BO2021 - ZDROWIE WAŻNIEJSZE NIŻ PODPIS!


Drodzy Mieszkańcy! 
W trosce o nasze zdrowie i życie proszę Was o poparcie petycji skierowanej do  prezydenta Katowic Marcina Krupy w sprawie wycofania się z decyzji o obowiązku zbierania podpisów pod listami poparcia do 8 edycji BO.

Ku zdziwieniu i zaskoczeniu wielu mieszkańców prezydent Krupa wpisał do regulaminu tegorocznej edycji BO, pomimo trwającej od roku epidemii -  obowiązek, przygotowywania list poparcia do zgłaszanych projektów, czyli "ręcznego", tradycyjnego zbierania podpisów wśród mieszkańców Katowic. To bardzo zła i niebezpieczna dla nas decyzja!
Mamy stan EPIDEMII!! Wzmagająca się kolejna fala koronawirusa, z dnia na dzień pogarszająca się sytuacja epidemiczna, coraz większą liczba zakażeń, atakuje nas nowa znacznie niebezpieczna dla zdrowia i życia tzw. odmiana brytyjska COVID-19.
To wszystko sprawia, że znów mocno martwimy sie o swoje i innych zdrowie i bezpieczeństwo.

 

Apelujemy o zastosowanie bezpiecznych i rozsądnych reguł gry z ubiegłorocznej 7 edycji BO, czyli rezygnacji z list poparcia i obowiązku zbierania podpisów metodą tradycyjną, tym samym nie narażania mieszkańców na ryzyko zakażenia. 

 Epidemia, to nie ustawa! Ludzie się boją. 

Nad naszym województwem wisi widmo kolejnego lockdownu.

Na Koszutce, w szpitalu tymczasowym MSWiA, utworzonym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym - codziennie nowi pacjenci pod respiratorami, codziennie uruchamiane nowe moduły, nowe łożka dla chorych!


160411209_2539350406358846_7168024628196427120_o.jpgZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW MUSI BYĆ NAJWAŻNIEJSZE!
DLATEGO w TROSCE O NAS WSZYSTKICH, zarówno wnioskodawców, jak i osób popierających projekty, jeżeli miasto nie wycofa się z decyzji o obowiązku zbierania a Was mieszkańćów i poparcie petycji i zawieszenie przygotowań list poparcia i zbierania podpisów.

 JA, nie zaryzykuje zdrowia swojego i innych!

Zaprotestujcie! 

Jest mi bardzo przykro, że nasi włodarze, nie rozumieją wprost, sytuacji niezwyczajnych, a taką właśnie jest, nie chcąca opuścić nas - epidemia.


PANIE PREZYDENCIE PROSIMY O ROZSĄDEK! 

 

Marcin Zawadzki - społeczność NaprawiMY Koszutkę


Marcin Zawadzki - NaprawiaMY Koszutkę    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Marcin Zawadzki - NaprawiaMY Koszutkę do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...