Żądamy przeprosin od Rafała Trzaskowskiego!

Panie Pośle,sugerował Pan wczoraj, że są dwie kategorie warszawiaków. Podzielił ich pan na lepszych - urodzonych w stolicy i gorszych - przyjezdnych. Nie panie pośle.

Przyjezdni to pełnoprawni warszawiacy. Proszę pamiętać, że jest nas w stolicy kilkaset tysięcy i nikt nas nie musi uczyć o problemach miasta w którym żyjemy.Apelujemy, by nie dzielił Pan warszawiaków na lepszych i gorszych.

Polityka powinna łączyć, szczególnie ta na poziomie samorządu. Warszawa jest miastem dla wszystkich. Przyjechaliśmy tutaj w poszukiwaniu lepszego życia, edukacji, szansy na rozwój, godne życie i ciężko pracujemy na sukces.

Fakt, że nie urodziliśmy się w stolicy nie powoduje, że nie możemy być warszawiakami. Proszę nas nie wykluczać ze grona tych, którzy mogą żyć w mieście nad Wisłą. 

Szanujemy wszystkich, których korzenie w mieście sięgają znacznie głębiej, jednak domagamy się takiego samego szacunku. Mamy różne poglądy i zapatrywania, ale wszyscy należymy do jednej wspólnoty. Oczekujemy na przeprosiny. 

Podpisz petycję

Wypełnij poniższy formularz, aby podpisać petycję utworzoną przez Mateusz Parchem. Autor petycji będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych w formularzu.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook