze na śmieci, a ostatnio – powstał piękny plac zabaw dla dzieci.

Park jest miejscem spacerów i wypoczynku tysięcy mieszkańców Olechowa i Janowa. Budowa osiedla mieszkaniowego i drogi dojazdowej do osiedla przedzielającej Park zniszczy charakter tego miejsca.

Z poważaniem

Tomasz Kacprzak

Radny Rady Miejskiej

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Tomasz Kacprzak do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook