Film o Annie Jantar

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Film o Annie Jantar


Gość

#1

2014-07-31 06:44

Prośba jak najbardziej słuszna.Wszyscy fani czekają z niecierpliwieniem na film o Ani Jantar.

Gość

#2

2014-07-31 15:54

tak popieram tą petycje o filmie o biografi anny jantar od lat to nasze fanów marzenia anna jantar pragneła by tez by prawda o niej była prawda i jej zycie i to co kochała ujrzeli jej wnukowie proszę o mój głos w tym udziale ,z sercem głosuje na film

Gość

#3

2014-08-01 04:19

mam 73 lata i pragneła bym zobaczyc ten film o Ani z tego powodu poniewaz ta kobieta zasługuje na taka nagrode ,Ogladałam film o annie german ale o annie jantar powinien to byc film o młodości miłosci ciepłym domu o muzyce karierze i cudownym życiu jakie miała o pracy o karierze otrzymanie złotych płyt podróze i az po tragiczna śmierc

Gość

#4

2014-08-01 04:23

piekna kobieta zasługuje na to
jakub10bdpq10

#5 PYTANIE

2014-08-01 12:27

super pomysł! :D ile musi być podpisów, żeby nagrać ten film? :)

Gość

#6

2014-08-02 14:31

Zróbcie koniecznie film o Ani, tylko nie na podstawie książek o niej gdyż one sa do bani. Żadna z ukazujących się książek się nie nadaje, co mnie pobchodz opinnie ludzi o Ani, póki jej mama żyje, wykorzystajcie ten czas na zebranie materiału.

Gość

#7

2014-08-05 10:01

warto by bylo takie cos zrobic upamietnic ,wspaniala piosenkarke -bursztynowa dziewczyne jaka byla anna jantar

Gość

#8

2014-08-15 19:43

Nakręcenie filmu biograficznego o Ani Jantar jest wspaniałym pomysłem...nie można dopuścić aby zapomniano o tak cudownej czującej istocie!
kuba.polgrab

#9 Film o Ani Jantar

2014-09-11 13:32

Jestem za tym. Moim zdaniem film powinien powstać na podstawie książki Marioli Pryzwan, która ukazała się w tym roku. Pani Mariola mogłaby napisać dobry scenariusz do tego filmu. Dopóki mama Anny Jantar żyje, to uważam, że dobrze by było wykorzystać ten czas na zebranie materiałów. Miejmy nadzieję, że Natalia się zgodzi na ekranizację życia swojej mamy. Anna Jantar naprawdę sobie zasłużyła na film


Gość

#10

2014-09-14 23:32

Powinien powstać serial o śp. Annie Kukulskiej ( Jantar) nazwisko rodowe Szmeterling znakomitej piosenkarce , dobrym człowieku , wspaniałej kobiecie . Anna Jantar była dobrą mamą dla Natalii i kochającą dobrą żoną dla Jarosława Kukulskiego kochającą siostrą dla brata Romana Szmeterling i dobrą kochającą córką dla Józefa i Haliny Szmeterling . Urodziła się 10 czerwca 1950 roku w Poznaniu a zmarła tragicznie w katastrofie lotniczej 14 marca 1980 w Warszawie wracała z koncertów z Stanów Zjednoczonych ostatnich koncertów w swoim krótkim życiu . Osierociła soją 4 letnią córkę Natalię , pozostawiła w rozpaczy i bólu rodziców Halinę i Józefa Szmeterling , męża Jarka Kukulskiego , brata Romana i przyjaciół między innymi Halinę Frąckowiak swoją najlepszą przyjaciółkę Eleni żyła tylko 30 lat
Julia Mołdawska

#11 #11

2015-03-16 14:41

 Koniecznie musi powstać ten film !! To z pewnością będzie wielki HIT!! Prosimy tak bardzo !! Już film o Annie German pokazał,że biografie przyciągają ludzi !! A Anna Jantar ma historię baardzo ciekawą,w sam raz,żeby pokazać na ekranie. PROOOOOOOOOSIMY Z CAŁEGO SERCA <3


Gość

#12

2015-06-28 22:18

Kocham Anie i uważam iż powinien powstać film.

Gość

#13

2015-06-28 22:21

Piękna kobieta i wielka gwiazda .Zasłużyła na film biograficzny .Proszę nagrajcie film .