Do Blanki Stajkow o wycofanie się z Eurowizji

W związku z: 

-powiązaniami zawodowymi z jednym z jurorów preselekcji

-miażdzącą przewagą w głosach smsowych: Jann-19 tys, Blanka-6 tys.

-atmosferą skandalu w związku z nietransparentością nadawcy 

-faktami i informacjami kuluarowymi, które każą domniemywać, że z niemal stu procentową pewnością doszło do tzw. "ustawki" między wytwórnią Warner a TVP

-niemal jednogłośnym wśród fanów eurowizji i całego społeczeństwa brakiem poparcia dla reprezentantki w związku z ww. faktami

Apelujemy do Pani, Pani Blanko Stajkow o wycofanie się z Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. Zdajemy sobie sprawę, iż termin nadsyłania zgłoszeń minął, jednak historia konkursu pokazuje, że EBU parokrotnie zezwalało nadawcy na zmianę piosenki i wykonawcy po terminie. Dlatego im szybciej podejmie Pani tę decyzje, tym lepiej- tym większa szansa na to, że EBU zezwoli Telewizji Polskiej na zmianę reprezentanta, nie zaś na wycofanie z konkursu w tym roku. 

Szanowna Pani Blanko- nie zależy nam na sprawianiu Pani przykrości, obrażaniu i hejcie. Prosimy zwrócić uwagę, że niemal wszystkie komentarze pozbawione są znamion hejtu, a nawołują jedynie do rezygnacji. W naszym mniemaniu wytwórnia oraz Pani manager działają na Pani krótkoterminowy, bardzo chwilowy zysk, nie bacząc na długoterminowe skutki na Pani karierze. Prosimy pamiętać, że dla wytwórni Pani ma zarobić. Niestety, tym Pani jak i kazdy inny artysta  jest dla wielkich wytwórni jak Warner Music. Uważamy, że managment działa na pani długoterminową szkodę. Nie jesteśmy uprzedzeni do Pani osoby, ale to ww. punkty są powodem naszego apelu. Co więcej- jesteśmy pewni, że za rok, dwa lub trzy mogłaby Pani zostać reprezentantką Polski bez tego skandalu, który ma miejsce obecnie. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że wtedy każdy fan eurowizji wspierałby Panią. 

To taka gra jest warta świeczki,  nie zaś "po trupach do celu" jak to zdaje się czynić Pani wytwórnia.

Liczymy na prędką rezygnację z Pani strony i życzymy dalszego rozwoju

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Grupa fanów ESC do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...